Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

O´Style Cup - Stoh Špindlerův Mlýn

Disciplína Slalom Codex 2128
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 11.01.2020 Technický delegát Gustav Hotový
Vypočtená penalizace 21.42 Aplikovaná penalizace 26.42
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body OC
1. 63 770681 FÍLA Patrik 2006 CZE H 37.51 35.31 1:12.82 26.42
2. 54 770695 JANDA David 2007 CZE P 40.21 37.28 1:17.49 73.24
3. 65 770648 ČERNÝ Jáchym 2006 CZE H 39.83 37.70 1:17.53 73.64
4. 62 770517 OUPICKÝ Petr 2006 CZE L 40.48 38.10 1:18.58 84.16
5. 61 770348 KNOBLOCH Jan 2006 CZE H 42.57 36.71 1:19.28 91.18
6. 91 770954 SCHEJBAL Jan 2007 CZE P 40.54 38.75 1:19.29 91.28
7. 64 770729 DVOŘÁK Tomáš 2006 CZE L 40.92 38.47 1:19.39 92.28
8. 59 770023 VARGA Attila 2006 CZE L 42.02 38.35 1:20.37 102.11
9. 92 770939 KRATOCHVÍL Jonáš 2007 CZE H 41.34 39.28 1:20.62 104.61
10. 70 770597 KRASILOV Jiří 2006 CZE S 41.46 39.57 1:21.03 108.72
11. 68 772197 TŘEŠŇÁK Jan 2006 CZE U 43.51 38.31 1:21.82 116.64
12. 57 770899 NEJDL Matyas 2006 CZE A 42.87 39.32 1:22.19 120.35
13. 72 770766 BŘÍZA Josef 2007 CZE E 42.57 39.81 1:22.38 122.26
14. 90 772108 KRÁL Šimon 2007 CZE L 42.74 40.60 1:23.34 131.88
15. 52 772042 HEMELÍK Vojta 2007 CZE H 45.71 38.70 1:24.41 142.61
16. 84 772085 STEVENS Beau 2007 CZE A 44.34 40.22 1:24.56 144.11
17. 99 770605 TABULKA Štěpán 2007 CZE L 44.21 40.79 1:25.00 148.52
18. 76 772395 BŘEZINA Filip 2007 CZE S 44.30 41.38 1:25.68 155.34
19. 71 770728 SCHOVÁNEK Šimon 2007 CZE L 45.60 41.13 1:26.73 165.86
20. 82 770662 VOKATÝ Martin 2007 CZE H 45.25 41.90 1:27.15 170.07
21. 89 772489 VLK Dominik 2007 CZE H 46.26 43.18 1:29.44 193.03
22. 78 770795 VEDRAL Jáchym 2006 CZE A 47.36 42.40 1:29.76 196.24
23. 79 770402 HRADECKÝ Tomáš 2007 CZE L 46.09 43.90 1:29.99 198.54
24. 75 770869 JOHN Jan 2007 CZE L 47.55 42.63 1:30.18 200.45
25. 85 770520 SADIL Lukáš 2006 CZE L 47.48 43.02 1:30.50 203.66
26. 88 770972 SMETÁNKA Mikuláš 2007 CZE H 48.06 42.69 1:30.75 206.16
27. 97 772062 NEUMAN Jan 2007 CZE H 47.48 43.42 1:30.90 207.67
28. 102 772137 KRAUS Jakub 2007 CZE H 48.95 42.62 1:31.57 214.38
29. 67 770692 ZVOLSKÝ Kristian 2006 CZE A 49.11 43.43 1:32.54 224.11
30. 101 772138 POUR Jan 2007 CZE H 50.67 43.06 1:33.73 236.04
31. 66 772398 PLÍVA Jan 2006 CZE H 41.72 53.40 1:35.12 249.97
32. 58 772122 POTMĚŠIL Šimon 2006 CZE L 57.47 40.67 1:38.14 280.25
33. 74 770850 ŠTEFKA Viktor 2007 CZE A 52.59 46.15 1:38.74 286.26
34. 103 770873 TSCHOCHE Tibor 2007 CZE H 58.55 40.92 1:39.47 293.58
35. 94 770471 JANČAR Štěpán 2007 CZE A 51.79 48.36 1:40.15 300.40
36. 80 770910 ŠEJNA Adam 2007 CZE A 53.95 46.79 1:40.74 306.31
37. 87 770801 KOUTNÝ Pascal 2007 CZE A 53.85 48.25 1:42.10 319.94
38. 100 770717 WEBER Maxmilian 2007 CZE L 1:07.26 44.77 1:52.03 419.49
Nedokočili 1. kolo    
  73 770731 BAJER Adam 2006 CZE L      
  69 770653 BURKERT Tomáš 2007 CZE A      
  98 772383 ČESÁK Nathanael 2007 CZE H      
  93 772194 FIKAR Šimon 2006 CZE A      
  56 772546 FRIEDE Jan 2006 CZE H      
  55 770805 GUTTLER Tobiáš 2006 CZE A      
  95 770928 KACZUR Vojtěch 2006 CZE H      
  104 770631 NEBESKÝ Tobiáš 2007 CZE H      
  53 770898 NEJDL Thomas 2007 CZE A      
  81 772333 VACHUTA Adam 2007 CZE A      
Nestartovali v 1. kole    
  77 772049 PODLIPNÝ Adam 2007 CZE A      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  60 770975 ČÁMSKÝ Oldřich 2006 CZE H      
  83 770782 HLUBOCKÝ Jakub 2007 CZE A      
  96 770818 KOLÍK Kristián Rastislav 2007 CZE A      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler