Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

FIS - Kouty nad Desnou

Disciplína Obří slalom Codex 655
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 07.01.2020 Technický delegát Nutz Werner
Vypočtená penalizace 40.30 Aplikovaná penalizace 43.30
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body CP
1. 62 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P 55.96 58.54 1:54.50 43.30 100
2. 69 54701 WINZELY Daniel 2002 AUT 56.77 58.70 1:55.47 51.86
3. 55 700956 JAROŠČÁK Miroslav 1999 SVK 56.52 59.25 1:55.77 54.50
4. 59 700978 BOTKA Filip 2001 SVK 57.22 59.20 1:56.42 60.24
5. 60 430836 BIALOBRZYCKI Przemyslaw 2001 POL 57.98 59.28 1:57.26 67.65
6. 63 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B 57.69 59.65 1:57.34 68.35 80
7. 54 700929 PRIELOŽNÝ Matej 1997 SVK 57.76 1:00.41 1:58.17 75.67
8. 57 430811 WROBEL Norbert 2000 POL 58.27 1:00.12 1:58.39 77.61
9. 51 54489 MIKA-CORTOLEZIS Valentin 1998 AUT 58.55 59.96 1:58.51 78.67
10. 72 151333 POSPÍŠIL Jonáš 2001 CZE M 58.13 1:00.45 1:58.58 79.29 60
11. 112 54759 MIKA-CORTOLEZIS Jonathan 2003 AUT 59.27 59.43 1:58.70 80.35
12. 79 151407 KROUPA Štepan 2003 CZE C 59.24 1:00.21 1:59.45 86.96 50
13. 56 550087 ZVEJNIEKS Davis 1998 LAT 59.17 1:00.39 1:59.56 87.93
14. 71 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K 59.07 1:00.72 1:59.79 89.96 45
15. 81 151233 HARTIG Jiří 1998 CZE H 59.11 1:00.71 1:59.82 90.23 40
16. 68 430801 MITAN Juliusz 1999 POL 58.93 1:00.91 1:59.84 90.40
17. 86 701015 BOTKA Timo 2003 SVK 59.89 1:00.00 1:59.89 90.84
18. 64 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A 59.13 1:00.80 1:59.93 91.20 36
19. 52 151311 BORÁK Jan 2001 CZE T 59.53 1:00.56 2:00.09 92.61 32
20. 66 151317 BLÁHA Matěj 2001 CZE H 1:00.04 1:00.55 2:00.59 97.02 29
21. 98 151400 KALINA Ondřej 2003 CZE L 1:00.01 1:00.84 2:00.85 99.31 26
22. 93 430828 GUNKA Jan 2001 POL 59.65 1:01.40 2:01.05 101.08
23. 77 60302 WYFFELS Robin 2002 BEL 59.53 1:01.59 2:01.12 101.69
24. 91 701013 NOVÁČEK Miroslav 2003 SVK 1:00.68 1:01.06 2:01.74 107.16
25. 103 430860 BROWARSKI Piotr 2003 POL 1:00.76 1:01.06 2:01.82 107.87
26. 80 151373 JASANSKÝ Max 2002 CZE M 1:00.01 1:02.21 2:02.22 111.40 24
27. 117 151393 BANK Matěj 2003 CZE M 1:00.46 1:02.04 2:02.50 113.87 22
28. 61 430766 JARMUSZCZAK Lukasz 1997 POL 1:00.44 1:02.07 2:02.51 113.96
29. 84 410434 FERRAR William 1998 NZL 1:01.17 1:01.60 2:02.77 116.25
30. 76 151336 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A 59.93 1:03.38 2:03.31 121.01 20
31. 83 151363 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 1:01.04 1:03.31 2:04.35 130.19 18
32. 99 151404 KESTL Lukáš 2003 CZE M 1:01.50 1:02.95 2:04.45 131.07 16
33. 106 430864 ZWIJACZ Marek 2003 POL 1:01.66 1:02.81 2:04.47 131.24
34. 78 700998 CUKER Alex 2002 SVK 1:01.26 1:03.36 2:04.62 132.57
35. 111 430765 BIENKOWSKI Bartosz 1997 POL 1:02.64 1:04.72 2:07.36 156.74
36. 73 430856 ZACZYK Jakub 2002 POL 1:02.27 1:05.42 2:07.69 159.65
37. 101 151397 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 1:03.26 1:04.66 2:07.92 161.68 15
38. 113 430871 SZCZEPANIAK Mateusz 2003 POL 1:03.32 1:04.80 2:08.12 163.44
39. 85 701011 VIGAŠ Samuel 2003 SVK 1:00.78 1:07.61 2:08.39 165.82
40. 118 151389 FIALA Matyáš 2003 CZE A 1:03.58 1:05.05 2:08.63 167.94 14
41. 96 701010 KANOVITS Alexander 2003 SVK 1:03.72 1:05.27 2:08.99 171.12
42. 92 151269 POLEDŇÁK Petr 1999 CZE T 1:04.46 1:06.30 2:10.76 186.73 13
43. 102 430866 ZAK Dominik 2003 POL 1:06.23 1:05.38 2:11.61 194.23
44. 115 550120 SKRASTINS Rihards 2003 LAT 1:05.26 1:06.36 2:11.62 194.31
45. 95 151310 MACHŮ Filip 2000 CZE Z 1:05.54 1:07.74 2:13.28 208.96 12
46. 107 151411 VANĚK Tobiáš 2003 CZE B 1:07.24 1:09.45 2:16.69 239.04 11
Nedokočili 1. kolo    
  100 250473 INGVASON Kristmundur Omar 2003 ISL      
  89 151332 JANÍČEK Marek 2001 CZE T      
  75 151368 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H      
  114 151414 KOUBA Tomáš 2003 CZE U      
  74 430812 LUKASZYK Bruno 2000 POL      
  110 151410 PINK Tomáš 2003 CZE B      
  65 151288 RECHTENBERG Jan 2000 CZE T      
  67 430776 SZADKOWSKI Filip 1998 POL      
  70 430850 SZKOLA Bartosz 2002 POL      
Nedokočili 2. kolo    
  88 700987 BARTALOŠ Martin 2002 SVK      
  105 430677 BIENKOWSKI Maciej 1995 POL      
  97 151379 DANOS Marian 2002 CZE T      
  108 151415 FIALA Jan 2003 CZE T      
  87 151375 GLATT Jan 2002 CZE E      
  116 151386 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A      
  104 151398 JANEK Adam 2003 CZE A      
  58 151316 KLÍMA Adam 2001 CZE B      
  109 151403 ŠPAČEK David 2003 CZE B      
  94 151354 VOLEK Jindřich 2002 CZE L      
Nestartovali v 1. kole    
  53 151154 SKOŘEPA Jan 1996 CZE A      
  82 151259 SLAVÍČEK Vojtěch 1999 CZE E      
Nestartovali v 2. kole    
  90 151362 PAJER Matěj 2002 CZE L      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler