Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Head Vitalini CUP - Medvědín - Špindlerův Mlýn

Disciplína Obří slalom Codex 2094
Věková kategorie Předžactvo, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 07.03.2020 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově HVC
1. 66 770574 KOLB Jan 2008 CZE H 49.02 - 49.02 50
2. 63 770751 THÉR Ondřej 2008 CZE H 49.76 - 49.76 45
3. 122 772158 RYCEK Kryštof 2008 CZE T 49.85 - 49.85 40
4. 62 772237 MORÁVEK Jáchym 2009 CZE H 49.93 - 49.93 36
5. 72 772301 ŠVESTKA Robin 2008 CZE A 50.05 - 50.05 33
6. 125 772304 KAŠING Oliver 2008 CZE T 50.63 - 50.63 30
7. 70 772267 FRIML Jan 2009 CZE B 50.78 - 50.78 28
8. 69 770472 MOŠNA František 2008 CZE A 50.85 - 50.85 26
9. 68 770863 POLANSKÝ Robin 2008 CZE H 51.15 - 51.15 24
10. 75 770997 GRYM Vojtěch 2009 CZE A 51.20 - 51.20 22
11. 78 770981 BALEJ Marek 2008 CZE J 51.43 - 51.43 20
12. 84 772159 SVOBODA Albert 2008 CZE A 51.67 - 51.67 19
13. 73 772273 TRAMBA Jonáš 2008 CZE C 52.04 - 52.04 18
14. 89 770716 ŠÍMA Oliver 2008 CZE L 52.27 - 52.27 17
15. 93 772041 MRAVEC Albert 2008 CZE A 52.44 - 52.44 16
16. 65 772140 ŠŤASTNÝ Jakub 2008 CZE H 52.53 - 52.53 15
17. 77 770940 CUTHBERT Adam 2009 CZE H 53.42 - 53.42 14
18. 61 772387 ŠIMEK Michal 2008 CZE H 54.22 - 54.22 13
19. 81 772778 HARTMANN Jiří František 2008 CZE A 54.35 - 54.35 12
20. 105 772420 ZÁBRODSKÝ Dušan 2009 CZE H 54.45 - 54.45 11
21. 90 770858 RUŠIKVAS Eduard 2009 CZE H 54.55 - 54.55 10
22. 83 772271 CIMMER František 2009 CZE B 54.70 - 54.70 9
23. 64 772423 HRONEŠ Matěj 2008 CZE H 54.72 - 54.72 8
24. 97 772775 KROTKÝ Michal 2008 CZE H 54.73 - 54.73 7
25. 74 772266 GROSS Matyáš 2008 CZE B 54.75 - 54.75 6
26. 94 772388 TUČEK Jan 2009 CZE H 54.97 - 54.97 5
27. 120 770796 ŠVIMBERSKÝ Oliver 2008 CZE A 55.10 - 55.10 4
28. 92 772599 PÍSAŘÍK Filip 2008 CZE A 55.23 - 55.23 3
29. 82 770573 ADAMEC Jakub 2008 CZE H 55.28 - 55.28 2
30. 95 772776 HARTMANN Tristan Vilem 2009 CZE H 55.29 - 55.29 1
31. 79 770861 MORAVEC Vojtěch 2008 CZE H 56.25 - 56.25
32. 86 772259 TSCHOCHE Teodor 2009 CZE H 56.63 - 56.63
33. 96 770862 NOVÝ Lukáš 2008 CZE H 57.02 - 57.02
34. 117 772414 BÍLÝ Ondřej 2009 CZE H 57.70 - 57.70
35. 119 772410 ŠTĚPÁNEK Adam 2008 CZE H 57.77 - 57.77
36. 112 772385 HORÁK Prokop 2008 CZE H 58.11 - 58.11
37. 98 772172 KRBEČEK Adam 2009 CZE J 58.28 - 58.28
38. 91 772554 KARÁSEK Jan 2009 CZE H 58.64 - 58.64
39. 87 772399 PLÍVA Jakub 2008 CZE H 58.80 - 58.80
40. 111 772120 ŠEC Alexander 2008 CZE A 1:00.28 - 1:00.28
41. 114 770806 GUTTLER Eliáš 2008 CZE A 1:00.89 - 1:00.89
42. 113 772608 VOLEJNÍK Miroslav 2008 CZE A 1:01.43 - 1:01.43
43. 109 772765 ŠEVČÍK Roman 2009 CZE A 1:01.82 - 1:01.82
44. 104 772425 DOHNAL Tobiáš 2009 CZE H 1:04.31 - 1:04.31
45. 103 772067 KOPECKÝ Nicholas 2009 CZE H 1:04.51 - 1:04.51
46. 124 770920 FALGE Daniel 2009 CZE A 1:06.12 - 1:06.12
47. 126 - NOSÁL Jiří 2009 CZE 1:07.94 - 1:07.94
48. 116 770857 PETŘÍK Marek 2008 CZE H 1:14.90 - 1:14.90
49. 106 772992 LIPANSKÝ Ferdinand 2009 CZE H 1:14.93 - 1:14.93
Nedokočili 1. kolo  
  76 772136 CHROUSTOVSKÝ David 2009 CZE J    
  67 770883 KOULA Jakub 2008 CZE H    
  102 772149 KVÍČALA Petr 2009 CZE A    
  108 770900 PECHÁČ Matěj 2009 CZE A    
  115 772438 RÁDL Jan 2008 CZE L    
  121 772270 VOSLÁŘ Daniel 2009 CZE B    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler