Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

O´Style Cup - Stoh Špindlerův Mlýn

Disciplína Slalom Codex 2134
Věková kategorie Starší žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 12.01.2020 Technický delegát Gustav Hotový
Vypočtená penalizace 28.58 Aplikovaná penalizace 33.58
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body OC
1. 56 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 36.24 35.44 1:11.68 33.58
2. 51 770224 SVATOŠ Lukáš 2005 CZE L 38.15 37.28 1:15.43 71.77
3. 64 770859 HROUDA František 2004 CZE H 39.02 37.56 1:16.58 83.48
4. 53 770188 JANOUŠEK Martin 2004 CZE C 39.44 38.76 1:18.20 99.98
5. 72 770732 DVOŘÁK David 2004 CZE L 41.46 39.06 1:20.52 123.61
6. 65 770228 POLLERT Jan 2005 CZE A 42.54 40.58 1:23.12 150.09
7. 66 770227 VESELÝ Marek 2005 CZE A 43.08 41.30 1:24.38 162.92
8. 85 772360 ANTOŠ Martin 2005 CZE H 44.11 41.58 1:25.69 176.26
9. 74 770321 BERGER Matěj 2004 CZE H 43.19 43.13 1:26.32 182.68
10. 79 770113 HOTOVÝ Gustav 2004 CZE U 44.59 42.46 1:27.05 190.11
11. 87 770652 TOŠOVSKÝ Lukáš 2005 CZE A 45.59 43.66 1:29.25 212.52
12. 75 770181 HLADÍK. Adam 2005 CZE P 45.22 44.14 1:29.36 213.64
13. 70 770780 VESELÝ Jiří 2004 CZE A 53.18 39.09 1:32.27 243.27
14. 90 770949 TASCHNER Jakub 2005 CZE L 49.00 47.85 1:36.85 289.92
15. 84 770165 MIČÁNEK Jakub 2005 CZE H 49.00 47.95 1:36.95 290.93
16. 81 770927 KACZUR Aleš 2004 CZE H 50.84 46.84 1:37.68 298.37
17. 80 772394 VŠETEČKA Jan 2005 CZE H 49.45 50.18 1:39.63 318.23
18. 89 770777 JUREČKA Vojtěch 2005 CZE L 51.22 48.44 1:39.66 318.53
19. 92 772760 CIHELKA Matyáš 2005 CZE A 56.37 1:14.90 2:11.27 640.45
Nedokočili 1. kolo    
  73 772139 BÍNA Marek 2004 CZE A      
  55 770246 DOBROVODSKÝ Adam 2004 CZE L      
  57 770180 FOLWARCZNY Martin 2005 CZE L      
  52 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L      
  68 770530 KOPECKÝ Tobiáš 2005 CZE H      
  67 770232 KRISTL Vlastimil 2005 CZE A      
  93 772430 KROFTA Matěj 2005 CZE L      
  71 770338 KUČERA Štěpán 2004 CZE H      
  62 770629 MACHOŇ Petr 2004 CZE C      
  59 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE H      
  91 770464 SMEJKAL Tobiáš 2004 CZE A      
  60 772084 STEVENS Boris 2004 CZE A      
  54 700536 ŠEVČÍK Jiří 2004 CZE P      
  86 420038 ŠILHAVÍK Adam 2004 CZE L      
  69 770584 ŠÍMA Albert 2005 CZE L      
Nedokočili 2. kolo    
  63 770248 JEHLIČKA Tomáš 2005 CZE L      
  88 770403 KOPAL Filip 2005 CZE L      
  77 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H      
  82 700537 ŠPIČÁK Vojtěch 2004 CZE P      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  83 770872 FOLC Tomáš 2005 CZE H      
  76 770948 TASCHNER Filip 2004 CZE L      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz