Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

LEKI CUP - Ještěd

Disciplína Obří slalom Codex 7148
Věková kategorie Předžactvo, ženy Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 25.01.2020 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově LC
1. 12 885512 NOVAKOVSKÁ Adéla 2008 CZE H 23.14 - 23.14 50
2. 28 886311 KNĚBORTOVÁ Barbora 2008 CZE S 23.25 - 23.25 45
3. 31 885529 KNOBLOCHOVÁ Julie 2008 CZE H 23.33 - 23.33 40
4. 10 885797 MÜLLEROVÁ Nicole 2008 CZE C 23.41 - 23.41 36
5. 22 885792 TOPINKOVÁ Karolína 2009 CZE S 23.63 - 23.63 33
6. 17 886294 ANDRTOVÁ Anna Marie 2009 CZE U 23.91 - 23.91 30
7. 25 885658 SCHÄFEROVÁ Magdaléna 2008 CZE L 23.92 - 23.92 28
8. 39 885757 JEŽKOVÁ Kateřina 2009 CZE L 24.35 - 24.35 26
9. 1 886452 KUBÁTOVÁ Nataly 2008 CZE L 24.50 - 24.50 24
10. 37 885465 PAVLIDISOVÁ Michaela 2008 CZE L 24.59 - 24.59 22
11. 27 885915 KOŠKOVÁ Anna 2009 CZE L 25.22 - 25.22 20
12. 3 886468 ŠPIČKOVÁ Ema 2009 CZE L 25.30 - 25.30 19
13. 6 885913 FISCHEROVÁ Sarah 2008 CZE L 25.38 - 25.38 18
14. 9 886508 JEŘÁBKOVÁ Jana 2008 CZE L 25.40 - 25.40 17
15. 38 886448 ZACHOVÁ Amálie 2009 CZE A 25.43 - 25.43 16
16. 20 886088 RYDVALOVÁ Klára 2008 CZE L 25.46 - 25.46 15
17. 19 886473 BÜCHLEROVÁ Emma 2008 CZE E 25.60 - 25.60 14
18. 30 885680 PAGÁČOVÁ Ella 2008 CZE H 25.74 - 25.74 13
19. 15 885766 VIEWEGHOVÁ Sofie 2009 CZE L 25.76 - 25.76 12
20. 11 885914 FOLWARCZNA Eva 2009 CZE L 25.78 - 25.78 11
21. 5 885391 KYSELOVÁ Aneta 2008 CZE L 25.86 - 25.86 10
22. 24 885584 ZEMANOVÁ Barbora 2009 CZE L 26.17 - 26.17 9
23. 21 886315 PŠENKOVÁ Eliška 2008 CZE S 26.53 - 26.53 8
24. 36 886530 TRVALCOVÁ Valentina 2009 CZE S 26.54 - 26.54 7
25. 14 886034 MADĚROVÁ Anna 2008 CZE L 26.64 - 26.64 6
26. 35 885678 PETROF Johana 2008 CZE L 26.95 - 26.95 5
27. 41 886308 FRONKOVÁ Lucie 2008 CZE S 27.07 - 27.07 4
28. 34 886505 KOVAŘÍKOVÁ Tereza 2008 CZE L 27.17 - 27.17 3
29. 4 886464 SVOBODOVÁ Nikola 2008 CZE L 27.59 - 27.59 2
30. 23 886026 VRABCOVÁ Nela 2009 CZE U 27.63 - 27.63 1
31. 32 886289 KLÍMOVÁ Tereza 2008 CZE L 27.72 - 27.72
32. 13 885850 VOTOČKOVÁ Kateřina 2009 CZE H 28.05 - 28.05
33. 40 886010 PIČMANOVÁ Markéta 2009 CZE S 28.67 - 28.67
34. 8 886755 BEZVODOVÁ Vendula 2008 CZE L 32.00 - 32.00
35. 33 886706 ANDRLOVÁ Alice 2008 CZE L 39.69 - 39.69
Nedokočily 1. kolo  
  26 885587 SADILOVÁ Jana 2009 CZE L    
Nestartovaly v 1. kole  
  18 886109 PROCHÁZKOVÁ Tereza Anna 2008 CZE L    
  29 885918 VÁCLAVÍKOVÁ Hana 2008 CZE L    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler