Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

ČP 2012 - FIS - Bílá v Beskydech

Disciplína Obří slalom Codex 431
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 04.03.2012 Technický delegát Soltys Michael (SVK)
Vypočtená penalizace 46.95 Aplikovaná penalizace 49.95
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 12 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE Z 51.38 51.59 1:42.97 49.95 100
2. 9 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T 51.56 51.63 1:43.19 51.81 80
3. 14 150679 CHMELAŘ Lukáš 1987 CZE B 52.54 51.78 1:44.32 61.36 60
4. 1 54213 STEINWIDDER Silvio 1994 AUT 53.01 52.37 1:45.38 70.31
5. 24 151128 FRYČEK Marek 1995 CZE U 53.05 52.35 1:45.40 70.48 50
6. 15 150980 PAVLÍČEK Lukáš 1992 CZE L 53.28 52.29 1:45.57 71.92 45
7. 7 151061 VÁCLAVÍK Lukáš 1994 CZE H 53.10 52.52 1:45.62 72.34 40
8. 20 151154 SKOŘEPA Jan 1996 CZE A 53.14 52.88 1:46.02 75.72 36
9. 18 151041 VRZGULA Lukáš 1993 CZE T 53.69 52.75 1:46.44 79.27 32
10. 6 240132 FARKAS Norbert 1992 HUN 53.66 52.83 1:46.49 79.69
11. 8 430646 MITAN Szymon 1994 POL 53.36 53.14 1:46.50 79.78
12. 27 151173 KRÁL Petr 1996 CZE L 53.48 53.36 1:46.84 82.65 29
13. 16 430666 BIALOBRZYCKI Sebastian 1994 POL 54.25 53.47 1:47.72 90.08
14. 35 151109 KLEMŠ Václav 1995 CZE T 54.30 53.70 1:48.00 92.45 26
15. 23 150954 KOCIÁN Jan 1991 CZE T 54.62 54.25 1:48.87 99.80 24
16. 33 240124 HEGYI Balazs 1990 HUN 54.62 54.29 1:48.91 100.14
17. 19 430739 JAKSINA Pawel 1996 POL 55.11 54.38 1:49.49 105.04
18. 22 430672 TABASZEWSKI Jakub 1995 POL 54.98 54.55 1:49.53 105.38
19. 10 150944 KOTZMANN Igor 1991 CZE M 52.82 56.78 1:49.60 105.97 22
20. 21 150520 MATYÁŠ Jan 1983 CZE B 54.23 55.97 1:50.20 111.04 20
21. 58 430667 BIALOBRZYCKI Dominik 1995 POL 55.85 54.42 1:50.27 111.63
22. 42 150638 DOLEŽAL Ondřej 1986 CZE T 55.47 55.25 1:50.72 115.43 18
23. 63 54372 PFLUG Florian 1996 AUT 55.48 55.47 1:50.95 117.37
24. 34 430724 ZASTAWNY Jakub 1996 POL 56.00 54.99 1:50.99 117.71
25. 45 430725 SZCZEPANIK Antoni 1996 POL 55.72 55.30 1:51.02 117.96
26. 32 700922 MURARIK Lubomir 1996 SVK 54.87 56.16 1:51.03 118.05
27. 100 150838 ZÁDRAPA Jaroslav 1988 CZE Z 55.43 55.99 1:51.42 121.34 16
28. 48 430683 DUTKA Kacper 1995 POL 56.18 55.47 1:51.65 123.29
29. 56 151153 MIKESKA Martin 1996 CZE Z 56.33 55.57 1:51.90 125.40 15
30. 51 430710 MIREK Maciej 1996 POL 56.34 55.96 1:52.30 128.78
31. 39 151074 JAREŠ Jan 1994 CZE E 56.82 55.76 1:52.58 131.15 14
32. 67 150756 HALAMÍČEK Jan 1988 CZE Z 57.38 55.37 1:52.75 132.58 13
33. 76 150233 KESTL David 1974 CZE M 57.55 55.73 1:53.28 137.06 12
34. 74 151146 PREININGER Kryštof 1996 CZE H 57.89 55.69 1:53.58 139.59 11
35. 53 150982 ZÍTKO Vojtěch 1992 CZE T 57.73 56.04 1:53.77 141.20 10
36. 62 150457 JURÁK Petr 1977 CZE M 58.01 56.29 1:54.30 145.68 9
37. 93 151181 ZOGATA Jakub 1995 CZE T 56.65 57.66 1:54.31 145.76 8
38. 79 430746 BERNER Marcin 1996 POL 58.01 57.22 1:55.23 153.54
39. 91 430747 SZOT Emil 1996 POL 58.48 57.12 1:55.60 156.66
40. 61 150577 KLIMEŠ Michal 1985 CZE B 58.45 57.99 1:56.44 163.76 7
41. 98 430745 NOWICKI Marek 1996 POL 58.13 58.43 1:56.56 164.77
42. 55 150453 ŽIVĚLA Roman 1981 CZE B 58.74 58.18 1:56.92 167.81 6
43. 94 430750 DENDYS Michal 1995 POL 56.80 1:00.13 1:56.93 167.90
44. 64 150952 ZRŮBEK Jan 1991 CZE Z 58.98 57.97 1:56.95 168.07 5
45. 65 150440 PROCHÁZKA Martin 1978 CZE A 59.16 57.82 1:56.98 168.32 4
46. 57 150417 SOCHOR Jiří 1980 CZE B 58.55 59.14 1:57.69 174.32 3
47. 80 430456 BIELARCZYK Jacek 1976 POL 58.68 59.19 1:57.87 175.84
48. 78 151149 FIALA Tomáš 1995 CZE H 59.17 59.06 1:58.23 178.88 2
49. 69 151116 KUČERA Martin 1995 CZE A 59.82 58.53 1:58.35 179.90 1
50. 92 150672 BORUCH Petr 1987 CZE E 59.59 58.95 1:58.54 181.50
51. 99 151166 POSPÍŠIL Jakub 1996 CZE Z 59.92 59.58 1:59.50 189.61
52. 68 150521 MATYÁŠ Martin 1982 CZE B 1:00.15 59.55 1:59.70 191.30
53. 85 150918 VYSOCKÝ Aleš 1991 CZE T 1:00.46 59.41 1:59.87 192.74
54. 83 430691 MROZ Damian 1995 POL 1:01.36 59.41 2:00.77 200.34
55. 77 150499 PROCHÁZKA Jan 1979 CZE T 1:00.71 1:00.35 2:01.06 202.79
56. 101 430677 BIENKOWSKI Maciej 1995 POL 1:02.90 1:00.40 2:03.30 221.72
57. 96 150953 VALCHÁŘ Josef 1991 CZE Z 1:03.41 1:01.40 2:04.81 234.48
58. 82 151143 TOŠKA Jakub 1995 CZE T 1:03.09 1:02.31 2:05.40 239.46
59. 75 150395 LANGMAIER Jiří 1975 CZE A 1:04.83 1:01.46 2:06.29 246.98
60. 88 151179 DVORSKÝ Roman 1996 CZE J 1:04.50 1:04.87 2:09.37 273.01
61. 97 150533 HOŘICKÝ Martin 1981 CZE B 1:07.83 1:04.94 2:12.77 301.73
62. 89 151180 SEHNAL Stanislav 1996 CZE T 1:07.84 1:05.26 2:13.10 304.52
Nedokočili 1. kolo    
  66 150934 BARTKO Jan 1991 CZE T      
  60 151123 DOLEŽAL Jan 1995 CZE T      
  59 151038 DOLEŽAL Lukáš 1993 CZE T      
  46 54288 EDER Philip 1995 AUT      
  40 151083 HETMÁNEK Lukáš 1994 CZE M      
  87 151165 HOUSER Radek 1996 CZE T      
  29 151155 JANÍK Dominik 1996 CZE B      
  72 430731 JASINSKI Maciej 1995 POL      
  3 151030 KÁBRT Vítězslav 1993 CZE E      
  26 430737 KACICA Alan 1996 POL      
  37 150751 KUČERA Tomáš 1988 CZE A      
  36 54289 KUCHLING Paul 1995 AUT      
  71 151095 MRAČNA Tomáš 1994 CZE B      
  70 150981 PODGRABINSKÝ Radek 1992 CZE T      
  54 150808 REC Adam 1989 CZE T      
  25 150941 RYBKA Pavel 1991 CZE M      
  84 150528 SKŘIVÁNEK Richard 1982 CZE B      
  50 54292 TOMANN Felix 1995 AUT      
  47 150844 TRUNKAT Jan 1990 CZE T      
  13 150077 TUČEK Tomáš 1975 CZE L      
  44 150864 VIKTORÍN Tomáš 1990 CZE T      
  86 151090 ZEŤ Pavel 1994 CZE T      
Nedokočili 2. kolo    
  43 430645 GALUSZKA Przemyslaw 1994 POL      
  30 430680 GORA Maciej 1994 POL      
  38 240140 HALMAGYI Zoltan 1995 HUN      
  17 150803 IVÁNEK Jakub 1989 CZE T      
  11 151081 KUPEC Radomír 1994 CZE M      
  52 150978 LAMPA David 1992 CZE T      
  5 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T      
  2 430687 ORAMUS Piotr 1995 POL      
  90 430700 PIOTROWSKI Krzysztof 1995 POL      
  31 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE L      
  95 151161 VYMLÁTIL Jakub 1996 CZE M      
  4 430689 ZAPOLSKI Patryk 1995 POL      
Nestartovali v 1. kole    
  41 151089 JUREČKA Jiří 1994 CZE T      
  81 151164 PLINTA Jakub 1996 CZE T      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  28 151159 KUČERA Jan 1996 CZE L      
  49 54392 MARCHLER Thomas 1996 AUT      
  73 150784 ZÁVODNÝ Martin 1988 CZE B      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler