Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

ČP 2012 - FIS - Karlov pod Pradědem

Disciplína Slalom Codex 423
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 29.01.2012 Technický delegát Sydorko Igor (UKR)
Vypočtená penalizace 30.16 Aplikovaná penalizace 33.16
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 9 150744 ČERMÁK Jan 1988 CZE H 44.04 43.63 1:27.67 33.16 100
2. 4 430387 ILEWICZ Jakub 1987 POL 45.07 43.29 1:28.36 37.96
3. 12 430443 WADRZYK Maciej 1988 POL 45.21 43.31 1:28.52 39.07
4. 13 150610 PÍŠA Martin 1985 CZE U 44.66 44.17 1:28.83 41.23 80
5. 5 860005 BRACHNER Patrick 1992 AZE 44.83 44.06 1:28.89 41.65
6. 6 430560 RZEPECKI Filip 1992 POL 45.49 44.25 1:29.74 47.56
7. 19 700901 HYSKA Martin 1994 SVK 46.88 43.59 1:30.47 52.64
8. 2 430633 JASICZEK Michal 1994 POL 45.68 44.83 1:30.51 52.92
9. 10 700883 PEDAN Heiko 1993 SVK 46.77 43.88 1:30.65 53.89
10. 11 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H 46.21 44.61 1:30.82 55.08 60
11. 36 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S 46.63 44.52 1:31.15 57.37 50
12. 20 150865 STRAKOŠ Libor 1990 CZE B 46.35 44.83 1:31.18 57.58 45
13. 3 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T 46.18 45.35 1:31.53 60.02 40
14. 21 430610 STARZYK Pawel 1993 POL 47.20 44.42 1:31.62 60.64
15. 17 151059 POHANKA Jakub 1994 CZE L 47.35 44.42 1:31.77 61.69 36
16. 22 430460 SZCZEPANIK Wojciech 1988 POL 46.64 45.24 1:31.88 62.45
17. 14 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE Z 48.71 43.25 1:31.96 63.01 32
18. 34 150842 VONDRÁK Jan 1990 CZE B 47.67 44.68 1:32.35 65.72 29
19. 27 700908 MURIN Roman 1995 SVK P 47.29 45.27 1:32.56 67.18
19. 23 430344 GAJEWSKI-GLODEK Jakub 1984 POL 47.43 45.13 1:32.56 67.18
21. 30 150642 KASPER Robin 1986 CZE M 48.02 45.11 1:33.13 71.15 26
22. 28 150867 BOHONĚK Miloš 1990 CZE S 48.94 44.21 1:33.15 71.29 24
23. 32 150980 PAVLÍČEK Lukáš 1992 CZE L 48.38 44.85 1:33.23 71.85 22
24. 40 700873 WILD Marek 1993 SVK 48.56 44.76 1:33.32 72.47
25. 45 151128 FRYČEK Marek 1995 CZE U 48.94 44.77 1:33.71 75.19 20
26. 49 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T 49.16 45.59 1:34.75 82.42 18
27. 29 150954 KOCIÁN Jan 1991 CZE T 48.91 46.52 1:35.43 87.15 16
28. 62 700877 BARICA Jan 1993 SVK 48.95 46.54 1:35.49 87.57
29. 35 150801 GARDAVSKÝ Jan 1989 CZE T 48.74 46.76 1:35.50 87.64 15
30. 44 151109 KLEMŠ Václav 1995 CZE T 49.11 46.67 1:35.78 89.59 14
31. 41 700890 IVAN Michal 1994 SVK 49.53 46.30 1:35.83 89.94
32. 37 151041 VRZGULA Lukáš 1993 CZE T 48.99 46.89 1:35.88 90.28 13
33. 42 150611 KRYSTL Filip 1984 CZE A 49.47 46.52 1:35.99 91.05 12
34. 56 430666 BIALOBRZYCKI Sebastian 1994 POL 49.48 46.54 1:36.02 91.26
35. 54 700893 ONDERCANIN Daniel 1994 SVK 49.10 47.26 1:36.36 93.62
36. 59 430440 PSTRUSINSKI Jakub 1988 POL 49.93 46.63 1:36.56 95.02
37. 67 150803 IVÁNEK Jakub 1989 CZE T 49.87 46.91 1:36.78 96.55 11
38. 135 151159 KUČERA Jan 1996 CZE L 50.09 47.08 1:37.17 99.26 10
39. 53 151154 SKOŘEPA Jan 1996 CZE A 50.20 47.08 1:37.28 100.03 9
40. 70 430667 BIALOBRZYCKI Dominik 1995 POL 50.16 47.89 1:38.05 105.38
41. 47 430018 BURY Lukasz 1989 POL 50.76 47.34 1:38.10 105.73
42. 133 151145 NUTIL Tomáš 1996 CZE H 50.26 48.05 1:38.31 107.19 8
43. 75 151114 REČEK Dominik 1995 CZE L 50.55 48.11 1:38.66 109.63 7
44. 80 700916 SENKAR Samuel 1996 SVK 51.25 47.79 1:39.04 112.27
45. 50 151034 KUPEC Jan 1993 CZE A 51.83 47.52 1:39.35 114.43 6
46. 68 430629 KUBALA Robert 1992 POL 50.92 48.44 1:39.36 114.50
46. 64 151037 HONZÁK Jakub 1993 CZE A 50.67 48.69 1:39.36 114.50 6
48. 140 151153 MIKESKA Martin 1996 CZE Z 52.18 47.45 1:39.63 116.38 4
49. 61 150838 ZÁDRAPA Jaroslav 1988 CZE Z 51.29 48.39 1:39.68 116.72 3
50. 52 150638 DOLEŽAL Ondřej 1986 CZE T 50.78 48.97 1:39.75 117.21 2
51. 74 430683 DUTKA Kacper 1995 POL 51.00 48.81 1:39.81 117.63
52. 106 700922 MURARIK Lubomir 1996 SVK 51.30 48.86 1:40.16 120.06
53. 57 700910 JAKUBCO Jan 1995 SVK P 49.19 51.07 1:40.26 120.76
54. 98 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE L 52.31 48.06 1:40.37 121.53 1
55. 72 150756 HALAMÍČEK Jan 1988 CZE Z 51.84 49.08 1:40.92 125.35
56. 76 150978 LAMPA David 1992 CZE T 52.03 49.08 1:41.11 126.67
56. 65 151111 KEJVAL Martin 1995 CZE H 51.65 49.46 1:41.11 126.67
58. 138 700920 HRKUT Tomas 1996 SVK 52.19 49.39 1:41.58 129.94
59. 91 700911 PIROG Adam 1995 SVK P 52.48 50.61 1:43.09 140.45
60. 96 430742 LATUSEK Sylwester 1996 POL 52.84 50.32 1:43.16 140.94
61. 81 150453 ŽIVĚLA Roman 1981 CZE B 52.91 50.55 1:43.46 143.03
62. 134 151146 PREININGER Kryštof 1996 CZE H 53.18 50.32 1:43.50 143.30
63. 103 151116 KUČERA Martin 1995 CZE A 53.03 50.91 1:43.94 146.37
64. 104 700915 BROZMAN Branislav 1996 SVK 52.95 51.01 1:43.96 146.50
65. 129 151168 PIVOŇKA Lubomír 1996 CZE Z 53.67 51.54 1:45.21 155.20
66. 124 430727 JAKUBOWSKI Michal 1996 POL 53.98 52.04 1:46.02 160.84
67. 99 150938 WOTKE Igor 1979 CZE A 54.69 52.08 1:46.77 166.06
68. 131 430747 SZOT Emil 1996 POL 53.57 53.41 1:46.98 167.52
69. 136 150952 ZRŮBEK Jan 1991 CZE Z 55.08 52.09 1:47.17 168.84
70. 84 151130 ČECHURA Šimon 1995 CZE K 56.43 51.01 1:47.44 170.72
71. 121 700923 PETRIK Tomas 1996 SVK 54.83 52.99 1:47.82 173.36
72. 110 151121 PELC Adam 1995 CZE U 55.30 53.23 1:48.53 178.30
73. 115 151050 VOLF Vojtěch 1993 CZE U 54.85 53.74 1:48.59 178.72
74. 102 700900 KASMAN Samuel 1994 SVK P 54.90 53.81 1:48.71 179.55
75. 119 690734 KARPUSHYN Illya 1995 UKR 55.19 53.83 1:49.02 181.71
76. 93 151095 MRAČNA Tomáš 1994 CZE B 56.01 53.06 1:49.07 182.06
77. 120 150730 ZLÁMAL Josef 1986 CZE M 55.47 53.73 1:49.20 182.96
78. 101 150417 SOCHOR Jiří 1980 CZE B 55.58 53.64 1:49.22 183.10
79. 112 150723 RYJÁČEK Jan 1987 CZE M 55.97 53.30 1:49.27 183.45
80. 123 151094 GRŮZA Ondřej 1994 CZE Z 55.51 54.23 1:49.74 186.72
81. 130 700919 BULLO Dominik 1996 SVK 56.70 54.13 1:50.83 194.31
82. 132 151164 PLINTA Jakub 1996 CZE T 56.98 53.96 1:50.94 195.07
83. 116 700904 SEPAK Jozef 1994 SVK P 57.12 54.40 1:51.52 199.11
84. 97 150784 ZÁVODNÝ Martin 1988 CZE B 55.76 55.84 1:51.60 199.66
85. 125 151123 DOLEŽAL Jan 1995 CZE T 57.64 54.28 1:51.92 201.89
86. 118 150918 VYSOCKÝ Aleš 1991 CZE T 57.84 54.45 1:52.29 204.46
87. 109 430647 KASZOWSKI Dawid 1994 POL 57.63 56.25 1:53.88 215.53
88. 107 150783 LÁTAL Jan 1985 CZE M 59.83 54.39 1:54.22 217.89
89. 113 151144 KLEINER Jan 1995 CZE M 1:00.40 54.52 1:54.92 222.76
90. 126 430606 KRUDYS Pawel 1993 POL 1:00.12 56.23 1:56.35 232.71
91. 105 700917 LUCANSKY Peter 1996 SVK 1:04.36 53.73 1:58.09 244.82
Nedokočili 1. kolo    
  137 430578 BIELSKI Bartosz 1991 POL      
  78 430677 BIENKOWSKI Maciej 1995 POL      
  90 151077 BOLEK David 1994 CZE L      
  46 430019 CIECHANOWICZ Tomasz 1989 POL      
  95 151032 DOBEŠ Jan 1993 CZE S      
  69 150677 FUCHS Jiří 1987 CZE B      
  48 430645 GALUSZKA Przemyslaw 1994 POL      
  33 430680 GORA Maciej 1994 POL      
  87 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K      
  1 150515 HENDRYCH Jiří 1983 CZE T      
  79 151083 HETMÁNEK Lukáš 1994 CZE M      
  92 151165 HOUSER Radek 1996 CZE T      
  39 150850 CHODĚRA Jakub 1990 CZE H      
  73 151074 JAREŠ Jan 1994 CZE E      
  25 151030 KÁBRT Vítězslav 1993 CZE E      
  31 150944 KOTZMANN Igor 1991 CZE M      
  94 151124 KOZÁČEK Tomáš 1995 CZE T      
  26 150968 KUPEC Karel 1992 CZE M      
  86 150981 PODGRABINSKÝ Radek 1992 CZE T      
  122 150440 PROCHÁZKA Martin 1978 CZE A      
  77 150808 REC Adam 1989 CZE T      
  139 151150 ŠMÍDL Marek 1995 CZE A      
  51 151119 STASZOWSKI Michal 1995 CZE T      
  100 151080 TKÁČ Adam 1994 CZE T      
  82 150844 TRUNKAT Jan 1990 CZE T      
  89 151017 TYL Dominik 1993 CZE T      
  7 150235 VACEK Ludvík 1976 CZE B      
  85 151002 VACEK Vladimír 1986 CZE K      
  8 151061 VÁCLAVÍK Lukáš 1994 CZE H      
  111 150889 VEBR Tomáš 1989 CZE E      
  108 150701 WALIGORA Lukáš 1987 CZE T      
  83 150982 ZÍTKO Vojtěch 1992 CZE T      
  114 150555 ŽIVĚLA Pavel 1984 CZE B      
Nedokočili 2. kolo    
  18 150822 BALCAR Pavel 1989 CZE H      
  117 151038 DOLEŽAL Lukáš 1993 CZE T      
  38 151082 DVOŘÁK Adam 1994 CZE M      
  15 150974 FRIDRICH Pavel 1992 CZE H      
  43 151089 JUREČKA Jiří 1994 CZE T      
  60 150577 KLIMEŠ Michal 1985 CZE B      
  71 151173 KRÁL Petr 1996 CZE L      
  63 150751 KUČERA Tomáš 1988 CZE A      
  128 430725 SZCZEPANIK Antoni 1996 POL      
  127 151057 TOKOŠ Michal 1991 CZE B      
  16 150852 WALIGORA Michael 1990 CZE T      
Nestartovali v 2. kole    
  58 151081 KUPEC Radomír 1994 CZE M      
  24 550061 ONSKULIS Martins 1994 LAT      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  55 150489 ČEŘOVSKÝ Lukáš 1979 CZE E      
  66 550065 SARKANIS Toms 1993 LAT      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  88 150521 MATYÁŠ Martin 1982 CZE B      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler