Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

FIS/UNI, MČRJ - Bílá v Beskydech

Disciplína Slalom Codex 677
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu UNI
Datum 16.02.2020 Technický delegát
Vypočtená penalizace 45.88 Aplikovaná penalizace 48.88
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 2 6190416 VANHEULE Joffrey 1997 FRA 47.22 54.50 1:41.72 48.88
2. 4 430667 BIALOBRZYCKI Dominik 1995 POL 46.70 55.91 1:42.61 55.27
3. 7 240149 NAGY Bence 1998 HUN 47.46 55.38 1:42.84 56.92
4. 18 240168 URY Balint 2003 HUN 47.19 55.96 1:43.15 59.14
5. 11 151225 ŠEVELA Petr 1998 CZE Z 47.42 55.76 1:43.18 59.36
6. 13 430801 MITAN Juliusz 1999 POL 48.29 55.71 1:44.00 65.24
7. 8 151288 RECHTENBERG Jan 2000 CZE T 48.59 56.96 1:45.55 76.37
8. 27 151372 LINHART Adam 2002 CZE P 49.55 56.09 1:45.64 77.01
9. 29 151368 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 49.56 56.09 1:45.65 77.08
10. 20 400317 KRABSHUIS Noah 2000 NED 49.44 56.41 1:45.85 78.52
11. 22 240166 TRUNK Tamas 2003 HUN 50.05 55.90 1:45.95 79.24
12. 26 6190098 ZINNATO Lucas 1995 FRA 49.55 56.43 1:45.98 79.45
13. 14 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T 47.60 58.94 1:46.54 83.47
14. 12 151373 JASANSKÝ Max 2002 CZE M 49.54 57.09 1:46.63 84.12
15. 43 151297 BAMBUŠEK Vojtěch 2000 CZE Z 50.13 56.76 1:46.89 85.98
16. 16 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T 49.51 57.44 1:46.95 86.41
17. 42 430860 BROWARSKI Piotr 2003 POL 50.07 57.06 1:47.13 87.71
18. 21 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K 50.02 57.15 1:47.17 87.99
19. 33 240167 BESZTERCZEY Kristof 2003 HUN 50.45 57.10 1:47.55 90.72
20. 41 151317 BLÁHA Matěj 2001 CZE H 50.72 57.07 1:47.79 92.44
21. 34 151356 ŠINTÁK Jakub 2002 CZE H 50.40 57.53 1:47.93 93.45
22. 45 151363 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 51.02 57.74 1:48.76 99.40
23. 28 700932 MOZOLA Ondrej 1997 SVK 51.02 57.77 1:48.79 99.62
24. 55 150865 STRAKOŠ Libor 1990 CZE B 52.64 58.31 1:50.95 115.12
25. 35 150520 MATYÁŠ Jan 1983 CZE B 51.90 59.89 1:51.79 121.15
26. 62 151386 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A 52.64 59.22 1:51.86 121.65
27. 36 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H 53.28 1:01.01 1:54.29 139.09
28. 86 151393 BANK Matěj 2003 CZE M 53.65 1:00.65 1:54.30 139.16
29. 68 701010 KANOVITS Alexander 2003 SVK 52.91 1:01.61 1:54.52 140.74
30. 54 151362 PAJER Matěj 2002 CZE L 54.55 1:00.47 1:55.02 144.33
31. 57 400351 WATERMAN Sam 2002 NED 53.71 1:01.39 1:55.10 144.90
32. 64 151354 VOLEK Jindřich 2002 CZE L 53.56 1:01.71 1:55.27 146.12
33. 51 151397 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 53.88 1:02.72 1:56.60 155.67
34. 59 150457 JURÁK Petr 1977 CZE M 55.45 1:02.20 1:57.65 163.20
35. 71 151404 KESTL Lukáš 2003 CZE M 55.19 1:03.40 1:58.59 169.95
36. 73 151398 JANEK Adam 2003 CZE A 57.68 1:03.45 2:01.13 188.18
37. 74 151408 ČTVRTEČKA Jakub Karel 2003 CZE E 57.53 1:05.11 2:02.64 199.01
38. 87 151418 ZELENÝ Samuel Jan 2003 CZE B 59.90 1:08.67 2:08.57 241.57
39. 81 151399 SEITZ Lukáš 2003 CZE T 56.46 1:26.18 2:22.64 342.54
Nedokočili 1. kolo  
  75 151291 BRYNDA Josef 2000 CZE E    
  32 410434 FERRAR William 1998 NZL    
  61 151415 FIALA Jan 2003 CZE T    
  85 151409 FLÖSSEL Petr 2003 CZE L    
  40 150677 FUCHS Jiří 1987 CZE B    
  24 430828 GUNKA Jan 2001 POL    
  77 151343 CHVÁTAL Petr 2001 CZE B    
  65 151370 JANALÍK Tomáš 2002 CZE T    
  69 151385 KEJHAR Vít 2003 CZE Z    
  70 151267 KORYŤÁK Milan 1999 CZE P    
  17 430812 LUKASZYK Bruno 2000 POL    
  23 240154 MAROTY Matyas 2000 HUN    
  10 151326 POKORNÝ Martin 2001 CZE Z    
  76 150417 SOCHOR Jiří 1980 CZE B    
  39 430829 SOONS Ivo 2000 POL    
  56 151258 ŠTEFEK Zdeněk 1999 CZE L    
  9 430850 SZKOLA Bartosz 2002 POL    
  78 151411 VANĚK Tobiáš 2003 CZE B    
  5 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B    
  63 151189 VORÁČEK Jiří 1997 CZE C    
  88 150784 ZÁVODNÝ Martin 1988 CZE B    
Nedokočili 2. kolo  
  15 151311 BORÁK Jan 2001 CZE T    
  31 430867 BUDZ Blazej 2003 POL    
  6 6190750 CARBONERO Adrien 1999 FRA    
  46 700998 CUKER Alex 2002 SVK    
  3 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A    
  47 151375 GLATT Jan 2002 CZE E    
  44 151332 JANÍČEK Marek 2001 CZE T    
  37 151400 KALINA Ondřej 2003 CZE L    
  83 151274 KALMAN Jakub 1996 CZE T    
  49 150751 KUČERA Tomáš 1988 CZE A    
  53 151295 MALKUS David 2000 CZE A    
  19 151253 OUVÍN Jan 1999 CZE L    
  84 701026 PETRÍK Krištof 2003 SVK    
  1 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H    
  72 151254 REC Jan 1999 CZE T    
  25 151336 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A    
  48 701011 VIGAŠ Samuel 2003 SVK    
  30 150852 WALIGORA Michael 1990 CZE T    
  50 430866 ZAK Dominik 2003 POL    
Nestartovali v 1. kole  
  67 151307 BOUDA Jiří 1984 CZE H    
  60 151269 POLEDŇÁK Petr 1999 CZE T    
  82 150808 REC Adam 1989 CZE T    
  52 700943 VIGAŠ Martin 1998 SVK    
Nestartovali v 2. kole  
  79 151310 MACHŮ Filip 2000 CZE Z    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  66 151389 FIALA Matyáš 2003 CZE A    
  38 151360 FIALA Šimon 2002 CZE A    
  58 151116 KUČERA Martin 1995 CZE A    
  80 701020 VRÁŽEL Dominik 2003 SVK    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler