Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

V. RKZ - MČR - Český pohár - Head cup - Pec pod Sněžkou

Disciplína Obří slalom Codex 2022
Věková kategorie Starší žactvo, muži Kategorie závodu Mistrovství ČR žactva
Datum 06.03.2011 Technický delegát Jaroslav Křístek
Vypočtená penalizace 1.56 Aplikovaná penalizace 1.56
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 211 420017 KUČERA Jan 96 CZE L 47.29 50.11 1:37.40 1.56 100
2. 213 300766 NUTIL Tomáš 96 CZE H 46.98 50.47 1:37.45 2.01 80
3. 219 320706 ČERVINKA Adam 97 CZE H 47.90 51.04 1:38.94 15.47 60
4. 220 500602 STRAKA Jan 97 CZE U 47.98 51.08 1:39.06 16.56 50
5. 214 320711 FOREJTEK Filip 97 CZE H 48.52 50.67 1:39.19 17.73 45
6. 215 230200 JANÍK Dominik 96 CZE B 47.89 51.51 1:39.40 19.63 40
7. 216 400403 KRÁL Petr 96 CZE L 48.48 51.54 1:40.02 25.23 36
8. 212 300765 PREININGER Kryštof 96 CZE H 49.36 51.50 1:40.86 32.82 32
9. 222 900304 ŠIMBOVSKÝ Vojtěch 96 CZE E 49.62 51.35 1:40.97 33.81 29
10. 226 230711 ŠILHAN Jiří 96 CZE B 49.53 51.55 1:41.08 34.81 26
11. 218 280508 MIKESKA Martin 96 CZE Z 49.63 51.70 1:41.33 37.07 24
12. 221 420019 BENC Patrik 97 CZE L 49.17 52.37 1:41.54 38.96 22
13. 232 280507 KEJHAR Petr 97 CZE Z 50.05 52.52 1:42.57 48.27 20
14. 224 510302 FIŠER Pavel 97 CZE U 50.38 52.55 1:42.93 51.52 18
15. 234 230713 SEDLÁČEK Teodor 97 CZE B 50.08 53.11 1:43.19 53.87 16
16. 230 280506 PIVOŇKA Lubomír 96 CZE Z 50.64 53.08 1:43.72 58.66 15
17. 223 200709 PRŮDEK Matej 97 CZE T 50.04 53.84 1:43.88 60.11 14
18. 228 550502 HAVEL Jan 96 CZE K 50.82 53.28 1:44.10 62.09 13
19. 233 320707 DADEJÍK Marek 97 CZE H 50.97 53.25 1:44.22 63.18 12
20. 235 310423 CHARVÁT Jan 96 CZE H 51.39 53.46 1:44.85 68.87 11
21. 237 110609 STRAUB Jakub 97 CZE A 51.16 53.72 1:44.88 69.14 10
22. 240 210205 MARTYNEK Adam 96 CZE T 52.36 53.24 1:45.60 75.65 9
23. 231 290102 KADLA JIří 97 CZE Z 52.09 53.61 1:45.70 76.55 8
24. 246 280604 KALUS Michal 96 CZE Z 51.27 54.80 1:46.07 79.89 7
25. 244 610101 TOMÁŠ Filip 96 CZE S 52.63 54.58 1:47.21 90.19 6
26. 242 230714 HRDLIČKA Šimon 97 CZE B 52.65 54.58 1:47.23 90.37 5
27. 229 200400 HOUSER Radek 96 CZE T 52.75 54.81 1:47.56 93.35 4
28. 249 420030 JIŘIČKA Jakub 97 CZE L 52.78 55.62 1:48.40 100.94 3
29. 265 750403 ŠTĚTKA Matěj 96 CZE C 51.88 56.62 1:48.50 101.85 2
30. 238 250200 SPÁČIL Petr 97 CZE B 53.57 55.18 1:48.75 104.11 1
31. 259 750301 MALEČEK Josef 97 CZE C 52.92 55.97 1:48.89 105.37
32. 253 240600 SURKOŠ Matěj 97 CZE B 52.97 55.96 1:48.93 105.73
33. 251 900307 ŠKORPIL Martin 97 CZE E 53.58 55.76 1:49.34 109.44
34. 256 610104 PROKOP JR. Michal 97 CZE S 53.54 56.04 1:49.58 111.61
35. 252 410508 RUBANKO Tomáš 97 CZE L 54.17 55.44 1:49.61 111.88
35. 250 110707 SVATOŠ Ondřej 97 CZE A 52.79 56.82 1:49.61 111.88
35. 248 900306 ŠKORPIL Jiří 97 CZE E 54.09 55.52 1:49.61 111.88
38. 247 710107 MÜLLER Jakub 96 CZE P 53.96 55.82 1:49.78 113.41
39. 245 250703 STOJMENOV Martin 96 CZE M 53.40 57.52 1:50.92 123.71
40. 241 280300 POSPÍŠIL Jakub 96 CZE Z 54.53 56.67 1:51.20 126.24
41. 258 230717 ROTH Michael 97 CZE B 54.49 56.80 1:51.29 127.05
42. 260 800603 MOLÁK Petr 97 CZE J 54.51 57.71 1:52.22 135.46
43. 261 700200 KŘIVANEC Jakub 96 CZE P 55.00 57.48 1:52.48 137.81
44. 227 260004 KOTZMANN Erik 97 CZE M 50.57 1:02.82 1:53.39 146.03
45. 266 750900 VORÁČEK Jiří 97 CZE C 55.15 58.62 1:53.77 149.46
46. 257 310105 MRVÍK Filip 96 CZE H 55.38 58.56 1:53.94 151.00
47. 255 310425 MESSNER Jan 97 CZE H 55.32 59.51 1:54.83 159.04
48. 268 500230 NOVÁK Jakub 97 CZE U 56.30 59.07 1:55.37 163.92
49. 264 260003 HEJTMÁNEK Marek 97 CZE M 56.24 59.65 1:55.89 168.62
50. 262 600905 SOLNIČKA Jan 96 CZE S 1:02.08 57.69 1:59.77 203.67
51. 267 200401 LUKEŠ Martin 96 CZE T 1:00.13 1:04.32 2:04.45 245.95
Nedokočili 1. kolo    
  263 400508 ADAM Alexandr 97 CZE L      
  243 320714 BRÝDL David 97 CZE H      
  217 310424 SKOŘEPA Jan 96 CZE A      
Nedokočili 2. kolo    
  225 600406 HAVLINA Dominik 96 CZE L      
  236 220350 PLINTA Jakub 96 CZE Z      
Nestartovali v 1. kole    
  254 280601 KADĚRKA Josef 96 CZE Z      
  239 420300 NOVÁK Jindřich 96 CZE L      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler