Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

ČP 2012 - FIS - Bílá v Beskydech

Disciplína Obří slalom Codex 430
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 03.03.2012 Technický delegát Soltys Michael (SVK)
Vypočtená penalizace 44.35 Aplikovaná penalizace 47.35
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 6 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE Z 49.27 50.44 1:39.71 47.35 100
2. 15 150077 TUČEK Tomáš 1975 CZE L 50.49 50.05 1:40.54 54.59 80
3. 12 151030 KÁBRT Vítězslav 1993 CZE E 49.99 50.66 1:40.65 55.55 60
4. 5 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T 50.13 50.72 1:40.85 57.30 50
5. 13 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T 50.37 50.76 1:41.13 59.74 45
6. 21 150520 MATYÁŠ Jan 1983 CZE B 50.39 50.97 1:41.36 61.75 40
7. 4 150679 CHMELAŘ Lukáš 1987 CZE B 51.34 50.46 1:41.80 65.59 36
8. 1 54213 STEINWIDDER Silvio 1994 AUT 51.25 50.82 1:42.07 67.94
9. 18 151041 VRZGULA Lukáš 1993 CZE T 51.19 51.29 1:42.48 71.52 32
10. 10 151081 KUPEC Radomír 1994 CZE M 50.99 51.53 1:42.52 71.87 29
11. 27 151159 KUČERA Jan 1996 CZE L 50.87 51.85 1:42.72 73.61 26
12. 11 150980 PAVLÍČEK Lukáš 1992 CZE L 51.37 51.39 1:42.76 73.96 24
13. 2 240132 FARKAS Norbert 1992 HUN 51.16 52.06 1:43.22 77.98
14. 7 150944 KOTZMANN Igor 1991 CZE M 51.46 52.00 1:43.46 80.07 22
15. 8 430687 ORAMUS Piotr 1995 POL 51.52 52.01 1:43.53 80.68
16. 14 151061 VÁCLAVÍK Lukáš 1994 CZE H 51.66 51.89 1:43.55 80.86 20
17. 25 430737 KACICA Alan 1996 POL 51.41 52.23 1:43.64 81.64
18. 33 151109 KLEMŠ Václav 1995 CZE T 51.91 51.93 1:43.84 83.39 18
19. 19 430739 JAKSINA Pawel 1996 POL 51.68 52.60 1:44.28 87.22
20. 49 54292 TOMANN Felix 1995 AUT 51.85 52.44 1:44.29 87.31
21. 16 430666 BIALOBRZYCKI Sebastian 1994 POL 51.87 52.51 1:44.38 88.10
22. 23 151128 FRYČEK Marek 1995 CZE U 51.92 52.51 1:44.43 88.53 16
23. 17 150803 IVÁNEK Jakub 1989 CZE T 51.93 52.54 1:44.47 88.88 15
24. 60 54372 PFLUG Florian 1996 AUT 52.14 52.62 1:44.76 91.41
25. 28 151155 JANÍK Dominik 1996 CZE B 52.06 52.86 1:44.92 92.81 14
26. 43 150864 VIKTORÍN Tomáš 1990 CZE T 52.12 52.90 1:45.02 93.68 13
27. 26 151173 KRÁL Petr 1996 CZE L 52.48 52.61 1:45.09 94.29 12
28. 24 150941 RYBKA Pavel 1991 CZE M 52.57 52.68 1:45.25 95.69 11
29. 48 54392 MARCHLER Thomas 1996 AUT 52.22 53.11 1:45.33 96.39
30. 20 151154 SKOŘEPA Jan 1996 CZE A 50.57 54.92 1:45.49 97.78 10
31. 31 700922 MURARIK Lubomir 1996 SVK 52.88 52.98 1:45.86 101.01
32. 51 150808 REC Adam 1989 CZE T 52.60 53.65 1:46.25 104.41 9
33. 32 240124 HEGYI Balazs 1990 HUN 53.20 53.15 1:46.35 105.29
34. 41 150638 DOLEŽAL Ondřej 1986 CZE T 52.45 54.00 1:46.45 106.16 8
34. 35 54289 KUCHLING Paul 1995 AUT 52.64 53.81 1:46.45 106.16
36. 55 430667 BIALOBRZYCKI Dominik 1995 POL 53.13 53.45 1:46.58 107.29
37. 53 151153 MIKESKA Martin 1996 CZE Z 53.20 53.61 1:46.81 109.30 7
38. 34 150677 FUCHS Jiří 1987 CZE B 53.08 53.86 1:46.94 110.43 6
39. 64 150756 HALAMÍČEK Jan 1988 CZE Z 53.36 54.43 1:47.79 117.85 5
40. 39 151083 HETMÁNEK Lukáš 1994 CZE M 53.62 54.31 1:47.93 119.07 4
41. 30 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE L 53.76 54.37 1:48.13 120.82 3
42. 36 150751 KUČERA Tomáš 1988 CZE A 53.72 54.55 1:48.27 122.04 2
43. 50 150978 LAMPA David 1992 CZE T 53.58 54.78 1:48.36 122.82 1
44. 37 240140 HALMAGYI Zoltan 1995 HUN 53.62 54.81 1:48.43 123.43
45. 56 151038 DOLEŽAL Lukáš 1993 CZE T 53.93 54.59 1:48.52 124.22
46. 71 151146 PREININGER Kryštof 1996 CZE H 54.44 54.25 1:48.69 125.70
47. 29 430680 GORA Maciej 1994 POL 54.90 54.25 1:49.15 129.72
48. 87 430750 DENDYS Michal 1995 POL 54.87 54.43 1:49.30 131.03
49. 57 151123 DOLEŽAL Jan 1995 CZE T 54.10 55.55 1:49.65 134.08
50. 38 151074 JAREŠ Jan 1994 CZE E 54.44 55.34 1:49.78 135.21
51. 59 150457 JURÁK Petr 1977 CZE M 54.00 55.81 1:49.81 135.48
51. 47 430683 DUTKA Kacper 1995 POL 55.26 54.55 1:49.81 135.48
53. 44 430725 SZCZEPANIK Antoni 1996 POL 55.29 54.97 1:50.26 139.40
54. 45 54288 EDER Philip 1995 AUT 54.14 56.53 1:50.67 142.98
55. 52 150453 ŽIVĚLA Roman 1981 CZE B 54.84 55.98 1:50.82 144.29
56. 61 150952 ZRŮBEK Jan 1991 CZE Z 55.32 56.02 1:51.34 148.83
57. 58 150577 KLIMEŠ Michal 1985 CZE B 55.74 56.20 1:51.94 154.06
58. 91 150672 BORUCH Petr 1987 CZE E 55.97 56.01 1:51.98 154.41
59. 69 430731 JASINSKI Maciej 1995 POL 55.82 56.45 1:52.27 156.94
60. 77 430456 BIELARCZYK Jacek 1976 POL 56.17 56.47 1:52.64 160.17
61. 54 150417 SOCHOR Jiří 1980 CZE B 55.61 57.29 1:52.90 162.44
62. 86 430747 SZOT Emil 1996 POL 56.58 56.83 1:53.41 166.89
63. 83 430700 PIOTROWSKI Krzysztof 1995 POL 56.87 56.80 1:53.67 169.16
64. 66 151116 KUČERA Martin 1995 CZE A 56.56 57.23 1:53.79 170.20
65. 62 150440 PROCHÁZKA Martin 1978 CZE A 56.64 58.05 1:54.69 178.06
66. 73 150233 KESTL David 1974 CZE M 1:01.49 53.37 1:54.86 179.54
67. 65 150521 MATYÁŠ Martin 1982 CZE B 57.32 57.80 1:55.12 181.81
68. 68 151095 MRAČNA Tomáš 1994 CZE B 57.63 57.89 1:55.52 185.30
69. 89 151166 POSPÍŠIL Jakub 1996 CZE Z 58.02 58.29 1:56.31 192.19
70. 63 150934 BARTKO Jan 1991 CZE T 57.71 59.09 1:56.80 196.47
71. 76 430746 BERNER Marcin 1996 POL 58.65 58.22 1:56.87 197.08
72. 70 150784 ZÁVODNÝ Martin 1988 CZE B 58.77 58.71 1:57.48 202.40
73. 72 150395 LANGMAIER Jiří 1975 CZE A 58.30 59.65 1:57.95 206.50
74. 78 151164 PLINTA Jakub 1996 CZE T 58.55 59.43 1:57.98 206.76
75. 95 430732 SOSGORNIK Pawel 1996 POL 59.18 59.19 1:58.37 210.16
76. 88 150953 VALCHÁŘ Josef 1991 CZE Z 59.92 59.93 1:59.85 223.08
77. 80 151094 GRŮZA Ondřej 1994 CZE Z 1:00.32 59.86 2:00.18 225.96
78. 82 430734 KOLACZEK Mikolaj 1996 POL 1:00.72 1:00.49 2:01.21 234.94
79. 96 151143 TOŠKA Jakub 1995 CZE T 1:00.73 1:01.75 2:02.48 246.03
80. 92 151161 VYMLÁTIL Jakub 1996 CZE M 1:00.91 1:03.04 2:03.95 258.85
81. 79 150528 SKŘIVÁNEK Richard 1982 CZE B 1:02.88 1:01.99 2:04.87 266.88
82. 90 151180 SEHNAL Stanislav 1996 CZE T 1:02.41 1:03.11 2:05.52 272.55
Nedokočili 1. kolo    
  42 430645 GALUSZKA Przemyslaw 1994 POL      
  94 151165 HOUSER Radek 1996 CZE T      
  3 430646 MITAN Szymon 1994 POL      
  67 150981 PODGRABINSKÝ Radek 1992 CZE T      
  74 150499 PROCHÁZKA Jan 1979 CZE T      
  81 150918 VYSOCKÝ Aleš 1991 CZE T      
Nedokočili 2. kolo    
  40 151089 JUREČKA Jiří 1994 CZE T      
  9 430689 ZAPOLSKI Patryk 1995 POL      
Nestartovali v 1. kole    
  84 430738 KOCEMBA Igor 1996 POL      
  22 150838 ZÁDRAPA Jaroslav 1988 CZE Z      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  85 151181 ZOGATA Jakub 1995 CZE T      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  93 151179 DVORSKÝ Roman 1996 CZE J      
  75 151149 FIALA Tomáš 1995 CZE H      
  46 150844 TRUNKAT Jan 1990 CZE T      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler