Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

ÚKZ žactva ve slalomu a obřím slalomu - Karolinka

Disciplína Obří slalom Codex 7251
Věková kategorie Starší žactvo, ženy Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 12.01.2020 Technický delegát Robert Kaděrka,Ph.D.
Vypočtená penalizace 21.57 Aplikovaná penalizace 26.57
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 2 885353 MILATOVÁ Hana 2004 CZE T 44.98 45.55 1:30.53 26.57
2. 13 885214 KREISSOVÁ Tereza 2004 CZE T 44.68 45.90 1:30.58 27.13
3. 6 885191 KABÁTNÍKOVÁ Viktorie 2005 CZE L 45.88 45.98 1:31.86 41.41
4. 3 885473 SMOLÍKOVÁ Natálie 2005 CZE L 46.04 46.30 1:32.34 46.76
5. 8 885185 FUCHSOVÁ Barbora 2004 CZE Z 46.40 46.15 1:32.55 49.11
6. 1 885953 MIKULÍKOVÁ Tereza 2004 CZE B 46.49 46.41 1:32.90 53.01
7. 5 885454 STRAČÁROVÁ Aneta 2005 CZE B 46.11 46.83 1:32.94 53.46
8. 10 885220 KEPÁKOVÁ Kristýna 2005 CZE A 46.79 46.71 1:33.50 59.70
9. 14 885258 ŠENKEŘÍKOVÁ Simona 2005 CZE Z 47.08 46.65 1:33.73 62.27
10. 9 885212 BONIATTI Natálie 2005 CZE T 47.53 47.70 1:35.23 79.01
11. 21 885200 MOHYLOVÁ Tereza 2005 CZE T 47.72 48.21 1:35.93 86.82
12. 7 885182 LAMOŠOVÁ Karolína 2005 CZE E 48.33 47.92 1:36.25 90.39
13. 19 885201 MŰLLEROVÁ Marie 2005 CZE T 48.43 48.27 1:36.70 95.41
14. 17 885422 WORKOVÁ Eliška 2004 CZE T 48.02 48.83 1:36.85 97.08
15. 26 855605 MARTÍNKOVÁ Darina 2005 CZE Z 48.63 48.39 1:37.02 98.98
16. 27 885376 BAHENSKÁ Natálie 2004 CZE T 48.79 49.06 1:37.85 108.24
17. 32 885426 FILIPKOVÁ Anna Maria 2004 CZE T 48.85 49.35 1:38.20 112.14
18. 23 885321 ZRŮBKOVÁ Jana 2004 CZE Z 49.83 48.92 1:38.75 118.28
19. 25 885121 HAVLOVÁ Veronika 2005 CZE L 49.35 49.47 1:38.82 119.06
20. 22 885225 MALARZOVÁ Agnes 2005 CZE T 49.97 49.19 1:39.16 122.85
21. 11 885384 MAZÁKOVÁ Michaela 2005 CZE M 50.41 49.27 1:39.68 128.65
22. 35 885289 HRBÁČKOVÁ Tereza 2005 CZE B 51.25 48.72 1:39.97 131.89
23. 15 885142 ŠOJATOVÁ Sandra 2004 CZE B 50.18 49.86 1:40.04 132.67
24. 30 886208 COUFALOVÁ Kateřina 2005 CZE B 49.51 50.81 1:40.32 135.79
25. 24 885356 NOVÁČKOVÁ Karolína 2005 CZE P 50.32 50.51 1:40.83 141.48
26. 20 885057 KRÁČMEROVÁ Tereza 2005 CZE H 50.99 50.61 1:41.60 150.07
27. 33 885002 MALCOVÁ Natálie 2004 CZE J 51.19 51.00 1:42.19 156.66
28. 16 885213 DAVIDOVÁ Annemarie 2005 CZE T 48.44 56.41 1:44.85 186.33
29. 34 885909 HLAVÁČOVÁ Judita 2004 CZE Z 52.90 52.06 1:44.96 187.56
30. 29 885653 TRUBKOVÁ Agáta 2005 CZE A 54.48 55.27 1:49.75 241.00
Nedokočily 1. kolo  
  28 885328 LIŠKOVÁ Nela 2005 CZE Z    
  12 885143 ŠPAČKOVÁ Nela 2005 CZE B    
Nedokočily 2. kolo  
  4 885135 HLAVOŇOVÁ Lucie 2004 CZE B    
  31 885460 SMOLAKOVÁ Emilie 2005 CZE E    
Nestartovaly v 1. kole  
  18 886211 BALŠÍNKOVÁ Elena 2004 CZE T    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler