Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Head Vitalini CUP - Špindlerův Mlýn - Stoh

Disciplína Obří slalom Codex 2091
Věková kategorie Přípravka, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 15.02.2020 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově HVC
1. 95 772314 KOTOUČEK Ladislav 2010 CZE H 31.87 - 31.87 50
2. 89 770969 TATÍČEK Jakub 2010 CZE A 31.91 - 31.91 45
3. 90 770960 ANTOŠ Robert 2010 CZE L 33.14 - 33.14 40
4. 85 772098 MARKOVIČ Samuel 2010 CZE H 33.24 - 33.24 36
5. 94 772299 JONÁŠ Jakub 2011 CZE A 33.55 - 33.55 33
6. 83 772486 KREJČÍ Štěpán 2010 CZE H 34.15 - 34.15 30
7. 81 772362 SEDLÁČEK Matěj 2010 CZE H 34.16 - 34.16 28
8. 86 770950 JANDÍK Josef 2010 CZE L 34.17 - 34.17 26
9. 157 772455 SVOBODA Vít 2010 CZE B 34.57 - 34.57 24
10. 98 772298 BURDA František 2010 CZE A 34.59 - 34.59 22
11. 93 772551 BŘICHÁČ Michal 2010 CZE A 34.87 - 34.87 20
12. 156 772274 NEJEDLÝ Jan 2010 CZE C 34.89 - 34.89 19
13. 150 772701 WÁGNER Jakub 2011 CZE A 35.14 - 35.14 18
14. 87 772382 ABRAHAM Tomáš 2010 CZE H 35.26 - 35.26 17
15. 106 772307 PECHÁČ Šimon 2011 CZE A 35.29 - 35.29 16
16. 82 772591 TYLE Christian 2010 CZE H 35.31 - 35.31 15
17. 99 772113 NOVÁK Vojtěch 2010 CZE S 35.73 - 35.73 14
18. 101 772422 KONDĚLKA Dominik 2011 CZE H 35.78 - 35.78 13
19. 104 772694 VESELÝ Tobiáš 2012 CZE S 35.85 - 35.85 12
20. 171 772454 NEKUDA Tobiáš 2010 CZE B 36.09 - 36.09 11
21. 149 772452 OČKAY David 2010 CZE B 36.21 - 36.21 10
22. 105 770669 NĚMEČEK David 2010 CZE H 36.55 - 36.55 9
23. 159 773042 KOHOUTEK Adam 2011 CZE H 36.69 - 36.69 8
24. 100 772480 RICHTER Adam 2010 CZE H 36.72 - 36.72 7
25. 119 772110 ŠRYTR Jan 2010 CZE L 37.05 - 37.05 6
26. 107 772949 RADEMACHER Vojtěch 2010 CZE H 37.13 - 37.13 5
27. 161 772300 LIETAVEC Patrik 2010 CZE A 37.26 - 37.26 4
28. 110 772308 BURKERT Matěj 2011 CZE A 37.50 - 37.50 3
29. 128 772764 STOLZ Jan 2010 CZE A 37.65 - 37.65 2
30. 96 772578 HŮRKA Marek 2011 CZE S 37.97 - 37.97 1
31. 165 772453 KOVÁŘ Matěj 2010 CZE B 38.01 - 38.01
32. 102 885916 ŠVIHOVSKÝ Daniel 2011 CZE L 38.31 - 38.31
33. 111 772482 FOLC Ludvík 2010 CZE H 38.45 - 38.45
34. 162 772525 BUREŠ Oldřich 2012 CZE A 38.46 - 38.46
35. 118 772318 VACEK Otto 2010 CZE H 38.74 - 38.74
36. 160 772322 JANDEJSEK Hynek 2010 CZE L 38.77 - 38.77
37. 121 772720 MRÁZEK Richard 2012 CZE A 38.89 - 38.89
38. 135 772485 KARAS Daniel 2011 CZE S 39.99 - 39.99
39. 148 772798 ANTOŠ Matyáš 2010 CZE H 40.09 - 40.09
40. 115 772515 EGYHÁZI Jakub 2011 CZE A 40.17 - 40.17
41. 140 772706 ČÁMSKÝ Viktor 2011 CZE H 40.71 - 40.71
42. 167 772724 NOVÁK Eliáš 2011 CZE A 40.72 - 40.72
43. 151 773084 NAVRÁTIL Jáchym 2011 CZE A 40.89 - 40.89
44. 133 772786 ŠKUBA Jakub 2010 CZE H 40.94 - 40.94
45. 146 772762 SOUKAL Štěpán 2010 CZE A 41.06 - 41.06
46. 152 772441 KOUTNÝ Patrik 2011 CZE A 41.55 - 41.55
47. 114 772763 STOLZ Antonín 2011 CZE A 42.49 - 42.49
48. 145 772715 TATÍČEK Jan 2013 CZE A 42.93 - 42.93
49. 173 772997 SKALA Martin 2012 CZE H 43.48 - 43.48
50. 134 772721 ZVOLSKÝ Ruben 2012 CZE A 45.22 - 45.22
51. 131 772843 DOUBEK Robin 2012 CZE A 45.41 - 45.41
52. 141 772879 BÁRTA Vít 2013 CZE E 45.59 - 45.59
53. 113 772717 NOVOTNÝ Adam 2011 CZE A 46.58 - 46.58
54. 143 772545 PIETRAK Sebastian 2013 CZE L 46.80 - 46.80
55. 120 772702 ZACH Matyáš 2012 CZE A 48.28 - 48.28
56. 129 772901 VACEK Matteo 2013 CZE H 51.21 - 51.21
57. 153 772547 GALKO Richard 2012 CZE H 1:00.99 - 1:00.99
58. 164 772926 DEVÁTÝ Matěj 2012 CZE H 1:01.86 - 1:01.86
59. 116 772405 JÍLEK Filip 2010 CZE S 1:08.38 - 1:08.38
Nedokočili 1. kolo  
  139 772334 BARDIOVSKÝ David Tyl 2010 CZE A    
  122 773078 BENC Oliver 2012 CZE L    
  91 772256 BOSNIČ Martin 2010 CZE L    
  163 772286 HAVLÍČEK Jakub 2011 CZE L    
  126 772323 JANDEJSEK Štěpán 2010 CZE L    
  137 772233 KREJČÍŘ Pavel 2010 CZE H    
  130 772687 SLUNÉČKO Daniel 2012 CZE S    
  108 772439 ŠTEFKA Patrik 2012 CZE A    
  92 885917 ŠVIHOVSKÝ Matyáš 2010 CZE L    
  84 772262 ŽEMLIČKA Filip 2010 CZE H    
Nestartovali v 1. kole  
  155 772950 BRYCHTA Josef 2011 CZE H    
  138 772773 KOŽMÍN Michal 2014 CZE L    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  132 772442 FIKAR Matouš 2011 CZE A    
  123 772325 ZAPADLO Michal 2011 CZE L    
  127 772718 ŠVÉDA Albert 2012 CZE A    
  125 772874 VALŠÍK Tobiáš 2012 CZE L    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler