Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

V. RKZ - MČR - Český pohár - Head cup - Pec pod Sněžkou

Disciplína Slalom Codex 2023
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Mistrovství ČR žactva
Datum 05.03.2011 Technický delegát Jaroslav Křístek
Vypočtená penalizace 23.67 Aplikovaná penalizace 23.67
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 63 300770 KLINSKÝ Tomáš 98 CZE H 44.15 42.61 1:26.76 23.67 100
2. 67 400411 OUVÍN Jan 99 CZE L 44.82 43.05 1:27.87 31.35 80
3. 70 420020 ŘÍPA Jan 98 CZE L 44.58 43.40 1:27.98 32.11 60
4. 62 230706 DIAKOV Jakub 98 CZE B 45.18 45.24 1:30.42 48.98 50
5. 80 110718 FIALA Eduard 99 CZE A 45.69 44.94 1:30.63 50.43 45
6. 68 320103 MAŘAS Jan 99 CZE H 46.52 44.23 1:30.75 51.26 40
7. 66 300773 JEŽEK Jan 98 CZE H 46.16 44.98 1:31.14 53.96 36
8. 69 900308 ŠIMBOVSKÝ Vít 98 CZE E 47.19 44.58 1:31.77 58.32 32
9. 72 220347 POLÁČEK Albert 98 CZE T 46.90 45.29 1:32.19 61.22 29
10. 86 770050 SLAVÍČEK Vojtěch 99 CZE E 47.32 45.83 1:33.15 67.86 26
11. 75 310427 HARTIG Jiří 98 CZE H 47.54 46.08 1:33.62 71.11 24
12. 84 110608 KRÁTKÝ Jakub 98 CZE A 47.86 45.83 1:33.69 71.60 22
13. 76 750559 HRABÁK Martin 99 CZE C 48.64 45.67 1:34.31 75.88 20
14. 81 230709 KACHLÍK Jáchym 99 CZE B 47.79 46.93 1:34.72 78.72 18
15. 71 600709 ČERNOHORSKÝ Mikuláš 98 CZE S 47.54 48.43 1:35.97 87.36 16
16. 85 500600 BARTL Adam 98 CZE U 48.80 47.80 1:36.60 91.72 15
17. 77 120600 MARTÍNEK David 98 CZE A 49.32 47.38 1:36.70 92.41 14
18. 79 200706 JOANIDIS Michalis 98 CZE T 49.65 48.49 1:38.14 102.37 13
19. 65 710108 MÜLLER Marek 98 CZE P 45.18 53.62 1:38.80 106.93 12
20. 98 320100 HANUŠ Adam 99 CZE H 50.72 49.33 1:40.05 115.58 11
21. 95 290101 PELIKÁN Tomáš 98 CZE Z 50.87 49.55 1:40.42 118.14 10
22. 106 310307 VAJCIK Tomáš 98 CZE H 50.94 49.50 1:40.44 118.28 9
23. 90 260007 URBAN Martin 98 CZE M 51.74 48.71 1:40.45 118.34 8
24. 93 410512 ŠTEFEK Zdeněk 99 CZE L 51.15 49.53 1:40.68 119.94 7
25. 87 280502 KEJHAR Jan 99 CZE Z 51.09 50.06 1:41.15 123.19 6
26. 97 400406 MORÁVEK Tomáš 99 CZE L 51.37 49.79 1:41.16 123.26 5
27. 113 510303 LANK Karel 98 CZE U 51.36 50.63 1:41.99 129.00 4
28. 105 310304 PRÁŠEK Adam 99 CZE H 52.79 49.88 1:42.67 133.70 3
29. 99 410503 ČERNÝ Matěj 99 CZE L 53.47 50.07 1:43.54 139.71 2
30. 103 237710 JANÍK Petr 99 CZE B 53.93 52.17 1:46.10 157.42 1
31. 102 550504 CHVOSTEK Tomáš 99 CZE K 54.59 52.02 1:46.61 160.95
32. 108 550508 KÖHLER Dominik 98 CZE K 49.08 57.97 1:47.05 163.99
33. 101 200719 KALIŠ Jan 99 CZE T 55.97 52.04 1:48.01 170.63
34. 74 200607 KOZÁČEK Lukáš 98 CZE T 1:02.05 47.37 1:49.42 180.38
35. 96 600702 DOUBEK Adam 98 CZE S 56.74 53.00 1:49.74 182.59
36. 111 320716 BAREŠ Petr 99 CZE H 58.43 56.84 1:55.27 220.83
37. 88 230707 ŠTINGL Jan 98 CZE B 51.89 1:03.60 1:55.49 222.36
Nedokočili 1. kolo    
  109 400407 BALICKY David 99 CZE L      
  78 200704 DORŇÁK Štěpán 99 CZE T      
  110 550205 JURICA Tomáš 98 CZE K      
  112 290500 KŘUPALA Milan 99 CZE Z      
  100 320704 PATŘIČNÝ Adam 99 CZE H      
Nedokočili 2. kolo    
  83 200608 HAMPL Tomáš 98 CZE T      
  94 220360 HRADIL David 98 CZE T      
  92 700527 KORYŤÁK Milan 99 CZE P      
  82 110716 PEČ Tomáš 98 CZE A      
  114 750203 ŠEDA Vít 98 CZE C      
  61 290106 ŠEVELA Petr 98 CZE Z      
  73 710210 VARGA Vítězslav 98 CZE P      
  91 290103 VLČEK Lukáš 99 CZE Z      
  64 320712 ZABYSTŘAN Jan 98 CZE U      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  104 320719 MAČÁT Matyáš 99 CZE E      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  89 110709 FIALA Jan 98 CZE A      
  107 550505 GEBHART Jan 99 CZE K      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz