Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Pohár Jaroslava Drápely - Karlov pod Pradědem

Disciplína Obří slalom Codex 7313
Věková kategorie Mladší žactvo, ženy Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 25.01.2020 Technický delegát Alena Danihelková
Vypočtená penalizace 68.35 Aplikovaná penalizace 73.35
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 4 885245 LACHMANNOVÁ Simona 2006 CZE M 35.09 34.67 1:09.76 73.35
2. 1 885726 TOMŠÍKOVÁ Lucie 2007 CZE T 34.26 35.71 1:09.97 76.39
3. 5 885957 KOPECKÁ Lucie 2006 CZE E 35.61 36.09 1:11.70 101.44
4. 44 885822 HAZDROVÁ Michaela 2007 CZE S 35.91 36.26 1:12.17 108.24
5. 10 886493 SYNČÁKOVÁ Barbora 2007 CZE Z 35.51 36.85 1:12.36 110.99
6. 37 886176 LIČKOVÁ Anděla 2006 CZE Z 35.85 36.65 1:12.50 113.02
7. 17 885604 LUKÁŠKOVÁ Viktorie Nela 2007 CZE L 36.32 36.55 1:12.87 118.38
8. 8 885927 DAČEVA Emma 2006 CZE S 35.47 37.41 1:12.88 118.52
9. 21 886518 JEŘÁBKOVÁ Lucie 2007 CZE L 36.33 37.44 1:13.77 131.41
10. 25 885433 LIŠKOVÁ Adéla 2007 CZE Z 36.83 37.49 1:14.32 139.37
11. 12 885591 ZÁTKOVÁ Klára 2006 CZE S 36.82 37.62 1:14.44 141.11
12. 16 886349 JELÍNKOVÁ Tereza 2007 CZE Z 37.17 37.36 1:14.53 142.41
13. 3 885498 HEJDUKOVÁ Ema 2006 CZE H 36.68 38.00 1:14.68 144.58
14. 39 886179 ŽUPKOVÁ Markéta 2007 CZE Z 37.42 37.70 1:15.12 150.95
15. 2 886139 JANČOVÁ Claudia 2006 CZE B 37.26 38.46 1:15.72 159.64
16. 27 886617 VILÍMKOVÁ Olívia 2007 CZE M 37.57 38.27 1:15.84 161.38
17. 22 886177 ŽIŠKOVÁ Mariana 2007 CZE Z 38.36 37.58 1:15.94 162.83
18. 43 885594 ŠVANDOVÁ Veronika 2006 CZE J 38.22 37.76 1:15.98 163.40
19. 24 855634 ŠPATKOVÁ Veronika 2007 CZE S 37.59 38.44 1:16.03 164.13
20. 78 886351 PTÁČKOVÁ Tereza 2006 CZE J 38.01 38.03 1:16.04 164.27
21. 18 885983 HOŘICKÁ Karolína 2006 CZE E 37.93 38.60 1:16.53 171.37
22. 34 886178 ŽUPKOVÁ Marie 2006 CZE Z 38.37 38.57 1:16.94 177.30
23. 40 886547 MELOUNOVÁ Eliška 2006 CZE E 38.48 38.88 1:17.36 183.38
24. 7 885532 GRONYCHOVÁ Neli 2007 CZE M 39.54 38.19 1:17.73 188.74
25. 19 885706 JEŽKOVÁ Lucie 2007 CZE L 38.33 39.61 1:17.94 191.78
26. 38 885595 NEUMANOVÁ Kristýna 2007 CZE J 39.05 39.00 1:18.05 193.37
27. 31 886153 KUNCOVÁ Alena 2006 CZE J 39.78 38.37 1:18.15 194.82
28. 23 885515 ZETOCHOVÁ Veronika 2006 CZE Z 38.93 39.23 1:18.16 194.97
29. 29 886033 BOSNIČ Valentina 2007 CZE L 39.26 39.51 1:18.77 203.80
30. 26 885984 HOŘICKÁ Kristýna 2007 CZE E 39.33 40.33 1:19.66 216.68
31. 30 885934 BLAHOVÁ Aneta 2007 CZE T 39.88 40.32 1:20.20 224.50
32. 20 885575 VLČKOVÁ Kristýna 2007 CZE T 41.30 40.18 1:21.48 243.03
33. 6 885912 KASLOVÁ Barbora 2006 CZE Z 43.62 37.88 1:21.50 243.32
34. 28 886196 PAVLÍČKOVÁ Kateřina 2007 CZE T 40.43 41.45 1:21.88 248.83
35. 41 885938 PECHOVÁ Kristýna 2007 CZE J 39.42 42.49 1:21.91 249.26
36. 32 886185 NĚMCOVÁ Nora 2007 CZE L 41.53 42.13 1:23.66 274.60
37. 33 885765 VOSÁTKOVÁ Julie 2007 CZE L 41.80 42.99 1:24.79 290.96
38. 42 885789 CEJPKOVÁ Lucie 2006 CZE J 41.34 43.70 1:25.04 294.58
39. 35 886427 BABÁKOVÁ Barbora 2006 CZE J 42.64 42.83 1:25.47 300.80
40. 36 885954 BARTOŠOVÁ Marie 2006 CZE J 45.08 46.53 1:31.61 389.70
Nedokočily 2. kolo  
  9 885302 KORYNTOVÁ Aneta 2006 CZE E    
  14 885296 KRATOCHVÍLOVÁ Valentýna 2006 CZE S    
  13 885978 MARTINÁKOVÁ Rozalie Anna 2007 CZE Z    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler