Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

HELIA SPORT CUP - Areál Kouty

Disciplína Slalom Codex 2101
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 19.12.2019 Technický delegát Alena Danihelková
Vypočtená penalizace 1.71 Aplikovaná penalizace 10.00
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 89 770785 KOVÁŘ Stanislav 2006 CZE B 39.67 38.70 1:18.37 10.00
2. 80 770681 FÍLA Patrik 2006 CZE H 41.54 40.42 1:21.96 43.44
3. 84 770665 BABOR Jakub 2006 CZE M 42.04 41.49 1:23.53 58.06
4. 87 770503 HALAKUC Václav 2006 CZE T 42.97 40.85 1:23.82 60.77
5. 86 770805 GUTTLER Tobiáš 2006 CZE A 44.28 42.40 1:26.68 87.41
6. 75 770729 DVOŘÁK Tomáš 2006 CZE L 44.09 44.02 1:28.11 100.73
7. 109 770695 JANDA David 2007 CZE P 45.49 42.77 1:28.26 102.12
8. 91 770770 KOMÁREK Adam 2006 CZE B 44.86 43.43 1:28.29 102.40
9. 79 770651 PAVLÍČEK Vojtěch 2006 CZE Z 45.47 43.28 1:28.75 106.69
10. 99 772105 NAKLÁDAL Josef 2007 CZE T 45.82 43.54 1:29.36 112.37
10. 76 770435 KOKEŠ Dan 2006 CZE T 45.60 43.76 1:29.36 112.37
12. 118 770898 NEJDL Thomas 2007 CZE A 45.83 43.55 1:29.38 112.56
13. 120 770688 KÁŇA Viktor 2007 CZE T 45.01 44.52 1:29.53 113.95
14. 119 772042 HEMELÍK Vojta 2007 CZE H 45.70 44.21 1:29.91 117.49
15. 103 770833 FUCHS Filip 2007 CZE Z 46.68 43.59 1:30.27 120.85
16. 95 772398 PLÍVA Jan 2006 CZE H 46.60 43.86 1:30.46 122.62
17. 78 772152 ŽÁK Hugo 2006 CZE L 49.83 41.79 1:31.62 133.42
18. 96 770836 NOVOTNÝ Vilém 2006 CZE Z 47.30 46.00 1:33.30 149.07
19. 98 770687 BARÁK Jan 2006 CZE J 49.54 45.04 1:34.58 160.99
20. 97 770586 MALEC Tomáš 2006 CZE J 47.62 46.99 1:34.61 161.27
21. 92 772122 POTMĚŠIL Šimon 2006 CZE L 48.99 47.29 1:36.28 176.83
22. 108 770728 SCHOVÁNEK Šimon 2007 CZE L 50.85 47.18 1:38.03 193.13
23. 94 770692 ZVOLSKÝ Kristian 2006 CZE A 50.31 48.34 1:38.65 198.90
24. 117 772395 BŘEZINA Filip 2007 CZE S 51.53 47.79 1:39.32 205.14
25. 105 772049 PODLIPNÝ Adam 2007 CZE A 51.64 50.85 1:42.49 234.67
26. 115 770850 ŠTEFKA Viktor 2007 CZE A 53.11 50.74 1:43.85 247.34
27. 83 770899 NEJDL Matyas 2006 CZE A 50.56 53.60 1:44.16 250.23
28. 110 772026 ŠPAK Maxim 2006 CZE A 54.95 50.83 1:45.78 265.32
29. 121 772333 VACHUTA Adam 2007 CZE A 52.23 57.23 1:49.46 299.60
30. 123 770766 BŘÍZA Josef 2007 CZE E 1:05.64 46.03 1:51.67 320.18
31. 100 770910 ŠEJNA Adam 2007 CZE A 1:00.73 51.78 1:52.51 328.01
32. 90 770502 SEITZ Jakub 2006 CZE T 46.40 1:06.77 1:53.17 334.15
Nedokočili 1. kolo  
  93 770841 KUFA Jiří 2006 CZE T    
  126 770450 MORÁVEK Pavel 2007 CZE H    
  85 770023 VARGA Attila 2006 CZE L    
Nedokočili 2. kolo  
  81 770517 OUPICKÝ Petr 2006 CZE L    
Nestartovali v 1. kole  
  82 772338 BLÁHA Daniel 2006 CZE H    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  113 772063 BEDNAŘÍK Jan 2007 CZE H    
  124 770791 BEZPALEC Jonáš 2007 CZE A    
  125 770653 BURKERT Tomáš 2007 CZE A    
  102 770889 DLOUHÝ Šimon 2007 CZE B    
  116 772766 HLOUCH Kryštof 2007 CZE J    
  122 772614 HORČIC Theodor 2007 CZE A    
  112 770402 HRADECKÝ Tomáš 2007 CZE L    
  101 770767 HROCH Matěj 2007 CZE E    
  114 772406 JÍCHA Viktor 2007 CZE J    
  111 770869 JOHN Jan 2007 CZE L    
  77 770568 MUNZAR Jakub 2006 CZE H    
  106 770835 SKŘÍTEK Tony 2007 CZE Z    
  104 770890 SVOBODA Miloš 2007 CZE B    
  107 770548 ZVĚDĚLÍK Vojtěch 2007 CZE T    
Diskvalifikováni v 2. kole  
  88 770418 KELLNER Jakub 2006 CZE E    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler