Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Head Vitalini CUP - Medvědín - Špindlerův Mlýn

Disciplína Obří slalom Codex 7096
Věková kategorie Předžactvo, ženy Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 08.03.2020 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově HVC
1. 2 885526 HORDOSSY Eliška 2008 CZE H 47.97 - 47.97 50
2. 4 885926 MACHYTKOVÁ Natali Anna 2009 CZE H 49.29 - 49.29 45
3. 1 885512 NOVAKOVSKÁ Adéla 2008 CZE H 50.60 - 50.60 40
4. 27 885658 SCHÄFEROVÁ Magdaléna 2008 CZE L 51.35 - 51.35 36
5. 6 885529 KNOBLOCHOVÁ Julie 2008 CZE H 51.53 - 51.53 33
6. 11 885664 TOŠOVSKÁ Markéta 2008 CZE A 52.05 - 52.05 30
7. 12 885753 ČERMÁKOVÁ Lucie 2008 CZE B 52.12 - 52.12 28
8. 21 885669 VEDRALOVÁ Julie 2009 CZE A 52.22 - 52.22 26
9. 13 886294 ANDRTOVÁ Anna Marie 2009 CZE U 52.27 - 52.27 24
10. 24 885924 FOREJTKOVÁ Eliška 2008 CZE H 52.29 - 52.29 22
11. 7 886487 VONDRÁČKOVÁ Ella 2009 CZE J 52.31 - 52.31 20
12. 8 885878 MÁLKOVÁ Anna 2009 CZE H 52.45 - 52.45 19
13. 3 885391 KYSELOVÁ Aneta 2008 CZE L 52.46 - 52.46 18
14. 56 885415 HOTÁRKOVÁ Tereza 2008 CZE H 52.56 - 52.56 17
15. 15 885648 KEPÁKOVÁ Viktorie 2008 CZE A 52.66 - 52.66 16
16. 10 886163 KRÁTKÁ Tina 2009 CZE H 52.76 - 52.76 15
17. 14 886483 KOUDELOVÁ Alena 2008 CZE J 53.31 - 53.31 14
18. 5 885908 LUCÁKOVÁ Laura 2008 CZE A 53.33 - 53.33 13
19. 20 885680 PAGÁČOVÁ Ella 2008 CZE H 53.46 - 53.46 12
20. 37 885923 BLÁHOVÁ Tereza 2009 CZE E 53.80 - 53.80 11
21. 23 885795 VAŇKOVÁ Nikola 2008 CZE C 53.98 - 53.98 10
22. 16 886043 KYÁNKOVÁ Natálie 2009 CZE B 53.99 - 53.99 9
23. 28 885651 BURDOVÁ Barbora 2008 CZE A 54.10 - 54.10 8
24. 19 885925 KŘÍŽOVÁ Kristýna 2009 CZE H 54.31 - 54.31 7
25. 22 886042 MELICHAROVÁ Klára 2009 CZE B 54.53 - 54.53 6
26. 31 886448 ZACHOVÁ Amálie 2009 CZE A 54.86 - 54.86 5
27. 35 885939 MELICHAROVÁ Lucie 2008 CZE B 55.31 - 55.31 4
28. 30 886009 JÁNSKÁ Adéla 2008 CZE H 55.51 - 55.51 3
29. 26 886508 JEŘÁBKOVÁ Jana 2008 CZE L 55.54 - 55.54 2
30. 36 885776 KRATOCHVÍLOVÁ Anna 2008 CZE Z 55.72 - 55.72 1
31. 47 885667 TATÍČKOVÁ Anna 2008 CZE A 56.03 - 56.03
32. 32 885797 MÜLLEROVÁ Nicole 2008 CZE C 56.24 - 56.24
33. 44 886453 DRBOHLAVOVÁ Linda 2008 CZE H 56.27 - 56.27
34. 33 886398 LUKŠOVÁ Adriana 2008 CZE B 56.69 - 56.69
35. 43 886616 DOLEJŠOVÁ Marie 2009 CZE H 56.75 - 56.75
36. 25 885606 TABULKOVÁ Barbora 2009 CZE L 56.81 - 56.81
37. 51 885507 ZVÍŘECÍ Martina 2008 CZE A 56.91 - 56.91
37. 38 886007 GALKOVÁ Ester 2009 CZE H 56.91 - 56.91
39. 34 885672 ŠEJNOVÁ Emma 2009 CZE A 57.53 - 57.53
40. 29 885914 FOLWARCZNA Eva 2009 CZE L 57.81 - 57.81
41. 55 885652 JONÁŠOVÁ Tereza 2009 CZE A 57.94 - 57.94
42. 49 886109 PROCHÁZKOVÁ Tereza Anna 2008 CZE L 58.28 - 58.28
43. 40 885678 PETROF Johana 2008 CZE L 59.06 - 59.06
44. 39 886275 HAVLOVÁ Kristýna 2009 CZE A 1:00.33 - 1:00.33
45. 52 886497 SOUKALOVÁ Klára 2008 CZE A 1:00.77 - 1:00.77
46. 48 886604 ČECHOVÁ Monika 2009 CZE H 1:01.69 - 1:01.69
47. 42 886010 PIČMANOVÁ Markéta 2009 CZE S 1:01.97 - 1:01.97
48. 18 885375 KRISTL Emily 2008 CZE H 1:02.37 - 1:02.37
49. 53 885850 VOTOČKOVÁ Kateřina 2009 CZE H 1:03.72 - 1:03.72
Nedokočily 1. kolo  
  9 885666 HORÁKOVÁ Michaela 2008 CZE A    
Nestartovaly v 1. kole  
  50 886505 KOVAŘÍKOVÁ Tereza 2008 CZE L    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler