Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

HELIA SPORT CUP - Areál Kouty

Disciplína Slalom Codex 2104
Věková kategorie Starší žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 20.12.2019 Technický delegát Alena Danihelková
Vypočtená penalizace 19.66 Aplikovaná penalizace 24.66
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 188 770112 MÜLLER Marek 2004 CZE A 37.38 37.79 1:15.17 24.66
2. 187 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B 37.82 39.04 1:16.86 41.07
3. 231 886359 PERISSINOTTO Mattia 2005 CZE B 39.02 39.00 1:18.02 52.34
4. 181 770323 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H 38.66 39.76 1:18.42 56.22
5. 192 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 38.65 39.94 1:18.59 57.87
6. 182 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 39.12 39.78 1:18.90 60.88
7. 190 770056 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 CZE T 39.73 39.87 1:19.60 67.68
8. 179 710900 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H 39.25 40.91 1:20.16 73.12
9. 195 770475 SKRUŠNÝ David 2005 CZE B 40.24 40.10 1:20.34 74.87
10. 180 700535 MAXA Adam 2004 CZE P 40.40 40.45 1:20.85 79.82
11. 191 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 40.25 40.68 1:20.93 80.60
12. 193 770180 FOLWARCZNY Martin 2005 CZE L 40.11 41.09 1:21.20 83.22
13. 199 770058 BRANNY Adam 2004 CZE T 40.64 40.66 1:21.30 84.19
14. 197 770488 ČERMÁK Robin 2005 CZE B 40.91 41.05 1:21.96 90.60
15. 201 770019 KREMLÁČEK Pavel 2004 CZE J 41.77 41.97 1:23.74 107.89
16. 203 770283 SOBOTKA Tomáš 2005 CZE B 42.22 41.74 1:23.96 110.02
17. 189 770629 MACHOŇ Petr 2004 CZE C 41.69 42.48 1:24.17 112.06
18. 186 770188 JANOUŠEK Martin 2004 CZE C 41.48 42.75 1:24.23 112.64
19. 218 770780 VESELÝ Jiří 2004 CZE A 43.41 42.07 1:25.48 124.78
20. 206 770533 GROHMANN Ondřej 2004 CZE T 42.64 42.93 1:25.57 125.66
21. 208 770209 KEZNIKL Tobiáš 2004 CZE B 43.07 43.41 1:26.48 134.50
22. 183 770771 HAJDUČEK Tomáš 2005 CZE T 42.84 43.66 1:26.50 134.69
23. 209 770664 JOZL David 2005 CZE J 43.81 42.80 1:26.61 135.76
24. 198 772523 HAUERLAND Antonín 2004 CZE T 43.45 43.24 1:26.69 136.53
25. 217 770273 ENT Lukáš 2004 CZE E 44.05 44.29 1:28.34 152.56
26. 211 770901 KRÁL Tomáš 2004 CZE P 44.90 43.98 1:28.88 157.80
27. 220 770272 ČERNOHOUS Marek 2004 CZE E 43.99 45.27 1:29.26 161.49
28. 207 770378 MICHAL Ondřej 2005 CZE T 45.60 44.19 1:29.79 166.64
29. 221 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H 44.40 45.57 1:29.97 168.39
30. 200 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A 44.42 46.74 1:31.16 179.94
31. 185 770263 HORÁK Marek 2005 CZE T 39.42 56.59 1:36.01 227.04
32. 219 770202 RUBANKO Lukáš 2005 CZE L 49.27 49.20 1:38.47 250.93
33. 224 772527 ZOGATA Samuel 2004 CZE T 50.27 49.91 1:40.18 267.54
34. 229 770254 SEDLÁČEK Jakub 2005 CZE A 54.36 52.53 1:46.89 332.70
35. 230 772999 NOVOTNÝ David 2005 CZE A 53.18 53.90 1:47.08 334.55
36. 225 770652 TOŠOVSKÝ Lukáš 2005 CZE A 1:02.31 48.10 1:50.41 366.89
Nedokočili 1. kolo  
  214 772242 BLAŠKO Samuel 2005 CZE E    
  194 770274 GLATT Matouš 2005 CZE E    
  202 770248 JEHLIČKA Tomáš 2005 CZE L    
  223 770327 KADĚRKA Alfréd 2005 CZE M    
  216 770725 KOMÁREK Jan 2005 CZE B    
  227 770403 KOPAL Filip 2005 CZE L    
  226 770518 MRÁKA Jan 2004 CZE M    
  213 770330 NOVÁK David 2005 CZE M    
  212 770787 NOVOTNÝ Jakub 2005 CZE B    
  222 772201 POLÁK Ondřej 2005 CZE B    
  196 770267 VLČEK Jan 2005 CZE T    
  204 770325 VOVES Jan 2005 CZE P    
Nedokočili 2. kolo  
  210 770530 KOPECKÝ Tobiáš 2005 CZE H    
  215 772467 VEČEŘA Vojtěch 2004 CZE U    
Nestartovali v 1. kole  
  184 770844 FRYŠ Matěj 2004 CZE M    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  228 772024 HETH Filip 2005 CZE A    
  205 770227 VESELÝ Marek 2005 CZE A    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler