Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

FIS - Kouty nad Desnou

Disciplína Slalom Codex 656
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 08.01.2020 Technický delegát Nutz Werner
Vypočtená penalizace 51.31 Aplikovaná penalizace 54.31
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body CP
1. 71 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A 37.88 38.17 1:16.05 54.31 100
2. 63 151316 KLÍMA Adam 2001 CZE B 38.39 38.64 1:17.03 63.72 80
3. 62 430776 SZADKOWSKI Filip 1998 POL 38.26 38.95 1:17.21 65.44
4. 99 151407 KROUPA Štepan 2003 CZE C 39.13 38.17 1:17.30 66.31 60
5. 70 430836 BIALOBRZYCKI Przemyslaw 2001 POL 39.33 38.13 1:17.46 67.84
6. 64 700978 BOTKA Filip 2001 SVK 38.91 38.67 1:17.58 69.00
7. 69 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P 38.81 38.91 1:17.72 70.34 50
8. 74 151311 BORÁK Jan 2001 CZE T 39.09 38.69 1:17.78 70.92 45
8. 67 151288 RECHTENBERG Jan 2000 CZE T 39.09 38.69 1:17.78 70.92 45
10. 78 550087 ZVEJNIEKS Davis 1998 LAT 39.36 39.19 1:18.55 78.31
11. 75 430801 MITAN Juliusz 1999 POL 39.79 39.26 1:19.05 83.11
12. 72 430811 WROBEL Norbert 2000 POL 39.83 39.26 1:19.09 83.49
13. 68 151326 POKORNÝ Martin 2001 CZE Z 40.03 39.10 1:19.13 83.87 36
14. 82 60302 WYFFELS Robin 2002 BEL 40.11 39.70 1:19.81 90.40
15. 84 151368 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 40.51 39.46 1:19.97 91.94 32
16. 79 151336 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A 39.96 40.29 1:20.25 94.63 29
17. 87 430828 GUNKA Jan 2001 POL 40.18 40.29 1:20.47 96.74
18. 77 430629 KUBALA Robert 1992 POL 40.04 40.58 1:20.62 98.18
19. 65 151373 JASANSKÝ Max 2002 CZE M 40.67 40.17 1:20.84 100.29 26
20. 89 151363 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 40.90 39.98 1:20.88 100.67 24
21. 81 151333 POSPÍŠIL Jonáš 2001 CZE M 41.07 39.97 1:21.04 102.21 22
22. 92 701011 VIGAŠ Samuel 2003 SVK 41.97 40.69 1:22.66 117.76
23. 88 410434 FERRAR William 1998 NZL 42.48 40.96 1:23.44 125.25
24. 109 430860 BROWARSKI Piotr 2003 POL 42.74 40.84 1:23.58 126.59
25. 121 430766 JARMUSZCZAK Lukasz 1997 POL 42.12 41.79 1:23.91 129.76
26. 100 700998 CUKER Alex 2002 SVK 43.01 41.48 1:24.49 135.33
27. 85 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H 43.35 42.82 1:26.17 151.45 20
28. 126 151385 KEJHAR Vít 2003 CZE Z 44.64 41.76 1:26.40 153.66 18
29. 125 430765 BIENKOWSKI Bartosz 1997 POL 43.71 43.11 1:26.82 157.69
30. 102 151375 GLATT Jan 2002 CZE E 43.93 43.98 1:27.91 168.15 16
31. 98 700987 BARTALOŠ Martin 2002 SVK 44.70 43.77 1:28.47 173.53
32. 118 151397 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 44.77 44.45 1:29.22 180.73 15
33. 104 701010 KANOVITS Alexander 2003 SVK 45.41 45.10 1:30.51 193.11
34. 113 430866 ZAK Dominik 2003 POL 46.84 45.25 1:32.09 208.28
35. 117 151411 VANĚK Tobiáš 2003 CZE B 46.50 45.63 1:32.13 208.66 14
36. 96 151269 POLEDŇÁK Petr 1999 CZE T 50.53 43.79 1:34.32 229.68 13
Nedokočili 1. kolo    
  112 151393 BANK Matěj 2003 CZE M      
  115 430677 BIENKOWSKI Maciej 1995 POL      
  122 430867 BUDZ Blazej 2003 POL      
  105 151389 FIALA Matyáš 2003 CZE A      
  83 151233 HARTIG Jiří 1998 CZE H      
  114 250473 INGVASON Kristmundur Omar 2003 ISL      
  124 151398 JANEK Adam 2003 CZE A      
  123 151400 KALINA Ondřej 2003 CZE L      
  110 151404 KESTL Lukáš 2003 CZE M      
  61 430812 LUKASZYK Bruno 2000 POL      
  106 151310 MACHŮ Filip 2000 CZE Z      
  91 701013 NOVÁČEK Miroslav 2003 SVK      
  94 550120 SKRASTINS Rihards 2003 LAT      
  120 151403 ŠPAČEK David 2003 CZE B      
  107 430871 SZCZEPANIAK Mateusz 2003 POL      
  80 430850 SZKOLA Bartosz 2002 POL      
  101 151354 VOLEK Jindřich 2002 CZE L      
  90 430856 ZACZYK Jakub 2002 POL      
Nedokočili 2. kolo    
  86 151317 BLÁHA Matěj 2001 CZE H      
  95 701015 BOTKA Timo 2003 SVK      
  119 151415 FIALA Jan 2003 CZE T      
  76 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K      
  103 151386 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A      
  116 151414 KOUBA Tomáš 2003 CZE U      
  93 151362 PAJER Matěj 2002 CZE L      
  111 151410 PINK Tomáš 2003 CZE B      
Nestartovali v 1. kole    
  97 151259 SLAVÍČEK Vojtěch 1999 CZE E      
  66 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  73 700956 JAROŠČÁK Miroslav 1999 SVK      
  108 430864 ZWIJACZ Marek 2003 POL      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler