Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

ÚKZ žactva ve slalomu a obřím slalomu - Karolinka

Disciplína Obří slalom Codex 2253
Věková kategorie Starší žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 12.01.2020 Technický delegát Robert Kaděrka,Ph.D.
Vypočtená penalizace 36.00 Aplikovaná penalizace 41.00
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 61 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 44.46 44.29 1:28.75 41.00
2. 57 770263 HORÁK Marek 2005 CZE T 45.12 44.65 1:29.77 52.61
3. 60 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 45.36 45.80 1:31.16 68.43
4. 54 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B 45.39 46.37 1:31.76 75.25
5. 56 770056 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 CZE T 45.66 46.43 1:32.09 79.01
6. 65 770283 SOBOTKA Tomáš 2005 CZE B 45.69 46.83 1:32.52 83.90
7. 63 770282 HLAVOŇ Jakub 2005 CZE B 45.85 46.78 1:32.63 85.16
8. 59 770533 GROHMANN Ondřej 2004 CZE T 46.69 46.16 1:32.85 87.66
9. 62 770771 HAJDUČEK Tomáš 2005 CZE T 46.79 47.27 1:34.06 101.43
10. 66 770901 KRÁL Tomáš 2004 CZE P 46.74 47.33 1:34.07 101.54
11. 68 770267 VLČEK Jan 2005 CZE T 47.39 46.94 1:34.33 104.50
12. 55 770475 SKRUŠNÝ David 2005 CZE B 47.14 47.97 1:35.11 113.38
13. 70 770488 ČERMÁK Robin 2005 CZE B 48.13 48.11 1:36.24 126.24
14. 67 770325 VOVES Jan 2005 CZE P 48.78 48.58 1:37.36 138.98
15. 92 770518 MRÁKA Jan 2004 CZE M 49.76 47.89 1:37.65 142.28
16. 72 770209 KEZNIKL Tobiáš 2004 CZE B 50.53 47.90 1:38.43 151.16
17. 69 770019 KREMLÁČEK Pavel 2004 CZE J 49.26 49.29 1:38.55 152.53
18. 77 770327 KADĚRKA Alfréd 2005 CZE M 49.42 49.25 1:38.67 153.89
19. 83 772527 ZOGATA Samuel 2004 CZE T 49.74 49.88 1:39.62 164.70
20. 71 770413 TUŠL Pavel 2005 CZE H 49.69 50.44 1:40.13 170.51
21. 76 772523 HAUERLAND Antonín 2004 CZE T 50.73 49.89 1:40.62 176.08
22. 75 770330 NOVÁK David 2005 CZE M 50.63 50.82 1:41.45 185.53
23. 81 770438 ANDĚL Jakub 2005 CZE P 51.13 50.56 1:41.69 188.26
24. 80 770254 SEDLÁČEK Jakub 2005 CZE A 51.59 51.56 1:43.15 204.88
25. 93 772999 NOVOTNÝ David 2005 CZE A 52.24 52.28 1:44.52 220.47
26. 82 770721 ŠEBEK Martin 2005 CZE Z 53.99 52.74 1:46.73 245.62
27. 90 772465 CVEJN Josef 2005 CZE U 54.75 52.55 1:47.30 252.10
28. 88 772201 POLÁK Ondřej 2005 CZE B 54.93 52.47 1:47.40 253.24
29. 84 772024 HETH Filip 2005 CZE A 54.09 53.53 1:47.62 255.75
30. 89 770608 ŽÁK Adam 2005 CZE M 55.35 55.58 1:50.93 293.41
Nedokočili 1. kolo  
  78 772242 BLAŠKO Samuel 2005 CZE E    
  64 770058 BRANNY Adam 2004 CZE T    
  87 770273 ENT Lukáš 2004 CZE E    
  79 770275 JANECKÝ Samuel 2005 CZE E    
  53 770789 KRAPA Jakub 2005 CZE B    
  86 772540 PUSTĚJOVSKÝ Stanislav 2005 CZE T    
  74 772467 VEČEŘA Vojtěch 2004 CZE U    
Nedokočili 2. kolo  
  91 772745 BANT Tomáš 2005 CZE M    
  58 770378 MICHAL Ondřej 2005 CZE T    
  73 770179 PEŠÁK Martin 2005 CZE B    
Nestartovali v 1. kole  
  52 770682 HOMOLA Vilém 2004 CZE M    
  85 770403 KOPAL Filip 2005 CZE L    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  51 770274 GLATT Matouš 2005 CZE E    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler