Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

FIS - Kouty nad Desnou

Disciplína Obří slalom Codex 5633
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu FIS
Datum 07.01.2020 Technický delegát Nutz Werner
Vypočtená penalizace 57.25 Aplikovaná penalizace 60.25
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body CP
1. 14 65126 ROGGEMAN Sara 2001 BEL 59.43 1:00.84 2:00.27 60.25
2. 8 705456 HROMCOVÁ Petra 1998 SVK 59.85 1:00.75 2:00.60 63.02
3. 31 435453 SKARBEK-MALCZEWSKA Anna 2003 POL 1:00.26 1:01.14 2:01.40 69.74
4. 11 156012 ZOUHAROVÁ Natálie 2002 CZE Z 1:00.11 1:01.92 2:02.03 75.03 100
5. 3 156044 TREJBALOVÁ Linda 2003 CZE L 1:00.75 1:01.60 2:02.35 77.72 80
6. 32 435459 ZOLTEK Emilia 2003 POL 1:01.51 1:02.21 2:03.72 89.22
7. 2 156011 PALMOVÁ Marie 2002 CZE L 1:01.52 1:03.26 2:04.78 98.12 60
8. 10 151243 ZEMANOVÁ Monika 1998 CZE B 1:01.96 1:03.11 2:05.07 100.56 50
9. 7 155877 KOŘISTKOVÁ Eliška 1999 CZE T 1:02.32 1:03.02 2:05.34 102.83 45
10. 16 156009 HLAVOŇOVÁ Tereza 2002 CZE B 1:02.27 1:04.44 2:06.71 114.33 40
11. 9 155983 KESTLOVÁ Viktorie 2002 CZE M 1:02.81 1:04.28 2:07.09 117.52 36
12. 4 705502 MEZOVSKÁ Denisa 2003 SVK 1:03.12 1:04.03 2:07.15 118.03
13. 6 156000 STASZOWSKA Agata 2002 CZE T 1:03.38 1:04.44 2:07.82 123.65 32
14. 20 155963 DVOŘÁKOVÁ Ema 2001 CZE Z 1:03.17 1:04.86 2:08.03 125.42 29
15. 44 156039 KOMÁRKOVÁ Vendula 2003 CZE B 1:05.04 1:04.52 2:09.56 138.27 26
16. 43 156025 SVINKOVÁ Sára 2003 CZE A 1:04.33 1:05.43 2:09.76 139.94 24
17. 27 255453 MAGNUSDOTTIR Kristin Sara 2002 ISL 1:04.78 1:05.07 2:09.85 140.70
18. 5 155984 KESTLOVÁ Adéla 2002 CZE M 1:04.31 1:06.42 2:10.73 148.09 22
19. 18 705483 ZIMENOVÁ Miroslava 2001 SVK 1:05.79 1:05.67 2:11.46 154.22
20. 17 156007 BRÝDLOVÁ Sofie 2002 CZE H 1:05.21 1:06.43 2:11.64 155.73 20
21. 25 155965 LAIN Viktorie 2001 CZE L 1:06.46 1:06.51 2:12.97 166.90 18
22. 21 705484 PAVLÁKOVÁ Andrea 2002 SVK 1:06.69 1:06.30 2:12.99 167.07
23. 30 156008 KOUDELKOVÁ Dora 2002 CZE B 1:06.54 1:06.67 2:13.21 168.92 16
24. 23 705493 OBERTÍKOVÁ Michaela 2002 SVK 1:05.69 1:07.71 2:13.40 170.51
25. 29 155900 ZELENKOVÁ Simona 1999 CZE L 1:07.12 1:07.74 2:14.86 182.77 15
26. 33 155897 MELKOVÁ Valerie 1997 CZE T 1:07.28 1:09.35 2:16.63 197.64 14
27. 38 156034 TOMÁŠKOVÁ Eliška 2003 CZE L 1:09.46 1:10.82 2:20.28 228.29 13
28. 46 156038 TOŠOVSKÁ Klára 2003 CZE A 1:09.21 1:11.88 2:21.09 235.09 12
29. 26 255428 INGVADOTTIR Hjordis Birna 2000 ISL 1:10.00 1:11.77 2:21.77 240.80
30. 35 155996 STEINHAUSEROVÁ Valentina 2002 CZE B 1:10.29 1:13.27 2:23.56 255.83 11
31. 42 156052 KŘENKOVÁ Nicola 2003 CZE M 1:12.72 1:13.91 2:26.63 281.62 10
32. 45 156040 PEŠÁKOVÁ Sára 2003 CZE B 1:12.68 1:13.96 2:26.64 281.70 9
33. 49 156019 MRÁZKOVÁ Tereza 2000 CZE M 1:14.99 1:12.61 2:27.60 289.76 8
34. 40 555073 BERZINA Marta 2003 LAT 1:14.95 1:19.81 2:34.76 349.89
Nedokočily 1. kolo    
  13 155880 BUBÁKOVÁ Nikola 1999 CZE H      
  34 155995 CHALUPOVÁ Adéla 2002 CZE H      
  37 155993 LANKOVÁ Štěpánka 2002 CZE U      
  19 156006 NOVOTNÁ Dora 2002 CZE L      
  22 155944 SOUČKOVÁ Tereza 2001 CZE U      
  48 435460 WILCZYNSKA Iga 2001 POL      
Nedokočily 2. kolo    
  1 555055 BURKOVSKA Betija 2001 LAT      
  28 156010 HRUŠKOVÁ Antonie 2002 CZE L      
  39 435456 MOCEK Blanka 2003 POL      
  47 156037 RŮŽKOVÁ Markéta 2003 CZE A      
  24 155950 VANICKÁ Veronika 2001 CZE L      
  15 155924 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H      
Nestartovaly v 1. kole    
  41 156049 BALABÁNOVÁ Helena 2003 CZE T      
  36 65139 VANDENBOGAERDE Amber 2002 BEL      
Nestartovaly v 2. kole    
  12 155887 POSPÍŠILOVÁ Klára 1999 CZE L      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler