Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

HELIA SPORT CUP - Areál Kouty

Disciplína Slalom Codex 2102
Věková kategorie Starší žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 19.12.2019 Technický delegát Alena Danihelková
Vypočtená penalizace 16.89 Aplikovaná penalizace 21.89
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 185 770112 MÜLLER Marek 2004 CZE U 36.50 38.65 1:15.15 21.89
2. 179 770056 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 CZE T 38.20 40.77 1:18.97 59.00
3. 181 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 38.99 40.79 1:19.78 66.87
4. 184 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 39.42 40.90 1:20.32 72.11
5. 186 710900 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H 39.62 40.90 1:20.52 74.05
6. 190 770263 HORÁK Marek 2005 CZE T 39.60 42.01 1:21.61 84.64
7. 192 770267 VLČEK Jan 2005 CZE T 40.14 42.21 1:22.35 91.83
8. 178 700535 MAXA Adam 2004 CZE P 40.21 42.43 1:22.64 94.65
9. 193 770488 ČERMÁK Robin 2005 CZE B 40.10 42.77 1:22.87 96.88
10. 199 770283 SOBOTKA Tomáš 2005 CZE B 40.94 43.22 1:24.16 109.41
11. 197 770019 KREMLÁČEK Pavel 2004 CZE J 41.43 43.31 1:24.74 115.05
12. 189 770629 MACHOŇ Petr 2004 CZE C 42.71 42.40 1:25.11 118.64
13. 202 770533 GROHMANN Ondřej 2004 CZE T 42.25 43.53 1:25.78 125.15
14. 180 770188 JANOUŠEK Martin 2004 CZE C 41.74 44.05 1:25.79 125.25
15. 200 770325 VOVES Jan 2005 CZE P 43.76 43.36 1:27.12 138.17
16. 214 770780 VESELÝ Jiří 2004 CZE A 43.52 44.77 1:28.29 149.53
17. 225 772157 VALENTA Vladimír 2004 CZE Z 43.41 45.10 1:28.51 151.67
18. 216 770272 ČERNOHOUS Marek 2004 CZE E 43.74 44.89 1:28.63 152.83
19. 194 772523 HAUERLAND Antonín 2004 CZE T 43.48 45.17 1:28.65 153.03
20. 201 770227 VESELÝ Marek 2005 CZE A 43.82 44.96 1:28.78 154.29
21. 196 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A 44.31 45.15 1:29.46 160.90
22. 176 770771 HAJDUČEK Tomáš 2005 CZE T 44.60 44.89 1:29.49 161.19
23. 213 770275 JANECKÝ Samuel 2005 CZE E 43.84 45.67 1:29.51 161.38
24. 212 770273 ENT Lukáš 2004 CZE E 43.90 45.65 1:29.55 161.77
25. 205 770664 JOZL David 2005 CZE J 45.21 44.46 1:29.67 162.94
26. 203 770378 MICHAL Ondřej 2005 CZE T 44.66 45.51 1:30.17 167.79
27. 208 770787 NOVOTNÝ Jakub 2005 CZE B 44.83 46.40 1:31.23 178.09
28. 209 772242 BLAŠKO Samuel 2005 CZE E 45.33 46.73 1:32.06 186.15
29. 217 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H 45.94 47.18 1:33.12 196.45
30. 177 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B 54.17 39.65 1:33.82 203.25
31. 211 770725 KOMÁREK Jan 2005 CZE B 47.60 47.09 1:34.69 211.70
32. 219 770327 KADĚRKA Alfréd 2005 CZE M 47.38 47.39 1:34.77 212.48
33. 218 772201 POLÁK Ondřej 2005 CZE B 47.80 49.29 1:37.09 235.01
34. 204 770209 KEZNIKL Tobiáš 2004 CZE B 54.53 44.24 1:38.77 251.33
35. 215 770202 RUBANKO Lukáš 2005 CZE L 50.94 50.41 1:41.35 276.39
36. 226 770254 SEDLÁČEK Jakub 2005 CZE A 52.60 53.02 1:45.62 317.87
37. 228 772999 NOVOTNÝ David 2005 CZE A 51.35 55.03 1:46.38 325.26
Nedokočili 1. kolo  
  195 770058 BRANNY Adam 2004 CZE T    
  198 770248 JEHLIČKA Tomáš 2005 CZE L    
  227 886359 PERISSINOTTO Mattia 2005 CZE B    
  191 770475 SKRUŠNÝ David 2005 CZE B    
  183 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L    
  187 770323 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H    
  221 770652 TOŠOVSKÝ Lukáš 2005 CZE A    
Nedokočili 2. kolo  
  182 770180 FOLWARCZNY Martin 2005 CZE L    
  188 770274 GLATT Matouš 2005 CZE E    
  206 770530 KOPECKÝ Tobiáš 2005 CZE H    
  207 770901 KRÁL Tomáš 2004 CZE P    
  210 772467 VEČEŘA Vojtěch 2004 CZE U    
  220 772527 ZOGATA Samuel 2004 CZE T    
Nestartovali v 1. kole  
  222 770518 MRÁKA Jan 2004 CZE M    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  224 772024 HETH Filip 2005 CZE A    
  223 770403 KOPAL Filip 2005 CZE L    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler