Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

ÚKZ žactva ve slalomu a obřím slalomu - Karolinka

Disciplína Slalom Codex 2250
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 11.01.2020 Technický delegát Robert Kaděrka,Ph.D.
Vypočtená penalizace 29.01 Aplikovaná penalizace 34.01
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 84 770503 HALAKUC Václav 2006 CZE T 47.73 47.09 1:34.82 34.01
2. 81 770435 KOKEŠ Dan 2006 CZE T 49.94 48.71 1:38.65 63.50
3. 76 770833 FUCHS Filip 2007 CZE Z 50.15 48.88 1:39.03 66.42
4. 78 772152 ŽÁK Hugo 2006 CZE L 49.52 49.72 1:39.24 68.04
5. 85 770665 BABOR Jakub 2006 CZE M 51.26 49.24 1:40.50 77.74
6. 80 770450 MORÁVEK Pavel 2007 CZE H 50.80 49.98 1:40.78 79.89
7. 79 770651 PAVLÍČEK Vojtěch 2006 CZE Z 50.70 50.43 1:41.13 82.59
8. 75 772105 NAKLÁDAL Josef 2007 CZE T 52.11 50.12 1:42.23 91.06
9. 77 770568 MUNZAR Jakub 2006 CZE H 51.60 50.94 1:42.54 93.44
10. 71 770502 SEITZ Jakub 2006 CZE T 53.31 51.86 1:45.17 113.69
11. 83 770770 KOMÁREK Adam 2006 CZE B 53.23 52.21 1:45.44 115.77
12. 101 770548 ZVĚDĚLÍK Vojtěch 2007 CZE T 53.17 52.43 1:45.60 117.00
13. 94 772090 NOVOTNÝ Josef 2006 CZE B 53.84 51.85 1:45.69 117.70
14. 100 770835 SKŘÍTEK Tony 2007 CZE Z 53.41 53.18 1:46.59 124.62
15. 86 770586 MALEC Tomáš 2006 CZE J 53.62 53.53 1:47.15 128.94
16. 93 772370 VOŘÍŠEK Matyáš 2006 CZE B 54.45 52.75 1:47.20 129.32
17. 98 772091 ŠARAPATKA Matyáš 2007 CZE B 54.21 53.56 1:47.77 133.71
18. 87 772063 BEDNAŘÍK Jan 2007 CZE H 54.53 53.27 1:47.80 133.94
19. 99 770886 MILERSKI Olaf 2006 CZE B 55.30 53.13 1:48.43 138.79
20. 89 772026 ŠPAK Maxim 2006 CZE A 58.87 54.94 1:53.81 180.21
21. 90 770890 SVOBODA Miloš 2007 CZE B 58.22 57.10 1:55.32 191.84
22. 88 772766 HLOUCH Kryštof 2007 CZE J 1:01.11 58.62 1:59.73 225.79
23. 91 773055 JAKOUBEK Tomáš 2006 CZE A 59.81 1:07.75 2:07.56 286.07
Nedokočili 1. kolo  
  74 770688 KÁŇA Viktor 2007 CZE T    
  72 770841 KUFA Jiří 2006 CZE T    
  82 770836 NOVOTNÝ Vilém 2006 CZE Z    
Nedokočili 2. kolo  
  97 770639 DOROTÍK Vojtěch 2007 CZE Z    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  95 770889 DLOUHÝ Šimon 2007 CZE B    
  96 770843 EICHERT Marek 2007 CZE M    
  92 772614 HORČIC Theodor 2007 CZE A    
  73 770785 KOVÁŘ Stanislav 2006 CZE B    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz