Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

HELIA SPORT CUP - Areál Kouty

Disciplína Slalom Codex 7102
Věková kategorie Starší žactvo, ženy Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 19.12.2019 Technický delegát Alena Danihelková
Vypočtená penalizace -4.28 Aplikovaná penalizace 10.00
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 137 885404 PEROUTKOVÁ Barbora 2004 CZE A 37.85 40.20 1:18.05 10.00
2. 136 885135 HLAVOŇOVÁ Lucie 2004 CZE B 39.24 41.16 1:20.40 31.98
3. 138 885593 BALEJOVÁ Karolína 2005 CZE A 39.30 42.06 1:21.36 40.96
4. 129 886067 ŠIŠKOVÁ Laura 2004 CZE A 40.40 41.40 1:21.80 45.07
5. 140 885220 KEPÁKOVÁ Kristýna 2005 CZE A 40.65 41.83 1:22.48 51.43
6. 151 885454 STRAČÁROVÁ Aneta 2005 CZE B 41.60 42.54 1:24.14 66.96
7. 143 885143 ŠPAČKOVÁ Nela 2005 CZE B 41.05 43.13 1:24.18 67.33
8. 127 885953 MIKULÍKOVÁ Tereza 2004 CZE B 41.52 44.06 1:25.58 80.43
9. 134 885185 FUCHSOVÁ Barbora 2004 CZE Z 41.79 44.00 1:25.79 82.39
10. 133 885258 ŠENKEŘÍKOVÁ Simona 2005 CZE Z 42.59 43.64 1:26.23 86.51
11. 139 885353 MILATOVÁ Hana 2004 CZE T 42.54 43.74 1:26.28 86.98
12. 148 885148 VANIŠOVÁ Ema 2005 CZE P 42.38 44.18 1:26.56 89.59
13. 141 885384 MAZÁKOVÁ Michaela 2005 CZE M 42.94 43.80 1:26.74 91.28
14. 161 885200 MOHYLOVÁ Tereza 2005 CZE T 42.90 43.98 1:26.88 92.59
15. 163 885955 HARVEY Dana 2005 CZE J 43.02 43.89 1:26.91 92.87
16. 146 885225 MALARZOVÁ Agnes 2005 CZE T 43.21 44.48 1:27.69 100.16
17. 130 886211 BALŠÍNKOVÁ Elena 2004 CZE T 41.60 46.36 1:27.96 102.69
18. 135 885320 HRADILOVÁ Žofie 2005 CZE H 43.23 45.27 1:28.50 107.74
19. 156 885201 MŰLLEROVÁ Marie 2005 CZE T 43.67 44.86 1:28.53 108.02
20. 142 885212 BONIATTI Natálie 2005 CZE T 44.00 44.78 1:28.78 110.36
21. 131 885056 PATOČKOVÁ Anna 2004 CZE L 44.10 45.61 1:29.71 119.06
22. 159 885460 SMOLAKOVÁ Emilie 2005 CZE E 44.48 45.36 1:29.84 120.27
23. 154 885179 MOŠNOVÁ Markéta 2004 CZE A 44.50 45.92 1:30.42 125.70
24. 150 885168 SOUKUPOVÁ Natálie 2005 CZE K 44.76 46.05 1:30.81 129.34
25. 149 885213 DAVIDOVÁ Annemarie 2005 CZE T 44.48 47.09 1:31.57 136.45
26. 168 885328 LIŠKOVÁ Nela 2005 CZE Z 45.03 47.13 1:32.16 141.97
27. 167 885356 NOVÁČKOVÁ Karolína 2005 CZE P 46.58 46.10 1:32.68 146.83
28. 158 885146 JANDOVÁ Kateřina 2005 CZE P 45.34 47.97 1:33.31 152.73
29. 169 885002 MALCOVÁ Natálie 2004 CZE J 45.82 47.62 1:33.44 153.94
30. 166 886208 COUFALOVÁ Kateřina 2005 CZE B 46.92 47.30 1:34.22 161.24
31. 160 885647 ŽEŽULKOVÁ Magdaléna 2005 CZE A 46.91 47.84 1:34.75 166.19
32. 165 885909 HLAVÁČOVÁ Judita 2004 CZE Z 45.83 49.16 1:34.99 168.44
33. 164 885202 BERANOVÁ Anežka 2004 CZE E 45.29 53.07 1:38.36 199.96
34. 162 885376 BAHENSKÁ Natálie 2004 CZE T 49.00 49.54 1:38.54 201.64
35. 174 885965 SOBOTKOVÁ Dorota 2004 CZE E 49.77 49.79 1:39.56 211.18
36. 175 885371 KUPCOVÁ Ema 2005 CZE L 49.60 51.20 1:40.80 222.78
37. 171 885682 TUPCOVÁ Klára 2004 CZE U 52.13 53.45 1:45.58 267.49
38. 172 886076 PÁNKOVÁ Nela 2004 CZE B 57.13 55.23 1:52.36 330.90
Nedokočily 1. kolo  
  170 885426 FILIPKOVÁ Anna Maria 2004 CZE T    
  157 885121 HAVLOVÁ Veronika 2005 CZE L    
  153 886013 JAVŮRKOVÁ Anna Lucie 2005 CZE A    
  144 885922 REJCHRTOVÁ Eliška 2004 CZE H    
  128 885473 SMOLÍKOVÁ Natálie 2005 CZE L    
  145 885142 ŠOJATOVÁ Sandra 2004 CZE B    
  173 885317 ŠVARALOVÁ Anna 2005 CZE H    
Nedokočily 2. kolo  
  152 885653 TRUBKOVÁ Agáta 2005 CZE A    
Diskvalifikovány v 1. kole  
  147 885182 LAMOŠOVÁ Karolína 2005 CZE E    
  155 885204 RÁBOVÁ Tereza 2004 CZE E    
Diskvalifikovány v 2. kole  
  132 415509 KYSELOVÁ Adéla 2004 CZE L    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler