Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

FIS - Albrechtice v Jizerských horách

Disciplína Obří slalom Codex 661
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 19.01.2020 Technický delegát
Vypočtená penalizace 32.16 Aplikovaná penalizace 35.16
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body CP
1. 6 151154 SKOŘEPA Jan 1996 CZE A 51.07 52.74 1:43.81 35.16 100
2. 12 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P 51.18 53.72 1:44.90 45.76 80
3. 7 151316 KLÍMA Adam 2001 CZE B 51.83 53.74 1:45.57 52.28 60
4. 15 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B 51.83 53.86 1:45.69 53.45 50
5. 9 151284 KOULA Jan 2000 CZE H 51.88 53.94 1:45.82 54.72 45
6. 4 150743 BERNDT Ondřej 1988 CZE L 51.91 53.93 1:45.84 54.91 40
7. 1 700982 SANITRÁR Ján 2001 SVK 52.18 53.69 1:45.87 55.20
8. 10 700929 PRIELOŽNÝ Matej 1997 SVK 52.73 53.53 1:46.26 59.00
9. 13 151237 KLINSKÝ Tomáš 1998 CZE H 52.30 54.03 1:46.33 59.68 36
10. 38 151407 KROUPA Štepan 2003 CZE C 52.49 53.89 1:46.38 60.16 32
10. 14 700983 LASOK Adam 2001 SVK 51.76 54.62 1:46.38 60.16
12. 21 700978 BOTKA Filip 2001 SVK 51.88 54.52 1:46.40 60.36
13. 18 54583 RODLHOFER Josef 2000 AUT 52.29 54.16 1:46.45 60.85
14. 2 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S 52.43 54.11 1:46.54 61.72 29
15. 5 230667 PROIOS Ioannis 1995 GRE 52.46 54.22 1:46.68 63.08
16. 17 54581 NEUMANN Tobias 2000 AUT 52.87 54.01 1:46.88 65.03
17. 3 151289 NOVÁK Oskar 2000 CZE H 52.60 54.35 1:46.95 65.71 26
18. 11 151288 RECHTENBERG Jan 2000 CZE T 52.66 54.38 1:47.04 66.59 24
19. 31 690694 KOVBASNYUK Ivan 1993 UKR 52.26 55.02 1:47.28 68.92
20. 26 430850 SZKOLA Bartosz 2002 POL 52.24 55.18 1:47.42 70.28
21. 16 430811 WROBEL Norbert 2000 POL 52.78 54.68 1:47.46 70.67
22. 23 54705 FLEISCHMANN Matteo 2002 AUT 52.34 55.13 1:47.47 70.77
23. 33 151368 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 53.03 54.63 1:47.66 72.62 22
24. 32 430812 LUKASZYK Bruno 2000 POL 53.17 54.76 1:47.93 75.24
25. 22 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A 53.49 54.59 1:48.08 76.70 20
26. 20 151311 BORÁK Jan 2001 CZE T 53.06 55.07 1:48.13 77.19 18
27. 8 520221 ABRAMOVIC Tiriel Luka 2001 TUR 53.09 55.33 1:48.42 80.01
28. 29 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K 53.45 55.51 1:48.96 85.27 16
29. 79 151400 KALINA Ondřej 2003 CZE L 53.62 55.42 1:49.04 86.04 15
30. 19 151372 LINHART Adam 2002 CZE P 53.79 55.28 1:49.07 86.34 14
31. 36 690737 TSIBELENKO Levko 1996 UKR 53.45 55.68 1:49.13 86.92
32. 50 701015 BOTKA Timo 2003 SVK 53.64 55.75 1:49.39 89.45
33. 48 701011 VIGAŠ Samuel 2003 SVK 53.70 55.71 1:49.41 89.64
33. 25 430801 MITAN Juliusz 1999 POL 53.82 55.59 1:49.41 89.64
35. 69 151393 BANK Matěj 2003 CZE M 54.03 55.47 1:49.50 90.52 13
36. 41 690786 MARIICHYN Maksym 2003 UKR 53.83 55.76 1:49.59 91.40
37. 40 151295 MALKUS David 2000 CZE A 54.20 55.46 1:49.66 92.08 12
38. 94 430867 BUDZ Blazej 2003 POL 53.22 56.52 1:49.74 92.85
39. 77 690753 KARPUSHYN Mykhailo 1998 UKR 54.11 55.73 1:49.84 93.83
40. 24 151317 BLÁHA Matěj 2001 CZE H 53.60 56.30 1:49.90 94.41 11
41. 47 54778 BAYER Moritz 2003 AUT 53.94 56.13 1:50.07 96.07
42. 86 430860 BROWARSKI Piotr 2003 POL 53.90 56.20 1:50.10 96.36
43. 60 430828 GUNKA Jan 2001 POL 54.16 55.97 1:50.13 96.65
44. 88 430862 ZAKRZEWSKI Jan 2003 POL 54.55 55.88 1:50.43 99.57
45. 34 151336 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A 54.03 56.44 1:50.47 99.96 10
46. 45 151363 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 54.66 55.92 1:50.58 101.03 9
47. 27 54779 DOBLER Eric 2003 AUT 55.26 55.54 1:50.80 103.17
48. 35 150677 FUCHS Jiří 1987 CZE B 54.63 56.32 1:50.95 104.63 8
49. 39 151373 JASANSKÝ Max 2002 CZE M 54.90 56.11 1:51.01 105.21 7
50. 100 430766 JARMUSZCZAK Lukasz 1997 POL 54.68 56.74 1:51.42 109.20
51. 28 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H 54.95 56.64 1:51.59 110.85 6
52. 89 151415 FIALA Jan 2003 CZE T 54.77 57.16 1:51.93 114.16 5
53. 57 701013 NOVÁČEK Miroslav 2003 SVK 54.99 57.16 1:52.15 116.30
54. 42 520192 USTA Berkin 2000 TUR 55.25 57.19 1:52.44 119.12
55. 70 151404 KESTL Lukáš 2003 CZE M 55.61 56.84 1:52.45 119.22 4
56. 61 151354 VOLEK Jindřich 2002 CZE L 55.75 56.91 1:52.66 121.26 3
57. 90 701018 LAPPY Karol 2003 SVK 55.47 57.86 1:53.33 127.78
57. 55 151362 PAJER Matěj 2002 CZE L 55.88 57.45 1:53.33 127.78 2
59. 49 150751 KUČERA Tomáš 1988 CZE A 55.43 57.99 1:53.42 128.66 1
60. 87 430866 ZAK Dominik 2003 POL 55.98 57.56 1:53.54 129.83
61. 43 151116 KUČERA Martin 1995 CZE A 56.36 57.37 1:53.73 131.67
62. 51 151375 GLATT Jan 2002 CZE E 56.42 57.63 1:54.05 134.79
63. 73 430765 BIENKOWSKI Bartosz 1997 POL 56.01 58.34 1:54.35 137.71
64. 59 520233 HAYMANA Kerem 2003 TUR 56.04 58.34 1:54.38 138.00
65. 91 151397 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 56.07 58.44 1:54.51 139.26
66. 52 700987 BARTALOŠ Martin 2002 SVK 56.42 58.83 1:55.25 146.46
67. 78 701017 LAPPY Viktor 2003 SVK 56.50 58.86 1:55.36 147.53
68. 54 151332 JANÍČEK Marek 2001 CZE T 56.79 58.90 1:55.69 150.74
69. 56 150457 JURÁK Petr 1977 CZE M 56.77 59.16 1:55.93 153.08
70. 76 151410 PINK Tomáš 2003 CZE B 56.87 59.08 1:55.95 153.27
71. 75 430677 BIENKOWSKI Maciej 1995 POL 54.87 1:01.18 1:56.05 154.25
72. 53 520237 CELIK Bunyamin 2003 TUR 57.31 59.10 1:56.41 157.75
73. 71 151389 FIALA Matyáš 2003 CZE A 57.34 59.32 1:56.66 160.18
74. 65 701010 KANOVITS Alexander 2003 SVK 56.56 1:00.66 1:57.22 165.63
75. 82 430871 SZCZEPANIAK Mateusz 2003 POL 58.23 59.40 1:57.63 169.62
76. 64 151002 VACEK Vladimír 1986 CZE K 58.09 1:00.25 1:58.34 176.53
77. 83 151408 ČTVRTEČKA Jakub Karel 2003 CZE E 59.26 59.18 1:58.44 177.50
78. 96 250473 INGVASON Kristmundur Omar 2003 ISL 58.74 1:00.84 1:59.58 188.59
79. 63 150417 SOCHOR Jiří 1980 CZE B 58.65 1:01.35 2:00.00 192.68
80. 58 151307 BOUDA Jiří 1984 CZE H 1:00.38 59.80 2:00.18 194.43
81. 92 151414 KOUBA Tomáš 2003 CZE U 58.81 1:01.45 2:00.26 195.21
82. 99 151274 KALMAN Jakub 1996 CZE T 59.16 1:01.21 2:00.37 196.28
83. 66 150499 PROCHÁZKA Jan 1979 CZE L 59.77 1:02.24 2:02.01 212.23
84. 80 151419 SKALICKÝ Ondřej 2002 CZE L 1:02.05 1:03.53 2:05.58 246.97
85. 72 151125 KORBEL Aleš 1972 CZE L 1:01.67 1:05.18 2:06.85 259.32
86. 95 430861 SOWIZRAL Tomasz 2003 POL 1:01.79 1:05.68 2:07.47 265.36
87. 93 151409 FLÖSSEL Petr 2003 CZE L 1:03.75 1:06.02 2:09.77 287.73
Nedokočili 1. kolo    
  46 410434 FERRAR William 1998 NZL      
  62 151343 CHVÁTAL Petr 2001 CZE B      
  74 151398 JANEK Adam 2003 CZE A      
Nedokočili 2. kolo    
  37 54704 BERGER Michael 2002 AUT      
  84 430870 JAKUBOWSKI Michal 2003 POL      
  85 430868 KOPIA Maksymilian 2003 POL      
Nestartovali v 1. kole    
  81 430728 GALAT Dominik 1996 POL      
  44 430629 KUBALA Robert 1992 POL      
  68 151364 VLČEK Matouš 2002 CZE C      
  30 430856 ZACZYK Jakub 2002 POL      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler