Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

FIS - Albrechtice v Jizerských horách

Disciplína Slalom Codex 663
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 17.01.2020 Technický delegát
Vypočtená penalizace 44.36 Aplikovaná penalizace 47.36
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body CP
1. 3 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P 47.72 52.83 1:40.55 47.36 100
2. 8 230667 PROIOS Ioannis 1995 GRE 48.06 52.94 1:41.00 50.63
3. 5 151205 DADEJÍK Marek 1997 CZE H 48.24 53.09 1:41.33 53.02 80
4. 1 151311 BORÁK Jan 2001 CZE T 47.78 53.65 1:41.43 53.75 60
5. 9 151288 RECHTENBERG Jan 2000 CZE T 48.86 53.35 1:42.21 59.41 50
6. 16 700982 SANITRÁR Ján 2001 SVK 49.83 52.92 1:42.75 63.33
7. 18 151173 KRÁL Petr 1996 CZE L 50.11 53.15 1:43.26 67.03 45
8. 4 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B 49.36 54.23 1:43.59 69.43 40
9. 13 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A 50.37 53.44 1:43.81 71.03 36
10. 21 430812 LUKASZYK Bruno 2000 POL 50.30 53.91 1:44.21 73.93
11. 22 54705 FLEISCHMANN Matteo 2002 AUT 50.54 53.93 1:44.47 75.82
12. 41 690694 KOVBASNYUK Ivan 1993 UKR 51.13 53.44 1:44.57 76.55
13. 20 430850 SZKOLA Bartosz 2002 POL 51.01 53.97 1:44.98 79.52
14. 28 151372 LINHART Adam 2002 CZE P 52.20 53.03 1:45.23 81.34 32
15. 24 430801 MITAN Juliusz 1999 POL 50.81 54.43 1:45.24 81.41
16. 27 151336 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A 51.35 53.96 1:45.31 81.92 29
17. 26 430629 KUBALA Robert 1992 POL 52.05 53.31 1:45.36 82.28
18. 68 430862 ZAKRZEWSKI Jan 2003 POL 52.15 54.18 1:46.33 89.32
19. 40 410434 FERRAR William 1998 NZL 52.14 54.23 1:46.37 89.61
20. 35 54778 BAYER Moritz 2003 AUT 51.07 55.31 1:46.38 89.69
21. 33 690737 TSIBELENKO Levko 1996 UKR 52.03 54.95 1:46.98 94.04
22. 73 430860 BROWARSKI Piotr 2003 POL 52.85 56.67 1:49.52 112.48
23. 43 151332 JANÍČEK Marek 2001 CZE T 52.73 57.05 1:49.78 114.37 26
24. 54 151375 GLATT Jan 2002 CZE E 53.68 56.21 1:49.89 115.17 24
25. 38 151317 BLÁHA Matěj 2001 CZE H 53.68 56.46 1:50.14 116.98 22
26. 37 150677 FUCHS Jiří 1987 CZE B 53.18 57.06 1:50.24 117.71 20
27. 75 430866 ZAK Dominik 2003 POL 54.64 57.31 1:51.95 130.12
28. 77 430766 JARMUSZCZAK Lukasz 1997 POL 55.23 56.93 1:52.16 131.65
29. 45 701013 NOVÁČEK Miroslav 2003 SVK 54.74 57.93 1:52.67 135.35
30. 47 151362 PAJER Matěj 2002 CZE L 54.84 58.06 1:52.90 137.02 18
31. 34 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H 54.85 58.23 1:53.08 138.33 16
32. 62 701018 LAPPY Karol 2003 SVK 54.65 59.45 1:54.10 145.73
33. 23 520192 USTA Berkin 2000 TUR 55.33 1:00.04 1:55.37 154.95
34. 72 430870 JAKUBOWSKI Michal 2003 POL 56.41 59.78 1:56.19 160.91
35. 55 151389 FIALA Matyáš 2003 CZE A 56.32 1:00.22 1:56.54 163.45 15
36. 78 701017 LAPPY Viktor 2003 SVK 57.32 59.98 1:57.30 168.97
37. 60 430728 GALAT Dominik 1996 POL 57.87 1:00.23 1:58.10 174.77
38. 64 151408 ČTVRTEČKA Jakub Karel 2003 CZE E 1:00.30 1:00.45 2:00.75 194.01 14
Nedokočili 1. kolo    
  74 151393 BANK Matěj 2003 CZE M      
  59 430677 BIENKOWSKI Maciej 1995 POL      
  39 430828 GUNKA Jan 2001 POL      
  30 151233 HARTIG Jiří 1998 CZE H      
  25 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K      
  48 520233 HAYMANA Kerem 2003 TUR      
  19 151373 JASANSKÝ Max 2002 CZE M      
  63 151404 KESTL Lukáš 2003 CZE M      
  6 151316 KLÍMA Adam 2001 CZE B      
  32 151368 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H      
  65 430868 KOPIA Maksymilian 2003 POL      
  70 151414 KOUBA Tomáš 2003 CZE U      
  7 151284 KOULA Jan 2000 CZE H      
  51 151407 KROUPA Štepan 2003 CZE C      
  46 151295 MALKUS David 2000 CZE A      
  61 151390 MORAVEC Matěj 2003 CZE L      
  42 151363 MORÁVEK Roman 2002 CZE H      
  12 151289 NOVÁK Oskar 2000 CZE H      
  71 430861 SOWIZRAL Tomasz 2003 POL      
  52 151354 VOLEK Jindřich 2002 CZE L      
  44 430856 ZACZYK Jakub 2002 POL      
  76 150784 ZÁVODNÝ Martin 1988 CZE B      
Nedokočili 2. kolo    
  10 520221 ABRAMOVIC Tiriel Luka 2001 TUR      
  50 700987 BARTALOŠ Martin 2002 SVK      
  29 54704 BERGER Michael 2002 AUT      
  58 430765 BIENKOWSKI Bartosz 1997 POL      
  11 700978 BOTKA Filip 2001 SVK      
  49 701015 BOTKA Timo 2003 SVK      
  79 430867 BUDZ Blazej 2003 POL      
  56 520237 CELIK Bunyamin 2003 TUR      
  67 151415 FIALA Jan 2003 CZE T      
  69 151409 FLÖSSEL Petr 2003 CZE L      
  57 250473 INGVASON Kristmundur Omar 2003 ISL      
  53 151370 JANALÍK Tomáš 2002 CZE T      
  66 151400 KALINA Ondřej 2003 CZE L      
  14 54581 NEUMANN Tobias 2000 AUT      
  2 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H      
  31 54583 RODLHOFER Josef 2000 AUT      
  15 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S      
  17 430811 WROBEL Norbert 2000 POL      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  36 54779 DOBLER Eric 2003 AUT      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler