Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

2 x UKZ - SG - Bílá v Beskydech

Disciplína Superobří slalom Codex 2249
Věková kategorie Starší žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 13.01.2020 Technický delegát Robert Kaděrka,Ph.D.
Vypočtená penalizace 20.34 Aplikovaná penalizace 25.34
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 63 770112 MÜLLER Marek 2004 CZE U 52.22 - 52.22 25.34
2. 54 772205 KNOR Aleš 2004 CZE B 52.70 - 52.70 36.28
3. 62 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 53.43 - 53.43 52.91
4. 55 710900 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H 53.72 - 53.72 59.52
5. 58 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 54.38 - 54.38 74.56
6. 57 770263 HORÁK Marek 2005 CZE T 54.60 - 54.60 79.58
7. 59 770282 HLAVOŇ Jakub 2005 CZE B 54.71 - 54.71 82.08
8. 84 770901 KRÁL Tomáš 2004 CZE P 55.15 - 55.15 92.11
9. 53 772157 VALENTA Vladimír 2004 CZE Z 55.26 - 55.26 94.62
10. 77 770283 SOBOTKA Tomáš 2005 CZE B 55.36 - 55.36 96.89
11. 52 770056 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 CZE T 55.84 - 55.84 107.83
12. 61 770533 GROHMANN Ondřej 2004 CZE T 55.91 - 55.91 109.43
13. 66 770325 VOVES Jan 2005 CZE P 55.94 - 55.94 110.11
14. 60 770274 GLATT Matouš 2005 CZE E 56.18 - 56.18 115.58
15. 65 770273 ENT Lukáš 2004 CZE E 56.50 - 56.50 122.87
16. 71 770267 VLČEK Jan 2005 CZE T 56.82 - 56.82 130.17
17. 81 770398 POLA Jonáš 2004 CZE M 56.99 - 56.99 134.04
18. 68 770475 SKRUŠNÝ David 2005 CZE B 57.01 - 57.01 134.50
19. 70 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H 57.04 - 57.04 135.18
20. 64 770789 KRAPA Jakub 2005 CZE B 57.66 - 57.66 149.31
21. 72 770413 TUŠL Pavel 2005 CZE H 57.75 - 57.75 151.36
22. 67 770530 KOPECKÝ Tobiáš 2005 CZE H 57.85 - 57.85 153.64
23. 85 772523 HAUERLAND Antonín 2004 CZE T 58.16 - 58.16 160.70
24. 88 772527 ZOGATA Samuel 2004 CZE T 58.19 - 58.19 161.39
25. 87 770209 KEZNIKL Tobiáš 2004 CZE B 58.37 - 58.37 165.49
26. 69 770378 MICHAL Ondřej 2005 CZE T 58.40 - 58.40 166.17
27. 75 770327 KADĚRKA Alfréd 2005 CZE M 58.52 - 58.52 168.91
28. 73 770330 NOVÁK David 2005 CZE M 59.62 - 59.62 193.97
29. 80 772999 NOVOTNÝ David 2005 CZE A 59.87 - 59.87 199.67
30. 86 772201 POLÁK Ondřej 2005 CZE B 1:00.12 - 1:00.12 205.37
31. 82 772024 HETH Filip 2005 CZE A 1:00.48 - 1:00.48 213.57
32. 83 770254 SEDLÁČEK Jakub 2005 CZE A 1:00.69 - 1:00.69 218.36
33. 78 770608 ŽÁK Adam 2005 CZE M 1:02.22 - 1:02.22 253.22
Nedokočili 1. kolo  
  76 770771 HAJDUČEK Tomáš 2005 CZE T    
  74 770179 PEŠÁK Martin 2005 CZE B    
  79 772540 PUSTĚJOVSKÝ Stanislav 2005 CZE T    
Nestartovali v 1. kole  
  56 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  51 770058 BRANNY Adam 2004 CZE T    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz