Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

ÚKZ žactva ve slalomu a obřím slalomu - Karolinka

Disciplína Slalom Codex 7248
Věková kategorie Mladší žactvo, ženy Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 11.01.2020 Technický delegát Robert Kaděrka,Ph.D.
Vypočtená penalizace 21.29 Aplikovaná penalizace 26.29
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 3 885623 VOMÁČKOVÁ Simona 2006 CZE L 44.30 46.38 1:30.68 26.29
2. 6 885543 KUDĚLÁSKOVÁ Katrin 2006 CZE B 45.77 48.05 1:33.82 51.57
3. 2 885395 DRÁPALOVÁ Elena 2006 CZE Z 45.44 48.75 1:34.19 54.55
4. 1 885294 HRBÁČKOVÁ Adela 2006 CZE P 46.47 50.69 1:37.16 78.46
5. 7 885296 KRATOCHVÍLOVÁ Valentýna 2006 CZE S 48.91 50.34 1:39.25 95.28
6. 20 885822 HAZDROVÁ Michaela 2007 CZE S 50.50 50.72 1:41.22 111.14
7. 10 885482 KRČKOVÁ Lucie 2006 CZE B 49.67 51.96 1:41.63 114.44
8. 18 885726 TOMŠÍKOVÁ Lucie 2007 CZE T 50.62 51.06 1:41.68 114.84
9. 21 885427 PLUCNAROVÁ Adéla 2007 CZE T 51.27 51.05 1:42.32 120.00
10. 12 885692 POLÁŠKOVÁ Adéla 2006 CZE Z 50.78 51.92 1:42.70 123.05
11. 23 886091 DRHOVÁ Bianka 2006 CZE Z 51.35 51.69 1:43.04 125.79
12. 15 885553 GALVASOVÁ Anna 2006 CZE B 51.66 51.48 1:43.14 126.60
13. 17 886177 ŽIŠKOVÁ Mariana 2007 CZE Z 50.10 53.09 1:43.19 127.00
14. 24 886092 DRHOVÁ Denisa 2006 CZE Z 51.66 51.80 1:43.46 129.17
15. 13 885594 ŠVANDOVÁ Veronika 2006 CZE J 51.18 52.96 1:44.14 134.65
16. 29 885851 KUKUCZKOVÁ Veronika 2006 CZE T 51.95 52.82 1:44.77 139.72
17. 35 885935 VÁŇOVÁ Nicol 2007 CZE Z 54.03 51.45 1:45.48 145.43
18. 42 886493 SYNČÁKOVÁ Barbora 2007 CZE Z 53.76 52.01 1:45.77 147.77
19. 25 886151 PETERKOVÁ Lucie 2006 CZE E 52.72 53.20 1:45.92 148.98
20. 14 885383 VILEŽINSKÁ Sofie 2006 CZE T 52.36 54.17 1:46.53 153.89
21. 34 885515 ZETOCHOVÁ Veronika 2006 CZE Z 54.18 52.75 1:46.93 157.11
22. 27 885691 HOBZOVÁ Emma 2007 CZE Z 53.66 53.38 1:47.04 157.99
23. 31 885721 KOPECKÁ Ester 2007 CZE B 55.54 51.83 1:47.37 160.65
24. 43 885591 ZÁTKOVÁ Klára 2006 CZE S 55.09 52.78 1:47.87 164.67
25. 41 885588 FISCHER Nataly 2007 CZE K 55.71 52.94 1:48.65 170.95
26. 32 886150 PETERKOVÁ Linda 2006 CZE E 55.89 54.05 1:49.94 181.34
27. 19 885407 KOLÁŘOVÁ Magdalena 2006 CZE M 55.11 55.19 1:50.30 184.24
28. 26 885694 ČABLOVÁ Tereza 2006 CZE Z 55.72 54.93 1:50.65 187.05
29. 39 885532 GRONYCHOVÁ Neli 2007 CZE M 56.38 54.28 1:50.66 187.13
30. 60 886349 JELÍNKOVÁ Tereza 2007 CZE Z 57.05 54.65 1:51.70 195.51
31. 37 886251 NOVÁČKOVÁ Tereza 2007 CZE P 57.18 55.80 1:52.98 205.81
32. 64 885679 KŘIVANOVÁ Kateřina 2007 CZE A 57.98 55.39 1:53.37 208.95
33. 28 886351 PTÁČKOVÁ Tereza 2006 CZE J 57.27 56.14 1:53.41 209.27
34. 61 885433 LIŠKOVÁ Adéla 2007 CZE Z 57.77 56.52 1:54.29 216.36
35. 49 885575 VLČKOVÁ Kristýna 2007 CZE T 57.95 56.50 1:54.45 217.65
36. 46 886617 VILÍMKOVÁ Olívia 2007 CZE M 58.32 56.47 1:54.79 220.38
37. 40 885654 ZELENKOVÁ Sára 2006 CZE A 58.40 56.80 1:55.20 223.68
38. 48 885722 PINKOVÁ Klára 2007 CZE B 58.61 58.32 1:56.93 237.61
39. 30 886147 PÁNKOVÁ Sára 2006 CZE B 58.87 58.16 1:57.03 238.42
40. 62 885983 HOŘICKÁ Karolína 2006 CZE E 58.71 58.35 1:57.06 238.66
41. 56 855634 ŠPATKOVÁ Veronika 2007 CZE S 59.41 57.69 1:57.10 238.98
42. 38 886097 ZÁLEŠÁKOVÁ Barbora 2006 CZE Z 59.09 58.16 1:57.25 240.19
43. 9 885302 KORYNTOVÁ Aneta 2006 CZE E 1:02.75 55.69 1:58.44 249.77
44. 52 886095 DOSTALOVÁ Barbora 2007 CZE Z 1:04.69 56.27 2:00.96 270.05
45. 45 885720 ADÁMKOVÁ Vendula 2007 CZE B 1:00.47 1:01.01 2:01.48 274.24
46. 54 886131 ŠULCOVÁ Bára 2007 CZE A 1:01.75 1:00.31 2:02.06 278.91
47. 44 885775 CARDOVÁ Nikola 2006 CZE B 1:01.83 1:01.31 2:03.14 287.60
48. 50 886196 PAVLÍČKOVÁ Kateřina 2007 CZE T 1:03.28 59.97 2:03.25 288.49
49. 58 885984 HOŘICKÁ Kristýna 2007 CZE E 1:02.61 1:00.89 2:03.50 290.50
50. 63 886228 TRŮKOVÁ Viktorie 2007 CZE P 1:02.04 1:02.48 2:04.52 298.71
51. 57 885724 ŠVIHÁLKOVÁ Tereza 2007 CZE B 1:02.35 1:02.39 2:04.74 300.48
52. 55 886745 ŠIMKOVÁ Anežka 2007 CZE M 1:05.70 1:01.70 2:07.40 321.90
53. 51 885934 BLAHOVÁ Aneta 2007 CZE T 1:08.40 1:04.02 2:12.42 362.31
Nedokočily 1. kolo  
  4 885576 EISMANOVÁ Tereza 2006 CZE P    
  33 885590 ELMEROVÁ Luisa 2006 CZE S    
  36 886139 JANČOVÁ Claudia 2006 CZE B    
  53 885693 LUXOVÁ Veronika 2007 CZE Z    
  11 885936 VLACHOVÁ Viktorie 2006 CZE B    
  59 886217 VODRÁŽKOVÁ Ester 2007 CZE A    
Nedokočily 2. kolo  
  5 885927 DAČEVA Emma 2006 CZE S    
  22 885589 ŠENKEŘÍKOVÁ Lucie 2007 CZE Z    
  47 885896 WECHSLEROVÁ Linda 2007 CZE B    
Nestartovaly v 1. kole  
  8 885649 OČKAYOVÁ Lucie 2006 CZE B    
Diskvalifikovány v 1. kole  
  16 885912 KASLOVÁ Barbora 2006 CZE Z    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler