Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Head Vitalini CUP - Medvědín - Špindlerův Mlýn

Disciplína Obří slalom Codex 2093
Věková kategorie Přípravka, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 07.03.2020 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově HVC
1. 196 770969 TATÍČEK Jakub 2010 CZE A 51.51 - 51.51 50
2. 205 772098 MARKOVIČ Samuel 2010 CZE H 52.33 - 52.33 45
3. 195 772382 ABRAHAM Tomáš 2010 CZE H 54.26 - 54.26 40
4. 198 772591 TYLE Christian 2010 CZE H 54.32 - 54.32 36
5. 200 772314 KOTOUČEK Ladislav 2010 CZE H 54.82 - 54.82 33
6. 202 772262 ŽEMLIČKA Filip 2010 CZE H 55.15 - 55.15 30
7. 199 772400 TOMEŠ Jiří 2010 CZE H 55.22 - 55.22 28
8. 216 772959 MORAVEC Matouš 2011 CZE H 56.56 - 56.56 26
9. 203 772455 SVOBODA Vít 2010 CZE B 56.77 - 56.77 24
10. 213 772452 OČKAY David 2010 CZE B 57.06 - 57.06 22
11. 210 772453 KOVÁŘ Matěj 2010 CZE B 57.13 - 57.13 20
12. 193 772551 BŘICHÁČ Michal 2010 CZE A 57.60 - 57.60 19
13. 191 772362 SEDLÁČEK Matěj 2010 CZE H 57.92 - 57.92 18
14. 206 772422 KONDĚLKA Dominik 2011 CZE H 58.09 - 58.09 17
15. 222 772308 BURKERT Matěj 2011 CZE A 58.12 - 58.12 16
16. 253 772416 ZOUHAR Oliver 2010 CZE H 58.82 - 58.82 15
17. 204 772299 JONÁŠ Jakub 2011 CZE A 59.02 - 59.02 14
18. 258 772419 HŘEBÍČEK Bruno 2010 CZE H 59.08 - 59.08 13
19. 207 772307 PECHÁČ Šimon 2011 CZE A 59.47 - 59.47 12
20. 194 772486 KREJČÍ Štěpán 2010 CZE H 59.92 - 59.92 11
21. 238 772724 NOVÁK Eliáš 2011 CZE A 1:00.16 - 1:00.16 10
22. 243 772655 JUHOS Sebastian 2010 CZE B 1:01.29 - 1:01.29 9
23. 241 772516 NOVOTNÝ Štěpán 2012 CZE A 1:01.46 - 1:01.46 8
24. 223 772300 LIETAVEC Patrik 2010 CZE A 1:01.54 - 1:01.54 7
25. 263 772442 FIKAR Matouš 2011 CZE A 1:02.81 - 1:02.81 6
26. 231 772798 ANTOŠ Matyáš 2010 CZE H 1:03.21 - 1:03.21 5
27. 270 772441 KOUTNÝ Patrik 2011 CZE A 1:04.41 - 1:04.41 4
28. 265 772618 PODSTATA Oskar 2011 CZE H 1:04.50 - 1:04.50 3
29. 239 772318 VACEK Otto 2010 CZE H 1:04.75 - 1:04.75 2
30. 240 772762 SOUKAL Štěpán 2010 CZE A 1:05.15 - 1:05.15 1
31. 266 772718 ŠVÉDA Albert 2012 CZE A 1:05.46 - 1:05.46
31. 224 772956 TAUCHMAN Marek 2010 CZE H 1:05.46 - 1:05.46
33. 250 772595 NAVRÁTIL Jakub 2011 CZE H 1:05.75 - 1:05.75
34. 251 772297 NEUMAN Jakub 2010 CZE H 1:05.83 - 1:05.83
35. 228 772721 ZVOLSKÝ Ruben 2012 CZE A 1:06.48 - 1:06.48
36. 254 772642 URBÁNEK Mikuláš 2012 CZE H 1:06.53 - 1:06.53
37. 227 773097 JIRÁSEK Matyáš 2012 CZE H 1:06.99 - 1:06.99
38. 271 772706 ČÁMSKÝ Viktor 2011 CZE H 1:07.12 - 1:07.12
39. 272 772482 FOLC Ludvík 2010 CZE H 1:07.26 - 1:07.26
40. 230 772603 NAJMAN Mikuláš 2011 CZE H 1:07.36 - 1:07.36
41. 264 772593 BRÝDL Tobiáš 2011 CZE H 1:07.83 - 1:07.83
42. 269 772843 DOUBEK Robin 2012 CZE A 1:08.08 - 1:08.08
43. 267 772597 KAREŠ Nikola 2010 CZE H 1:08.61 - 1:08.61
44. 257 772547 GALKO Richard 2012 CZE H 1:08.97 - 1:08.97
45. 268 772515 EGYHÁZI Jakub 2011 CZE A 1:09.56 - 1:09.56
46. 242 772594 MŇUK Jakub 2010 CZE H 1:10.83 - 1:10.83
47. 246 772997 SKALA Martin 2012 CZE H 1:11.08 - 1:11.08
48. 274 - NOSÁL Tomáš 2012 CZE 1:13.47 - 1:13.47
49. 245 772713 BURDA Zdeněk 2013 CZE A 1:14.79 - 1:14.79
50. 235 772717 NOVOTNÝ Adam 2011 CZE A 1:14.92 - 1:14.92
51. 247 772893 TOMEŠ Karel 2013 CZE H 1:16.32 - 1:16.32
52. 219 773042 KOHOUTEK Adam 2011 CZE H 1:23.16 - 1:23.16
53. 226 772233 KREJČÍŘ Pavel 2010 CZE H 1:25.42 - 1:25.42
54. 259 772993 LIPANSKÝ Antonín 2011 CZE H 1:29.49 - 1:29.49
Nedokočili 1. kolo  
  209 772660 MORAVEC Šimon 2010 CZE H    
  229 772596 PROKOP Jiří 2010 CZE H    
  217 772949 RADEMACHER Vojtěch 2010 CZE H    
  201 772701 WÁGNER Jakub 2011 CZE A    
Nestartovali v 1. kole  
  211 772128 KNOBLOCH Adam 2010 CZE L    
  192 772113 NOVÁK Vojtěch 2010 CZE S    
  218 772439 ŠTEFKA Patrik 2012 CZE A    
  220 772326 ZVĚDĚLÍK Jakub 2011 CZE T    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  221 772334 BARDIOVSKÝ David Tyl 2010 CZE A    
  260 772641 HŘEBÍČEK Viktor 2013 CZE H    
  256 773100 OTAVA Patrik 2010 CZE H    
  234 772901 VACEK Matteo 2013 CZE H    
  262 772643 ZOUHAR Alex 2013 CZE H    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler