Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

FIS - Albrechtice v Jizerských horách

Disciplína Slalom Codex 662
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 16.01.2020 Technický delegát
Vypočtená penalizace 48.97 Aplikovaná penalizace 51.97
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body CP
1. 2 54581 NEUMANN Tobias 2000 AUT 53.50 49.96 1:43.46 51.97
2. 25 151233 HARTIG Jiří 1998 CZE H 53.74 50.15 1:43.89 55.00 100
3. 12 520221 ABRAMOVIC Tiriel Luka 2001 TUR 54.32 50.00 1:44.32 58.04
4. 1 151316 KLÍMA Adam 2001 CZE B 53.67 50.67 1:44.34 58.18 80
5. 3 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A 54.20 50.25 1:44.45 58.96 60
6. 15 151284 KOULA Jan 2000 CZE H 54.21 50.26 1:44.47 59.10 50
7. 13 230667 PROIOS Ioannis 1995 GRE 54.11 50.54 1:44.65 60.37
8. 6 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P 54.87 49.95 1:44.82 61.57 45
9. 8 700978 BOTKA Filip 2001 SVK 54.48 50.42 1:44.90 62.13
10. 10 151311 BORÁK Jan 2001 CZE T 54.84 51.15 1:45.99 69.82 40
11. 14 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H 54.73 51.54 1:46.27 71.80 36
12. 35 690694 KOVBASNYUK Ivan 1993 UKR 54.91 51.45 1:46.36 72.43
13. 20 430801 MITAN Juliusz 1999 POL 55.01 51.61 1:46.62 74.27
14. 33 430828 GUNKA Jan 2001 POL 54.79 51.90 1:46.69 74.76
15. 24 54704 BERGER Michael 2002 AUT 55.29 51.47 1:46.76 75.25
16. 4 151289 NOVÁK Oskar 2000 CZE H 55.51 51.42 1:46.93 76.45 32
17. 17 430812 LUKASZYK Bruno 2000 POL 54.82 52.19 1:47.01 77.02
18. 18 54705 FLEISCHMANN Matteo 2002 AUT 55.35 51.82 1:47.17 78.15
19. 7 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B 54.97 52.34 1:47.31 79.14 29
20. 27 151368 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 56.18 52.01 1:48.19 85.34 26
21. 60 430867 BUDZ Blazej 2003 POL 56.32 51.96 1:48.28 85.98
21. 23 151372 LINHART Adam 2002 CZE P 56.11 52.17 1:48.28 85.98 24
23. 69 151400 KALINA Ondřej 2003 CZE L 56.85 51.84 1:48.69 88.87 22
24. 34 410434 FERRAR William 1998 NZL 56.71 53.12 1:49.83 96.92
25. 42 701015 BOTKA Timo 2003 SVK 57.19 52.78 1:49.97 97.90
26. 30 54778 BAYER Moritz 2003 AUT 57.57 52.93 1:50.50 101.64
27. 66 430677 BIENKOWSKI Maciej 1995 POL 57.81 53.57 1:51.38 107.85
28. 70 430862 ZAKRZEWSKI Jan 2003 POL 58.62 53.22 1:51.84 111.10
29. 61 430860 BROWARSKI Piotr 2003 POL 58.43 54.37 1:52.80 117.87
30. 39 151295 MALKUS David 2000 CZE A 58.72 54.22 1:52.94 118.86 20
31. 29 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H 58.50 55.13 1:53.63 123.73 18
32. 47 151375 GLATT Jan 2002 CZE E 59.43 54.47 1:53.90 125.63 16
33. 37 151332 JANÍČEK Marek 2001 CZE T 58.36 55.58 1:53.94 125.92 15
34. 52 430765 BIENKOWSKI Bartosz 1997 POL 59.57 54.70 1:54.27 128.24
35. 59 430866 ZAK Dominik 2003 POL 59.30 55.46 1:54.76 131.70
36. 64 430766 JARMUSZCZAK Lukasz 1997 POL 59.53 55.51 1:55.04 133.68
37. 50 250473 INGVASON Kristmundur Omar 2003 ISL 1:00.06 56.84 1:56.90 146.80
38. 46 151370 JANALÍK Tomáš 2002 CZE T 1:00.25 56.79 1:57.04 147.79 14
39. 43 700987 BARTALOŠ Martin 2002 SVK 1:01.41 57.57 1:58.98 161.48
40. 41 520233 HAYMANA Kerem 2003 TUR 1:01.85 58.70 2:00.55 172.55
41. 65 430728 GALAT Dominik 1996 POL 1:03.30 57.60 2:00.90 175.02
42. 68 701017 LAPPY Viktor 2003 SVK 1:03.00 58.04 2:01.04 176.01
43. 51 151414 KOUBA Tomáš 2003 CZE U 1:04.11 57.86 2:01.97 182.57 13
44. 49 520237 CELIK Bunyamin 2003 TUR 1:04.49 59.68 2:04.17 198.10
45. 62 151408 ČTVRTEČKA Jakub Karel 2003 CZE E 1:04.51 1:01.35 2:05.86 210.02 12
Nedokočili 1. kolo    
  56 151393 BANK Matěj 2003 CZE M      
  32 151317 BLÁHA Matěj 2001 CZE H      
  53 151415 FIALA Jan 2003 CZE T      
  48 151389 FIALA Matyáš 2003 CZE A      
  58 151409 FLÖSSEL Petr 2003 CZE L      
  9 151373 JASANSKÝ Max 2002 CZE M      
  67 151404 KESTL Lukáš 2003 CZE M      
  55 430868 KOPIA Maksymilian 2003 POL      
  5 151173 KRÁL Petr 1996 CZE L      
  44 151407 KROUPA Štepan 2003 CZE C      
  21 430629 KUBALA Robert 1992 POL      
  54 701018 LAPPY Karol 2003 SVK      
  36 151363 MORÁVEK Roman 2002 CZE H      
  38 701013 NOVÁČEK Miroslav 2003 SVK      
  40 151362 PAJER Matěj 2002 CZE L      
  22 151336 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A      
  26 54583 RODLHOFER Josef 2000 AUT      
  19 520192 USTA Berkin 2000 TUR      
  45 151354 VOLEK Jindřich 2002 CZE L      
Nedokočili 2. kolo    
  31 54779 DOBLER Eric 2003 AUT      
  63 430870 JAKUBOWSKI Michal 2003 POL      
  57 430861 SOWIZRAL Tomasz 2003 POL      
  16 430850 SZKOLA Bartosz 2002 POL      
  28 690737 TSIBELENKO Levko 1996 UKR      
  11 430811 WROBEL Norbert 2000 POL      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler