Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

FIS CIT - Karolínka - Karolínka

Disciplína Slalom Codex 425
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu CIT
Datum 05.02.2012 Technický delegát Petr Záhrobský
Vypočtená penalizace 36.97 Aplikovaná penalizace 39.97
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 11 430387 ILEWICZ Jakub 1987 POL 48.68 46.45 1:35.13 39.97
2. 2 430466 GARNIEWICZ Mateusz 1990 POL 48.38 47.34 1:35.72 43.75
3. 13 700901 HYSKA Martin 1994 SVK 49.02 46.77 1:35.79 44.20
4. 12 700883 PEDAN Heiko 1993 SVK 48.75 47.05 1:35.80 44.27
5. 7 700879 ZAMPA Andreas 1993 SVK 49.24 47.10 1:36.34 47.73
6. 6 151059 POHANKA Jakub 1994 CZE L 49.74 47.21 1:36.95 51.64
7. 8 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE Z 49.75 47.49 1:37.24 53.50
8. 18 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S 49.78 47.79 1:37.57 55.62
9. 4 430344 GAJEWSKI-GLODEK Jakub 1984 POL 49.68 47.90 1:37.58 55.68
10. 15 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T 49.93 47.97 1:37.90 57.73
11. 1 151061 VÁCLAVÍK Lukáš 1994 CZE H 50.42 47.95 1:38.37 60.75
12. 3 151030 KÁBRT Vítězslav 1993 CZE E 50.65 47.82 1:38.47 61.39
13. 5 150852 WALIGORA Michael 1990 CZE T 50.20 48.61 1:38.81 63.57
14. 10 150865 STRAKOŠ Libor 1990 CZE B 50.51 48.45 1:38.96 64.53
15. 19 150842 VONDRÁK Jan 1990 CZE B 51.06 48.34 1:39.40 67.35
16. 20 690672 TELYCHUK Vasyl 1992 UKR 51.03 48.40 1:39.43 67.54
17. 29 151119 STASZOWSKI Michal 1995 CZE T 50.79 49.31 1:40.10 71.84
18. 31 151109 KLEMŠ Václav 1995 CZE T 51.45 48.72 1:40.17 72.29
19. 22 150980 PAVLÍČEK Lukáš 1992 CZE L 51.69 48.51 1:40.20 72.48
20. 33 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T 52.05 48.50 1:40.55 74.72
21. 24 151128 FRYČEK Marek 1995 CZE U 51.67 49.45 1:41.12 78.38
22. 27 151082 DVOŘÁK Adam 1994 CZE M 52.42 48.76 1:41.18 78.76
23. 25 151041 VRZGULA Lukáš 1993 CZE T 51.95 49.24 1:41.19 78.83
24. 48 151145 NUTIL Tomáš 1996 CZE H 52.38 49.30 1:41.68 81.97
25. 37 700910 JAKUBCO Jan 1995 SVK P 52.88 49.47 1:42.35 86.27
26. 46 150803 IVÁNEK Jakub 1989 CZE T 53.09 49.85 1:42.94 90.05
27. 42 151159 KUČERA Jan 1996 CZE L 52.76 50.44 1:43.20 91.72
28. 36 700893 ONDERCANIN Daniel 1994 SVK 52.69 50.53 1:43.22 91.85
29. 49 430629 KUBALA Robert 1992 POL 53.09 50.91 1:44.00 96.85
30. 21 550058 BRISHKA Roberts 1993 LAT 53.64 50.77 1:44.41 99.48
31. 54 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE L 53.37 51.10 1:44.47 99.86
32. 39 151081 KUPEC Radomír 1994 CZE M 53.95 50.92 1:44.87 102.43
33. 44 151111 KEJVAL Martin 1995 CZE H 53.70 51.87 1:45.57 106.91
34. 35 150638 DOLEŽAL Ondřej 1986 CZE T 53.82 51.93 1:45.75 108.07
35. 40 150577 KLIMEŠ Michal 1985 CZE B 54.86 51.40 1:46.26 111.34
36. 45 150751 KUČERA Tomáš 1988 CZE A 54.70 52.04 1:46.74 114.42
37. 41 150838 ZÁDRAPA Jaroslav 1988 CZE Z 54.90 52.20 1:47.10 116.72
38. 43 151037 HONZÁK Jakub 1993 CZE A 55.06 52.20 1:47.26 117.75
39. 56 700922 MURARIK Lubomir 1996 SVK 55.22 52.78 1:48.00 122.50
40. 69 151073 VEIT Jakub 1994 CZE Z 55.76 52.43 1:48.19 123.71
41. 17 150954 KOCIÁN Jan 1991 CZE T 52.71 55.54 1:48.25 124.10
42. 70 780010 JANULIONIS Karolis 1992 LTU 56.54 51.90 1:48.44 125.32
43. 74 700915 BROZMAN Branislav 1996 SVK 56.60 52.00 1:48.60 126.34
44. 75 151095 MRAČNA Tomáš 1994 CZE B 56.46 52.60 1:49.06 129.29
45. 66 780012 TUMAS Aivaras 1995 LTU 56.02 53.33 1:49.35 131.15
46. 65 151153 MIKESKA Martin 1996 CZE Z 59.22 50.94 1:50.16 136.35
47. 58 690077 MINAY Kristian 1987 UKR 57.64 53.25 1:50.89 141.03
48. 71 151165 HOUSER Radek 1996 CZE T 58.35 54.40 1:52.75 152.95
49. 60 150453 ŽIVĚLA Roman 1981 CZE B 57.89 54.95 1:52.84 153.53
50. 72 151116 KUČERA Martin 1995 CZE A 57.87 55.20 1:53.07 155.01
51. 82 430731 JASINSKI Maciej 1995 POL 57.92 55.18 1:53.10 155.20
52. 80 150457 JURÁK Petr 1977 CZE M 58.20 55.01 1:53.21 155.90
53. 83 700923 PETRIK Tomas 1996 SVK 58.40 55.13 1:53.53 157.96
54. 78 430745 NOWICKI Marek 1996 POL 58.71 54.88 1:53.59 158.34
55. 77 151080 TKÁČ Adam 1994 CZE T 58.55 55.40 1:53.95 160.65
56. 91 150952 ZRŮBEK Jan 1991 CZE Z 59.12 55.17 1:54.29 162.83
57. 92 150918 VYSOCKÝ Aleš 1991 CZE T 58.89 55.64 1:54.53 164.37
58. 76 430691 MROZ Damian 1995 POL 59.36 56.21 1:55.57 171.04
59. 94 151166 POSPÍŠIL Jakub 1996 CZE Z 59.51 56.53 1:56.04 174.05
60. 96 151164 PLINTA Jakub 1996 CZE T 1:00.16 57.19 1:57.35 182.45
61. 101 151131 MENŠA Tomáš 1995 CZE M 1:01.17 56.76 1:57.93 186.17
62. 64 150521 MATYÁŠ Martin 1982 CZE B 1:01.37 57.84 1:59.21 194.38
63. 103 690732 MARIICHYN Andriy 1995 UKR 1:01.69 57.57 1:59.26 194.70
64. 93 151094 GRŮZA Ondřej 1994 CZE Z 1:01.82 57.76 1:59.58 196.75
65. 89 700904 SEPAK Jozef 1994 SVK P 1:00.98 59.16 2:00.14 200.34
66. 95 150923 LÁTAL Martin 1991 CZE M 1:03.16 58.86 2:02.02 212.40
67. 53 150756 HALAMÍČEK Jan 1988 CZE Z 53.37 1:12.70 2:06.07 238.37
68. 98 151071 PANSKÝ Jan 1994 CZE M 1:05.77 1:02.13 2:07.90 250.10
69. 97 151143 TOŠKA Jakub 1995 CZE T 1:06.07 1:02.72 2:08.79 255.81
70. 87 151144 KLEINER Jan 1995 CZE M 1:01.45 1:19.67 2:21.12 334.87
71. 100 780015 SAKALIS Vytautas 1992 LTU 1:33.52 1:07.96 2:41.48 465.42
Nedokočili 1. kolo  
  23 150801 GARDAVSKÝ Jan 1989 CZE T    
  55 151083 HETMÁNEK Lukáš 1994 CZE M    
  26 150850 CHODĚRA Jakub 1990 CZE H    
  28 700890 IVAN Michal 1994 SVK    
  47 151004 JURICA Vít 1993 CZE K    
  85 690734 KARPUSHYN Illya 1995 UKR    
  34 690694 KOVBASNYUK Ivan 1993 UKR    
  59 150978 LAMPA David 1992 CZE T    
  102 430658 LUCZAK Aleksander 1993 POL    
  38 430440 PSTRUSINSKI Jakub 1988 POL    
  52 150808 REC Adam 1989 CZE T    
  104 150528 SKŘIVÁNEK Richard 1982 CZE B    
  61 150844 TRUNKAT Jan 1990 CZE T    
  16 550066 ZVEJNIEKS Miks Edgars 1995 LAT    
Nedokočili 2. kolo  
  90 550071 FOGELIS Daniels 1994 LAT    
  51 151074 JAREŠ Jan 1994 CZE E    
  57 700895 KISKA Vladimir 1994 SVK    
  73 150458 KLADENSKÝ Tomáš 1977 CZE B    
  81 151046 KONVIČKA Jan 1990 CZE M    
  32 151034 KUPEC Jan 1993 CZE A    
  14 150968 KUPEC Karel 1992 CZE M    
  9 700871 MARTINCEK Marek 1993 SVK    
  99 151057 TOKOŠ Michal 1991 CZE B    
  68 690737 TSIBELENKO Levko 1996 UKR    
  86 150889 VEBR Tomáš 1989 CZE E    
  105 700873 WILD Marek 1993 SVK    
  67 550064 ZILE Girts 1994 LAT    
Nestartovali v 1. kole  
  63 700920 HRKUT Tomas 1996 SVK    
  79 700900 KASMAN Samuel 1994 SVK P    
Nestartovali v 2. kole  
  30 151089 JUREČKA Jiří 1994 CZE T    
  62 150982 ZÍTKO Vojtěch 1992 CZE T    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  50 202555 KADERAVEK David 1993 GER    
  88 150730 ZLÁMAL Josef 1986 CZE M    
Diskvalifikováni v 2. kole  
  84 430700 PIOTROWSKI Krzysztof 1995 POL    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler