Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

HELIA SPORT CUP - Areál Kouty

Disciplína Slalom Codex 7104
Věková kategorie Starší žactvo, ženy Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 20.12.2019 Technický delegát Alena Danihelková
Vypočtená penalizace 4.80 Aplikovaná penalizace 10.00
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 129 886067 ŠIŠKOVÁ Laura 2004 CZE A 39.50 42.04 1:21.54 10.00
2. 136 415509 KYSELOVÁ Adéla 2004 CZE L 39.63 42.12 1:21.75 11.88
3. 130 885135 HLAVOŇOVÁ Lucie 2004 CZE B 41.00 41.20 1:22.20 15.91
4. 135 886211 BALŠÍNKOVÁ Elena 2004 CZE T 41.19 42.22 1:23.41 26.74
5. 153 885454 STRAČÁROVÁ Aneta 2005 CZE B 41.15 42.94 1:24.09 32.83
6. 134 885473 SMOLÍKOVÁ Natálie 2005 CZE L 41.22 42.92 1:24.14 33.28
7. 141 885953 MIKULÍKOVÁ Tereza 2004 CZE B 41.42 43.08 1:24.50 36.50
8. 138 885258 ŠENKEŘÍKOVÁ Simona 2005 CZE Z 42.20 42.52 1:24.72 38.47
9. 128 885056 PATOČKOVÁ Anna 2004 CZE L 41.70 43.20 1:24.90 40.08
10. 132 885384 MAZÁKOVÁ Michaela 2005 CZE M 42.05 42.88 1:24.93 40.35
11. 133 885220 KEPÁKOVÁ Kristýna 2005 CZE A 41.91 44.09 1:26.00 49.93
12. 139 885185 FUCHSOVÁ Barbora 2004 CZE Z 42.32 44.00 1:26.32 52.79
13. 144 885212 BONIATTI Natálie 2005 CZE T 42.34 44.04 1:26.38 53.33
14. 149 885182 LAMOŠOVÁ Karolína 2005 CZE E 42.69 43.99 1:26.68 56.02
15. 168 885955 HARVEY Dana 2005 CZE J 43.59 43.83 1:27.42 62.64
16. 143 885353 MILATOVÁ Hana 2004 CZE T 42.71 44.83 1:27.54 63.72
17. 155 886013 JAVŮRKOVÁ Anna Lucie 2005 CZE A 43.58 44.21 1:27.79 65.95
18. 150 885148 VANIŠOVÁ Ema 2005 CZE P 43.77 44.04 1:27.81 66.13
19. 165 885200 MOHYLOVÁ Tereza 2005 CZE T 43.94 44.48 1:28.42 71.59
20. 131 885320 HRADILOVÁ Žofie 2005 CZE H 44.15 44.76 1:28.91 75.98
21. 160 885201 MŰLLEROVÁ Marie 2005 CZE T 44.57 44.89 1:29.46 80.91
22. 158 885204 RÁBOVÁ Tereza 2004 CZE E 44.62 45.37 1:29.99 85.65
23. 163 885460 SMOLAKOVÁ Emilie 2005 CZE E 45.04 45.06 1:30.10 86.63
24. 171 885356 NOVÁČKOVÁ Karolína 2005 CZE P 44.28 45.95 1:30.23 87.80
25. 172 885328 LIŠKOVÁ Nela 2005 CZE Z 45.21 46.70 1:31.91 102.84
26. 167 885321 ZRŮBKOVÁ Jana 2004 CZE Z 46.40 46.98 1:33.38 116.00
27. 151 885213 DAVIDOVÁ Annemarie 2005 CZE T 46.22 47.53 1:33.75 119.31
28. 164 885647 ŽEŽULKOVÁ Magdaléna 2005 CZE A 46.51 48.27 1:34.78 128.53
29. 154 885653 TRUBKOVÁ Agáta 2005 CZE A 47.02 48.31 1:35.33 133.46
30. 166 885376 BAHENSKÁ Natálie 2004 CZE T 47.87 48.17 1:36.04 139.81
31. 162 885146 JANDOVÁ Kateřina 2005 CZE P 48.73 47.51 1:36.24 141.60
32. 173 885002 MALCOVÁ Natálie 2004 CZE J 46.93 50.58 1:37.51 152.97
33. 148 885225 MALARZOVÁ Agnes 2005 CZE T 52.92 46.11 1:39.03 166.58
34. 178 885371 KUPCOVÁ Ema 2005 CZE L 49.74 49.48 1:39.22 168.28
35. 177 885317 ŠVARALOVÁ Anna 2005 CZE H 50.07 51.91 1:41.98 192.99
36. 175 885682 TUPCOVÁ Klára 2004 CZE U 50.39 52.32 1:42.71 199.53
37. 176 886076 PÁNKOVÁ Nela 2004 CZE B 53.62 54.15 1:47.77 244.83
Nedokočily 1. kolo  
  140 885593 BALEJOVÁ Karolína 2005 CZE A    
  170 886208 COUFALOVÁ Kateřina 2005 CZE B    
  142 885404 PEROUTKOVÁ Barbora 2004 CZE A    
  146 885922 REJCHRTOVÁ Eliška 2004 CZE H    
  147 885142 ŠOJATOVÁ Sandra 2004 CZE B    
  145 885143 ŠPAČKOVÁ Nela 2005 CZE B    
Nedokočily 2. kolo  
  169 885202 BERANOVÁ Anežka 2004 CZE E    
  174 885426 FILIPKOVÁ Anna Maria 2004 CZE T    
  157 885179 MOŠNOVÁ Markéta 2004 CZE A    
  152 885168 SOUKUPOVÁ Natálie 2005 CZE K    
  159 885422 WORKOVÁ Eliška 2004 CZE T    
Nestartovaly v 1. kole  
  161 885121 HAVLOVÁ Veronika 2005 CZE L    
  156 885198 SLOVÁČKOVÁ Tereza 2004 CZE B    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler