Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

MMČR - Špindlerův Mlýn

Disciplína Superobří slalom Codex 669
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu NC
Datum 23.01.2020 Technický delegát
Vypočtená penalizace 40.67 Aplikovaná penalizace 42.67
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body CP
1. 1 151238 ZABYSTŘAN Jan 1998 CZE L 1:04.32 - 1:04.32 42.67 100
2. 9 151154 SKOŘEPA Jan 1996 CZE A 1:04.78 - 1:04.78 51.18 80
3. 2 150743 BERNDT Ondřej 1988 CZE L 1:04.81 - 1:04.81 51.74 60
4. 5 240148 SZOLLOS Barnabas 1998 ISR 1:05.01 - 1:05.01 55.44
5. 6 151350 KUBEŠ David 2002 CZE H 1:05.35 - 1:05.35 61.73 50
6. 3 151316 KLÍMA Adam 2001 CZE B 1:05.44 - 1:05.44 63.39 45
7. 10 151289 NOVÁK Oskar 2000 CZE H 1:05.45 - 1:05.45 63.58 40
8. 12 700901 HYŠKA Martin 1994 SVK 1:05.78 - 1:05.78 69.68
8. 7 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S 1:05.78 - 1:05.78 69.68 36
10. 8 151284 KOULA Jan 2000 CZE H 1:05.86 - 1:05.86 71.16 32
11. 23 700982 SANITRÁR Ján 2001 SVK 1:06.16 - 1:06.16 76.71
12. 11 690694 KOVBASNYUK Ivan 1993 UKR 1:06.30 - 1:06.30 79.30
13. 18 151225 ŠEVELA Petr 1998 CZE Z 1:06.36 - 1:06.36 80.41 29
14. 15 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P 1:06.62 - 1:06.62 85.22 26
14. 13 240142 SZOLLOS Benjamin 1996 ISR 1:06.62 - 1:06.62 85.22
16. 38 151407 KROUPA Štepan 2003 CZE C 1:06.66 - 1:06.66 85.96 24
17. 19 550078 OPMANIS Elvis 1997 LAT 1:06.88 - 1:06.88 90.03
18. 14 550109 OPMANIS Lauris 2001 LAT 1:07.02 - 1:07.02 92.62
19. 27 151205 DADEJÍK Marek 1997 CZE H 1:07.09 - 1:07.09 93.92 22
20. 41 151393 BANK Matěj 2003 CZE M 1:07.15 - 1:07.15 95.03 20
21. 33 460092 TUDORAN Stefan Claudiu 1994 ROU 1:07.32 - 1:07.32 98.17
22. 25 700983 LASOK Adam 2001 SVK 1:07.33 - 1:07.33 98.36
23. 16 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A 1:07.73 - 1:07.73 105.76 18
24. 29 151368 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 1:07.78 - 1:07.78 106.68 16
25. 20 460122 STEFANESCU Alexandru Stefan 1999 ROU 1:07.89 - 1:07.89 108.72
26. 21 151372 LINHART Adam 2002 CZE P 1:07.97 - 1:07.97 110.20 15
27. 22 151317 BLÁHA Matěj 2001 CZE H 1:08.03 - 1:08.03 111.31 14
28. 34 151233 HARTIG Jiří 1998 CZE H 1:08.42 - 1:08.42 118.53 13
29. 28 690737 TSIBELENKO Levko 1996 UKR 1:08.44 - 1:08.44 118.90
30. 30 151295 MALKUS David 2000 CZE A 1:08.52 - 1:08.52 120.38 12
31. 46 701011 VIGAŠ Samuel 2003 SVK 1:08.58 - 1:08.58 121.49
32. 37 151400 KALINA Ondřej 2003 CZE L 1:08.92 - 1:08.92 127.78 11
33. 24 410434 FERRAR William 1998 NZL 1:09.00 - 1:09.00 129.26
34. 31 151363 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 1:09.20 - 1:09.20 132.96 10
35. 48 151415 FIALA Jan 2003 CZE T 1:09.36 - 1:09.36 135.92 9
36. 36 151375 GLATT Jan 2002 CZE E 1:10.48 - 1:10.48 156.64 8
37. 32 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H 1:10.70 - 1:10.70 160.71 7
38. 44 151354 VOLEK Jindřich 2002 CZE L 1:10.85 - 1:10.85 163.48 6
39. 42 701010 KANOVITS Alexander 2003 SVK 1:11.25 - 1:11.25 170.88
40. 49 151397 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 1:11.57 - 1:11.57 176.80 5
41. 47 151388 SEIFERT William 2003 CZE A 1:11.83 - 1:11.83 181.61 4
42. 43 151404 KESTL Lukáš 2003 CZE M 1:12.31 - 1:12.31 190.49 3
43. 50 151398 JANEK Adam 2003 CZE A 1:14.76 - 1:14.76 235.82 2
44. 35 700987 BARTALOŠ Martin 2002 SVK 1:15.48 - 1:15.48 249.14
45. 39 151345 RENČ Daniel 2001 CZE U 1:16.19 - 1:16.19 262.28 1
46. 45 151274 KALMAN Jakub 1996 CZE T 1:16.88 - 1:16.88 275.05
Nedokočili 1. kolo    
  26 151204 ČERVINKA Adam 1997 CZE H      
  40 151389 FIALA Matyáš 2003 CZE A      
  4 151237 KLINSKÝ Tomáš 1998 CZE H      
  17 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler