Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

ČP 2012 - FIS - Karlov pod Pradědem

Disciplína Slalom Codex 422
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 28.01.2012 Technický delegát Sydorko Igor (UKR)
Vypočtená penalizace 29.89 Aplikovaná penalizace 32.89
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 12 150744 ČERMÁK Jan 1988 CZE H 45.10 42.58 1:27.68 32.89 100
2. 14 430387 ILEWICZ Jakub 1987 POL 45.95 42.60 1:28.55 38.94
3. 1 150610 PÍŠA Martin 1985 CZE U 45.65 43.47 1:29.12 42.91 80
4. 3 860005 BRACHNER Patrick 1992 AZE 45.79 43.61 1:29.40 44.86
5. 2 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H 46.71 43.36 1:30.07 49.52 60
6. 5 430633 JASICZEK Michal 1994 POL 46.70 43.79 1:30.49 52.44
7. 7 700883 PEDAN Heiko 1993 SVK 47.07 43.60 1:30.67 53.69
8. 18 150822 BALCAR Pavel 1989 CZE H 46.92 43.77 1:30.69 53.83 50
9. 19 700901 HYSKA Martin 1994 SVK 47.76 43.52 1:31.28 57.94
10. 21 430610 STARZYK Pawel 1993 POL 47.81 43.57 1:31.38 58.63
11. 6 430443 WADRZYK Maciej 1988 POL 48.67 42.81 1:31.48 59.33
12. 13 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T 47.69 44.30 1:31.99 62.88 45
13. 17 151059 POHANKA Jakub 1994 CZE L 48.42 43.63 1:32.05 63.29 40
14. 26 150968 KUPEC Karel 1992 CZE M 48.23 43.99 1:32.22 64.48 36
15. 16 150852 WALIGORA Michael 1990 CZE T 48.13 44.12 1:32.25 64.68 32
16. 28 700908 MURIN Roman 1995 SVK P 48.87 43.55 1:32.42 65.87
17. 24 550061 ONSKULIS Martins 1994 LAT 48.40 44.04 1:32.44 66.01
18. 36 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S 48.73 43.75 1:32.48 66.28 29
19. 34 150842 VONDRÁK Jan 1990 CZE B 48.93 43.82 1:32.75 68.16 26
20. 22 430460 SZCZEPANIK Wojciech 1988 POL 48.92 43.84 1:32.76 68.23
21. 23 430344 GAJEWSKI-GLODEK Jakub 1984 POL 48.52 44.40 1:32.92 69.35
22. 27 700878 BENDIK Martin 1993 SVK 48.65 44.29 1:32.94 69.48
23. 32 150980 PAVLÍČEK Lukáš 1992 CZE L 49.46 44.12 1:33.58 73.94 24
24. 39 150850 CHODĚRA Jakub 1990 CZE H 49.98 44.47 1:34.45 79.99 22
25. 40 700873 WILD Marek 1993 SVK 50.27 44.27 1:34.54 80.62
26. 51 151119 STASZOWSKI Michal 1995 CZE T 49.80 45.31 1:35.11 84.58 20
27. 31 150642 KASPER Robin 1986 CZE M 50.73 44.65 1:35.38 86.46 18
28. 37 151041 VRZGULA Lukáš 1993 CZE T 50.53 45.06 1:35.59 87.92 16
29. 33 430680 GORA Maciej 1994 POL 50.45 45.33 1:35.78 89.24
30. 30 150954 KOCIÁN Jan 1991 CZE T 50.69 45.99 1:36.68 95.50 15
31. 62 700877 BARICA Jan 1993 SVK 51.10 45.65 1:36.75 95.99
32. 135 151159 KUČERA Jan 1996 CZE L 51.10 45.66 1:36.76 96.06 14
33. 57 700910 JAKUBCO Jan 1995 SVK P 50.62 46.25 1:36.87 96.83
34. 42 150611 KRYSTL Filip 1984 CZE A 50.93 45.96 1:36.89 96.97 13
35. 44 151109 KLEMŠ Václav 1995 CZE T 50.76 46.14 1:36.90 97.03 12
36. 58 151081 KUPEC Radomír 1994 CZE M 50.87 46.37 1:37.24 99.40 11
37. 70 430667 BIALOBRZYCKI Dominik 1995 POL 50.99 46.34 1:37.33 100.03
38. 48 430645 GALUSZKA Przemyslaw 1994 POL 51.31 46.10 1:37.41 100.58
39. 56 430666 BIALOBRZYCKI Sebastian 1994 POL 51.40 46.13 1:37.53 101.42
40. 46 430019 CIECHANOWICZ Tomasz 1989 POL 51.84 46.02 1:37.86 103.71
41. 61 150838 ZÁDRAPA Jaroslav 1988 CZE Z 51.45 46.80 1:38.25 106.43 10
42. 63 150751 KUČERA Tomáš 1988 CZE A 52.08 46.18 1:38.26 106.50 9
43. 45 151128 FRYČEK Marek 1995 CZE U 50.73 47.59 1:38.32 106.91 8
44. 54 700893 ONDERCANIN Daniel 1994 SVK 52.14 46.24 1:38.38 107.33
45. 76 150808 REC Adam 1989 CZE T 52.08 46.38 1:38.46 107.89 7
46. 55 150489 ČEŘOVSKÝ Lukáš 1979 CZE E 51.99 46.73 1:38.72 109.70 6
47. 98 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE L 52.09 46.72 1:38.81 110.32 5
48. 73 151074 JAREŠ Jan 1994 CZE E 51.85 47.13 1:38.98 111.51 4
49. 75 151114 REČEK Dominik 1995 CZE L 52.35 47.09 1:39.44 114.71 3
50. 107 700922 MURARIK Lubomir 1996 SVK 52.35 47.32 1:39.67 116.31
51. 133 151155 JANÍK Dominik 1996 CZE B 53.29 46.72 1:40.01 118.67 2
52. 53 151154 SKOŘEPA Jan 1996 CZE A 53.25 47.49 1:40.74 123.75 1
53. 87 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K 53.52 47.24 1:40.76 123.89
54. 60 150577 KLIMEŠ Michal 1985 CZE B 53.22 48.22 1:41.44 128.62
55. 96 430742 LATUSEK Sylwester 1996 POL 53.54 47.97 1:41.51 129.11
56. 72 150756 HALAMÍČEK Jan 1988 CZE Z 53.55 48.09 1:41.64 130.01
57. 69 150677 FUCHS Jiří 1987 CZE B 53.61 48.56 1:42.17 133.70
58. 132 151172 ŠIMBOVSKÝ Vojtěch 1996 CZE E 54.17 48.63 1:42.80 138.08
59. 138 430725 SZCZEPANIK Antoni 1996 POL 54.26 48.89 1:43.15 140.52
60. 66 550065 SARKANIS Toms 1993 LAT 51.17 52.32 1:43.49 142.88
61. 139 430578 BIELSKI Bartosz 1991 POL 54.47 49.48 1:43.95 146.08
62. 81 150453 ŽIVĚLA Roman 1981 CZE B 54.96 49.16 1:44.12 147.27
63. 104 151116 KUČERA Martin 1995 CZE A 54.88 50.25 1:45.13 154.29
64. 38 151082 DVOŘÁK Adam 1994 CZE M 59.51 46.44 1:45.95 160.00
65. 125 430727 JAKUBOWSKI Michal 1996 POL 55.16 50.83 1:45.99 160.27
66. 92 151165 HOUSER Radek 1996 CZE T 55.67 50.43 1:46.10 161.04
67. 90 151077 BOLEK David 1994 CZE L 55.54 50.67 1:46.21 161.81
68. 94 151124 KOZÁČEK Tomáš 1995 CZE T 55.82 50.59 1:46.41 163.20
69. 115 150555 ŽIVĚLA Pavel 1984 CZE B 56.34 51.07 1:47.41 170.15
70. 130 430747 SZOT Emil 1996 POL 56.33 51.49 1:47.82 173.01
71. 123 150440 PROCHÁZKA Martin 1978 CZE A 56.53 51.36 1:47.89 173.49
72. 108 150783 LÁTAL Jan 1985 CZE M 56.27 52.03 1:48.30 176.35
73. 101 150417 SOCHOR Jiří 1980 CZE B 56.51 51.97 1:48.48 177.60
74. 113 150723 RYJÁČEK Jan 1987 CZE M 56.94 51.61 1:48.55 178.09
75. 111 151121 PELC Adam 1995 CZE U 56.53 52.33 1:48.86 180.24
76. 105 700915 BROZMAN Branislav 1996 SVK 57.85 51.11 1:48.96 180.94
77. 97 150784 ZÁVODNÝ Martin 1988 CZE B 57.66 51.65 1:49.31 183.37
78. 99 150938 WOTKE Igor 1979 CZE A 58.40 51.08 1:49.48 184.56
79. 136 151166 POSPÍŠIL Jakub 1996 CZE Z 56.86 52.76 1:49.62 185.53
80. 83 150982 ZÍTKO Vojtěch 1992 CZE T 58.13 51.91 1:50.04 188.45
81. 103 150721 PAVLÍK Michal 1986 CZE M 57.71 53.08 1:50.79 193.67
82. 117 700904 SEPAK Jozef 1994 SVK P 58.49 52.97 1:51.46 198.33
83. 86 150981 PODGRABINSKÝ Radek 1992 CZE T 57.83 53.92 1:51.75 200.35
84. 121 150730 ZLÁMAL Josef 1986 CZE M 1:00.16 52.04 1:52.20 203.48
85. 88 150521 MATYÁŠ Martin 1982 CZE B 1:03.51 50.21 1:53.72 214.05
86. 137 151149 FIALA Tomáš 1995 CZE H 59.87 54.15 1:54.02 216.14
87. 106 700917 LUCANSKY Peter 1996 SVK 54.98 1:05.00 1:59.98 257.60
Nedokočili 1. kolo    
  77 430677 BIENKOWSKI Maciej 1995 POL      
  131 700919 BULLO Dominik 1996 SVK      
  118 151038 DOLEŽAL Lukáš 1993 CZE T      
  74 430683 DUTKA Kacper 1995 POL      
  4 150974 FRIDRICH Pavel 1992 CZE H      
  35 150801 GARDAVSKÝ Jan 1989 CZE T      
  64 151037 HONZÁK Jakub 1993 CZE A      
  129 700920 HRKUT Tomas 1996 SVK      
  41 700890 IVAN Michal 1994 SVK      
  25 151030 KÁBRT Vítězslav 1993 CZE E      
  120 690734 KARPUSHYN Illya 1995 UKR      
  102 700900 KASMAN Samuel 1994 SVK P      
  71 151173 KRÁL Petr 1996 CZE L      
  49 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T      
  122 700923 PETRIK Tomas 1996 SVK      
  91 700911 PIROG Adam 1995 SVK P      
  59 430440 PSTRUSINSKI Jakub 1988 POL      
  10 430560 RZEPECKI Filip 1992 POL      
  140 151167 ŠILHAN Jiří 1996 CZE B      
  134 150528 SKŘIVÁNEK Richard 1982 CZE B      
  20 150865 STRAKOŠ Libor 1990 CZE B      
  100 151080 TKÁČ Adam 1994 CZE T      
  82 150844 TRUNKAT Jan 1990 CZE T      
  89 151017 TYL Dominik 1993 CZE T      
  9 150235 VACEK Ludvík 1976 CZE B      
  85 151002 VACEK Vladimír 1986 CZE K      
  8 151061 VÁCLAVÍK Lukáš 1994 CZE H      
  112 150889 VEBR Tomáš 1989 CZE E      
  116 151050 VOLF Vojtěch 1993 CZE U      
Nedokočili 2. kolo    
  29 150867 BOHONĚK Miloš 1990 CZE S      
  47 430018 BURY Lukasz 1989 POL      
  84 151130 ČECHURA Šimon 1995 CZE K      
  95 151032 DOBEŠ Jan 1993 CZE S      
  52 150638 DOLEŽAL Ondřej 1986 CZE T      
  124 151094 GRŮZA Ondřej 1994 CZE Z      
  15 150515 HENDRYCH Jiří 1983 CZE T      
  79 151083 HETMÁNEK Lukáš 1994 CZE M      
  67 150803 IVÁNEK Jakub 1989 CZE T      
  43 151089 JUREČKA Jiří 1994 CZE T      
  110 430647 KASZOWSKI Dawid 1994 POL      
  65 151111 KEJVAL Martin 1995 CZE H      
  127 430606 KRUDYS Pawel 1993 POL      
  68 430629 KUBALA Robert 1992 POL      
  50 151034 KUPEC Jan 1993 CZE A      
  93 151095 MRAČNA Tomáš 1994 CZE B      
  11 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE Z      
  80 700916 SENKAR Samuel 1996 SVK      
  119 150918 VYSOCKÝ Aleš 1991 CZE T      
  109 150701 WALIGORA Lukáš 1987 CZE T      
Nestartovali v 1. kole    
  78 151033 MAŘÍK Jan 1986 CZE U      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  126 151123 DOLEŽAL Jan 1995 CZE T      
  114 151144 KLEINER Jan 1995 CZE M      
  128 151057 TOKOŠ Michal 1991 CZE B      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler