Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

FIS - Albrechtice v Jizerských horách

Disciplína Obří slalom Codex 5638
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu FIS
Datum 18.01.2020 Technický delegát
Vypočtená penalizace 57.08 Aplikovaná penalizace 60.08
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body CP
1. 12 155887 POSPÍŠILOVÁ Klára 1999 CZE L 59.58 56.70 1:56.28 60.08 100
2. 8 156044 TREJBALOVÁ Linda 2003 CZE L 1:00.13 57.44 1:57.57 71.28 80
3. 5 155890 LUKÁŠOVÁ Alena 1999 CZE H 1:00.81 56.84 1:57.65 71.98 60
4. 6 155924 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H 1:00.98 56.78 1:57.76 72.94 50
5. 1 155877 KOŘISTKOVÁ Eliška 1999 CZE T 1:00.38 57.80 1:58.18 76.58 45
6. 4 156012 ZOUHAROVÁ Natálie 2002 CZE Z 1:01.90 56.83 1:58.73 81.36 40
7. 2 156000 STASZOWSKA Agata 2002 CZE T 1:01.31 58.46 1:59.77 90.39 36
8. 15 151243 ZEMANOVÁ Monika 1998 CZE B 1:01.90 57.99 1:59.89 91.44 32
9. 34 435453 SKARBEK-MALCZEWSKA Anna 2003 POL 1:01.96 58.28 2:00.24 94.48
10. 35 435459 ZOLTEK Emilia 2003 POL 1:02.18 58.28 2:00.46 96.39
11. 22 155950 VANICKÁ Veronika 2001 CZE L 1:01.86 58.79 2:00.65 98.04 29
12. 14 155983 KESTLOVÁ Viktorie 2002 CZE M 1:03.26 58.88 2:02.14 110.98 26
13. 19 155964 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 CZE H 1:03.47 59.35 2:02.82 116.89 24
14. 49 156025 SVINKOVÁ Sára 2003 CZE A 1:04.10 59.18 2:03.28 120.88 22
15. 48 156043 BRILLOVÁ Ema 2003 CZE L 1:04.52 59.21 2:03.73 124.79 20
16. 18 435438 ZAKRZEWSKA Maja 2001 POL 1:03.79 1:00.00 2:03.79 125.31
17. 29 156010 HRUŠKOVÁ Antonie 2002 CZE L 1:04.47 59.52 2:03.99 127.05 18
18. 32 695131 POHARTSEVA Valeriia 2000 UKR 1:04.37 59.81 2:04.18 128.70
19. 23 155965 LAIN Viktorie 2001 CZE L 1:04.41 1:00.04 2:04.45 131.04 16
20. 37 435446 SOBAS Weronika 2001 POL 1:04.60 1:00.24 2:04.84 134.43
21. 33 695146 GULIA Dariya 2003 UKR 1:05.88 59.34 2:05.22 137.73
22. 25 155946 TICHÁ Michaela 2001 CZE A 1:05.20 1:00.47 2:05.67 141.64 15
23. 31 156008 KOUDELKOVÁ Dora 2002 CZE B 1:06.78 1:00.68 2:07.46 157.19 14
24. 57 156048 KOLBE Andrea 2003 CZE H 1:07.20 1:01.27 2:08.47 165.96 13
25. 41 155971 JANDOVÁ Markéta 2001 CZE C 1:06.96 1:01.54 2:08.50 166.22 12
26. 55 156033 NECHUTNÁ Karolína 2003 CZE L 1:07.69 1:00.92 2:08.61 167.18 11
27. 26 156002 JANSOVÁ Denisa 2002 CZE H 1:07.39 1:01.37 2:08.76 168.48 10
28. 39 435448 JAROSZ Zuzanna 2002 POL 1:06.78 1:02.15 2:08.93 169.96
29. 43 155949 KUPCOVÁ Aneta 2001 CZE L 1:06.50 1:02.70 2:09.20 172.30 9
30. 51 435460 WILCZYNSKA Iga 2001 POL 1:07.74 1:02.57 2:10.31 181.94
31. 52 156046 ŠORMOVÁ Adéla 2003 CZE H 1:09.06 1:04.38 2:13.44 209.13 8
32. 60 156038 TOŠOVSKÁ Klára 2003 CZE A 1:10.23 1:03.40 2:13.63 210.78 7
33. 38 156021 ŽÁKOVÁ Vendula 2002 CZE M 1:10.94 1:04.44 2:15.38 225.98 6
34. 42 525117 TUFEKCI Peri 2002 TUR 1:10.48 1:06.69 2:17.17 241.53
35. 45 705486 RUŽIČKOVÁ Karolína 2002 SVK 1:11.46 1:06.48 2:17.94 248.22
36. 46 156003 ZBIHLEJOVÁ Karolína 2002 CZE L 1:11.19 1:07.36 2:18.55 253.52 5
37. 59 156051 BRANDEJSOVÁ Anna 2003 CZE E 1:14.04 1:07.57 2:21.61 280.09 4
38. 44 155642 ŠVANCAROVÁ Nikola 1991 CZE B 1:12.93 1:10.65 2:23.58 297.21 3
Nedokočily 1. kolo    
  17 156007 BRÝDLOVÁ Sofie 2002 CZE H      
  11 155880 BUBÁKOVÁ Nikola 1999 CZE H      
  20 155963 DVOŘÁKOVÁ Ema 2001 CZE Z      
  16 156009 HLAVOŇOVÁ Tereza 2002 CZE B      
  27 255428 INGVADOTTIR Hjordis Birna 2000 ISL      
  36 525110 KARA Sila 2000 TUR      
  9 155984 KESTLOVÁ Adéla 2002 CZE M      
  28 255453 MAGNUSDOTTIR Kristin Sara 2002 ISL      
  53 156037 RŮŽKOVÁ Markéta 2003 CZE A      
  21 155944 SOUČKOVÁ Tereza 2001 CZE U      
  40 155996 STEINHAUSEROVÁ Valentina 2002 CZE B      
  54 156055 ŠTĚPÁNKOVÁ Michaela 1983 CZE L      
  24 695143 STOIKOVA Anna 2002 UKR      
  13 155973 STRAUBOVÁ Caroline 2001 CZE A      
  7 155912 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 CZE L      
  56 156034 TOMÁŠKOVÁ Eliška 2003 CZE L      
  30 155900 ZELENKOVÁ Simona 1999 CZE L      
Nedokočily 2. kolo    
  10 156011 PALMOVÁ Marie 2002 CZE L      
Nestartovaly v 1. kole    
  50 156035 PAVLIDISOVÁ Natálie 2003 CZE L      
  58 155830 ŠLECHTOVÁ Klára 1997 CZE A      
  3 155809 ZAHÁLKOVÁ Tereza 1996 CZE B      
Diskvalifikovány v 1. kole    
  47 155400 VANČUROVÁ Lenka 1984 CZE L      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler