Home Závody a výsledky
  záznamů na stránku
Tisk  záznamy 1 - 20 z 11308    následující   poslední »
St. Člen Narozen Úsek Kat. Kraj Lyžařský klub Komentář
aktivni Abraham Roman 1987 AD U Nezařazený člen trenér
  Abraham Tomáš 2010 AD PP H SA Špindl závodník
  Abrahámová Aneta 1998 AD JU H Nezařazený člen závodník
  Absengerová Nikola 2000 AD JU K Nezařazený člen závodník
  Absolínová Julie 2003 AD SZ B FreeSki Academy Brno závodník
  Adam Alexandr 1997 AD SE L SK Ještěd (SKJ) závodník
  Adam Dominik 2012 Z LO Hrachovec
  Adam Jakub 1986 AD SE L Nezařazený člen závodník
  Adam Jan 1971 L SK Ještěd (SKJ)
  Adam Miroslav 1960 L Nezařazený člen
  Adam Samuel 2013 Z LO Hrachovec
aktivni Adam Tomáš 1971 AD M SK Kouty rozhodčí
  Adamcová Marie 2009 S TJ Lok. Nymburk
  Adamcová Natálie 2002 Z SK MEZ Vsetín
  Adamčíková Gabriela 1998 S Nezařazený člen
  Adamec Daniel 1977 Z LK Radhošť
aktivni Adamec Jakub 1969 AD H TJ Lok. Trutnov trenér
  Adamec Jakub 2008 AD PZ H TJ Lok. Trutnov závodník
  Adamec Marcel 2004 S TJ Lok. Nymburk
  Adamec Marcel 1974 S TJ Lok. Nymburk
  Adamec Martin 1980 Z LK Radhošť
  Adamec Michal 2007 S TJ Lok. Nymburk
  Adámek Antonín 2001 AD MJ T Ski Bílá závodník
  Adámek Frantisek 1970 T TJ Polar Vrbno p.P.
  Adámek Jakub 1991 AD SE U SK Telnice závodník
  Adámek Jiří 1967 T LK Baník Ostrava
  Adámek Josef 1964 Z LK Radhošť
  Adámek Leoš 1972 AD U SK Telnice trenér
  Adámek Martin 2004 AD SZ T TJ Polar Vrbno p.P. závodník
  Adámek Miroslav 1939 MAS MB Nezařazený člen závodník
  Adámek Václav 1963 L SK Ještěd (SKJ)
  Adametz Vít 1966 AD H LK Hradec Králové
  Adametzová Tereza 1986 AD H LK Hradec Králové
  Adámková Anna 1992 AD SE T Nezařazený člen závodník
  Adámková Evelína 1995 AD SE T SK 4ski Ostrava závodník
  Adámková Milada 1945 AD U SK Telnice
  Adámková Terezie 2013 Z LO Hrachovec
  Adámková Vendula 2007 AD PZ B ST Victoria Brno závodník
  Adámková Veronika 1967 K Nezařazený člen
  Adamová Anna 2005 AD MZ L ČKL Harrachov závodník
  Adamová Milada 1971 L Nezařazený člen
  Adamová Nikola 2008 Z LO Hrachovec
  Ahmed Brávek Kateřina 1985 A Nezařazený člen
  Albl Zdeněk 1977 AD MAS MA A VŠTJ Ekonom Praha závodník, trenér, závodník
  Albrecht Daniel 2008 H TELEMARK KLUB ŠPINDL
  Alexanderová Aneta 1999 AD JU P Sokol Špičák závodník
  Alexanderová Daniela 1982 P Sokol Špičák
  Altmanová Kateřina 2004 AD SZ P SA Špičák závodník
  Ambrož Oldřich 1946 E Ski klub Ústí n.O
  Ambrožová Dana 1947 E Ski klub Ústí n.O
  Anděl Dušan 1940 AD Z SK MEZ Vsetín
  Anděl Jakub 2005 AD MZ P TJ Slavoj Plzeň závodník
  Anděl Jan 1999 AD JU Z SK MEZ Vsetín závodník
  Anděl Jiří 2003 AD SZ Z SK MEZ Vsetín závodník
aktivni Anděl Marian 1971 AD Z SK MEZ Vsetín trenér
aktivni Anděl Radek 1977 AD P TJ Slavoj Plzeň rozhodčí, trenér
  Andělová Ivana 1985 H Nezařazený člen
  Andělová Kateřina 2007 AD PZ P TJ Slavoj Plzeň závodník
  Andělová Martina 1970 Z SK MEZ Vsetín
  Anderová Dagmar 1960 A Nezařazený člen
  Andrade Christina 2008 AD PZ M LO TJ Tatran Litovel závodník
  Andrlíková Nikol 2005 E Nezařazený člen
  Andršová Kateřina 1965 H TJ Sokol Deštné v O.h.
  Andrt Josef 1937 U TJ Mezihoří
  Andrt Martin 2000 AD JU U TJ Mezihoří závodník
  Andrt Petr 1962 AD U TJ Mezihoří
  Andrtová Anna Marie 2009 AD PP U TJ Mezihoří závodník
  Andrtová Hana 1963 U TJ Mezihoří
  Andrtová Petra 1975 U TJ Mezihoří
  Andrtová Šárka 1988 AD U TJ Mezihoří
  Andrýs Kryštof 2002 AD MJ B ST Victoria Brno závodník
  Andrýsek Pavel 1956 T LK Svinec
  Anoreli Alessandro 2006 L TJ Stadion Nový Bor
  Antala Jaroslav 1979 A Nezařazený člen
  Antl Pavel 1967 AD U Lok. Teplice
  Antl Pavel 2003 AD SZ U Nezařazený člen závodník
  Antlová Marcela 1972 AD U Nezařazený člen
  Antlová Markéta 1998 AD JU U Nezařazený člen závodník
  Antol Tomáš 1982 E TJ Tesla Pardubice
  Antolová Dominika 1990 E TJ Tesla Pardubice
  Anton Bohdan 2004 AD SZ H SK Janské Lázně závodník
  Anton Nikola 2012 H SK Janské Lázně
  Antoš Adrian 2000 H Nezařazený člen
  Antoš Kryštof 2008 S TJ Lok. Nymburk
  Antoš Martin 2005 AD MZ H SK Janské Lázně závodník
  Antoš Matyáš 2010 H SK Janské Lázně
  Antoš Miloslav 1957 AD K Nezařazený člen
  Antoš Robert 2010 AD PP L Ski Team Harranti Harrachov závodník
  Antošová Klára 1996 AD SE H TJ Lok. Trutnov závodník
  Antošová Veronika 2008 AD PZ H SK Janské Lázně závodník
  Apolín Pavel 1968 K SK Karlovy Vary
  Apolínová Nela 2007 AD PZ K SK Karlovy Vary závodník
  Arnold Andrea 1998 AD JU L TJ Spartak Rokytnice závodník
  Arnold Miloš 1984 AD SE E Nezařazený člen závodník
  Arnold Tomáš 1991 E Nezařazený člen
  Arnoldová Eva 1956 E SK Pardubice
  Aron Michal 1976 H MOTION TEAM, z.s.
  Aron Tobiáš 2008 AD PZ A Nezařazený člen závodník
  Aronová Nela 2006 AD MZ H MOTION TEAM, z.s. závodník
  Aronová Tereza 1978 A Nezařazený člen
  Augusta Filip 1990 H SUNSKI Academy z.s.
  Augusta Lukáš 2008 T Ski Paulát
aktivni Augusta Vladimír 1967 AD T SKI Morava trenér
  Augustová Marcela 1965 AD L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Avenarius Jakub 1980 U Nezařazený člen
  Avenarius Lukáš 1977 U SK Telnice
  Avenarius Zdeněk 1950 U SK Telnice
  Avenariusová Milena 1952 U SK Telnice
  Babáček David 2006 AD MZ U TJ Klínovec LO závodník
  Babáček Rostislav 1997 U TJ Klínovec LO
  Babáček Rostislav 1968 U TJ Klínovec LO
  Babáčková Jana 1972 U TJ Klínovec LO
  Babec Martin 1986 L Nezařazený člen
  Babička Pavel 1954 AD MAS MB L Ski klub Masters Rokytnice n.J., z.s. závodník
  Babík Lukáš 2000 B Nezařazený člen
  Babík Michal 1971 B SKP Kometa Brno
  Babík Zbyněk 1939 B SKP Kometa Brno
  Babíková Monika 1972 B Nezařazený člen
  Babíková Veronika 2004 B Nezařazený člen
  Babinec Tomáš 1990 Z SKI Soláň
  Babiš Vojtěch 2008 AD PZ T TC Praděd závodník
  Babják Daniel 2003 AD SZ U Nezařazený člen závodník
  Babják Josef 1972 AD U Nezařazený člen
  Babka Adam 2001 AD MJ K Nezařazený člen závodník
  Babor Jakub 2006 AD MZ M SK Šumperk závodník
aktivni Babor Josef 1975 AD M Nezařazený člen rozhodčí, trenér
  Babor Matěj 2010 AD PP M SK Šumperk závodník
  Babůrek Martin 1973 L Nezařazený člen
  Bača Jan 1976 AD MAS MA A VŠTJ Ekonom Praha závodník, závodník
  Báčik Martin 1987 B ST Victoria Brno
  Bačík Petr 1970 AD MAS MA T TC Praděd závodník
  Badaljanová Natal 2004 E Nezařazený člen
  Bahenská Natálie 2004 AD SZ T SK Annaberg závodník
  Bahenský Daniel 2009 AD PP T SK Annaberg závodník
  Bahounek Vojtěch 1978 M SK Šumperk
  Baierová Martina 1967 E SK České Petrovice
  Bainar Alex 2011 T LK Svinec
  Bainar Vincent 2013 T LK Svinec
  Bajčíková Amélie 2004 AD SZ C LYKO KLUB PRACHATICE závodník
  Bajčíková Rozálie 2010 AD PP C LYKO KLUB PRACHATICE závodník
  Bajer Adam 2006 AD MZ L Ski Team Harranti Harrachov závodník
  Bajer Jan 2001 AD MJ L Ski Team Harranti Harrachov závodník
  Bajer Marek 2007 AD PZ B ST Victoria Brno závodník
  Bajer Martin 2007 Z SKI Klub Valašsko, z.s.
  Bajer Ondřej 2013 Z SKI Klub Valašsko, z.s.
  Bajer Pavel 1966 S Fun SKI Team, z.s.
  Bajusz Marek 1990 AD SE T Nezařazený člen závodník
  Bakeš Daniel 2005 AD MZ M Fenix ST Jeseník závodník
  Bakešová Denisa 2002 AD MJ M Fenix ST Jeseník závodník
  Balabán Petr 1973 AD Nezařazený člen trenér
  Balabánová Helena 2003 AD SZ T Ski Bílá závodník
  Balabánová Tereza 2001 AD MJ T Ski Bílá závodník
  Balaš Ondřej 1995 AD SE U TJ Klínovec LO závodník
  Balaš Petr 2002 AD MJ U TJ Klínovec LO závodník
  Balaš Petr 1971 U TJ Klínovec LO
  Balašová Renata 1972 U TJ Klínovec LO
  Balcar Pavel 1989 AD SE H ST Svatý Petr-LO závodník
  Balcarová Julie 2003 AD SZ S SK TJ Neratovice závodník
  Balcarová Nikol 2002 AD MJ Nezařazený člen závodník
aktivni Balej Marek 1976 AD J Ski klub Velké Meziříčí rozhodčí, trenér
  Balej Marek 2008 AD PZ J Ski klub Velké Meziříčí závodník
  Balejová Karolína 2005 AD MZ J Ski klub Velké Meziříčí závodník
  Balická Lucie 2003 AD SZ L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Balický David 1999 AD JU L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Balon Vojtěch 1998 AD JU S Nezařazený člen závodník
  Baloun František 1946 H TJ Sokol Deštné v O.h.
  Balounová Anna-Marie 2001 AD MJ H TJ Sokol Deštné v O.h. závodník
aktivni Balounová Kamila 1996 AD SE H TJ Sokol Deštné v O.h. závodník, trenér
  Balounová Kamila 1966 H TJ Sokol Deštné v O.h.
  Balšínek Petr 1978 T SKI RACE ODRY
  Balšínková Elena 2004 AD SZ T SKI RACE ODRY závodník
  Bambousek Pavel 1984 AD SE H SK Akáda Janské Lázně závodník
aktivni Bambušek Jaroslav 1964 AD Z SKI Soláň trenér
aktivni Bambušek Vojtěch 2000 AD JU Z SKI Soláň závodník, rozhodčí, trenér
  Bambušková Martina 1969 Z SKI Soláň
  Bank Ivan 1949 AD MAS MB M Nezařazený člen trenér, závodník
  Bank Matěj 2003 AD SZ M SK Šumperk závodník
  Bank Ondřej 1980 AD SE L TJ Dukla Liberec závodník
aktivni Bank Tomáš 1976 AD SE M SK Šumperk trenér
  Banková Ema 2008 AD PZ M SK Šumperk závodník
  Banýr Dominik 1998 AD JU L TJ Spartak Rokytnice závodník
  Barabás Bianka 2005 AD MZ H OS Krkonošský pohár závodník
  Barabáš Ivan 1977 AD MAS MA T Ski Bílá závodník
  Barabáš Josef 1945 AD T Ski Bílá
  Barák Jan 2006 AD MZ J HB Ski team závodník
aktivni Barák Petr 1973 AD MAS MA J HB Ski team závodník, rozhodčí, trenér, závodník
  Baráková Ester 2008 AD PZ J HB Ski team závodník
  Baráková Kristýna 2011 AD PP J HB Ski team závodník
  Baráková Nikola 1991 J Nezařazený člen
  Bardiovský David Tyl 2010 AD PP A LO TJ VS Praha závodník
  Bárdoš David 2006 U Nezařazený člen
  Bareš Hugo 2008 AD PZ A Nezařazený člen závodník
aktivni Bareš Jindřich 1965 AD L TJ Spartak Rokytnice rozhodčí
  Bareš Petr 1999 AD JU H ALPIN SC závodník
  Bargelová Kristýna 1990 M SK Šumperk
  Baroch Ladislav 2010 Z LO Hrachovec
  Barochová Linda 2008 Z LO Hrachovec
  Barochová Stela 2006 Z LO Hrachovec
  Baroš Marek 2000 Z LO Hrachovec
  Baroš Martin 1969 Nezařazený člen
  Barošová Žaneta 2001 Z LO Hrachovec
  Barozzi Bianka 2007 AD PZ A SKI AVIA Praha o.s. závodník
  Bárta Martin 2012 C SKI TEAM MONÍNEC, z.s.
  Bárta Martin 1967 C SKI TEAM MONÍNEC, z.s.
  Bartacek Jiri 1960 A Nezařazený člen
  Barták Alan 1989 AD U Nezařazený člen
  Barták Daniel 1973 AD MAS SE A TJ Bohemians Praha závodník, závodník
  Barták Erik 1993 AD SE H ST Svatý Petr-LO závodník
  Barták Erik 1968 H ST Svatý Petr-LO
  Barták Kryštof 2007 AD PZ H ST Svatý Petr-LO závodník
  Barták Martin 1999 AD JU E SK České Petrovice závodník
  Bartáková Radka 1972 H ST Svatý Petr-LO
  Bártek David 1998 AD JU Z Nezařazený člen závodník
  Bártek Zdeněk 1972 T Nezařazený člen
  Barteska Samuel 1998 AD JU T SK Annaberg závodník
  Bartko Jan 1991 AD SE T LK Baník Ostrava závodník, trenér
  Bartko Petr 1961 AD T LK Baník Ostrava
  Bártková Eliška 1997 AD SE T LK Baník Ostrava závodník
  Bartl Adam 1998 AD JU U TJ Mezihoří závodník
  Bártl Jonáš 2006 S TJ Lok. Nymburk
  Bartl Milan 1958 AD SE U SC Krušnoborci závodník
  Bartl Robert 1970 U TJ Mezihoří
  Bartlová Hana 1969 U TJ Mezihoří
  Bartlová Tereza 1996 U TJ Mezihoří
  Bartoň Tomáš 1971 U TJ Klínovec LO
  Bartoňová Radka 1982 H Centrum handicap.lyžařů
  Bartoš Jan 2008 AD PZ J Ski klub Velké Meziříčí závodník
  Bartoš Josef 1967 L Nezařazený člen
  Bartoš Matěj 1999 E Ski klub Ústí n.O
  Bartoš Matěj 2000 E Ski klub Ústí n.O
  Bartoš Pavel 1965 E Nezařazený člen
  Bartoš Pavel 2007 AD PZ J Ski klub Velké Meziříčí závodník
  Bartoš Petr 1973 E Ski klub Ústí n.O
  Bartoš Richard 2005 AD MZ L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Bartoš Richard 1969 C SKI Vyšší Brod
  Bartoš Vojtěch 1965 E Ski klub Ústí n.O
  Bartošová Diana 2005 C SKI Vyšší Brod
  Bartošová Eliška 1990 E Ski klub Ústí n.O
  Bartošová Josefína 2007 E Ski klub Ústí n.O
  Bartošová Marie 2006 AD MZ J Ski klub Velké Meziříčí závodník
  Bartošová Michaela 1966 E Ski klub Ústí n.O
  Bartošová Nikol 1997 AD SE A Nezařazený člen závodník
  Bártová Anna 2003 AD SZ H TJ Slovan Pec pod Sněžkou závodník
  Bártová Ema 2011 E Ski klub Hlinsko
  Bartuňková Barbora 1996 AD SE J Ski klub Velké Meziříčí závodník
  Bartůňková Světlana 1955 L Nezařazený člen
  Bařina Jakub 2002 AD MJ H SUNSKI Academy z.s. závodník
  Bařina Jaromír 1971 H SUNSKI Academy z.s.
  Bařina Libor 1973 H SUNSKI Academy z.s.
  Bařina Lukáš 1971 H SUNSKI Academy z.s.
  Bařinka Pavel 1963 Z Grasski Štítná
  Bařinková Ivana 1966 Z Grasski Štítná
  Bařinová Aneta 2002 AD MJ H SUNSKI Academy z.s. závodník
  Bařinová Lucie 2000 AD JU H SUNSKI Academy z.s. závodník
  Bařinová Šárka 1970 H SUNSKI Academy z.s.
  Basarabová Ivana 1985 E Nezařazený člen
  Baštová Bára 2007 AD PZ A Racing team Záhrobský závodník
  Baťka Jan 1977 E SK Pardubice
  Baudys Tomaš 1976 B Nezařazený člen
  Baudyšová Jindra 1947 L Nezařazený člen
  Bauer Jan 1998 E SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
  Bauer Libor 1964 E SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
  Bauer Lukáš 2006 AD MZ C Nezařazený člen závodník
  Bauerová Dominika 2004 AD SZ C Nezařazený člen závodník
  Bavor Michal 1984 L Nezařazený člen
  Bazgier Adam 2002 AD MJ T Nezařazený člen závodník
  Bažant Lubor 1969 E TJ Tesla Pardubice
  Bažant Pavel 1936 E Nezařazený člen
  Bažant Petr 1941 E Nezařazený člen
  Bažantová Ivana 1945 E Nezařazený člen
  Bažantová Jana 1942 E Nezařazený člen
  Bažantová Magdaléna 2004 E TJ Tesla Pardubice
  Bažantová Michaela 2007 E TJ Tesla Pardubice
  Bažantová Zuzana 1976 E TJ Tesla Pardubice
  Beckova Veronika 1977 S Skiwind z.s.
  Bečička Aleš 1973 E Ski klub Ústí n.O
  Bečička Lukáš 1997 E Ski klub Ústí n.O
  Bečka Jáchym 2004 AD SZ S Skiwind z.s. závodník
  Bečka Matouš 2007 AD PZ S Skiwind z.s. závodník
  Bečka Zdeněk 1959 S Skiwind z.s.
  Bečková Laura 2012 AD PP C SK Písek závodník
  Bečková Sofia 2010 AD PP C SK Písek závodník
  Bečkovská Barbora 2017 B Nezařazený člen
  Bečkovská Tereza 1984 B Nezařazený člen
  Bečkovský David 1981 M Nezařazený člen
  Bečvář Tomáš 1956 AD L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Bečvář Vojtěch 1945 AD H TJ Lok. Trutnov
  Bečvářová Alexandra 1956 L Nezařazený člen
  Bečvářová Alice 1990 AD SE L Nezařazený člen závodník
  Bednář Josef 1962 AD J Ski klub Velké Meziříčí trenér
  Bednář Kamil 1967 H Nezařazený člen
  Bednář Marek 1980 E Nezařazený člen
  Bednařík Jan 2000 AD JU H Nezařazený člen závodník
  Bednařík Jan 2007 AD PZ H TJ Slavoj Teplice n. Met. závodník
  Bednařík Stanislav 1975 H TJ Slavoj Teplice n. Met.
  Bednaříková Aneta 2013 H TJ Slavoj Teplice n. Met.
  Bednaříková Silvie 1975 H TJ Slavoj Teplice n. Met.
  Bednářová Alžběta 2010 AD PP H SK Rýchory Mladé Buky závodník
  Bednářová Karolína 1995 AD SE J Ski klub Velké Meziříčí závodník
  Bednářová Viktorie 1998 AD JU M SK Šumperk závodník
  Bedřich Jan 2004 AD SZ B FreeSki Academy Brno závodník
aktivni Bedřich Petr 1971 AD B FreeSki Academy Brno trenér
  Bedřich Petr 2000 AD JU B FreeSki Academy Brno závodník
  Běhal Stella 2006 AD MZ M SK Kouty závodník
  Behúň Tomáš 1996 M Nezařazený člen
  Bechná Kateřina 1979 Z LO Hrachovec
  Bechný Aleš 1978 Z LO Hrachovec
  Bechny Matiáš 2012 AD PP Z LO Hrachovec závodník
  Bejček Simon 2010 AD PP U SK Telnice závodník
  Bejčková Adéla 2008 AD PZ U SK Telnice závodník
aktivni Bejdák Filip 1971 AD H SK Janské Lázně rozhodčí, trenér
  Bejdák Josef 2006 AD MZ H SK Janské Lázně závodník
aktivni Bejdáková Barbora 1999 AD JU H SK Janské Lázně závodník, trenér
aktivni Bejdáková Milana 1972 AD H SK Janské Lázně trenér
aktivni Bek David 1981 AD H LO TJ Sokol Nový Hrádek trenér
  Běl Jan 1986 AD SE P Sokol Špičák závodník
  Běl Jan 1965 P Sokol Špičák
  Běl Vít 1991 AD SE P Sokol Špičák závodník
  Belda Lukáš 1978 L TJ LIAZ Jablonec/Nis.
  Belda Lukáš 2009 AD PP L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Bělehrádková Lea 2002 AD MJ B SKI KLUB JUNIOR Brno závodník
  Bělík Miloš 1966 U TJ Mezihoří
  Bělík Pavel 1963 U TJ Mezihoří
  Bělík Pavel 1999 U Nezařazený člen
  Bělíková Eliška 1994 U Nezařazený člen
  Bělíková Lenka 1966 U Nezařazený člen
  Bělíková Marie 1936 U Nezařazený člen
  Belková Dana 1960 U TJ Krupka-LO
  Bellay Richard 1973 AD SE Z LK Zlín závodník
  Bellay Tomáš 2000 AD JU Z Nezařazený člen závodník
  Bellayová Martina 2004 AD SZ Z Nezařazený člen závodník
  Bělohlávek Jáchym 2010 K TJ Horal Stříbrná
  Bělohlávková Dora 2012 K TJ Horal Stříbrná
  Bělochová Gabriela 1993 B Nezařazený člen
aktivni Bělonožník Jiří 1955 AD L TJ Bižu. Jablonec n/N rozhodčí
  Běloušková Františka 2010 H SK Špindl z.s.
  Bělová Iva 1966 P Sokol Špičák
  Bém Radek 2007 AD PZ L Ski Team Harranti Harrachov závodník
  Bém Stanislav 2004 AD SZ L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Bém Stanislav 2004 L Nezařazený člen
  Bém Stanislav 1977 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Benáček Jan 1994 J SK SHS Třebíč
aktivni Benc Patrik 1997 AD SE L TJ Spartak Rokytnice závodník, trenér
  Benda Lukáš 1995 J Nezařazený člen
  Benda Marcel 1978 C SKI TEAM BUDWEIS
  Benda Marek 1997 AD SE J Nezařazený člen závodník
  Benda Roman 1999 AD JU H Nezařazený člen závodník
  Bendová Eliška 2012 C LYKO KLUB PRACHATICE
  Bendová Ella 2010 AD PP C SKI TEAM BUDWEIS závodník
  Bendová Emma 2006 AD MZ C SKI TEAM BUDWEIS závodník
  Bendová Štepánka 1978 C SKI TEAM BUDWEIS
  Bendová Valentýna 2008 T Penguin´s Ski club Ostrava
  Bendová Veronika 2005 AD MZ A Racing team Záhrobský závodník
  Benedikt Petr 1975 A Nezařazený člen
  Benediktová Lucie 2006 AD MZ A Nezařazený člen závodník
  Beneš Adam 1992 U Nezařazený člen
  Beneš Filip 2007 AD PZ L SK Ještěd (SKJ) závodník
  Beneš Jiří 1963 E Ski klub Ústí n.O
  Beneš Jiří 1947 U SK Telnice
  Beneš Jiří 1981 U SK Telnice
  Beneš Maxmilián 2011 AD PP L SK Ještěd (SKJ) závodník
  Beneš Ondřej 1992 AD SE L TJ Stadion Nový Bor závodník
  Beneš Vojtěch 1989 AD SE L TJ Stadion Nový Bor závodník, trenér
  Benešová Alena 1976 E Ski klub Ústí n.O
  Benešová Anna 2004 AD SZ H SA Špindl závodník
aktivni Benešová Jitka 1978 AD E Ski klub Ústí n.O rozhodčí
  Benešová Jitka 1950 U SK Telnice
aktivni Benešová Kateřina 1969 AD U Nezařazený člen rozhodčí, trenér
  Benešová Michaela 1973 H ST Špindlerův Mlýn
  Benešová Miroslava 1948 U TJ Mezihoří
  Benešová Monika 1970 U Nezařazený člen
  Benešová Nikola 2008 U SK Telnice
  Benešová Olga 1961 L TJ Stadion Nový Bor
  Benešová Veronika 1982 U SK Telnice
  Benetka Radek 1993 AD SE A TJ Bohemians Praha závodník
  Bennette Filip 2009 H SK Špindl z.s.
  Bennette Karel 2005 H SK Špindl z.s.
  Beňo Adam 1996 E Nezařazený člen
  Beňo Dominik 2003 E TJ Tesla Pardubice
  Bensch Tomáš 1964 H Ski klub Špindl
  Berák Oldřich 1940 E TJ Tesla Pardubice
  Berák Oldřich 1980 E Nezařazený člen
  Beran Antonín 2009 AD PP E Ski klub Ústí n.O závodník
  Beran Jaroslav 2009 AD PP H TJ Slavoj Teplice n. Met. závodník
  Beran Jiří 1955 K TJ Horal Stříbrná
  Beran Patrik 2003 AD SZ L TJ Sokol Jablonec n.Jiz závodník
  Beran Pavel 1941 E SK Pardubice
  Beran Štěpán 2007 AD PZ E Ski klub Ústí n.O závodník
  Beran Tobias Bendix 2007 AD PZ H TELEMARK KLUB ŠPINDL závodník
  Beran Tobiáš 2007 E Nezařazený člen
aktivni Beránek Jan 1975 AD E Ski team Buková hora rozhodčí, trenér
  Beránek Jiří 1999 A SK SJ SKI
  Beránek Marek 2007 E Ski team Buková hora
  Beránek Martin 1968 AD MAS MA A SK SJ SKI závodník
  Beránková Adéla 2002 AD MJ E Ski team Buková hora závodník
  Beránková Barbora 2003 A SK SJ SKI
  Beránková Jana 1970 A SK SJ SKI
  Beránková Milena 1977 E Nezařazený člen
  Beranová Anežka 2004 AD SZ E Ski klub Ústí n.O závodník
  Beranová Renata 1975 L Nezařazený člen
  Bereckei Martin 1982 L Nezařazený člen
aktivni Bereckeiová Dana 1958 AD L SK Ještěd (SKJ) rozhodčí
  Berger Matěj 2004 AD SZ H TJ Slovan Pec pod Sněžkou závodník
  Berger Michal 1974 H TJ Slovan Pec pod Sněžkou
  Berger Ondřej 2002 AD MJ H TJ Slovan Pec pod Sněžkou závodník
  Berger Wolfgang 1991 H TJ Slovan Pec pod Sněžkou
  Berka Matyáš 2003 AD SZ H LK Broumov závodník
  Berková Aneta 2006 AD MZ L TJ Jiskra - SK Harrachov závodník
  Berkovcová Adéla 1997 AD SE H TJ Sokol Deštné v O.h. závodník
  Berkovec Petr 1964 H TJ Sokol Deštné v O.h.
  Berná Leona 2007 M SK Hranice os.
  Berná Zuzana 2004 M SK Hranice os.
  Bernard Petr 1946 B Nezařazený člen
  Bernardová Ilja 1945 B Nezařazený člen
aktivni Bernášek Libor 1949 AD S SKI KLUB NERATOVICE rozhodčí, trenér
aktivni Bernášek Michal 1980 AD SE S SKI KLUB NERATOVICE závodník, rozhodčí, trenér
  Bernášková Blažena 1945 S SKI KLUB NERATOVICE
  Bernatová Helena 1962 E TJ Tesla Pardubice
  Bernatová Romana 1985 E TJ Tesla Pardubice
  Berndt Jaromír 1962 L TJ Bižu. Jablonec n/N
aktivni Berndt Ondřej 1988 AD SE L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník, trenér
  Beroušková Barbora 2000 P Nezařazený člen
  Beseda Ondřej 2005 AD MZ A Sokol Nusle - LO závodník
  Beseda Viktor 1978 A LO TJ VS Praha
  Besedová Amálie 2007 AD PZ A LO TJ VS Praha závodník
  Besedová Klára 2008 AD PZ A Sokol Nusle - LO závodník
  Betlach Frantisek 1991 E Nezařazený člen
  Betlach Martin 1967 E Nezařazený člen
  Beyerová Iveta 2008 AD PZ C LYKO KLUB PRACHATICE závodník
  Beyerová Kateřina 2006 AD MZ C LYKO KLUB PRACHATICE závodník
  Bezdíčka Filip 2008 E TJ Tesla Pardubice
  Bezdíčková Eliška 2003 E TJ Tesla Pardubice
  Beznoska Denis 2008 AD PZ K TJ Jiskra Nejdek závodník
  Beznoska Jiří 1961 Nezařazený člen
  Beznosková Deana 2010 AD PP K TJ Jiskra Nejdek závodník
aktivni Bezpalec Dalibor 1970 AD MAS MA A SKI AVIA Praha o.s. závodník, trenér, závodník
  Bezpalec Jonáš 2007 AD PZ A SKI AVIA Praha o.s. závodník
  Bíbr Tadeáš 2004 AD SZ J Ski klub Velké Meziříčí závodník
  Bíbrová Amélie Mia 2008 AD PZ J Ski klub Velké Meziříčí závodník
  Bičák Tomáš 1969 AD MAS MA L Ski klub Masters Rokytnice n.J., z.s. závodník
  Bičíková Dorota 2009 E TJ Tesla Pardubice
aktivni Bičíková Kristýna 1995 AD L SK Ještěd (SKJ) rozhodčí
  Bičíková Rozálie 2007 E TJ Tesla Pardubice
  Bidlová Kateřina 1969 A SK DNF
  Biegel Martin 1963 MAS MB A SK SJ SKI závodník
  Bieleszová Barbora 2002 AD MJ T Nezařazený člen závodník
  Bien Daniel 2006 AD MZ H Nezařazený člen závodník
  Biernat Maksymilian 2005 AD MZ L Ski Team Harranti Harrachov závodník
  Bíl Tomáš 1996 E Nezařazený člen
  Bílá Martina 2002 AD MJ B TJ Sokol Předklášteří závodník
  Bílek Miroslav 1963 A SK SJ SKI
  Bílek Miroslav 1963 A LO TJ VS Praha
  Bilík Ivan 1943 E Ski klub Ústí n.O
  Bilík Jaromír 1940 E Ski klub Ústí n.O
  Bilík Pavel 1982 E Ski klub Ústí n.O
  Bilíková Lenka 1975 E Ski klub Ústí n.O
  Bilíková Zdena 1946 E Ski klub Ústí n.O
  Bílková Kristýna 2009 AD PP A LO TJ VS Praha závodník
  Bílková Zuzana 1992 AD SE A LO TJ VS Praha závodník
  Bílý Ondřej 2009 AD PP H MOTION TEAM, z.s. závodník
  Bím Bonifác 2007 L SC TIGERS
  Bím Eliáš 2003 L Nezařazený člen
  Bína František 1947 AD U Nezařazený člen
  Bína Marek 2004 AD SZ H SA Špindl závodník
  Bínová Hana 1949 U Nezařazený člen
  Biňovcová Andrea 2001 AD MJ S Ski klub Kralupy závodník
  Biňovcová Eva 1975 S Ski klub Kralupy
  Birgmann Guenther 1960 A SK Fortuna Špindl
  Biro Josef 1960 Nezařazený člen
  Biskup Jan 1990 S Nezařazený člen
  Bišická Linda 2007 U TJ Klínovec LO
  Bišický Miloš 1960 U TJ Klínovec LO
  Bišický Ondřej 1997 U TJ Klínovec LO
  Bitta Adam 2008 AD PZ T SKI Dolní Benešov o.s. závodník
  Bitta Martin 1975 AD T SKI Dolní Benešov o.s. trenér
  Bitta Matyáš 2004 AD SZ T SKI Dolní Benešov o.s. závodník
  Bittner Oldřich 1981 H SK Deštné v O.h.
  Bittnerová Ema 2012 AD PP H SK Deštné v O.h. závodník
  Bittová Ema 2011 AD PP T Ski Bílá závodník
aktivni Bizik Branislav 1969 AD Nezařazený člen rozhodčí, trenér
  Blabla Vojtěch 1945 AD Z SKI Soláň
  Blablová Marie 1951 Z SKI Soláň
  Blackburn Sylva 1974 H Centrum handicap.lyžařů
  Bláha Daniel 2006 AD MZ E OK Ski Pardubice z.s. závodník
aktivni Bláha Jiří 1964 AD L Nezařazený člen rozhodčí
aktivni Bláha Martin 1970 AD H SK Špindl z.s. rozhodčí, trenér
  Bláha Matěj 2001 AD MJ H SK Špindl z.s. závodník
  Bláha Michal 1967 H Centrum handicap.lyžařů
  Blaha Petr 1985 L ČSK Vysoké nad Jizerou
  Bláha Zdeněk 1998 AD JU L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Bláha Zdeněk 1967 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Blaha Zdeněk 1956 T LK Baník Ostrava
  Blaho Jiří 1962 E Ski klub Ústí n.O
  Blaho Jiří 1996 E Ski klub Ústí n.O
  Blaho Martin 1999 E Ski klub Ústí n.O
  Blahová Aneta 2007 AD PZ T LK Baník Ostrava závodník
  Bláhová Anna 1999 AD JU H SK Špindl z.s. závodník
  Bláhová Barbora 2005 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Bláhová Daniela 1971 H Centrum handicap.lyžařů
  Blahová Hedvika 1968 E Ski klub Ústí n.O
  Bláhová Jana 1969 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Bláhová Jitka 1968 H SK Špindl z.s.
  Bláhová Kateřina 1996 AD SE P SA Špičák závodník
  Blahová Milada 1952 L ČSK Vysoké nad Jizerou
  Bláhová Tereza 2009 AD PP E OK Ski Pardubice z.s. závodník
aktivni Blaško Michal 1974 AD E Ski klub Ústí n.O trenér
  Blaško Michal 2003 E Ski klub Ústí n.O
  Blaško Samuel 2005 AD MZ E Ski klub Ústí n.O závodník
  Blašková Kateřina 1975 E Ski klub Ústí n.O
  Blažejová Adriana 2003 AD SZ K Nezařazený člen závodník
  Blažejová Lenka 1983 AD J HB Ski team trenér
  Blažek Adam 2002 AD MJ K Nezařazený člen závodník
  Blažek Bohdan 1973 H Ski klub Špindl
  Blažek Matyáš 2009 AD PP H Nezařazený člen závodník
  Blažek Max 2008 AD PZ H TJ Spartak SK Vrchlabí závodník
  Blažek Ondřej 2002 H Ski klub Špindl
  Blažková Eliška 2008 AD PZ H TJ Spartak SK Vrchlabí závodník
  Blažková Eliška 1996 H Ski klub Špindl
  Blažková Ema 2005 AD MZ H TJ Spartak SK Vrchlabí závodník
  Blažková Hana 2002 AD MJ Z KIL Zlín závodník
  Blažková Klaudie 1975 H Ski klub Špindl
  Blažková Kristína 1991 AD SE A TJ Bohemians Praha závodník
  Blažková Milota 2004 E Nezařazený člen
  BLECHOVÁ Irena 1988 AD SE P Nezařazený člen závodník
  Blechová Jana 1946 U TJ Klínovec LO
  Blinka Jaroslav 1937 Z LK Radhošť
  Blinka Tomáš 1977 Z LK Radhošť
  Blinka Vlastimil 1951 Z LK Radhošť
  Blinka Vlastimil 1991 Z LK Radhošť
  Blinková Alena 1954 Z LK Radhošť
  Bobek Vojtěch 2005 Z SKI Klub Valašsko, z.s.
  Bočková Tamara 2000 AD JU J Nezařazený člen závodník
  Bodanská Magda 1978 Z LK Zlín
  Bodanský Miroslav 1976 Z LK Zlín
  Bodlák Aleš 1960 MAS MB T SK Annaberg závodník
  Bodlák Filip 1990 AD SE S Nezařazený člen závodník
  Bodlák Vincent 2010 AD PP H SUNSKI Academy z.s. závodník
  Bodláková Anna 1996 AD SE S Nezařazený člen závodník
  Bogdálek Jaroslav 1954 AD B ST Victoria Brno trenér
  Bogdálková Milena 1953 AD B ST Victoria Brno trenér
  Bogdány Daniel 2001 AD MJ L TJ Spartak Rokytnice závodník
  Bogdány Darek 1994 AD SE L TJ Spartak Rokytnice závodník
  Boháč Tadeáš 2008 AD PZ A Nezařazený člen závodník
  Bohánská Vanesa 2010 AD PP L SKI TEAM LIBEREC závodník
  Böhm Matyáš 2010 E TJ Tesla Pardubice
  Bohoněk Matouš 2002 AD MJ H SA Špindl závodník
  Bohoněk Miloš 1990 AD SE S SKI KLUB NERATOVICE závodník
  Bohoněk Miloš 1962 S SKI KLUB NERATOVICE
  Bohoňková Ivana 1962 S SKI KLUB NERATOVICE
  Bohoňková Vendula 1991 AD SE S SKI KLUB NERATOVICE závodník
  Bohuslav Bohumil 1966 L Nezařazený člen
  Bohuslav Dominik 1998 AD JU L Nezařazený člen závodník
  Bohuslavová Eva 1966 L Nezařazený člen
  Bojko Dominik 1996 AD SE Nezařazený člen závodník
  Bojko Jano 1970 AD MAS MA T SK Annaberg závodník
  Bojková Michaela 2001 AD MJ T Nezařazený člen závodník
  Bojtarová Kateřina 1979 A SK Lajdáček
  Bokůvka Jan 1999 AD JU T Ski Bílá závodník
  Bolcek Martin 1997 AD SE Z LK Radhošť závodník
  Bolek David 1994 AD SE T TC Praděd závodník
  Bolek Tobiáš 1998 T Nezařazený člen
  Bolek Viktor 2001 T Ski Paulát
  Boleloucký Václav 1994 AD SE B VSK VUT Brno závodník
  Bonaventurová Leona 1982 E TJ Tesla Pardubice
  Bondarev Viacheslav 1955 MAS MB A Nezařazený člen závodník
  Boniatti Kristina 1997 AD SE T Ski Bílá závodník
  Boniatti Natálie 2005 AD MZ T Ski Bílá závodník
  Borák Jan 2001 AD MJ T SK 4ski Ostrava závodník
  Borák Jan 1969 AD T SK 4ski Ostrava trenér
  Borák Martin 2003 AD SZ T SK 4ski Ostrava závodník
  Boráň Jaroslav 1980 M SK Hranice os.
  Boráň Jaroslav 2008 M SK Hranice os.
  Boráň Václav 1983 M SK Hranice os.
  Boráňová Elena 2010 M SK Hranice os.
  Boráňová Jana 1956 M SK Hranice os.
  Boráňová Jitka 1985 M SK Hranice os.
  Boráňová Michaela 2014 M SK Hranice os.
  Boráňová Sabina 2011 M SK Hranice os.
  Boráňová Šárka 1982 M SK Hranice os.
  Borkovec Kryštof 2004 AD SZ T Nezařazený člen závodník
  Borkovec Šimon 2005 AD MZ Nezařazený člen závodník
  Borovička Miloš 1960 U TJ Klínovec LO
  Borovička Miloš 1986 U TJ Klínovec LO
  Borovička Tomáš 1987 AD SE U TJ Klínovec LO závodník
  Borovičková Lenka 1967 U TJ Klínovec LO
  Borovka Matěj 2003 AD SZ A Nezařazený člen závodník
  Borovková Annemarie 2007 AD PZ H TELEMARK KLUB ŠPINDL závodník
  Borovková Isabel 2012 H TELEMARK KLUB ŠPINDL
  Boruch Daniel 1996 E Ski klub Ústí n.O
  Boruch Milan 1958 E Ski klub Ústí n.O
aktivni Boruch Miloslav 1956 AD E Ski klub Ústí n.O rozhodčí
  Boruch Petr 1987 AD SE E Ski klub Ústí n.O závodník
  Boruchová Eliška 1987 AD SE H Nezařazený člen závodník
  Boruchová Simona 1962 E Ski klub Ústí n.O
  Borutová Eva 2005 Z LK Radhošť
  Borutová Eva 1980 Z LK Radhošť
  Borůvková Lenka 2004 AD SZ U SKI CLUB Litvínov z.s. závodník
  Bořánková Kateřina 2009 AD PP P SA Špičák závodník
  Bořek Adam 2004 AD SZ E OK Ski Pardubice z.s. závodník
  Bořek Adam 2003 AD SZ K TJ Jiskra Nejdek závodník
  Bořek Jiří 1961 H Nezařazený člen
  Bořík Petr 1974 P Nezařazený člen
  Boříková Berenika 2012 AD PP P SA Špičák závodník
  Bořutová Tereza 2000 M SKI Petříkov
  Boser Patrik 1982 M SK Šumperk
  Bosnič Martin 2010 AD PP L Ski Team Harranti Harrachov závodník
  Bosnič Valentina 2007 AD PZ L Ski Team Harranti Harrachov závodník
  Boubín Maxim 2010 AD PP L SK Ještěd (SKJ) závodník
  Boubínová Linda 2006 AD MZ L SK Ještěd (SKJ) závodník
  Boublík Aleš 1986 U LK Chomutov
  Boublík Aleš 1959 U LK Chomutov
  Boublíková Hana 1960 AD U LK Chomutov
  Bouda Adam 1990 B DH Ski
  Bouda Jiří 1984 AD MAS MA H ALPIN SC závodník, závodník
  Boudova Michaela 1981 AD MAS MC Z Nezařazený člen závodník
  Boudů Dany 1990 AD SE B Nezařazený člen závodník
  Bouma Jan 1987 H Centrum handicap.lyžařů
  Boura David 2001 E Nezařazený člen
  Bouřil Petr 1964 A SK Lajdáček
  Bouřilová Eliška 2009 AD PP A SK Lajdáček závodník
  Bouřilová Julie 2004 AD SZ A SK Lajdáček závodník
  Boušek Jiří 1986 E Ski klub Ústí n.O
  Boušek Pavel 1973 E Ski klub Ústí n.O
aktivni Bouzková Alena 1949 AD MAS MC T SK Vrbno rozhodčí, trenér, závodník
  Božič Boštjan 1978 T SKI Team Ostrava, z.s.
  Brabec František 2010 H TJ Slavoj Teplice n. Met.
  Brabec Ondřej 2001 T Ski Paulát
  Brada Jan 1984 M SK Hranice os.
  Bradáč David 2002 AD MJ L Nezařazený člen závodník
  Bradáč Jakub 2000 AD JU L Nezařazený člen závodník
  Bradáč Stanislav 1972 AD SE L TJ LIAZ Jablonec/Nis. závodník
  Brachová Anna 2003 H Nezařazený člen
  Brachová Emma 2006 H Nezařazený člen
  Brachtl Adam 1995 AD SE T TC Praděd závodník
aktivni Brachtlová Martina 1971 AD MAS MC T TC Praděd trenér, závodník
  Brachtlová Tereza 1992 AD SE T TC Praděd závodník
  Brandejsová Anna 2003 AD SZ E Ski klub Ústí n.O závodník
  Brandtner Michal 1959 AD C SK Písek trenér
  Brandtner Petr 1988 AD SE C SK Písek závodník
  BRANNY Adam 2004 AD SZ T SKI Mosty závodník
  Brát Štěpán 2006 AD MZ H TJ Slovan Pec pod Sněžkou závodník
  Brátová Zita 2008 AD PZ H TJ Slovan Pec pod Sněžkou závodník
  Braun Filip 1984 H Ski klub Špindl
  Braunová Sofie 2011 H TJ LO Spartak Vrchlabí
  Braunová Viktorie 2012 H Ski klub Špindl
aktivni Brebera Zdeněk 1957 AD H TJ Spartak SK Vrchlabí rozhodčí
  Breburda Aleš 1970 A Nezařazený člen
aktivni Breburda Jan 1987 AD SE P ST Šumava závodník, rozhodčí, trenér
aktivni Breburda Jiří 1966 AD MAS MA P ST Šumava závodník, rozhodčí, trenér, závodník
  Breburdová Lucie 1989 AD SE P ST Šumava závodník
  Brejcha Tomáš 1987 A Nezařazený člen
  Brejnik Petr 1978 L Nezařazený člen
  Brekl Jaromír 1962 E Ski klub Ústí n.O
  Brekl Martin 1990 E Nezařazený člen
  Brekl Ondřej 1996 E Ski klub Ústí n.O
  Breklová Eliška 2000 E Ski klub Ústí n.O
  Breklová Romana 1968 E Ski klub Ústí n.O
  Bremcová Dagmar 1970 L Ski klub Ještěd,z. s.
  Bremec Daniel 2005 AD MZ L Ski klub Ještěd,z. s. závodník
  Bremec Martin 1957 L Ski klub Ještěd,z. s.
  Brettschneider Adam 2004 U M-ALGO team z.s.
  Brettschneider Pavel 1970 U M-ALGO team z.s.
  Brezanská Kristina 2004 AD SZ T Ski Bílá závodník
  Brezanský Vojtěch 2006 AD MZ T Ski Bílá závodník
  Briasky Tomáš 1979 S TJ Lok. Nymburk
aktivni Briedová Lucie 1993 AD E Ski team Buková hora rozhodčí
  Brichacova Susotova Zuzana 1974 A Racing team Záhrobský
  Brill Rostislav 1965 L SK Ještěd (SKJ)
  Brillová Ema 2003 AD SZ L SK Ještěd (SKJ) závodník
  Brillová Eva 1972 L SK Ještěd (SKJ)
  Brixa Martin 1972 U M-ALGO team z.s.
  Brnovják Jan 2009 Z LO Hrachovec
  Brodová Kateřina 2006 AD MZ Z SKI Soláň závodník
  Brodová Magda 1966 Z SKI Soláň
  Brodská Jana 1986 H Centrum handicap.lyžařů
  Brodský Martin 1992 E Ski klub Ústí n.O
  Brodský Vojtěch 2004 AD SZ L SKI TEAM LIBEREC závodník
  Brom David 2008 AD PZ P Sokol Špičák závodník
  Brom Hynek 1975 P Sokol Špičák
  Bromová Jana 2013 P Sokol Špičák
  Brouček Jiří 1931 H TJ Spartak SK Vrchlabí
  Brown Nikki Jennifer 2006 AD MZ H TELEMARK KLUB ŠPINDL závodník
  Brož Jiří 1975 H TJ Slovan Pec pod Sněžkou
  Brož Lukáš 2008 AD PZ H TJ Slovan Pec pod Sněžkou závodník
  Broža Kryštof 1992 AD SE B Nezařazený člen závodník
  Broža Marek 1959 P Sokol Špičák
  Broža Pavel 1973 AD B SK Hsport Brno trenér
  Broža Tobiáš 2006 AD MZ B SKP Kometa Brno závodník
  Brožek Jan 1955 MAS MB S Ski klub Kralupy závodník
  Brožek Jiří 1994 B SKP Kometa Brno
  Brožek Jiří 1972 E Nezařazený člen
  Brožek Michal 1961 S Ski klub Kralupy
aktivni Brožek Otto 1947 AD B SKP Kometa Brno rozhodčí
  Brožek Pavel 1976 B SKP Kometa Brno
  Brožek Tomáš 1999 AD JU B Nezařazený člen závodník
aktivni Brožek Tomáš 1967 AD B SKP Kometa Brno rozhodčí
  Broženská Martina 1980 H Ski klub Špindl
  Brožková Jitka 1969 B SKP Kometa Brno
  Brožková Mária 1947 B SKP Kometa Brno
  Brožová Adéla 1999 AD JU P Sokol Špičák závodník
  Brožová Ema 2012 P Sokol Špičák
  Brožová Veronika 2005 AD MZ H TJ Slovan Pec pod Sněžkou závodník
  Brožová Viktorie 2003 AD SZ U Nezařazený člen závodník
  Bruckner Filip 2006 AD MZ A Nezařazený člen závodník
  Bruckner Radek 1975 A Nezařazený člen
  Brucknerová Adéla 2001 AD MJ A Nezařazený člen závodník
  Brůha Adam 2011 AD PP P SA Špičák závodník
  Brůha David 1971 P SA Špičák
aktivni Brůha Dominik 1976 AD SE P SA Špičák závodník, trenér
  Brůha Karel 1943 P SA Špičák
  Brůhová Irena 1946 P SA Špičák
  Brůhová Lucie 2005 AD MZ P SA Špičák závodník
  Brůhová Valentina 2007 AD PZ P SA Špičák závodník
  Brumovská Veronika 2000 AD JU C LO TJ Motor Čes. Bud. závodník
  Brůna Aleš 1971 L Nezařazený člen
  Brůna Miloslav 1936 MAS MB L Nezařazený člen závodník
  Brunátová Denisa 2004 AD SZ P SPORT CLUB PLZEŇ závodník
  Brunclík Tobiáš 2011 AD PP L KL Turnov závodník
  Brunclíková Adéla 2009 E TJ Tesla Pardubice
  Brunclíková Kateřina 2006 AD MZ L KL Turnov závodník
  Brůnová Karolína 1998 AD JU L Nezařazený člen závodník
aktivni Brýdl David 1997 AD SE H TELEMARK KLUB ŠPINDL závodník, rozhodčí, trenér
  Brýdl Filip 1973 E TJ Slovan Moravská Třebová
  Brýdl Tobiáš 2011 AD PP H SA Špindl závodník
  Brýdlová Adélka 2011 H TELEMARK KLUB ŠPINDL
  Brýdlová Sofie 2002 AD MJ H SA Špindl závodník
  Brýdlová Viktorie 1998 AD JU H ALPIN SC závodník
  Brynda Jiří 2000 AD JU E Ski team Buková hora závodník
  Brynda Josef 2000 AD JU E Ski team Buková hora závodník
  Brynda Václav 1997 AD SE E Ski team Buková hora závodník
aktivni Brynda Václav 1965 AD E Ski team Buková hora rozhodčí
  Bryndová Lada 1994 AD SE E Ski team Buková hora závodník
  Bryscejn Ondřej 2003 AD SZ E TJ Spartak Letohrad závodník
  Bryscejnová Marieta 2007 AD PZ E Ski klub Ústí n.O závodník
  Brzák Tomáš 1974 L SK Ještěd (SKJ)
  Brzáková Lenka 1976 L SK Ještěd (SKJ)
  Brziak Milan 1978 T Nezařazený člen
  Brzoň Michal 1983 AD SE Z SK Březůvky závodník
  Březík Tomáš 2004 AD SZ B SKI SKOL o.s. závodník
  Březíková Soňa 2007 AD PZ B SKI SKOL o.s. závodník
  Březina David 1972 S Nezařazený člen
  Březina Filip 2007 AD PZ S Nezařazený člen závodník
aktivni Březina Jiří 1979 AD MAS MA M Nezařazený člen trenér, závodník
  Březina Jiří 2007 AD PZ M SK Šumperk závodník
  Březina Vojtěch 2005 E Nezařazený člen
  Březinová Dana 2009 AD PP M SK Šumperk závodník
  Březinová Hana 1974 E Nezařazený člen
  Březinová Markéta 1990 AD SE A TJ Bohemians Praha závodník
  Březinová Veronika 1974 S Nezařazený člen
  Březinová Zuzana 2004 AD SZ Z Nezařazený člen závodník
  Březný Libor 1962 T Nezařazený člen
  Břicháč Michal 2010 AD PP A SKIPORG závodník
  Břicháček Oldřich 1972 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Břicháčková Natalie 2007 AD PZ L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Bříza Josef 2007 AD PZ E Ski klub Ústí n.O závodník
  Bříza Josef 2007 E Nezařazený člen
aktivni Bříza Zbyněk 1979 AD MAS MA E Ski klub Ústí n.O závodník, rozhodčí, trenér, závodník
  Břízová Anna 2008 AD PZ E Ski klub Ústí n.O závodník
  Bubák Václav 1958 H ST Svatý Petr-LO
  Bubáková Jana 1958 H ST Svatý Petr-LO
  Bubáková Michala 1985 AD SE H ST Svatý Petr-LO závodník, trenér
  Bubáková Nikola 1999 AD JU H TJ Spartak SK Vrchlabí závodník
  Bubáková Veronika 1986 AD SE H ST Svatý Petr-LO závodník
  Bubeníčková Anna 1948 Z LK SKI Zlín Char.
  Bubeníková Hana 1977 B Nezařazený člen
  Bubník Jiří 1975 Z LK Radhošť
aktivni Bucek Luboš 1983 AD L SK Ještěd (SKJ) rozhodčí, trenér
  Bucek Michal 1976 AD MAS MA L Nezařazený člen závodník
  Bučo Jakub 2004 Z LO Hrachovec
  Bučo Josef 2002 Z LO Hrachovec
  Bučová Anna 2001 Z LO Hrachovec
  Budín Aleš 1969 B Nezařazený člen
  Budina Bohumil 1977 A Nezařazený člen
  Buchar Matěj 2004 AD SZ K Nezařazený člen závodník
  Buchar Tomáš 1991 T Nezařazený člen
  Bůchová Agáta 2008 E TJ Tesla Pardubice
  Buchta David 1986 AD SE T LKK Ostrava závodník
  Buk Cormac 2005 H SK Janské Lázně
  Buk Ignác 2011 H SK Janské Lázně
  BULAVOVÁ Laura 2002 AD MJ T Nezařazený člen závodník
  Bulawa Jakub 2000 AD JU T Nezařazený člen závodník
  Bulawa Kryštof 2006 AD MZ T Nezařazený člen závodník
  Bulíček Hubert 2008 AD PZ H TJ Slovan Pec pod Sněžkou závodník
  Bulíček Melichar 2009 AD PP H TJ Slovan Pec pod Sněžkou závodník
  Bulinsky Vladimír 1998 AD JU B Nezařazený člen závodník
  Bulířová Martina 1981 H Nezařazený člen
  Bulířová Veronika 1978 H Nezařazený člen
  Bulušková Marie 2010 AD PP L TJ Spartak Rokytnice závodník
  Bumbalík Vojta 2004 AD SZ T Nezařazený člen závodník
  Burda František 2010 AD PP A Sokol Nusle - LO závodník
aktivni Burda Jakub 1979 AD MAS MA A Sokol Nusle - LO trenér, závodník
  Burda Milan 1951 MAS MB A SK SJ SKI závodník
aktivni Burda Zdeněk 1982 AD MAS MA A Sokol Nusle - LO trenér, závodník
  Burdová Barbora 2008 AD PZ A Sokol Nusle - LO závodník
  Burdová Helena 1976 AD MAS MC A Sokol Nusle - LO závodník
  Burdová Karla 2010 AD PP A Sokol Nusle - LO závodník
  Burdová Nikola 1991 AD SE H Ski klub Špindl trenér
aktivni Burdová Tereza 1984 AD SE H Ski klub Špindl závodník, trenér
  Burdys Jan 2006 L Nezařazený člen
  Burdys Martin 2006 L Nezařazený člen
  Bureš Jan 1967 Z LK SKI Zlín Char.
  Bureš Josef 1955 P SA Špičák
  Bureš Milan 1962 L SC GEOS
  Bureš Nina 2003 AD SZ L Ski klub Jablonec nad Nisou závodník
  Bureš Oldřich 2012 AD PP A SK Lajdáček závodník
  Bureš Oldřich 1975 A SK Lajdáček
  Burešová Beáta 2010 AD PP B Jan Němec SKI ACADEMY, z.s. závodník
  Burešová Dana 1960 L SC GEOS
  Burešová Eva 1961 P SA Špičák
  Burešová Eva 1969 Z LK SKI Zlín Char.
  Burešová Kateřina 2010 AD PP A SK Lajdáček závodník
  Burešová Klára 1993 L SC GEOS
  Burešová Matylda 2008 AD PZ B Jan Němec SKI ACADEMY, z.s. závodník
  Burgerová Lucie 2001 A Nezařazený člen
  Burian Jakub 2007 AD PZ B SKI SKOL o.s. závodník
  Burian Marek 1998 AD JU Nezařazený člen závodník
  Burianová Jana 1975 B SKI SKOL o.s.
  Burkert Jan 1968 A SK Lajdáček
  Burkert Matěj 2011 AD PP A SK Lajdáček závodník
  Burkert Tomáš 2007 AD PZ A SK Lajdáček závodník
  Burkertová Aneta 2009 AD PP A SK Lajdáček závodník
  Burkertová Jitka 1972 A SK Lajdáček
  Burkovská Daria 2009 E TJ Tesla Pardubice
  Burová Kateřina 2002 AD MJ T TJ Sokol Mosty závodník
  Bursa Filip 2008 AD PZ C LYKO KLUB PRACHATICE závodník
  Bursíková Viktorie 2009 AD PP K SK Karlovy Vary závodník
  Bursová Alena 1952 MAS MC A Nezařazený člen závodník
  Bury Karel 1964 T TJ Sokol Mosty
  Buryška Jiří 1959 B Nezařazený člen
  Buš Adam Vojtěch 2002 AD MJ A Nezařazený člen závodník
  Buš Karel 1970 A Nezařazený člen
  Buš Maxmilián 2007 AD PZ A Nezařazený člen závodník
  Buš Paola 2008 AD PZ A SK Lajdáček závodník
  Buš Pavel 1976 A SK Lajdáček
  Buš Teodor 2013 A SK Lajdáček
  Bušková Lucie 1995 T Nezařazený člen
  Bušová Tereza Anna 2005 AD MZ A Nezařazený člen závodník
  Bušta Daniel 1970 L Nezařazený člen
aktivni Butula Jan 1963 AD Z Klub sp.lyžování BTL trenér
  Bužek Michal 1972 B Nezařazený člen
  Bůžek Petr 1965 L Nezařazený člen
  Bůžek Tomáš 1994 AD SE L Nezařazený člen závodník
  Bůžková Kamila 1965 L Nezařazený člen
  Bůžková Sára 1992 AD SE L Nezařazený člen závodník
  Bydžovská Lucie 2011 E TJ Tesla Pardubice
  Bydžovský Ondřej 2008 E TJ Tesla Pardubice
  BYRTUS Miroslav 1965 T Nezařazený člen
  BYRTUSOVÁ Štěpánka 2003 AD SZ T Nezařazený člen závodník
  Cačev Boris 2003 AD SZ Z Nezařazený člen závodník
  Cačeva Ludmila 2000 AD JU Z Nezařazený člen závodník
  Cagaš David 1972 T LK Baník Ostrava
  Cagaš Ondřej 2001 AD MJ T LK Baník Ostrava závodník
  Cagašová Anna 2004 AD SZ T LK Baník Ostrava závodník
  Cahlíková Dagmar 2001 Z LO Hrachovec
  Cahlíková Eva 2003 Z LO Hrachovec
  Cajzl Jan 1972 P SK Arnika Plzeň
  Cajzlová Kateřina 2007 P SK Arnika Plzeň
  Calta Pavel 1962 H Nezařazený člen
  Camrda Richard 2005 AD MZ B Jan Němec SKI ACADEMY, z.s. závodník
  Cap Daniel 2000 AD JU T SKI Team Ostrava, z.s. závodník
aktivni Cap Ivan 1959 AD T SKI Team Ostrava, z.s. trenér
  Cap Štefan 1961 K Nezařazený člen
  Capouch Jan 1976 Z SK MEZ Vsetín
  Capová Gabriela 1993 AD SE T SKI Team Ostrava, z.s. závodník
  Capová Táňa 1964 AD T SKI Team Ostrava, z.s. trenér
  Carba Tomáš 1973 E Nezařazený člen
  Carbová Adéla 2005 E Ski klub Ústí n.O
  Carbová Lucie 1996 E Ski klub Ústí n.O
  Carbová Vladislava 1973 E Ski klub Ústí n.O
  Carda Jakub 2008 AD PZ B FreeSki Academy Brno závodník
  Cardová Nikola 2006 AD MZ B FreeSki Academy Brno závodník
  Cedidla Petr 1974 Z Nezařazený člen
  Cedidlová Barbora 1978 Z Nezařazený člen
  Cedidlová Nela 2005 Z Nezařazený člen
  Cedidlová Zuzana 2007 Z Nezařazený člen
  Cejnek Adrian 2006 AD MZ T TC Praděd závodník
  Cejnek Jaromír 1953 T Nezařazený člen
  Cejnek Kamil 2000 AD JU T TC Praděd závodník
  Cejnek Kamil 1975 AD MAS MA T TC Praděd závodník
  Cejnek Radim 1998 AD JU T TC Praděd závodník
  Cejnek Tomáš 1976 AD MAS MA T TC Praděd závodník
  Cejpek Eliáš 2008 AD PZ J Ski klub Velké Meziříčí závodník
  Cejpek Jan 1976 J Ski klub Velké Meziříčí
  Cejpek Jiří 1979 AD J Ski klub Velké Meziříčí
  Cejpek Jiří 1949 J Ski klub Velké Meziříčí
  Cejpková Lucie 2006 AD MZ J Ski klub Velké Meziříčí závodník
  Cepek Michal 1978 Z Nezařazený člen
  Cepoušek Jan 1999 AD JU U Nezařazený člen závodník
  Cibula Jakub 1998 AD JU A SKI AVIA Praha o.s. závodník
  Cibulcová Amálie 2010 Z LO Hrachovec
  Cibulcová Štěpánka 2008 Z LO Hrachovec
  Cibulka Michal 1992 AD SE S SKI KLUB NERATOVICE závodník
  Cibulka Pavel 1950 U Nezařazený člen
  Cibulková Hana 1979 U Nezařazený člen
  Cibulová Michaela 1967 AD MAS MC A SKI AVIA Praha o.s. závodník
  CIESLAR Pavel 2001 AD MJ T Nezařazený člen závodník
  Cieslar Petr 1966 AD B Nezařazený člen trenér
  Cieslar Szymon 2009 AD PP T SKI Mosty závodník
  Cieślarová Erika 1979 H Nezařazený člen
  Cieslarová Kristýna 1995 AD SE B Nezařazený člen závodník
  Cihla Marek 2002 P ČSK o.s.
  Cihlář Jan 2010 L TJ Stadion Nový Bor
  Cihlář Marek 1980 Z SKI Soláň
  Cihlářová Monika 1980 Z SKI Soláň
  Cikryt Zdeněk 1939 M SK Šumperk
  Cikrytová Jitka 1970 M SK Šumperk
  Cimmer František 2009 AD PP B ST Victoria Brno závodník
  Cimmerová Alena 2007 AD PZ B ST Victoria Brno závodník
  Cimpová Valérie 2007 C SKI TEAM BUDWEIS
  Cingr Pavel 1964 H ST Svatý Petr-LO
aktivni Cingrová Kateřina 1994 AD SE H ST Svatý Petr-LO závodník, trenér
  Cintulová Kateřina 1998 AD JU H Nezařazený člen závodník
  Cip Tomas 1964 Z Nezařazený člen
  Císař Jiří 1943 P Nezařazený člen
  Cisler Ondřej 2010 AD PP C SK CHLUM závodník
  Cislerová Barbora 2007 AD PZ C SK CHLUM závodník
  Civín Stanislav 1972 AD SE U ST Teplice závodník, trenér
  Cízl Vratislav 1953 AD MAS MB A SK SJ SKI závodník
  Cízlová Alena 1957 MAS MC A SK SJ SKI závodník
  Costantini Martina 1972 L Nezařazený člen
  Costantini Sophie 2005 AD MZ L Nezařazený člen závodník
aktivni Coufal Bohuslav 1968 AD M LK Olomouc rozhodčí, trenér
  Coufal Robin 1999 AD JU M Nezařazený člen závodník
  Coufalová Kateřina 2005 AD MZ B SKI KLUB JUNIOR Brno závodník
aktivni Coufalová Linda 1995 AD SE M LK Olomouc závodník, trenér
  Cristina-Colago Michelle 1998 AD JU U Nezařazený člen závodník
  Crkoň Petr 1985 A Nezařazený člen
  Crla Matyáš 2013 Z LO Hrachovec
  Cucyková Vendula 2009 E TJ Tesla Pardubice
  Culková Nechanická Dita 1981 MAS MC L TJ Spartak Rokytnice závodník
  Cuthbert Adam 2009 AD PP H SK Deštné v O.h. závodník
  Cvanetová Iva 1961 L TJ Jiskra - SK Harrachov
  Cvejn Josef 2005 AD MZ U SK Telnice závodník
  Cviček Jáchym 2005 AD MZ T Ski Bílá závodník
  Cvoreň René 2004 AD SZ A Racing team Záhrobský závodník
  Czerwonka Wojciech 2001 AD MJ H Nezařazený člen závodník
  Czudek Martin 1991 AD SE T Nezařazený člen závodník
  Čabla Marek 1973 Z Nordica Ski Zlín
  Čablová Tereza 2006 AD MZ Z Nordica Ski Zlín závodník
  Čablová Valerie 2010 AD PP Z Nordica Ski Zlín závodník
  Čadek Jakub 2008 AD PZ P TJ Tatran Železná Ruda závodník
  Čadílková Kristýna 1992 Z SKI Soláň
  Čadílková Marie 1951 Z SKI Soláň
  Čadková Jana 1986 U Nezařazený člen
  Čagan Jan 2005 AD MZ T LK Baník Ostrava závodník
  Čagan Ondřej 2008 AD PZ T LK Baník Ostrava závodník
  Čaganová Kateřina 1977 T LK Baník Ostrava
  Čálek Tobiáš 2003 AD SZ A Nezařazený člen závodník
  Čálková Johanka 2001 AD MJ A Nezařazený člen závodník
aktivni Čamek Vratislav 1971 AD J Ski klub Velké Meziříčí rozhodčí, trenér
  Čamek Vratislav 1948 J SK Velké Meziříčí
aktivni Čamková Kateřina 1993 AD SE J Ski klub Velké Meziříčí závodník, rozhodčí, trenér
  Čamkova Marie 1951 J SK Velké Meziříčí
  Čamková Veronika 1996 AD SE J Ski klub Velké Meziříčí závodník
  Čampa František 1956 Z LK Radhošť
  Čampa Radek 1979 Z LK Radhošť
  Čámský Oldřich 2006 AD MZ H SK Janské Lázně závodník
  Čámský Viktor 2011 H SK Janské Lázně
  Čaňo Vilém 2015 Z LO Hrachovec
  Čaňová Elen 2013 Z LO Hrachovec
  Čáp Karel 1982 AD SE E Nezařazený člen závodník
aktivni Čáp Karel 1954 AD E Ski klub Ústí n.O trenér
  Čapáková Jana 1963 Z LK SKI Zlín Char.
  Čapáková Romana 1989 Z LK SKI Zlín Char.
  Čápová Dagmar 1957 E Ski klub Ústí n.O
  Částka Kryštof 1977 P SK Železná Ruda
  Částková Agáta 2008 AD PZ P TJ Tatran Železná Ruda závodník
  Částková Zora 2010 AD PP P SK Železná Ruda závodník
  Častová Andrea 1997 AD SE U Nezařazený člen závodník
  Čech Kryštof 2005 AD MZ L SK Ještěd (SKJ) závodník
  Čech Marek 1990 Nezařazený člen
  čech ondra 1982 L Nezařazený člen
  Čech Pavel 1976 H LK Hradec Králové
aktivni Čech Petr 1965 AD C LO TJ Motor Čes. Bud. trenér
  Čech Petr 2001 AD MJ C LO TJ Motor Čes. Bud. závodník
  Čech Viktor 2007 AD PZ L SK Ještěd (SKJ) závodník
aktivni Čech Vladimír 1950 AD H LK Hradec Králové rozhodčí
  Čechmánek Jaroslav 1977 B SKP Kometa Brno
  Čechmánek Jaroslav 1947 B SKP Kometa Brno
  Čechmánková Kateřina 1979 B SKP Kometa Brno
  Čechotovský Vladimír 1956 AD MAS MB A SK SJ SKI závodník
  Čechová Adéla 2005 AD MZ P Nezařazený člen závodník
  Čechová Martina 2007 AD PZ H LK Hradec Králové závodník
  Čechura Michal 1976 P Sokol Špičák
  Čechura Šimon 1995 AD SE K SK Bublava závodník
  Čechurová Julie 2013 P Sokol Špičák
  Čekaňáková Daniela 2005 AD MZ H SK Janské Lázně závodník
  Čepická Marie 1933 E Nezařazený člen
  Čepický Miloš 1929 E Nezařazený člen
  Čepička Ladislav 2003 AD SZ K SK Karlovy Vary závodník
  Čepičková Jana 1973 K SK Karlovy Vary
  Čepl Lukáš 1991 AD Nezařazený člen trenér
  Čermák David 1971 MAS MA L Nezařazený člen závodník
  Čermák Filip 2002 AD MJ A LK VS Praha závodník
  Čermák Filip 2009 AD PP L TJ Jiskra - SK Harrachov závodník
aktivni Čermák Jan 1988 AD SE H TJ Spartak SK Vrchlabí závodník, trenér
  Čermák Jan 1943 AD MAS MB L TJ Spartak Rokytnice závodník
  Čermák Jan 2005 H Centrum handicap.lyžařů
  Čermák Jaromír 1954 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Čermák Jiří 1963 AD MAS MB H TJ Spartak SK Vrchlabí trenér, závodník
  Čermák Luděk 1973 S Nezařazený člen
  Čermák Pavel 1973 U M-ALGO team z.s.
  Čermák Petr 1965 H ST Svatý Petr-LO
  Čermák Petr 1958 A TJ Bohemians Praha
  Čermák Radek 1980 L ASC Harrachov
  Čermák Robin 2005 AD MZ B ST Victoria Brno závodník
  Čermáková Adéla 2000 AD JU L Nezařazený člen závodník
  Čermáková Adéla 1999 A LK VS Praha
  Čermáková Adéla 2001 U M-ALGO team z.s.
  Čermáková Denisa 2004 U M-ALGO team z.s.
  Čermáková Eva 1991 AD SE L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Čermáková Eva 1963 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Čermáková Eva 1947 L SK Ještěd (SKJ)
aktivni Čermáková Eva 1977 AD L SK Ještěd (SKJ) rozhodčí
  Čermáková Iva 1990 AD SE H Nezařazený člen závodník
  Čermáková Jolana 1965 H ST Svatý Petr-LO
  Čermáková Kristýna 2006 AD MZ L Ski Team Harranti Harrachov závodník
  Čermáková Lucie 2008 AD PZ B ST Victoria Brno závodník
  Čermáková Olina 1962 AD H Nezařazený člen
  Čermáková Petra 1987 AD SE L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Čermáková Sára 2006 AD MZ L TJ Jiskra - SK Harrachov závodník
  Černá Adéla 2001 AD MJ H LK Nové Město n.Metují závodník
  Černá Alice 1963 U Nezařazený člen
  Černá Barbora 1991 U Nezařazený člen
  Černá Eva 1953 U Nezařazený člen
  Černá Hana 1971 B Nezařazený člen
  Černá Hana 1985 P SC Černý
  Černá Jana 1979 P SC Černý
  Černá Karolína 2005 AD MZ H SK Janské Lázně závodník
  Černá Kateřina 1986 C Ski Team ALCEDO Milevsko z.s.
  Černá Markéta 1935 E TJ Tesla Pardubice
  Černá Renata 1975 AD MAS MC L Ski klub Masters Rokytnice n.J., z.s. závodník, závodník
  Černá Rita 1954 P SC Černý
  Černá Věra 1961 C Ski Team ALCEDO Milevsko z.s.
  Černěnková Jana 2004 AD SZ M SKI Řetězárna závodník
  Černická Anna 2004 E OK Ski Pardubice z.s.
  Černická Ilona 1970 E OK Ski Pardubice z.s.
  Černický Jakub 2004 AD SZ E OK Ski Pardubice z.s. závodník
  Černický Matěj 2008 E OK Ski Pardubice z.s.
  Černík Miroslav 1975 H SUNSKI Academy z.s.
  Černíková Laura 2008 AD PZ H SUNSKI Academy z.s. závodník
  Černíková Marcela 1975 H SUNSKI Academy z.s.
  Černocký Radko 1961 B Nezařazený člen
  Černocký Tomáš 1985 B Nezařazený člen
  Černohorská Amelie 2009 S SKI KLUB NERATOVICE
  Černohorská Barbora 2003 AD SZ S SKI KLUB NERATOVICE závodník
  Černohorská Jitka 2002 AD MJ C LYKO KLUB PRACHATICE závodník
  Černohorský David 1962 S SKI KLUB NERATOVICE
  Černohorský Mikuláš 1998 AD JU S SKI KLUB NERATOVICE závodník
  Černohorský Zdeněk 1999 AD JU C LYKO KLUB PRACHATICE závodník
  Černohous Marek 2004 AD SZ E Ski klub Ústí n.O závodník
  Černohousová Silvie 2006 AD MZ E Ski klub Ústí n.O závodník
  Černoch Jaroslav 2002 AD MJ Z SKI TEAM ZLÍN závodník
  Černochová Adéla 2004 C Nezařazený člen
  Černošek Milan 1964 MAS MA A Vylepšovací lyžování o.s. závodník
  Černošková Karolína 2001 AD MJ B SKI SKOL o.s. závodník
  Černý Antonín 2010 AD PP K SK Karlovy Vary závodník
  Černý Edmund 2002 AD MJ B SKI SKOL o.s. závodník
  Černý Edmund 1969 B Nezařazený člen
  Černý Jáchym 2006 AD MZ H SA Špindl závodník
  Černý Jakub 2003 AD SZ H SA Špindl závodník
  Černý Jan 1982 L TJ Spartak Rokytnice
aktivni Černý Jiří 1945 AD MAS MB B VSK Technika Brno TD, trenér, závodník
  Černý Josef 1948 U Nezařazený člen
  Černý Lukáš 2001 AD MJ L SK Ještěd (SKJ) závodník
  Černý Lukáš 2012 H SK Janské Lázně
aktivni Černý Martin 1969 AD MAS MA A VŠTJ Technika Praha závodník, rozhodčí, závodník
  Černý Matěj 1999 AD JU L SK Ještěd (SKJ) závodník
  Černý Michal 1984 AD SE P SC Černý závodník
aktivni Černý Michal 1969 AD L SK Ještěd (SKJ) rozhodčí, trenér
aktivni Černý Milan 1951 AD P SC Černý TD, trenér
  Černý Milan 1978 P SC Černý
  Černý Milan 1959 C Ski Team ALCEDO Milevsko z.s.
  Černý Miroslav 1972 MAS MA S TJ Sokol Nové Strašecí závodník
  Černý Miroslav 1946 L SK Ještěd (SKJ)
  Černý Ondřej 1988 AD H Ski klub Špindl rozhodčí
  Černý Štěpán 1986 E Nezařazený člen
  Černý Tomáš 1983 U Nezařazený člen
  Černý Tomáš 2007 AD PZ H SK Janské Lázně závodník
  Černý Václav 2010 E TJ Tesla Pardubice
  Červa Jiří 1963 L Nezařazený člen
  Červa Radek 1965 L Nezařazený člen
  Červená Andrea 1975 AD MAS MC A Ski club masters závodník, závodník
  Červená Irena 1936 P Sokol Špičák
  Červená Jaroslava 1955 U Nezařazený člen
  Červená Kateřina 1971 P Sokol Špičák
  Červená Klára 1997 AD SE P Sokol Špičák závodník
  Červená Natalie 2003 AD SZ P Sokol Špičák závodník
  Červenák Nývltová Renata 1971 AD H LK Nové Město n.Metují trenér
  Červenka Jan 1987 P Sokol Špičák
  Červenka Ladislav 1965 AD MAS MA P Sokol Špičák závodník
  Červenka Martin 1990 P Sokol Špičák
  Červenka Matěj 2008 U Nezařazený člen
  Červenková Marcela 1967 AD P Sokol Špičák
  Červený Jaromír 1957 MAS MB H LK Hradec Králové závodník
  Červený Ladislav 1953 U Nezařazený člen
  Červený Martin 1977 U Nezařazený člen
  Červený Petr 1973 C SKI TEAM BUDWEIS
  Červený Václav 1948 M SK Šumperk
  Červený Václav 1970 P Sokol Špičák
  Červený Václav 1931 P Sokol Špičák
  Červený Vít 1969 P Sokol Špičák
  Červinka Adam 1997 AD SE H SA Špindl závodník
  Červinka David 1966 H ST Svatý Petr-LO
  Červinka Jakub 2008 AD PZ H TJ Spartak SK Vrchlabí závodník
  Červinková Kristýna 1990 AD SE H ST Svatý Petr-LO závodník
  Červinková Ria 1971 H ST Svatý Petr-LO
  Čeřenský Miloslav 1954 E Nezařazený člen
  Čeřovská Alena 1958 L Nezařazený člen
  Čeřovská Anna 2010 L Skiakademie.cz
  Čeřovská Hana 1974 L Skiakademie.cz
  Čeřovská Helena 1952 L Skiakademie.cz
  Čeřovský Jakub 1977 L Skiakademie.cz
  Čeřovský Jiří 1955 MAS MB L TJ LIAZ Jablonec/Nis. závodník
  Čeřovský Jiří 1955 E TJ Tesla Pardubice
  Čeřovský Jonáš 2006 L Skiakademie.cz
  Čeřovský Luděk 1950 L Skiakademie.cz
  Čeřovský Lukáš 1979 AD SE E Nezařazený člen závodník
  Čeřovský Pavel 1978 A SK SJ SKI
  Čeřovský Rostislav 1986 AD SE L Nezařazený člen závodník
  Čeřovský Rostislav 1959 L Nezařazený člen
  Česák Nathanael 2007 AD PZ H SA Špindl závodník
  Česáková Alice 2007 AD PZ K SK Karlovy Vary závodník
  Česáková Apolena 2010 AD PP H SA Špindl závodník
  Česáková Barbora 1992 P Sokol Špičák
  Česáková Eliška 2004 AD SZ K SK Karlovy Vary závodník
  Česáková Ivana 2005 AD MZ K SK Karlovy Vary závodník
  Česáková Vladislava 1959 P Sokol Špičák
  Češík Petr 1998 T LK Svinec
  Češíková Katka 2001 T LK Svinec
  Čéška Ondřej 2001 AD MJ U Nezařazený člen závodník
  Češka Vojtěch 2001 AD MJ U Nezařazený člen závodník
  Čevona Jan 1951 AD E Ski klub Ústí n.O
  Čevona Petr 1975 E Ski klub Ústí n.O
aktivni Čevona Tomáš 1982 AD E Ski klub Ústí n.O rozhodčí
  Čevonová Jana 1976 E Ski klub Ústí n.O
  Čevonová Marie 1950 E Ski klub Ústí n.O
  Čičmancová Tereza 2010 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Čičmancová Vanesa 2008 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Číhák Jan 1988 H Nezařazený člen
  Čihák Jan 1977 A SK Lajdáček
  Čihák Jaromír 1980 P SK Železná Ruda
  Čihák Matyáš 2012 AD PP P SK Železná Ruda závodník
  Čihák Mikuláš 2011 AD PP P SK Železná Ruda závodník
  Čiháková Olivie Anna 2007 AD PZ A SK Lajdáček závodník
  Čihovský Šimon 2003 AD SZ C SKI-CLUB LIPNO závodník
  Činčalová Zuzana 2007 T LK Svinec
  Číp Jiří 1946 AD A TJ Bohemians Praha trenér
  Čípová Nikola 1976 AD SE A TJ Bohemians Praha závodník, trenér
  Čížek Martin 1960 H LK Nové Město n.Metují
  Čižík Daniel 2005 AD MZ L Ski klub Ještěd,z. s. závodník
  Čižík Miroslav 1974 L Ski klub Ještěd,z. s.
  Čižík Samuel 2007 AD PZ L Ski klub Ještěd,z. s. závodník
  Čižíková Zuzana 1976 L Ski klub Ještěd,z. s.
  Čmejla Jakub 2001 AD MJ A LO TJ VS Praha závodník
  Čmejla Jan 2003 AD SZ A Nezařazený člen závodník
  Čmejla Michal 1971 A Nezařazený člen
  Čmejlová Helena 1970 A Nezařazený člen
  Čmejlová Julie 2006 AD MZ A Nezařazený člen závodník
  Čorňák Stanislav 1963 U TJ Mezihoří
  Čtvrtečka Jakub Karel 2003 E OK Ski Pardubice z.s.
  Čtvrtečka Ondřej 2005 AD MZ E OK Ski Pardubice z.s. závodník
  Čuda Adam 2006 E Nezařazený člen
  Čuda Petr 1941 AD MAS MB Nezařazený člen závodník
aktivni Čuda Radek 1967 AD MAS MA A LO TJ VS Praha trenér, závodník
  Čuda Štěpán 1999 AD JU A LO TJ VS Praha závodník
  Čudová Tereza 1995 AD SE A LO TJ VS Praha závodník
  Čukan Michal 1980 H Nezařazený člen
  Čukan Richard 2004 AD SZ H SK Rýchory Mladé Buky závodník
  Čukanová Kristýna 2009 H SK Rýchory Mladé Buky
  Čukanová Markéta 1980 H Nezařazený člen
aktivni Čumrda Michal 1962 AD A SK SJ SKI rozhodčí
  Daberger Jiří 2001 AD MJ Z Nezařazený člen závodník
  Dačev Petr 1963 S SKI KLUB NERATOVICE
  Dačeva Emma 2006 AD MZ S SKI KLUB NERATOVICE závodník
  Dačeva Sára 2007 AD PZ S SKI KLUB NERATOVICE závodník
  Dačeva Simona 1975 S SKI KLUB NERATOVICE
  Dadák Michal 1961 AD MAS MB M PRO SKI Prostějov závodník
aktivni Dadejík Marek 1997 AD SE H ST Svatý Petr-LO závodník, trenér
  Dadejíková Martina 1971 H ST Svatý Petr-LO
  Daehne Aleš 1965 Z SKI Soláň
  Daehnová Aneta 1992 Z Nezařazený člen
aktivni Daehnová Eva 1965 AD Z SKI Soláň rozhodčí, trenér
  Dajbych Oldřich 1953 K Klub Krušných hor
  Dalecká Andrea 2010 AD PP L Ski Team Harranti Harrachov závodník
  Dalecká Michaela 2010 AD PP L Ski Team Harranti Harrachov závodník
  Dalihodová Lucie 1990 AD H Ski klub Špindl rozhodčí
  Daněk Boris 1962 AD MAS MB B SKI KLUB JUNIOR Brno závodník, závodník
  Daněk Jan 2011 L SC TIGERS
  Daněk Josef 1954 Z LK Zlín
  Daněk Vojtěch 1984 AD SE Z LK Zlín závodník
  Dang Ba David 2011 H SK LOQUITA´S, o.s.
  Danielis Tomáš 1973 Z LK Zlín
  Danielisová Alžběta 2008 Z LK Zlín
  Danielisová Hana 2006 Z LK Zlín
  Danielovská Kateřina 2004 E TJ Tesla Pardubice
  Danihelka Adam 2012 AD PP T TC Praděd závodník
  Danihelka Daniel 2009 AD PP T TC Praděd závodník
  Danihelka Miloš 1944 E TJ Tesla Pardubice
aktivni Danihelková Alena 1978 AD MAS MC B VSK VUT Brno závodník, TD, trenér, závodník
  Danihelková Anna 2005 E Nezařazený člen
  Danko Karel 1977 H Centrum handicap.lyžařů
  Daňková Anežka 2003 AD SZ E Ski klub Hlinsko závodník
  Daňková Martina 2006 H LK Nové Město n.Metují
  Daňková Valerie 2009 L SC TIGERS
  Daňková Zuzana 2003 AD SZ H LK Nové Město n.Metují závodník
  Danos Adrian 2009 T SK Vrbno
  Danos Marian 2002 AD MJ T SK Vrbno závodník
aktivni Danos Marian 1974 AD MAS MA T SK Vrbno trenér, závodník
  Danosová Marinella 1982 T SK Vrbno
  Danosová Petra 1981 T SK Vrbno
  Danovič Adam 2009 AD PP C SKI TEAM BUDWEIS závodník
  Danovič Josef 1956 C SKI TEAM BUDWEIS
  Danovič Petr 2002 AD MJ C SKI TEAM BUDWEIS závodník
  Danovičová Jitka 1971 C SKI TEAM BUDWEIS
  Daridová Marie 1933 P Sokol Špičák
  Daron Šimon 2007 AD PZ Z Nordica Ski Zlín závodník
  Dařílek Jan 1996 AD SE H TJ Sokol Deštné v O.h. závodník
  Dařílek Jiří 1968 H TJ Sokol Deštné v O.h.
  David Dalibor 1957 Z Nezařazený člen
aktivni David Martin 1984 AD SE H TJ Lok. Trutnov závodník, TD, trenér
aktivni David Martin 1973 AD H SK Rýchory Mladé Buky rozhodčí, trenér
  David Radim 1964 T Ski Bílá
  Davidová Annemarie 2005 AD MZ T Ski Bílá závodník
aktivni Davidová Jaroslava 1946 AD MAS MC H TJ Lok. Trutnov závodník, trenér, závodník
aktivni Davidová Marcela 1976 AD H SK Rýchory Mladé Buky rozhodčí, trenér
  Davidová Marcela 1959 Z Nezařazený člen
  Davidová Michaela 1999 AD JU H Nezařazený člen závodník
  Dbalý Karel 1972 AD U Nezařazený člen trenér
  Dbalý Karel 2005 AD MZ U Nezařazený člen závodník
  De Rijke Chris 1965 H TJ Slovan Pec pod Sněžkou
  De Rijke Chris Nicholas 2006 AD MZ H TJ Slovan Pec pod Sněžkou závodník
  De Rijke Julie 2003 AD SZ H TJ Slovan Pec pod Sněžkou závodník
  De Rijke Kateřina 1971 H TJ Slovan Pec pod Sněžkou
  Děbnárová Jana 2003 AD SZ K Nezařazený člen závodník
  Decastelo Jiří 1990 AD SE A SKI AVIA Praha o.s. závodník
  Decastelo Jiří 1954 AD A SKI AVIA Praha o.s. trenér
  Dědeček Roman 1951 AD MAS MB L TJ Spartak Rokytnice závodník
  Dědek Stanislav 1973 Z SK MEZ Vsetín
  Dědicová Martina 2004 E TJ Tesla Pardubice
  Dědič Robert 1975 Z Nezařazený člen
  Dědková Ivana 1974 Z SK MEZ Vsetín
  Dedková Klára 2009 E TJ Tesla Pardubice
  Dědková Leona 2002 AD MJ Z SK MEZ Vsetín závodník
  Deimling Harry 2007 AD PZ L TJ Dukla Liberec závodník
  Deimling Harry 1977 L Nezařazený člen
  Deimlingová Vlasta 1982 L Nezařazený člen
  Dejm Jan 1978 A SK SJ SKI
  Dejmková Iveta 1974 H ST Svatý Petr-LO
  Dejmová Alena 1978 A SK SJ SKI
  Del Maschio Barbara 1992 AD SE T Nezařazený člen závodník
  Dellingerová Anna 2003 AD SZ K Nezařazený člen závodník
  Delong Ivo 1967 T Nezařazený člen
  Demel Patrik 2003 Z LO Hrachovec
  Demuthová Věra 1948 E Ski klub Ústí n.O
  Denke Lucie Ema 2009 AD PP A LO TJ VS Praha závodník
  Denke Lukáš Daniel 2011 AD PP A LO TJ VS Praha závodník
  Dětinský Marek 2006 AD MZ L Ski Team Harranti Harrachov závodník
  Devátý Jan 1979 H Nezařazený člen
  Deyl Jiří 1989 A SK SJ SKI
aktivni Deyl Otakar 1954 AD A SK SJ SKI rozhodčí
aktivni Deyl Petr 1992 AD A SK SJ SKI rozhodčí
  Deylová Irena 1960 A SK SJ SKI
aktivni Diakov Dan 1968 AD B SKI SKOL o.s. trenér
  Diakov Jakub 1998 AD JU B SKI SKOL o.s. závodník
  Diakovová Tereza 2000 AD JU B SKI SKOL o.s. závodník
  Diblíček Michal 2006 AD MZ H SA Špindl závodník
  Diblíková Veronika 1989 E Ski klub Ústí n.O
aktivni Dittrich Karel 1978 AD A Nezařazený člen rozhodčí, trenér
  Divecká Milena 1953 E Nezařazený člen
  Divecká Tereza 1983 E Ski klub Ústí n.O
  Divecký Miroslav 1979 E Ski klub Ústí n.O
  Divínová Jana 1944 Z LK Radhošť
  Diviš Dominik 2010 AD PP U LK Chomutov závodník
  Diviš Jan 1985 AD SE U LK Chomutov závodník
  Diviš Viktor 1954 AD U LK Chomutov
  Divišová Gabriela 1971 E Nezařazený člen
  Divišová Varvara 1954 AD U LK Chomutov
  Dlabač Marek 2003 AD SZ K SK Karlovy Vary závodník
  Dlabal Adam 2009 AD PP H SK Rýchory Mladé Buky závodník
aktivni Dlabola Luboš 1958 AD H TJ Spartak SK Vrchlabí TD, trenér
aktivni Dlabolová Lenka 1981 AD H TJ Spartak SK Vrchlabí rozhodčí, trenér
  Dlapka Vojtěch 1994 J SK SHS Třebíč
  Dlask Filip 1999 AD JU L TJ Stadion Nový Bor závodník
  Dlouhá Alžběta 2011 AD PP P SA Špičák závodník
  Dlouhá Ester 2003 AD SZ A Nezařazený člen závodník
  Dlouhá Sylvie 1976 H ST Svatý Petr-LO
  Dlouhá Viktorie 2007 AD PZ H SK Špindl z.s. závodník
  Dlouhý Martin 1978 AD U Lok. Teplice trenér
  Dlouhý Miloslav 1953 AD MAS MB U Lok. Teplice závodník, trenér, závodník
  Dlouhý Miloš 1982 AD U Lok. Teplice trenér
  Dlouhý Petr 2007 AD PZ H TJ Slovan Pec pod Sněžkou závodník
  Dlouhý Šimon 2007 AD PZ B ST Victoria Brno závodník
  Dlouhý Vítek 2008 AD PZ P SA Špičák závodník
  Dobeš Jan 1993 AD SE S SKI KLUB NERATOVICE závodník
  Dobeš Josef 2000 AD JU Z Nezařazený člen závodník
  Dobeš Petr 1969 S SKI KLUB NERATOVICE
  Dobeš Robert 1972 Z Nezařazený člen
  Dobešová Jana 1970 S SKI KLUB NERATOVICE
  Dobešová Pavla 2007 AD PZ B Nezařazený člen závodník
  Dobešová Petra 2008 AD PZ B Nezařazený člen závodník
  Dobešová Taťána 2002 AD MJ Z Nezařazený člen závodník
  Dobiášová Kateřina 1993 Z Nezařazený člen
  Dobiášová Vendula 2003 Z LO Hrachovec
  Dobroucká Veronika 2007 E Ski klub Ústí n.O
  Dobroucký Daniel 1971 E Ski klub Ústí n.O
  Dobrovodská Renata 1974 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Dobrovodská Sára 2006 AD MZ L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Dobrovodský Adam 2004 AD SZ L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Dobrovodský Radim 1966 L TJ Bižu. Jablonec n/N
aktivni Dobrovská Pavla 1977 AD M LO TJ Tatran Litovel trenér
  Dočkal Aleš 1971 T TJ VOKD Ostrava-Poruba - LO
  Dočkal Filip 2011 H TELEMARK KLUB ŠPINDL
  Dočkal Radek 2008 AD PZ H TELEMARK KLUB ŠPINDL závodník
  Dočkalová Renata 2010 H TELEMARK KLUB ŠPINDL
  Dohnal Jakub 1985 AD SE L Nezařazený člen závodník
  Dohnal Karel 2002 AD MJ M SK Šumperk závodník
  Dohnal Květoslav 1953 M SK Šumperk
  Dohnal Roman 1984 M SK Šumperk
  Dohnal Tobiáš 2009 AD PP H MOTION TEAM, z.s. závodník
  Dohnal Vladimír 1958 L Nezařazený člen
  Dohnal Vojtěch 1987 AD SE T Nezařazený člen závodník
  Dohnalová Klára 1993 AD SE T Nezařazený člen závodník
  Dohnalová Renata 1969 U Nezařazený člen
  Dohnalová Rozálie 2002 AD MJ M SK Šumperk závodník
  Dohnalová Šárka 1963 T Nezařazený člen
  Dokoupilová Adriana 1990 L Nezařazený člen
  Dokoupilová Kateřina 1997 M SK Kouty
  Doksanská Anna 2000 AD JU H TJ Sokol Deštné v O.h. závodník
  Doksanská Gabriela 1971 H TJ Sokol Deštné v O.h.
  Dolanský Josef 1973 E Nezařazený člen
  Doleček Lukáš 2007 E Ski team Buková hora
  Doleček Radim 1931 E Ski klub Ústí n.O
  Doleček Radim 1970 E Ski klub Ústí n.O
  Doleček Radim 2004 E Ski klub Ústí n.O
  Doleček Tomáš 1965 E Ski klub Ústí n.O
  Dolečková Kristýna 2014 Z LO Hrachovec
  Dolečková Lucie 1975 E Ski klub Ústí n.O
  Dolečková Tereza 2010 Z LO Hrachovec
  Dolejš Lukáš 2005 AD MZ L Nezařazený člen závodník
  Dolejš Ondřej 1970 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Dolejší Jan 2006 AD MZ L TJ Stadion Nový Bor závodník
  Dolejší Kateřina 2001 AD MJ L TJ Stadion Nový Bor závodník
  Dolejší Lenka 1974 L TJ Stadion Nový Bor
  Dolejší Simona 1956 L Nezařazený člen
  Dolejšová Eva 1976 L Nezařazený člen
  Dolejšová Josefina 2008 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Dolejšová Julie 2005 L TJ Bižu. Jablonec n/N
aktivni Dolenská Marta 1972 AD L ČSK Vysoké nad Jizerou rozhodčí
aktivni Dolenský Matěj 1998 AD JU L ČSK Vysoké nad Jizerou závodník, rozhodčí
aktivni Dolenský Petr 1971 AD L ČSK Vysoké nad Jizerou rozhodčí
aktivni Doležal Ivo 1973 AD MAS MA J Ski klub Velké Meziříčí trenér, závodník
  Doležal Jan 1995 AD SE T Nezařazený člen závodník
  Doležal Josef 1939 E SK Pardubice
  Doležal Karel 1943 AD P SK Arnika Plzeň
  Doležal Lukáš 1993 AD SE T Nezařazený člen závodník
  Doležal Lukáš 1979 AD SE H Borský klub lyžařů závodník
  Doležal Lukáš 2006 AD MZ H Borský klub lyžařů závodník
aktivni Doležal Martin 1972 AD SE P SK Arnika Plzeň závodník, rozhodčí, trenér
  Doležal Ondřej 1986 AD SE T Nezařazený člen závodník
  Doležal Šimon 2008 AD PZ C SK Písek závodník
  Doležal Tomáš 2003 AD SZ S AŠ Ml.Boleslav závodník
  Doležal Tomáš 1957 T Nezařazený člen
aktivni Doležal Zdeněk 1952 AD S AŠ Ml.Boleslav rozhodčí, trenér
  Doležalová Thea 2009 AD PP H Nezařazený člen závodník
  Doležel František 1951 Z SKI Soláň
  Doležel Jan 1947 M Nezařazený člen
  Doležel Jiří 1980 AD SE H TJ Lok. Trutnov závodník
  Dominiak Marta 1972 L SK Ještěd (SKJ)
  Dominiak Mikolaj 2004 AD SZ L SK Ještěd (SKJ) závodník
  Dopitová Radka 1982 E Nezařazený člen
  Ďorď Petr 1972 MAS MA S Nezařazený člen závodník
  Dorňák Radim 2007 Z LO Hrachovec
  Dorňák Štěpán 1999 AD JU T Nezařazený člen závodník
  Dorňáková Barbora 2003 Z LO Hrachovec
  Dorňáková Eliška 1995 AD SE T Nezařazený člen závodník
  Dorotík Ondřej 2001 AD MJ Z SKI Soláň závodník
aktivni Dorotík Radim 1973 AD Z SKI Soláň trenér
  Dorotík Vojtěch 2007 AD PZ Z SKI Soláň závodník
  Doseděl František 2005 AD MZ A SK Lajdáček závodník
  Doseděl Jan Martin 2003 AD SZ A SK Lajdáček závodník
  Doseděl Miroslav 1946 C LO TJ Motor Čes. Bud.
  Dosedělová Hana 1952 C LO TJ Motor Čes. Bud.
  Dosedělová Martina 1966 A SK MONSUN, z.s.
  Doskočil Ctibor 1952 Nezařazený člen
  Doskočilová Barbora 2001 AD MJ T Ski Bílá závodník
  Dospivova Sofia 2009 AD PP H SA Špindl závodník
  Dospivova Viktoria 2007 AD PZ H SA Špindl závodník
  Dostál Jakub 1987 E Nezařazený člen
  Dostál Jiří 1950 A Kronos Praha
  Dostál Kamil 1977 M Nezařazený člen
  Dostál Martin 2008 AD PZ C LYKO KLUB PRACHATICE závodník
  Dostál Martin 1987 E Ski klub Hlinsko
aktivni Dostál Oldřich 1947 AD MAS MB E SKI TEAM Česká Třebová, z.s. trenér, závodník
  Dostál Pavel 1966 E Nezařazený člen
  Dostál Václav 2003 AD SZ C LYKO KLUB PRACHATICE závodník
aktivni Dostál Václav 1973 AD C LYKO KLUB PRACHATICE rozhodčí, trenér
  Dostálek Jakub 2006 E SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
  Dostálek Roman 1970 E Ski klub Ústí n.O
  Dostalík Dan 2011 AD PP B Lemur z.s. závodník
  Dostalík Matěj 2010 AD PP B Lemur z.s. závodník
  Dostalík Zdeněk 1944 Z SKI Soláň
  Dostalíková Pavla 1948 Z SKI Soláň
  Dostálová Anna 2005 AD MZ C LYKO KLUB PRACHATICE závodník
  Dostalová Barbora 2007 AD PZ Z Nordica Ski Zlín závodník
  Dostálová Ing. 2009 C LYKO KLUB PRACHATICE
  Dostálová Karolína 2008 AD PZ H LK Hradec Králové závodník
aktivni Dostálová Lenka 1976 AD C LYKO KLUB PRACHATICE rozhodčí, trenér
  Dostálová Lucie 2003 AD SZ C LYKO KLUB PRACHATICE závodník
  Dostalová Markéta 2009 AD PP Z Nordica Ski Zlín závodník
  Dostálová Vlasta 1995 E SK Pardubice
  Dostálová Vlasta 1967 E SK Pardubice
  Dostálová Zuzana 1982 U Nezařazený člen
  Došek Michal 2006 AD MZ L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Došel Rudolf 1929 E Nezařazený člen
  Došelová Vlasta 1929 E Nezařazený člen
  Doubek Adam 1998 AD JU S Nezařazený člen závodník
  Doubek Jan 1985 AD SE U Lok. Teplice závodník
  Doubek Miloš 1957 AD U Lok. Teplice trenér
  Doubek Pavel 1959 S Nezařazený člen
  Doubek Petr 1963 AD MAS MB Nezařazený člen závodník
  Doubek Šimon 1998 AD JU S Nezařazený člen závodník
  Doubková Anna Marie 2008 E TJ Tesla Pardubice
  Doubková Michaela 2007 H SK Janské Lázně
  Doubková Nella 2005 AD MZ H Nezařazený člen závodník
  Doubrava Marek 1974 M SK Šumperk
  Doubrava Tomáš 1970 M SK Šumperk
  Doubrava Vlasta 1964 AD Nezařazený člen trenér
  Doubravová Alexandra 1998 M SK Šumperk
  Doubravová Iva 1980 M SK Šumperk
  Doubravová Kristýna 1994 AD SE H Nezařazený člen závodník
  Doubravová Laura 1994 M SK Šumperk
  Doucha Jakub 2006 AD MZ C SKI TEAM BUDWEIS závodník
  Doucha Václav 2008 AD PZ C LO TJ Motor Čes. Bud. závodník
  Douchová Blanka 1979 C SKI TEAM BUDWEIS
  Doumelová Ivana 1995 AD SE Nezařazený člen závodník
  Drábek Tomáš 2007 H Nezařazený člen
  Drábková Jitka 1983 H Nezařazený člen
  Drahníková Veronika 2006 AD MZ H SK Janské Lázně závodník
  Drahňovská Kateřina 2010 S SKI KLUB NERATOVICE
  Drahoňovská Lucie 2007 S SKI KLUB NERATOVICE
  Drahoňovská Valerie 2011 AD PP L Ski Team Harranti Harrachov závodník
  Drahoňovský Jan 2004 S SKI KLUB NERATOVICE
  Drahoňovský Radek 1980 H SUNSKI Academy z.s.
  Drahoš Petr 1986 AD SE H SK Akáda Janské Lázně závodník
  Drajer Vojtěch 1987 E TJ Tesla Pardubice
  Drajerová Barbora 1991 E TJ Tesla Pardubice
aktivni Drápala Miloš 1972 AD Z SKI Soláň trenér
aktivni Drápala Petr 1980 AD SE T SK Annaberg závodník, rozhodčí, trenér
aktivni Drápala Petr 1957 AD T SK Annaberg rozhodčí, trenér
  Drápalová Bohumila 1958 AD T SK Figura
  Drápalová Elena 2006 AD MZ Z SKI Soláň závodník
aktivni Drápalová Eva 1986 AD SE T SK Annaberg závodník, rozhodčí, trenér
  Drápela Jiří 1972 L Nezařazený člen
  Drápela Matěj 2004 AD SZ L SKI TEAM LIBEREC závodník
  Drápelová Michalová Renata 1972 L Nezařazený člen
  Drbal Vojtěch 2005 AD MZ Z Nezařazený člen závodník
  Drbohlav Patrick 1996 A SK SJ SKI
  Drbohlav Zbyněk 1960 A SK SJ SKI
  Drbohlavová Laura 2010 H SK Janské Lázně
  Drbohlavová Linda 2008 H SK Janské Lázně
  Drda David 2005 AD MZ L Nezařazený člen závodník
  Drda Šimon 2003 AD SZ L SC TIGERS závodník
  Drdová Lucie 2007 L SC TIGERS
  Drengubáková Andrea 1990 AD SE P SK Železná Ruda závodník
  Drha Adam 2001 AD MJ H SK Špindl z.s. závodník
  Drha Tadeáš 2002 AD MJ C LYKO KLUB PRACHATICE závodník
  Drhová Berenika 2005 AD MZ C LYKO KLUB PRACHATICE závodník
  Drhová Bianka 2006 AD MZ Z Nordica Ski Zlín závodník
  Drhová Denisa 2006 AD MZ Z Nordica Ski Zlín závodník
  Drhová Eva 2008 AD PZ H TJ LO Spartak Vrchlabí závodník
  Drhová Linda 2009 AD PP Z Nordica Ski Zlín závodník
  Drizhal Vladimír 1962 S Nezařazený člen
  Drlík Jiří 1949 AD MAS MB T SK Annaberg závodník
  Drlík Pavel 1951 AD MAS MB B Nezařazený člen závodník
  Drnec Matouš 2010 AD PP P SA Špičák závodník
  Drobný Jiří 2005 AD MZ U SK Telnice závodník
  Droppa František 1994 H Nezařazený člen
  Drozdík Petr 1970 L Nezařazený člen
  Drozdíková Dominika 1995 AD SE L Nezařazený člen závodník
  Dršata Marek 2004 AD SZ H SK WAXON závodník
  Dršatová Tereza 2001 AD MJ H SK WAXON závodník
  Drtinová Lucie 1988 AD SE U TJ Klínovec LO závodník
  Druhan Vojťěch 1999 Z Nezařazený člen
  Dřevěná Anna 1994 AD SE U Nezařazený člen závodník
  Dřevěná Hana 1961 AD L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Dřevěná Jana 1987 AD SE L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Dřevěná Radana 1965 U Nezařazený člen
aktivni Dřevěný Dalibor 1965 AD U Lok. Teplice trenér
  Dřevěný Matyáš 2007 AD PZ U Ski Club Bouřňák z.s. závodník
  Dřevěný Zdeněk 1989 AD SE L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Dřevěný Zdeněk 1962 AD L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Dřevíkovská Dagmar 1954 E SK Pardubice
  Dřevíkovský Jan 1987 E SK Pardubice
  Dřevíkovský Petr 1946 E SK Pardubice
  Dub Petr 1966 S Ski klub Kralupy
  Dub Tomáš 1999 AD JU S Ski klub Kralupy závodník
  Dubanič Matěj 2002 AD MJ U Nezařazený člen závodník
aktivni Dubčák David 1976 AD MAS MA Z SK MEZ Vsetín závodník, rozhodčí, trenér, závodník
  Duben Pavel 1972 AD L Nezařazený člen
  Duben Václav 1949 L Nezařazený člen
  Dubjel Simon 2009 E TJ Tesla Pardubice
  Dubnová Anna 2009 H TJ Sokol Deštné v O.h.
aktivni Dubnová Lenka 1971 AD L Nezařazený člen rozhodčí
  Dubnová Nicola 1999 AD JU H ALPIN SC závodník
aktivni Dubová Alena 1971 AD S Ski klub Kralupy trenér
  Dubová Petra 2004 AD SZ S Ski klub Kralupy závodník
aktivni Dubovská Martina 1992 AD SE H Ski klub Špindl závodník, rozhodčí, trenér
  Dubovska Zuzana 1963 T Nezařazený člen
aktivni Dubovský Jano 1960 AD H Ski klub Špindl trenér
  Dubravčák Michal 1953 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Dudák Marek 1974 AD C SKI-CLUB LIPNO trenér
  Dudák Matěj 2003 AD SZ C SKI-CLUB LIPNO závodník
  Dudák Šimon 2005 AD MZ C SKI-CLUB LIPNO závodník
  Dudek Jan 1985 Z SKI Soláň
  Dudek Jaroslav 2010 AD PP H TJ Slovan Pec pod Sněžkou závodník
  Dudek Libor 1966 M SK Šumperk
  Dudek Tomáš 1968 S Nezařazený člen
  Dudíková Nikola 1992 T Nezařazený člen
  Dudková Johana 2007 AD PZ H TJ Slovan Pec pod Sněžkou závodník
  Dufek Jan 2006 AD MZ U Nezařazený člen závodník
  Dufek Matěj 2000 AD JU U Nezařazený člen závodník
aktivni Dufek Milan 1969 AD U SKI CLUB Litvínov z.s. rozhodčí
  Dufek Vladimír 1974 AD U LK Jirkov
  Dufek Vladimír 2007 AD PZ U LK Jirkov závodník
  Duffek Jan 1983 E Ski klub Ústí n.O
  Dufková Lucie 2004 AD SZ U SKI CLUB Litvínov z.s. závodník
  Dufková Radka 2005 AD MZ U LK Jirkov závodník
  Ducháč Jan 1995 AD SE H LK Hradec Králové závodník
  Ducháč Michal 1990 AD SE H LK Hradec Králové závodník
  Ducháč Zdeněk 1966 AD H LK Hradec Králové
  Ducháčková Denisa 1986 L SKI TEAM LIBEREC
  Ducháčková Iveta 1988 AD SE L SKI TEAM LIBEREC závodník, trenér
  Ducháčková Naděžda 1960 L SKI TEAM LIBEREC
  Ducháčová Iveta 1965 H LK Hradec Králové
  Duchoň Bohumil 1947 MAS MB A Nezařazený člen závodník
  Duchoňová Michaela 1994 AD SE L TJ Spartak Rokytnice závodník
  Duchovná Klára 2005 J Nezařazený člen
  Dukát Petr 1965 MAS MA A SK SJ SKI závodník
  Dulavová Michaela 1984 T Ski Bílá
  Ďulíková Radka 1974 Z Nezařazený člen
  Dumbrovský Pavel 1972 AD M SKI Řetězárna trenér
  Dumbrovský Vojtěch 2005 AD MZ M Nezařazený člen závodník
  Dunaj Michal 1983 U Nezařazený člen
  Dunděra Adam 2004 AD SZ T LK Baník Ostrava závodník
  Dunděra Jan 1999 AD JU T LK Baník Ostrava závodník
aktivni Dunděra Radim 1967 AD T LK Baník Ostrava trenér
  Dunděra Tomáš 1993 AD SE T LK Baník Ostrava závodník
  Dunděrová Martina 1971 T LK Baník Ostrava
  Dunka Martin 1973 H TELEMARK KLUB ŠPINDL
  Dunka Matěj 1979 H TELEMARK KLUB ŠPINDL
  Dunka Mikuláš 2006 AD MZ H TELEMARK KLUB ŠPINDL závodník
  Dunková Olivie 2004 AD SZ H TELEMARK KLUB ŠPINDL závodník
  Dunovský Jan 1997 AD SE E Nezařazený člen závodník
  Dunovský Tomáš 1976 AD SE C Nezařazený člen závodník
  Dupal Jan 1971 AD MAS MA L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník, závodník
  Dupal Jiří 1991 AD SE M KL LOKO Olomouc závodník
  Dupal Jiří 1949 M KL LOKO Olomouc
  Dupal Ondřej 2001 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Dupalová Blanka 1977 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Dupalová Jitka 1960 AD SE U SC Krušnoborci závodník
  Dupalová Klára 2007 AD PZ L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Ďurovcová Soňa 1992 AD SE E Nezařazený člen závodník
  Ďurovcová Zuzana 1959 E TJ Tesla Pardubice
  Ďurovec Pavel 1957 E TJ Tesla Pardubice
  Dusílek Jakub 1974 T Ski Bílá
  Dusílek Jaroslav 1949 T Ski Bílá
  Dusílek Ondřej 1980 T Ski Bílá
  Dusílková Marie 1950 T Ski Bílá
  Dušek Jakub 1993 AD SE E TJ Tesla Pardubice závodník
  Dušek Jakub 2007 L Nezařazený člen
  Dušek Jaromír 1948 P Sokol Špičák
  Dušek Jaroslav 1967 E TJ Tesla Pardubice
  Dušek Marek 1976 H Centrum handicap.lyžařů
  Dušek Martin 1998 AD JU E TJ Tesla Pardubice závodník
  Dušek Matěj 2003 C SKI-CLUB LIPNO
  Dušek Petr 1966 AD C SKI-CLUB LIPNO
  Dušek Petr 1996 AD SE C Nezařazený člen závodník
  Dušek Štěpán 1998 E Ski klub Ústí n.O
  Dušková Kateřina 1953 H SK Akáda Janské Lázně
  Dušková Kateřina 2006 L Nezařazený člen
  Dušková Lucie 2008 AD PZ E TJ Tesla Pardubice závodník
  Dušková Marie 1953 P Sokol Špičák
  Dušková Michaela 1985 P Sokol Špičák
  Dušková Tereza 2008 H Nezařazený člen
  Dušková Tereza 2008 H Centrum handicap.lyžařů
  Dušková Viktorie 2006 AD MZ L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Dušková Zuzana 1969 E TJ Tesla Pardubice
  Dušovská Tamara 1998 AD JU J Ski klub Velké Meziříčí závodník
  Dušovský Jakub 2001 AD MJ J Ski klub Velké Meziříčí závodník
  Dušovský Samuel 2001 AD MJ J Ski klub Velké Meziříčí závodník
  Duštíra Vitek 2007 AD PZ L Nezařazený člen závodník
  Duštírová Tereza 2004 AD SZ L Nezařazený člen závodník
  Dvorský David 1990 AD SE C Nezařazený člen závodník
  Dvorský Roman 1996 AD SE J Nezařazený člen závodník
  Dvořáček Adam 2009 E TJ Tesla Pardubice
  Dvořáček Dan 1979 A Ski club masters
  Dvořáček Milan 1938 M SK Šumperk
aktivni Dvořáček Pavel 1969 AD K SK Bublava rozhodčí
  Dvořáček Petr 1972 M SK Šumperk
  Dvořáček Tomáš 1986 M Nezařazený člen
  Dvořáčková Adéla 2003 AD SZ K SK Bublava závodník
  Dvořáčková Anna 2008 AD PZ B SKP Kometa Brno závodník
  Dvořáčková Beata 2003 AD SZ K SK Bublava závodník
  Dvořáčková Emma 2006 AD MZ B SKP Kometa Brno závodník
  Dvořáčková Klára 1999 E Nezařazený člen
  Dvořáčková Linda 2007 E TJ Tesla Pardubice
  Dvořák Adam 1994 AD SE M SK Šumperk závodník
  Dvořák Antonín 1945 U TJ Mezihoří
  Dvořák Bohuslav 1974 L Nezařazený člen
  Dvořák Dalibor 1983 A Nezařazený člen
  Dvořák Daniel 2002 H Nezařazený člen
  Dvořák David 2004 AD SZ L Ski Team Harranti Harrachov závodník
  Dvořák David 1973 A SK Galea
  Dvořák Dominik 1994 AD SE A SK Galea závodník
  Dvořák Ferdinand 1998 AD JU M SK Šumperk závodník
  Dvořák Filip 1985 E Nezařazený člen
  Dvořák Filip 2002 AD MJ T Ski Bruntál závodník
  Dvořák František 1936 M Nezařazený člen
  Dvořák Jáchym 1973 Z SKI Soláň
  Dvořák Jaromír 1990 AD SE L Nezařazený člen závodník
  Dvořák Karel 1961 AD M SK Šumperk trenér
  Dvořák Marek 2004 AD SZ Z SKI Soláň závodník
  Dvořák Marek 2005 AD MZ H SA Špindl závodník
  Dvořák Marek 1970 H Nezařazený člen
  Dvořák Matyáš 2008 E SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
  Dvořák Matyáš 2009 AD PP L Ski Team Harranti Harrachov závodník
  Dvořák Michal 1982 AD A Sport Club Fun rozhodčí
  Dvořák Ondřej 1981 H TJ Sokol Deštné v O.h.
  Dvořák Patrik 2000 AD JU P Nezařazený člen závodník
  Dvořák Pavel 1981 AD SE H SK Akáda Janské Lázně závodník
  Dvořák Pavel 1967 H Nezařazený člen
aktivni Dvořák Petr 1958 AD A SKI AVIA Praha o.s. rozhodčí
  Dvořák Petr 1979 MAS MA L TJ Sokol ŽBS závodník
  Dvořák Petr 1978 AD MAS MA H Nezařazený člen závodník
  Dvořák Petr 1972 A Nezařazený člen
  Dvořák Radomír 1963 M SK Šumperk
  Dvořák Tomáš 1965 MAS MA B TONDA SPORT závodník
  Dvořák Tomáš 2006 AD MZ L Ski Team Harranti Harrachov závodník
  Dvořák Tomáš 2004 L Nezařazený člen
  Dvořák Tomáš 1972 E SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
  Dvořák Tomáš 2008 AD PZ Z Nordica Ski Zlín závodník
  Dvořák Tomáš 1985 MAS MA L TJ Sokol ŽBS závodník
  Dvořák Václav 1971 E SK České Petrovice
  Dvořák Zbyněk 1969 M SK Šumperk
  Dvořák Zdeněk 1964 S Nezařazený člen
  Dvořáková Adéla 2004 L TJ Sokol ŽBS
  Dvořáková Alice 1967 H Nezařazený člen
  Dvořáková Barbora 1999 AD JU E SK České Petrovice závodník
  Dvořáková Barbora 1988 M SK Šumperk
  Dvořáková Dana 1965 A Nezařazený člen
  Dvořáková Denisa 2006 E SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
  Dvořáková Ema 2001 AD MJ Z SKI Soláň závodník
  Dvořáková Iva 1974 H LK Hradec Králové
  Dvořáková Iva 1979 H TJ Sokol Deštné v O.h.
  Dvořáková Jana 1969 E SK České Petrovice
  Dvořáková Jana 1973 H Nezařazený člen
  Dvořáková Kateřina 2000 L Nezařazený člen
  Dvořáková Klára 1996 AD SE M SK Šumperk závodník
  Dvořáková Kristina 2007 AD PZ L Ski Team Harranti Harrachov závodník
  Dvořáková Lucie 1995 U Nezařazený člen
  Dvořáková Marie 2007 L TJ Sokol ŽBS
  Dvořáková Martina 1993 A SK DNF
  Dvořáková Michaela 1998 AD JU K Nezařazený člen závodník
  Dvořáková Michaela 1992 L Nezařazený člen
  Dvořáková Miroslava 1981 L Nezařazený člen
  Dvořáková Nikola 2000 U Nezařazený člen
  Dvořáková Nina 2012 H TJ Sokol Deštné v O.h.
  Dvořáková Pavlína 1988 AD B Nezařazený člen trenér
  Dvořáková Stella 2010 H TJ Sokol Deštné v O.h.
  Dvořáková Zuzana 1995 AD SE P Nezařazený člen závodník
  Dvořáková Žofie 1989 M SK Šumperk
  Dyba Vítězslav 1964 T Nezařazený člen
  Dybová Renata 1994 T Nezařazený člen
  Dymáček Martin 1974 K TJ Jáchymov
  Dymáček Matěj 2012 AD PP K TJ Jáchymov závodník
  Dymesova Pavlina 1982 H Nezařazený člen
  Dynková Veronika 2005 Z TJ Slovan Luhačovice
  Dytrych Tomáš 1973 AD MAS MA C SKI TEAM MONÍNEC, z.s. závodník, závodník
  Dytrychová Vanesa 2005 AD MZ C SKI TEAM MONÍNEC, z.s. závodník
  Dziacký Matěj 1990 Z SNOW ACADEMY, o.s.
  Dziaková Lucie 2006 E Nezařazený člen
  Edelmann Mathias 2010 C Nezařazený člen
  Egydy David 1983 E Ski klub Ústí n.O
  Egydy Milan 1952 E Ski klub Ústí n.O
  Egydy Milan 1980 E Ski klub Ústí n.O
  Egydyová Dana 1949 E Ski klub Ústí n.O
  Egydyová Marie 1978 E Ski klub Ústí n.O
  Egyházi Adam 1999 AD JU A Sokol Nusle - LO závodník
  Egyházi David 2002 AD MJ A Sokol Nusle - LO závodník
  Egyházi Jakub 2011 AD PP A Sokol Nusle - LO závodník
  Ehl Adam 1986 E Ski klub Ústí n.O
  Ehl Jiří 1932 E Ski klub Ústí n.O
  Ehl Matěj 1979 E Ski klub Ústí n.O
  Ehl Sebastian 1993 AD SE H Nezařazený člen závodník
  Eichert Marek 2007 AD PZ M Ski team Hrubá Voda závodník
  Eichert Marek 1973 M Nezařazený člen
  Eichertová Kristin 2005 AD MZ M Ski team Hrubá Voda závodník
  Eichler Stanislav 1960 AD MAS MB L TJ Spartak Rokytnice závodník
  Eiselt Samuel 2010 AD PP C SK CHLUM závodník
  Eiselt Tomáš 1965 H Ski klub Špindl
  Eiseltová Ellen 2008 AD PZ C SK CHLUM závodník
  Eiseltová Helena 1974 C Nezařazený člen
  Eisenbergerová Hana 1983 L Nezařazený člen
  Eislerová Sarah 2002 AD MJ A Nezařazený člen závodník
  Eismanová Rozálie 2009 AD PP P TJ Slavoj Plzeň závodník
  Eismanová Tereza 2006 AD MZ P TJ Slavoj Plzeň závodník
  Ejem Petr 1955 M Nezařazený člen
  Ekart Jindřich 1945 AD Z SK MEZ Vsetín
  Ekart Jindřich 1967 Z SK MEZ Vsetín
  Ekartová Hana 1979 Z SK MEZ Vsetín
  Ekartová Ivana 1971 Z SK MEZ Vsetín
  Ekartová Ivanka 1945 Z SK MEZ Vsetín
  Ekmajerová Eliška 1954 Z SKI Soláň
  Ekmajerová Lea 1977 Z SKI Soláň
  Elčkner Jiří 1970 E Ski klub Ústí n.O
  Elčkner Lukáš 2001 E Ski klub Ústí n.O
  Elčkner Nick 2007 E Ski klub Ústí n.O
  Elčknerová Jana 1976 E Ski klub Ústí n.O
  Elčknerová Jana 2004 E Ski klub Ústí n.O
  Elgrová Lucie 1983 U TJ Mezihoří
  Eliáš Radim 1992 E SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
  Eliášová Sabina 1998 E SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
  Eliášová Veronika 2008 AD PZ T LK Baník Ostrava závodník
  Ellis Natalia Jana 2006 AD MZ A LO TJ VS Praha závodník
  Elmer Erik 1968 S SKI KLUB NERATOVICE
  Elmer Oliver 2009 AD PP S SKI KLUB NERATOVICE závodník
  Elmerová Luisa 2006 AD MZ S SKI KLUB NERATOVICE závodník
aktivni Elmerová Petra 1974 AD S SKI KLUB NERATOVICE trenér
  Enenklová Berenika 2002 AD MJ B SKI SKOL o.s. závodník
  Enšpigl Jan 2005 Z LO Hrachovec
  Enšpiglová Anna 2004 Z LO Hrachovec
aktivni Ent Luděk 1968 AD E Ski klub Ústí n.O rozhodčí
  Ent Lukáš 2004 AD SZ E Ski klub Ústí n.O závodník
  Entová Klára 1998 AD JU E Ski klub Ústí n.O závodník
  Entová Věra 1971 E Ski klub Ústí n.O
  Eöllösová Eva 1995 AD SE P SA Špičák závodník
  Eöllösová Klára 1997 AD SE P SA Špičák závodník
  Erben Michael 1969 H ST Svatý Petr-LO
  Erlebach Daniel 2001 AD MJ K Nezařazený člen závodník
  Erlebach Matyáš 2005 AD MZ K Nezařazený člen závodník
  Erlebach Vladimír 1958 H Ski klub Špindl
  Erlebach Zdeněk 1975 AD MAS MA L TJ Spartak Rokytnice závodník
  Erlebachová Aneta 2004 AD SZ H SA Špindl závodník
aktivni Erlebachová Eva 1974 AD H SA Špindl rozhodčí, trenér
  Erlebachová Jana 1960 MAS MC H Ski klub Špindl závodník
  Erlebachová Lenka 1987 AD SE H Ski klub Špindl závodník
aktivni Erlebachová Lucie 1983 AD SE H MOTION TEAM, z.s. závodník, rozhodčí, trenér
  Evanžin David 2003 AD SZ B FreeSki Academy Brno závodník
  Evanžin Martin 2006 AD MZ B FreeSki Academy Brno závodník
  Evják Adam 2005 AD MZ Z LO Hrachovec závodník
  Evják Matěj 2008 AD PZ Z LO Hrachovec závodník
aktivni Fáber Daniel 1979 AD T Ski Karviná rozhodčí
  Fabián Pavel 1971 B Nezařazený člen
  Fabiánová Marie 2000 AD JU C LO TJ Motor Čes. Bud. závodník
  Fabinyi Miroslav 1953 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Fahrner Hans Daniel 1971 A SK Fortuna Špindl
  Faigl Petr 1996 AD SE P Sokol Špičák závodník
  Fait Pavel 1974 L Nezařazený člen
  Faitová Hana 1965 P Sokol Špičák
  Fajfrová Dagmar 1974 K TJ Horal Stříbrná
  Fajfrová Dita 1977 E SK Pardubice
  Fajstlová Gabriela 1997 AD SE B Nezařazený člen závodník
  Fajt Jan 1951 E Ski klub Ústí n.O
  Falge Daniel 2009 AD PP A Sokol Nusle - LO závodník
  Falta Jakub 2004 E Ski klub Ústí n.O
  Falta Martin 1972 E Ski klub Ústí n.O
  Falta Radim 2000 E Nezařazený člen
  Falta Vít 2002 E Ski klub Ústí n.O
  Faltová Daniela 1974 E Ski klub Ústí n.O
  Faltus Ondřej 2004 AD SZ L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Faltus Petr 2007 AD PZ L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Faltus Radek 1971 E Ski klub Ústí n.O
  Faltus Šimon 2010 AD PP L Ski Team Harranti Harrachov závodník
  Faltusová Adéla 2002 AD MJ E Ski klub Ústí n.O závodník
  Faltusová Denisa 2006 E Ski klub Ústí n.O
  Faltusová Klára 2004 AD SZ L Ski Team Harranti Harrachov závodník
  Faltusová Zuzana 1972 E Ski klub Ústí n.O
  Faltysová Gabriela 2011 AD PP A LO TJ VS Praha závodník
  Faltysová Nela 2008 AD PZ A LO TJ VS Praha závodník
  Fantíková Anna Marie 2003 A LO TJ VS Praha
  Fantová Sofie 2012 AD PP L Ski Team Harranti Harrachov závodník
  Fantová Tereza 1999 AD JU Nezařazený člen závodník
  Fantová Veronika 2003 AD SZ L Nezařazený člen závodník
  Fára Jan 1946 AD MAS MB A SK SJ SKI závodník
  Farkaš Radek 1964 L Ski klub Masters Rokytnice n.J., z.s.
  Farny Adam 1995 AD SE Nezařazený člen závodník
  Farský Adam 2014 H Ski klub Špindl
  Farský Michal 2000 L Nezařazený člen
  Farský Zdeněk 1978 Nezařazený člen
  Faulhammer Ladislav 1949 L TJ LIAZ Jablonec/Nis.
  Fedorko Jakub 1986 L ČSK Vysoké nad Jizerou
  Fedorko Jan 1993 AD SE L ČSK Vysoké nad Jizerou závodník
  Fedorko Milan 1960 L ČSK Vysoké nad Jizerou
  Fegl Jakub 2001 AD MJ B Nezařazený člen závodník
  Feiferlíková Kateřina 1985 H Centrum handicap.lyžařů
  Feigl Pavel 1965 A Nezařazený člen
  Fejfar Eduard 2008 AD PZ S AŠ Ml.Boleslav závodník
  Fejfar Jiří 2005 AD MZ S AŠ Ml.Boleslav závodník
  Fejfar Jiří 1971 AD Nezařazený člen trenér
  Fejfarová Milena 2004 AD SZ S AŠ Ml.Boleslav závodník
  Fejksova Mariana 2007 AD PZ K Nezařazený člen závodník
  Felbermayr Eva 1987 C Nezařazený člen
  Felcman Jiří 2005 E SK Pardubice
  Felcman Jiří 1974 E SK Pardubice
  Felcman Václv 2003 E SK Pardubice
  Felcmanová Lenka 1976 E Nezařazený člen
  Felcmanová Magdaléna 2007 E SK Pardubice
  Felgr Libor 1964 AD MAS MA E Ski klub Ústí n.O závodník
  Felgrová Alžběta 1991 E Ski klub Ústí n.O
  Felgrová Veronika 1986 E Ski klub Ústí n.O
  Fellegi Daniel 2003 AD SZ A Racing team Záhrobský závodník
aktivni Feller Ivan 1960 AD T LK Baník Ostrava trenér
  Fellerová Anežka 1990 AD SE T LK Baník Ostrava závodník
  Fellerová Zorka 1962 T LK Baník Ostrava
  Feltová Soňa 1991 L Nezařazený člen
  Fenyková Viktorie 2008 E TJ Tesla Pardubice
  Fér Daniel 2000 AD JU A LK VS Praha závodník
  Fér Marek 1986 AD SE S SKI KLUB 2003 závodník
aktivni Fér Martin 1960 AD MAS MB S SKI KLUB 2003 závodník, rozhodčí, trenér, závodník
  Fér Martin 1984 AD SE S SKI KLUB 2003 závodník
  Ferenčík Jakub 2002 E TJ Tesla Pardubice
  Ferenčíková Nela 2006 AD MZ E TJ Tesla Pardubice závodník
  Ferenčíková Sofie 2009 E TJ Tesla Pardubice
  Férová Stanislava 1963 AD MAS MC S SKI KLUB 2003 závodník, závodník
  Fertová Blanka 1938 B SKP Kometa Brno
  Fiala Dan 2002 AD MJ J HB Ski team závodník
  Fiala Daniel 1975 E SK Pardubice
  Fiala David 1989 H Ski klub Špindl
  Fiala Eduard 1999 AD JU A LO TJ VS Praha závodník
aktivni Fiala Filip 1974 AD M SK Kouty rozhodčí
  Fiala Jakub 2004 AD SZ H Nezařazený člen závodník
  Fiala Jan 1998 AD JU A LO TJ VS Praha závodník
  Fiala Jan 2003 AD SZ T Ski Bílá závodník
  Fiala Matěj 2006 AD MZ J HB Ski team závodník
  Fiala Matyáš 2003 AD SZ A LO TJ VS Praha závodník
aktivni Fiala Michal 1962 AD A LO TJ VS Praha rozhodčí, trenér
  Fiala Petr 1970 AD SE E SK Pardubice závodník
  Fiala Stanislav 1962 L Nezařazený člen
  Fiala Šimon 1992 AD SE E Ski klub Ústí n.O závodník
  Fiala Šimon 2002 AD MJ A LO TJ VS Praha závodník
  Fiala Tomáš 1995 AD SE H TJ Spartak SK Vrchlabí závodník
  Fiala Tomáš 2004 E Ski klub Hlinsko
  Fiala Vilém 2002 C Nezařazený člen
  Fialová Adéla 2000 AD JU A LO TJ VS Praha závodník
  Fialová Alice 1992 AD SE H Ski klub Špindl závodník
  Fialová Antonie 2004 C SK Písek
  fialová eliška 2005 AD MZ L TJ Sokol Jablonec n.Jiz závodník
  Fialová Ema 2005 E SK Pardubice
  Fialová Gabriela 2000 AD JU J HB Ski team závodník
  Fialová Hana 1948 E SK Pardubice
  Fialová Irena 1961 L Nezařazený člen
  Fialová Vanesa 2008 E Ski klub Hlinsko
  Ficenec Jakub 1995 AD SE K Nezařazený člen závodník
  Fidler Patrik 2003 AD SZ C Nezařazený člen závodník
  Fidler Richard 1971 MAS MA E Nezařazený člen závodník
  Fiedler Bruno 2012 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Fiedler Daneš 1956 Z SKI Soláň
aktivni Fiedler Jan 1981 AD SE L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník, trenér
aktivni Fiedler Jiří 1957 AD L TJ Bižu. Jablonec n/N rozhodčí, trenér
  Fiedler Jonáš 2001 AD MJ U Nezařazený člen závodník
  Fiedler Miroslav 1984 L Nezařazený člen
  Fiedler Timo 2011 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Fiedlerová Danika 1986 Z SKI Soláň
  Fiedlerová Jana 1959 L Nezařazený člen
aktivni Fiedlerová Lenka 1993 AD SE L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník, rozhodčí, trenér
  Fiedlerová Marta 1982 L TJ Bižu. Jablonec n/N
aktivni Fifka Marek 1973 AD C Nezařazený člen rozhodčí, trenér
aktivni Figura Josef 1949 AD T SK Figura trenér
  Figura Josef 1975 T Nezařazený člen
  Figurová Marie 1950 AD T SK Figura
aktivni Figurová Renata 1973 AD T SK Figura trenér
  Fichnová Justina 2011 AD PP T Ski Bílá závodník
  Fichnová Nela 2008 AD PZ T Ski Bílá závodník
  Fikar Aleš 1971 A SK Lajdáček
  Fikar Matouš 2011 AD PP A SK Lajdáček závodník
  Fikar Šimon 2006 AD MZ A SK Lajdáček závodník
  Fikar Stránská Linda 1976 A SK Lajdáček
  Fikejsová Kristýna 1996 AD SE E TJ Tesla Pardubice závodník
  Fikejsová Veronika 1998 E Nezařazený člen
  Fikejz Michal 2007 AD PZ C SK Písek závodník
  Fikejzová Veronika 2003 AD SZ C SK Písek závodník
  Fíla Patrik 2006 AD MZ H SA Špindl závodník
  Fila Petr 1977 B Nezařazený člen
  Fíla Zdeněk 2004 AD SZ U Nezařazený člen závodník
  Filgas Vašek 1999 AD JU Z Klub sp.lyžování BTL závodník
  Filip Eduard 1942 U Lok. Teplice
  Filip Jakub 2005 AD MZ H SK Janské Lázně závodník
  Filip Jiří 1973 AD Nezařazený člen trenér
  Filipi Romana 1964 U TJ Klínovec LO
  Filipková Anna Maria 2004 AD SZ T SKI Mosty závodník
  Filipová Kateřina 2010 AD PP H SK Janské Lázně závodník
  Filipovská Barbora 2002 AD MJ S Nezařazený člen závodník
  Filipovská Marie 2003 AD SZ S Nezařazený člen závodník
  Filipovská Tereza 2005 AD MZ S Nezařazený člen závodník
  Filka Petr 1989 AD SE B Nezařazený člen závodník
  Filouš František 1957 T SK Annaberg
  Filoušová Ela 2000 T SK Annaberg
  Fílová Jana 1975 AD U Lok. Teplice trenér
  Fílová Kristina 2004 AD SZ A Nezařazený člen závodník
  Filová Marcela 1978 B Nezařazený člen
  Fischer Barbora 2004 AD SZ J Ski klub Velké Meziříčí závodník
aktivni Fischer Günter 1972 AD SE K TJ Horal Stříbrná závodník, rozhodčí, trenér
  Fischer Nataly 2007 AD PZ K TJ Horal Stříbrná závodník
  Fischer Ondřej 2002 AD MJ J Ski klub Velké Meziříčí závodník
  Fischer Vladimír 1986 U Nezařazený člen
  Fischer Vladimír 1963 U LK Chomutov
  Fischerová Daniela 1971 L SK Ještěd (SKJ)
  Fischerová Hana 1965 P Sokol Špičák
  Fischerová Johanna 2012 AD PP L SK Ještěd (SKJ) závodník
  Fischerová Martina 1993 AD SE U LK Chomutov závodník
  Fischerová Martina 1967 AD U Nezařazený člen
  Fischerová Sarah 2008 AD PZ L SK Ještěd (SKJ) závodník
  Fischerová Tereza 2001 AD MJ P SPORT CLUB PLZEŇ závodník
  Fišer Jaroslav 1973 E Ski klub Ústí n.O
  Fišer Jiří 2010 AD PP L TJ Spartak Rokytnice závodník
  Fišer Michal 1962 P SK Sušice
  Fišer Pavel 1997 AD SE U Nezařazený člen závodník
aktivni Fišer Pavel 1966 AD H Nezařazený člen rozhodčí, trenér
  Fišerová Emma 2009 AD PP L Ski Team Harranti Harrachov závodník
  Fišerová Julie 1994 AD SE P SK Sušice závodník
aktivni Fišerová Veronika 1971 AD A SK Lajdáček rozhodčí, trenér
  Fizér Jiří 1948 H TJ Lok. Trutnov
  Fizér Roman 1994 AD SE H TJ Lok. Trutnov závodník
aktivni Fizér Roman 1974 AD H TJ Lok. Trutnov TD
  Fizérová Kristýna 1999 AD JU H Nezařazený člen závodník
  Fizérová Simona 1973 H Nezařazený člen
  Flanderka Aleš 2004 AD SZ U SKI CLUB Litvínov z.s. závodník
aktivni Flanderka Aleš 1970 AD U SKI CLUB Litvínov z.s. rozhodčí
  Flanderka Jan 1946 L SC GEOS
aktivni Fleček Roman 1981 AD H SK Rýchory Mladé Buky trenér
  Flečková Nikol 2006 AD MZ H SK Rýchory Mladé Buky závodník
  Flegl Mikuláš 2009 AD PP A Nezařazený člen závodník
  Flegl Václav 2006 AD MZ A Nezařazený člen závodník
  Fleglová Markéta 1977 A Nezařazený člen
  Fleischer Leonard 2002 AD MJ H SK Janské Lázně závodník
  Fleischerová Aneta 2000 AD JU H SK Janské Lázně závodník
  Fleischerová Marcela 1968 H SK Janské Lázně
  Flenderová Pamela 2003 AD SZ S Nezařazený člen závodník
  Flídr Břetislav 1960 L Nezařazený člen
  Flídr Matyáš 2003 AD SZ K TJ Jiskra Nejdek závodník
  Flídrová Barbora 2005 AD MZ L Nezařazený člen závodník
  Flídrová Karolína 2006 AD MZ K TJ Jiskra Nejdek závodník
  Flídrová Ladislava 1971 L Nezařazený člen
  Flössel Petr 2003 AD SZ L TJ Spartak Rokytnice závodník
aktivni Flössel Petr 1973 AD L ČSK Vysoké nad Jizerou rozhodčí, trenér
  Flösslová Barbora 1997 AD SE L ČSK Vysoké nad Jizerou závodník
  Flousková Barbora 2005 AD MZ H LK Broumov závodník
  Fohl Ondra 1979 E Ski klub Ústí n.O
  Fohl Petr 1953 L TJ LIAZ Jablonec/Nis.
  Fohl Zdeněk 1947 E Nezařazený člen
  Fohlerová Helena 1965 A Nezařazený člen
  Fojt Matěj 2009 AD PP L TJ Spartak Rokytnice závodník
  Fojtík Karel 1941 T Nezařazený člen
  Fojtíková Barbora 2001 T LK Svinec
  Fojtíková Karin 2009 T LK Svinec
  Fojtíková Veronika 2003 AD SZ T LK Svinec závodník
  Folc Ludvík 2010 AD PP H SK Janské Lázně závodník
  Folc Tomáš 2005 AD MZ H SK Janské Lázně závodník
  Foldyna Adam 2006 AD MZ Z SKI Klub Valašsko, z.s. závodník
  Foldyna Edvard 1989 AD SE T Nezařazený člen závodník
  Foldyna Vojtěch 2010 AD PP H SA Špindl závodník
  Foltin Jan 2005 AD MZ A SK SMÍCHOV závodník
  Foltýn Tomáš 2012 Z LO Hrachovec
  Folwarczna Eva 2009 AD PP L SK Ještěd (SKJ) závodník
  Folwarczna Petra 1976 L SK Ještěd (SKJ)
  Folwarczna Sara 2009 AD PP T SKI Mosty závodník
  Folwarczny Martin 2005 AD MZ L SK Ještěd (SKJ) závodník
  Folwarczny Pavel 1980 T Nezařazený člen
  FOLWARCZNY Paweł 2011 AD PP T SKI Mosty závodník
  Foniok Petr 2000 E Nezařazený člen
  Fonioková Lucie 2005 E Nezařazený člen
  Forbelská Markéta 2006 H SK Janské Lázně
  Forbelský Oldřich 2010 H SK Janské Lázně
  Forejtek Filip 1997 AD SE H SA Špindl závodník
  Forejtek Jonáš 2001 AD MJ H ST Svatý Petr-LO závodník
  Forejtek Ladislav 1971 AD SE H ST Svatý Petr-LO závodník, trenér
  Forejtek Ladislav 1942 H ST Svatý Petr-LO
  Forejtek Oliver 2007 AD PZ H TJ Sokol Deštné v O.h. závodník
  Forejtek Patrik 2005 AD MZ H SA Špindl závodník
  Forejtková Eliška 2008 AD PZ H SA Špindl závodník
  Forejtková Marie 1942 H ST Svatý Petr-LO
  Forejtková Sabina 1971 AD SE H ST Svatý Petr-LO závodník
  Forman Josef 1960 U TJ Mezihoří
  Forman Timothy 1998 A Nezařazený člen
  Formánek Vojtěch 2010 AD PP P TJ Lok. Plzeň závodník
  Formánková Iveta 1971 M SK Šumperk
  Formánková Julie 2008 AD PZ P TJ Lok. Plzeň závodník
  Formánková Kateřina 1978 AD MAS MC B VSK Technika Brno závodník
  Formánková Lucie 1999 AD JU M SK Šumperk závodník
  Formanová Hana 1956 AD T Nezařazený člen
  Formanová Marcela 1963 U Nezařazený člen
  Formanová Martina 1989 U TJ Mezihoří
  Formanová Nikola 1989 U TJ Mezihoří
  Fořt Jiří 1971 A Nezařazený člen
  Frajer Michal 1971 H Centrum handicap.lyžařů
  Frajer Vojta 1998 H Centrum handicap.lyžařů
  Frajerová Zdeřka 1970 H Centrum handicap.lyžařů
  Frajt Daniel 1959 AD MAS MB A SK SJ SKI závodník
  Frajtová Sára Julie 2001 L SC TIGERS
  Franc Martin 1964 U Nezařazený člen
  Franc Nikolas 2009 AD PP U Nezařazený člen závodník
  Franc Pavel 1969 H SK Deštné v O.h.
  Franc Tomáš 1976 Nezařazený člen
  Francová Barbora 2004 AD SZ B FreeSki Academy Brno závodník
  Franek Brigita 1961 P SKI FOINIA Plzeň
  Frank Michal 2012 H SK Janské Lázně
  Franková Martina 2010 H SK Janské Lázně
  Franková Michaela 1992 AD SE K Nezařazený člen závodník
  Frantová Natalie 2007 AD PZ K TJ Radon Vysoká Pec, z.s. závodník
  Freiberg Petr 1953 U TJ Klínovec LO
  Freibergová Adéla 2007 U TJ Klínovec LO
  Freibergová Karolina 1981 U TJ Klínovec LO
  Freiová Jitka 1963 AD P SA Špičák
  Frič Jaroslav 1943 AD P SA Špičák trenér
aktivni Frič Martin 1965 AD K SK Karlovy Vary rozhodčí, trenér
aktivni Frič Martin 1972 AD Nezařazený člen rozhodčí
  Frič Martin 1972 H SK Janské Lázně
  Frič Milan 1937 K SK Karlovy Vary
  Frič Vojtěch 2005 AD MZ H SK Janské Lázně závodník
  Fričová Barbora 1992 AD SE K SK Karlovy Vary závodník
  Fričová Dagmar 1967 K SK Karlovy Vary
aktivni Fričová Kateřina 1997 AD SE H SK Janské Lázně závodník, trenér
  Fričová Michaela 1992 AD SE K SK Karlovy Vary závodník
  fridová hana 1962 L TJ Sokol Jablonec n.Jiz
  Fridrich Jan 2003 AD SZ Z LO Hrachovec závodník
  Fridrich Pavel 1992 AD SE H Nezařazený člen závodník
  Fridrich Pavel 1966 H TJ Spartak SK Vrchlabí
  Fridrich Petr 1982 AD K SK Bublava trenér
aktivni Fridrich Zdeněk 1956 AD K SK Bublava rozhodčí, trenér
  Fridrichová Adéla 2007 Z LO Hrachovec
  Friede Jan 2006 AD MZ H SK Deštné v O.h. závodník
  Friedrich Gerald 1942 U LK Chomutov
  Friedrich Michal 1971 AD MAS MA L Nezařazený člen závodník
  Friml Dominik 1996 E Ski klub Ústí n.O
  Friml Jan 2009 AD PP B ST Victoria Brno závodník
  Friml Matouš 2011 E TJ Tesla Pardubice
  Friml Radim 1963 E Ski klub Ústí n.O
  Friml Vojtěch 2009 AD PP E TJ Tesla Pardubice závodník
  Frimlová Anna 2006 AD MZ E TJ Tesla Pardubice závodník
  Frimlová Eliška 2005 AD MZ B Nezařazený člen závodník
  Frinta Ladislav 1985 S Nezařazený člen
  Frkous Matěj 2005 H Nezařazený člen
  Frkous Michael 2005 H Nezařazený člen
  Frnková Tereza 2003 C SKI Vyšší Brod
  Frolík Adam 1999 AD JU A Sokol Nusle - LO závodník
  Fronková Karolína 2011 AD PP S AŠ Ml.Boleslav závodník
  Fronková Lucie 2008 AD PZ S AŠ Ml.Boleslav závodník
  Fryček Ivo 1959 AD SE U Nezařazený člen závodník
  Fryček Marek 1995 AD SE U Nezařazený člen závodník
  Fryčková Olga 1980 U TJ Klínovec LO
  Fryčová Dominika 1996 AD SE S Nezařazený člen závodník
  Fryš Marek 2007 AD PZ M SK Kouty závodník
  Fryš Matěj 2004 AD SZ M SK Kouty závodník
aktivni Fryš Zdeněk 1973 AD M SK Kouty rozhodčí
aktivni Fučík Jindřich 1950 AD K SK Bublava rozhodčí
  Fuchs Filip 2007 AD PZ Z Nordica Ski Zlín závodník
  Fuchs Jiří 1987 AD SE B VSK VUT Brno závodník
  Fuchs Pert 1976 Z Nezařazený člen
  Fuchsová Barbora 2004 AD SZ Z Nordica Ski Zlín závodník
aktivni Fuchsová Pavla 1976 AD Z Nordica Ski Zlín rozhodčí, trenér
  Fukas Ondřej 1999 AD JU J SK SKI Třebíč závodník
  Fukasová Alice 1972 MAS MC J SK SKI Třebíč závodník
  Fuková Miroslava 2001 AD MJ H SK Špindl z.s. závodník
  Fuksová Zdenka 1947 E Nezařazený člen
  Funěk Milan 2003 AD SZ P Nezařazený člen závodník
  Furová Ivana 1965 Z Nezařazený člen
  Fuxa Petr 1954 AD T TC Praděd
  Fuxová Dana 1955 T TC Praděd
  Gába Šimon 2010 AD PP B Lemur z.s. závodník
  Gabrielová Lucie 1998 AD JU Nezařazený člen závodník
  Gabrielová Zuzana 1993 AD SE T Nezařazený člen závodník
  Gabryš Lubomír 1965 A Ski club masters
  Gadas Patrik 2000 Z LO Hrachovec
  Gadasová Nela 2004 Z LO Hrachovec
  Gajdušek Jakub 1993 AD SE Nezařazený člen závodník
  Galandrová Lenka 1978 L SK Ještěd (SKJ)
  Galandrová Tereza 2007 AD PZ L SK Ještěd (SKJ) závodník
  Galbavá Sára 2004 AD SZ A LO TJ VS Praha závodník
  Galia Ondřej 2012 T Nezařazený člen
  Galko Richard 2012 AD PP H SK Deštné v O.h. závodník
  Galková Ester 2009 AD PP H SK Deštné v O.h. závodník
  Galková Gabriela 1978 H SK Deštné v O.h.
  Gallo Jindřich 1991 U TJ Klínovec LO
  Gallo Josef 1957 U TJ Klínovec LO
  Gallovič Petr 1963 A Nezařazený člen
  Galus Tomáš 2013 Z LO Hrachovec
  Galusová Alice 2011 Z LO Hrachovec
  Galvas Matyáš 2004 AD SZ B ST Victoria Brno závodník
  Galvasová Anna 2006 AD MZ B ST Victoria Brno závodník
  Garba Bronislav 1967 P Nezařazený člen
  Garba Matyáš 2001 AD MJ P TJ Tatran Železná Ruda závodník
  Garbová Rosálie 2009 AD PP P SK Železná Ruda závodník
  Gardavská Vladimíra 1957 AD T STAR SL
  Gardavská Zuzana 1983 AD SE T Ski klub Opava závodník, trenér
  Gardavský Jan 1989 AD SE T Ski klub Opava závodník
  Gardavský Petr 1959 AD T STAR SL
  Gärtner Jakub 2002 AD MJ C SK MATY závodník
  Gärtnerová Monika 1971 C MATY SK
  Gašpar Daniel 1972 H ST Svatý Petr-LO
  Gašparik Marek 1995 AD SE H ST Svatý Petr-LO závodník
  Gašparík Marek 1974 H ST Svatý Petr-LO
  Gašparíková Klára 2001 AD MJ H SA Špindl závodník
  Gašparíková Pavlína 1974 H ST Svatý Petr-LO
  Gatnar Tomáš 1977 AD H TELEMARK KLUB ŠPINDL trenér
  Gavendová Anna 2003 AD SZ U Nezařazený člen závodník
  Gazda Jiří 2010 AD PP B SKI SKOL o.s. závodník
  Gazda Marek 1970 L Nezařazený člen
  Gazda Ondřej 2007 AD PZ B SKI SKOL o.s. závodník
  Gazdová Simona 1976 B SKI SKOL o.s.
  Gebauer Prokop 2000 T SK Annaberg
  Gebhart Jan 1999 AD JU K SK Bublava závodník
aktivni Gebhart Zdeněk 1959 AD MAS MB K SK Bublava rozhodčí, závodník
  Gebhartová Barbora 1994 AD SE K Nezařazený člen závodník
  Gebrt Tomáš 1962 MAS MB L TJ Spartak Rokytnice závodník
aktivni Gecelovský Igor 1988 AD A Nezařazený člen trenér
  Geffertová Agáta 2007 AD PZ A Sokol Nusle - LO závodník
  Geffertová Marta 2010 AD PP A Sokol Nusle - LO závodník
  Geisler Ivan 2002 AD MJ Z Nezařazený člen závodník
  Geisler Jakub 2005 H Nezařazený člen
aktivni Geisler Martin 1972 AD H TJ Slavoj Teplice n. Met. rozhodčí, trenér
  Geislerová Anna 1999 AD JU L Nezařazený člen závodník
  Geislerová Anna 2005 AD MZ H TJ Slavoj Teplice n. Met. závodník
  Geislerová Natálka 2000 AD JU Z Klub sp.lyžování BTL závodník
  Gelbič Jakub 1991 AD SE S Nezařazený člen závodník
  Gelbič Pavel 1960 AD S Nezařazený člen trenér
  Genserek Viktor 2002 AD MJ T LK Svinec závodník
  Genserová Anna 1995 E Nezařazený člen
  Giacintov Mario 1990 B Ski Studiolens
  Giacintov Pavel 1961 B Ski Studiolens
  Giacintová Anetka 1989 B Ski Studiolens
  Giacintová Renata 1962 B Ski Studiolens
  Gibiš Petr 1964 E Ski klub Ústí n.O
  Gibiš Petr 1991 E Ski klub Ústí n.O
  Gibišová Eva 1965 E Ski klub Ústí n.O
  Gilar Tomáš 1995 AD SE B Nezařazený člen závodník
  Gilarová Radka 2000 AD JU B SKI AKADEMIE BRNO závodník
  Gillarová Sofie 2006 S Nezařazený člen
  Gillarová Stela 2008 S Nezařazený člen
  Glacová Denisa 2007 Z SKI Klub Valašsko, z.s.
  Glacová Kateřina 2007 Z SKI Klub Valašsko, z.s.
  Glaister Mia Maria 2005 AD MZ H SA Špindl závodník
  Glasserová Jindřiška 1943 P Sokol Špičák
  Glatt Jan 2002 AD MJ E Ski klub Ústí n.O závodník
aktivni Glatt Jan 1973 AD E Ski klub Ústí n.O trenér
  Glatt Matouš 2005 AD MZ E Ski klub Ústí n.O závodník
  Glattová Ivana 1971 E Ski klub Ústí n.O
  Glattová Markéta 2007 AD PZ E Ski klub Ústí n.O závodník
  Glogovská Karolína 2008 AD PZ C LO TJ Motor Čes. Bud. závodník
aktivni Glogovský Jan 1976 AD MAS MA C LO TJ Motor Čes. Bud. rozhodčí, trenér, závodník
  Glosová Zuzana 2006 AD MZ Z LO Hrachovec závodník
  Gobernac Adam 2005 E Nezařazený člen
  Gobernancová Aneta 2003 E Nezařazený člen
  Gola Fabian 1998 AD JU T Ski Bílá závodník
  Golasovská Lucie 2004 Z LO Hrachovec
  Golasovský Tomáš 2007 Z LO Hrachovec
  Goldmannová Viktorie 2003 AD SZ T SK Annaberg závodník
  Goll Filip 2005 AD MZ U SK Telnice závodník
  Goll Petr 1976 U SK Telnice
  Gollová Marie 1947 U SK Telnice
  Golombiowski Martin 1984 E Nezařazený člen
  Gonczarek Karol 2007 AD PZ H OS Krkonošský pohár závodník
  Gonzarek Jakub 2003 AD SZ H OS Krkonošský pohár závodník
  Gopfert Jakub 2008 AD PZ A SK SMÍCHOV závodník
  Gopfert Vojtěch 2005 AD MZ A SK SMÍCHOV závodník
  Gordon David 1993 J SK SHS Třebíč
  Gore Kryštof 2004 AD SZ L Nezařazený člen závodník
  Górski Filip 2000 AD JU E Ski klub Ústí n.O závodník
  Goth Otta 1964 U TJ Mezihoří
  Goth Tomáš 1992 U TJ Mezihoří
  Gothová Jana 1967 U TJ Mezihoří
  Gothová Lenka 1995 U TJ Mezihoří
  Gottfriedová Anne-Marie 2005 AD MZ A Nezařazený člen závodník
  Gottfriedová Radka 1965 K SK Bublava
  Gottschalk Filip 1993 AD SE A Nezařazený člen závodník
aktivni Gotvald Tomáš 1977 AD H MOTION TEAM, z.s. rozhodčí, trenér
  Götz František 1981 K SK Bublava
  Gotzová Františka 2005 AD MZ A LO TJ VS Praha závodník
  Götzová Gabriela 1973 A LO TJ VS Praha
  Grác Kryštof 2005 AD MZ Z Nezařazený člen závodník
  Grácová Karolína 2002 AD MJ Z Nezařazený člen závodník
  Grácová Magdaléna 2005 AD MZ Z Nezařazený člen závodník
  Grätz Jan 1975 T SK Annaberg
  Grätz Tomáš 2000 T SK Annaberg
  Grätzová Nikol 2004 T SK Annaberg
  Graubner Lukáš 1972 AD SE Z LK Zlín závodník
  Grebáčová Jitka 1972 L TJ Jiskra - SK Harrachov
  Grégr Jan 2008 AD PZ C SK Písek závodník
  Grégr Jaromír 2001 AD MJ C SK Písek závodník
  Greiner Sebastian 2007 P Nezařazený člen
  Greinerová Libuška 1948 P Sokol Špičák
  Grísniková Mariana 2005 AD MZ L Ski Team Harranti Harrachov závodník
  Grísniková Rozárie 2009 AD PP L Ski Team Harranti Harrachov závodník
  Groh Jiří 1980 L Nezařazený člen
  Grohmann Ondřej 2004 AD SZ T SKI Mosty závodník
  Grohmann Viktorie 2008 AD PZ T SKI Mosty závodník
  Gronych Bohuslav 1947 E Nezařazený člen
  Gronych Jan 1974 E Ski klub Ústí n.O
aktivni Gronych Radek 1967 AD M Nezařazený člen rozhodčí, trenér
  Gronych Robin 2005 AD MZ M SK Šumperk závodník
  Gronychová Danuše 1949 E Ski klub Ústí n.O
  Gronychová Neli 2007 AD PZ Nezařazený člen závodník
  Gronychová Neli 2007 AD PZ M SK Šumperk závodník
  Gross Matyáš 2008 AD PZ B ST Victoria Brno závodník
  Grossmann Luboš 1976 T SK Figura
  Groulík Vilém 2010 U SK Telnice
  Groulík Vít 2003 U SK Telnice
  Groulíková Adéla 2004 U SK Telnice
  Grulich Samuel 2005 AD MZ M Nezařazený člen závodník
aktivni Grůza David 1962 AD Z SKI Soláň rozhodčí
  Grůza Ondřej 1994 AD SE Z SKI Soláň závodník
  Grůzová Magdalena 1998 AD JU Z SKI Soláň závodník
  Grůzová Markéta 1966 Z SKI Soláň
  Grycak Aleksandra 2002 AD MJ H OS Krkonošský pohár závodník
aktivni Grygar Jaroslav 1968 AD Z SKM Val. Meziříčí trenér
  Grygar Matyáš 2005 AD MZ Z SKM Val. Meziříčí závodník
  Grygar Štěpán 2007 AD PZ Z SKI Klub Valašsko, z.s. závodník
  Grygar Tomáš 1967 Z Nezařazený člen
  Grygarčík Adam 2000 E Nezařazený člen
aktivni Grygarová Veronika 1991 AD SE Z SKM Val. Meziříčí závodník, trenér
  Grygaříková Kateřina 2002 Z LO Hrachovec
  Grym Jan 1974 A LO TJ VS Praha
  Grym Vojtěch 2009 AD PP A LO TJ VS Praha závodník
  Grymová Johana 2011 AD PP A LO TJ VS Praha závodník
  Gurecký Jakub 2005 AD MZ Z SKI TEAM ZLÍN závodník
  Gurecký Jan 2008 AD PZ Z LK Zlín závodník
  Gurecký Pavel 1971 AD SE Z LK Zlín závodník
  Gureňová Hana 1980 U Nezařazený člen
  Guttler Eliáš 2008 AD PZ A LO TJ VS Praha závodník
aktivni Guttler Kristián 1973 AD A LO TJ VS Praha trenér
  Guttler Tobiáš 2006 AD MZ A LO TJ VS Praha závodník
  Güttner David 1973 U Nezařazený člen
  Güttner Miroslav 1945 U SK Telnice
aktivni Güttner Radovan 1971 AD U SK Telnice trenér
  Guttnerová Barbora 2002 AD MJ U SK Telnice závodník
  Güttnerová Karolina 1998 AD JU U Nezařazený člen závodník
  Güttnerová Marie 1945 U SK Telnice
  Güttnerová Veronika 1977 U Nezařazený člen
  Hába Jan 2008 AD PZ Z SK MEZ Vsetín závodník
  Hába Jiří 2001 AD MJ Z SK MEZ Vsetín závodník
aktivni Hába Jiří 1974 AD MAS MA Z SK MEZ Vsetín trenér, závodník
  Habart Adam 2010 P Sokol Špičák
  Habart Josef 1980 P Sokol Špičák
  Haberová Tereza 1999 AD JU C Nezařazený člen závodník
  Habětínková Barbora 1989 E TJ Tesla Pardubice
  Hábová Jana 1975 Z SK MEZ Vsetín
  Hacker Daniel 2010 E TJ Tesla Pardubice
  Hackerová Anna 2006 AD MZ E TJ Tesla Pardubice závodník
  Hackerová Martina 1979 E TJ Tesla Pardubice
  Hádek Antonín 2005 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Hádek Mirko 1933 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Hádek Václav 2002 AD MJ L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Haft Matěj 2007 T SK 4ski Ostrava
  Haitl Bohdan 1983 M SK Hranice os.
  Haitl Václav 2010 M SK Hranice os.
  Haitlová Markéta 1981 M SK Hranice os.
  Haitlová Tereza 2007 M SK Hranice os.
  Hajduček Tomáš 2005 AD MZ T Nezařazený člen závodník
aktivni Hájek Adam 1998 AD JU B ST Victoria Brno závodník, rozhodčí, trenér
  Hájek Jiří 1954 MAS MB S Ski klub Kralupy závodník
  Hájek Jiří 1981 U TJ Baník Meziboří
  Hájek Ladislav 1968 E SK Česká Třebová
  Hájek Ladislav 1984 K TJ Jáchymov
  Hájek Matěj 2009 AD PP S Ski klub Kralupy závodník
  Hájek Ondřej 2002 E SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
  Hájek Pavel 1971 U SK Telnice
  Hájková Johanka 2006 AD MZ H TJ Spartak SK Vrchlabí závodník
  Hájková Karolína 2001 AD MJ U SK Telnice závodník
  Hájková Kateřina 1999 E SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
  Hájková Miroslava 1970 E SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
  Hájková Petra 2011 AD PP U SKI CLUB Litvínov z.s. závodník
  Hájková Simona 1972 U SK Telnice
  Hájková Viktorie 2008 AD PZ K TJ Jáchymov závodník
  Hajnová Pavla 1978 A SK Lajdáček
aktivni Hajný Petr 1969 AD Z SK Búřov rozhodčí, trenér
  Hajsmanová Jana 1971 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Hajtl Luděk 1955 A Nezařazený člen
  Hajžmanová Barbora 2007 AD PZ P TJ Slavoj Plzeň závodník
  Hajžmanová Kateřina 2003 AD SZ P TJ Slavoj Plzeň závodník
  Hák Luděk 1952 L SK Ještěd (SKJ)
  Hák Petr 2003 AD SZ H TJ LO Spartak Vrchlabí závodník
  Haklová Hana 2008 AD PZ M LO TJ Tatran Litovel závodník
  Hala Kryštof 2010 P Sokol Špičák
  Hála Martin 1989 AD SE A VŠTJ Ekonom Praha závodník
  Halabrínová Julie 1998 AD JU Nezařazený člen závodník
  Halačová Monika 1972 AD K SK Bublava
  Haladová Eliška 1996 AD SE P Nezařazený člen závodník
  Halakuc Tomáš 1972 AD T LK Baník Ostrava trenér
  Halakuc Václav 2006 AD MZ T Ski Bílá závodník
  Halakucová Anna 2003 AD SZ T LK Baník Ostrava závodník
aktivni Halamíček Jan 1988 AD SE Z SKI Soláň závodník, trenér
  Halamíček Petr 1983 B Nezařazený člen
  Halamíček Radek 1964 AD Z SKI Soláň trenér
  Halamíčková Ivana 1990 Z SKI Soláň
  Halamičková Krista 1977 H Centrum handicap.lyžařů
  Halamíčková Magda 1962 Z SKI Soláň
  Halaš Pavel 1961 U LK Chomutov
  Halaš Pavel 2008 U LK Chomutov
  Halašová Amélie 2005 U LK Chomutov
  Halašová Anna 2004 P Snow Rockets z.s.
  Hálek Antonín 2001 AD MJ A Nezařazený člen závodník
  Hálek Antonín 1971 Nezařazený člen
  Halíř Vladimír 1961 U Nezařazený člen
  Halířová Barbora 1994 AD SE Nezařazený člen závodník
  Halířová Milena 1934 U SK Telnice
  Hálková Světlana 1962 A Nezařazený člen
  Halouzka Jiří 1966 AD Nezařazený člen trenér
  Halouzková Marie 2011 AD PP B Nezařazený člen závodník
  Hálová Veronika 1998 AD JU P Nezařazený člen závodník
  Haluzová Michaela 1992 M SK Šumperk
  Hamann Petr 1965 AD MAS MA A SKI AVIA Praha o.s. závodník
  Hamannová Anna 2001 AD MJ A SKI AVIA Praha o.s. závodník
  Hambálek Vladimír 1944 AD Z SKI Soláň
  Hamerník Daniel 2008 E Ski klub Ústí n.O
  Hamerník Jan 2001 E Ski klub Ústí n.O
  Hamerník Marcel 1968 E Ski klub Ústí n.O
  Hamerníková Hana 1970 E Ski klub Ústí n.O
  Hammacheová Sabina 2001 AD MJ L TJ Stadion Nový Bor závodník
  Hammer Matyáš 2012 AD PP P TJ Lok. Plzeň závodník
  Hammerová Simona 2008 AD PZ P TJ Lok. Plzeň závodník
  Hampl Alois 1970 E SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
  Hampl Jan 2008 K Nezařazený člen
  Hampl Karel 1940 L SK Ještěd (SKJ)
  Hampl Kryštof 2006 K Nezařazený člen
  Hampl Libor 1962 T Nezařazený člen
  Hampl Matěj 1997 AD SE P SA Špičák závodník
  Hampl Milan 1972 AD SE P SA Špičák závodník
  Hampl Milan 1944 P SA Špičák
  Hampl Tomáš 1998 AD JU T SK Annaberg závodník
  Hamplová Dana 1959 P SA Špičák
  Hamplová Hana 1973 E SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
  Hamplová Kamila 2003 E SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
  Hamplová Kateřina 1995 AD SE T SK Annaberg závodník
  Hamplová Tereza 2005 E SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
  Hamr Adam Karel 2009 AD PP C SKI TEAM BUDWEIS závodník
  Hanačíková Markéta 2001 AD MJ T Nezařazený člen závodník
  Hanák Jiří 1964 M SK Šumperk
  Hanák Jiří 1939 M SK Šumperk
  Hanák Lukáš 1986 M SK Šumperk
  Hanák Matěj 2007 AD PZ H SK Rýchory Mladé Buky závodník
  Hanáková Jana 1941 M SK Šumperk
  Hanáková Nicole 1992 AD SE M SK Šumperk závodník
  Hanáková Radka 1983 AD SE Z SNOW ACADEMY, o.s. závodník
  Hanč Jakub 2009 AD PP L TJ Spartak Rokytnice závodník
  Hanč Matěj 2006 E TJ Tesla Pardubice
aktivni Hanč Miroš 1951 AD MAS MB L TJ Spartak Rokytnice rozhodčí, závodník
aktivni Hančíková Barbora 1988 AD H TJ Slovan Pec pod Sněžkou rozhodčí, trenér
  Hančová Adéla 2011 AD PP L TJ Spartak Rokytnice závodník
aktivni Hančová Denisa 1978 AD L TJ Spartak Rokytnice rozhodčí
  Hančová Kateřina 2009 E TJ Tesla Pardubice
aktivni Hančová Klára 1981 AD SE L TJ Spartak Rokytnice závodník, rozhodčí
  Haničák Petr 1983 T TC Praděd
  Hanigovský Nicolas 2011 T LK Svinec
  Hanko Libor 1991 AD T SKI Park Gruň
  Hanko Pavel 1970 AD T SKI Park Gruň
  Hanko Petr 1966 AD T SKI Park Gruň
  Hanková Karolína 2004 AD SZ H SA Špindl závodník
  Hanková Kateřina 2000 AD JU H SA Špindl závodník
  Hanková Lucie 2004 T SKI Park Gruň
  Hanková Milena 1970 T SKI Park Gruň
  Hanousek Adam 1987 B Nezařazený člen
  Hanousek Radoslav 1960 B Nezařazený člen
  Hanousková Barbora 2004 E TJ Tesla Pardubice
  Hans Jan 2007 H Nezařazený člen
  Hansliánová Věra 1948 Z SKI Soláň
  Hanus Jiří 1976 E Ski klub Ústí n.O
  Hanus Matyáš 2006 T SK Annaberg
  Hanus Milan 1958 L Nezařazený člen
  Hanus Tomáš 1986 L Nezařazený člen
  Hanusová Martina 1986 L Nezařazený člen
  Hanusová Renata 1978 AD E Ski klub Ústí n.O
  Hanuš Adam 1999 AD JU H Nezařazený člen závodník
  Hanuš Jakub 1995 M SK Šumperk
  Hanuš Josef 1967 Nezařazený člen
  Hanuš Lukáš 2004 E TJ Tesla Pardubice
  Hanuš Martin 1992 M SK Šumperk
  Hanušová Barbora 2008 AD PZ K TJ Jiskra Nejdek závodník
  Hanušová Markéta 1990 H Centrum handicap.lyžařů
  hanyk michal 2002 AD MJ L TJ Sokol Jablonec n.Jiz závodník
  hanyk roman 2004 AD SZ L TJ Sokol Jablonec n.Jiz závodník
  Hanyk Tomáš 1992 H Nezařazený člen
  hanykova zuzana 1974 L TJ Sokol Jablonec n.Jiz
  Hanyš Oldřich 1959 L Nezařazený člen
  Hanzal Kryštof 2005 AD MZ L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Hanzal Radek 1974 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Hanzal Šimon 2010 L TJ Bižu. Jablonec n/N
aktivni Hanzalová Gabriela 1974 AD L TJ Bižu. Jablonec n/N rozhodčí
  Hanzalová Šárka 2007 AD PZ L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Hanzlík Daniel 1958 AD SE C MATY SK závodník
  Hanzlík Marek 1998 AD JU C SK MATY závodník
  Hanzlík Matyáš 2007 AD PZ C SK MATY závodník
  Hanzlík Michal 2008 AD PZ P TJ Tatran Železná Ruda závodník
  Hanzlík Miroslav 1958 U Nezařazený člen
  Hanzlík Oliver Daniel 2009 AD PP C SK MATY závodník
  Hanzlík Petr 1987 A Nezařazený člen
  Hanzlíková Blanka 1961 U Nezařazený člen
  Hanzlíková Monika 1975 C SK MATY
  Hanzlíková Tereza 1998 T Nezařazený člen
  Hanzlíková Vanda 2009 E TJ Tesla Pardubice
  Harakalová Kateřina 2005 AD MZ K LK Slovan Karlovy Vary závodník
  Harantová Kristýna 1991 AD SE P SK Železná Ruda závodník
  Harantová Lenka 1982 P Nezařazený člen
aktivni Harapát Vojtěch 1995 AD H TJ Lok. Trutnov rozhodčí
  Harazim Andre 2006 AD MZ A SKIPORG závodník
  Hartig Jiří 1998 AD JU H TJ Spartak SK Vrchlabí závodník
aktivni Hartig Jiří 1969 AD H TJ Spartak SK Vrchlabí rozhodčí
  Hartigová Marcela 1997 AD SE H TJ Spartak SK Vrchlabí závodník
  Hartigová Marcela 1976 AD H Nezařazený člen
  Hartman Jan 2011 AD PP C SK CHLUM závodník
  Hartman Zdeněk 2003 AD SZ H LK Broumov závodník
  Hartmanová Eliška 2008 AD PZ C SK CHLUM závodník
  Hartmanová Hana 1970 A LO TJ VS Praha
  Hartmanová Jana 1945 H Ski klub Špindl
  Harvey Dana 2005 AD MZ J Ski klub Velké Meziříčí závodník
  Hasenovič Jakub 2010 H TJ Slavoj Teplice n. Met.
aktivni Hašek Jan 1994 AD SE U SKI CLUB Litvínov z.s. závodník, trenér
aktivni Hašek Jan 1965 AD U SKI CLUB Litvínov z.s. rozhodčí, trenér
aktivni Hašek Tomáš 1990 AD SE U Nezařazený člen závodník, trenér
  Hašková Dáša 1977 E TJ Tesla Pardubice
  Hašková Natálie 2006 B Nezařazený člen
  Hašková Zuzana 2003 AD SZ H LK Broumov závodník
  Hašová Michaela 1993 AD SE P Nezařazený člen závodník
  Hatlapatková Tereza 2005 E Nezařazený člen
  Hátle Filip 1990 AD SE L Nezařazený člen závodník
  Hátle Miroslav 1955 H ST Svatý Petr-LO
  Haubolt Petr 1944 L TJ LIAZ Jablonec/Nis.
  Hauer Pavel 1957 AD MAS MB U SC Krušnoborci závodník, závodník
  Hauerland Antonín 2004 AD SZ T SKI RACE ODRY závodník
  Haukeová Sára 2001 AD MJ M Nezařazený člen závodník
  Haupt Milan 1966 AD C LYKO KLUB PRACHATICE
  Hauptová Karolína 2000 AD JU C LYKO KLUB PRACHATICE závodník
  Hausa Karel 1972 L Nezařazený člen
  Hausová Tereza 2003 AD SZ L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Havel Hynek 2002 E TJ Tesla Pardubice
  Havel Jakub 1980 B VSK MENDELU v Brně
aktivni Havel Jan 1996 AD SE K SK Bublava závodník, rozhodčí, trenér
  Havel Kryštof 2003 E TJ Tesla Pardubice
  Havel Lukáš 1978 AD A TJ Bohemians Praha trenér
  Havel Martin 1968 A LO TJ VS Praha
  Havel Stanislav 1970 AD E Ski klub Ústí n.O
  Havel Tomáš 2003 AD SZ L Ski klub Ještěd,z. s. závodník
  Havelka Daniel 2002 AD MJ K SK Bublava závodník
  Havelka Luboš 1968 K SK Bublava
  Havelka Radim 1975 MAS MA B VSK Technika Brno závodník
  Havelová Ludmila 2006 AD MZ Z Skipo team závodník
  Havlata Marek 2003 AD SZ U Lok. Teplice závodník
  Havlatová Darina 1975 U Lok. Teplice
  Havlíček Jakub 2011 AD PP L TJ Sokol Jablonec n.Jiz závodník
  Havlíček Jiří 2007 AD PZ M SKI Řetězárna závodník
  havliček josef 2009 AD PP L TJ Sokol Jablonec n.Jiz závodník
  Havlíček Mirek 1972 A Nezařazený člen
  Havlíček Tomáš 1986 AD SE L TJ Spartak Rokytnice závodník
  Havlíčková Tereza 1999 AD JU A Nezařazený člen závodník
  Havlík Adam 2010 AD PP L TJ LIAZ Jablonec/Nis. závodník
  Havlík Karel 1947 L TJ LIAZ Jablonec/Nis.
  Havlík Lukáš 2004 AD SZ E Ski klub Hlinsko závodník
  Havlík Radim 1975 AD SE L TJ LIAZ Jablonec/Nis. závodník
  Havlík Richard 1963 A Nezařazený člen
  Havlík Vladimír 1963 A LO TJ VS Praha
  Havlina Dominik 1996 AD SE L TJ Spartak Rokytnice závodník
  Havlina Tomáš 2001 AD MJ H Nezařazený člen závodník
  Havlová Drahoslava 1970 AD K SK Bublava
  Havlová Kristýna 2009 AD PP A SK Lajdáček závodník
  Havlová Lenka 1948 B Nezařazený člen
  Havlová Michaela 2004 AD SZ H TJ Slovan Pec pod Sněžkou závodník
  Havlová Věra 1972 A LO TJ VS Praha
  Havlová Veronika 2005 AD MZ L Ski klub Ještěd,z. s. závodník
  Havránek Petr 1966 AD MAS MA A SK SJ SKI závodník
  Havránková Šárka 1993 AD SE A Nezařazený člen závodník
  Havranová Lenka 1964 K Nezařazený člen
  Hazdrová Michaela 2007 AD PZ S SKI KLUB NERATOVICE závodník
  Hazdrová Viola 2011 S SKI KLUB NERATOVICE
  Heczko Marek 2000 AD JU T Nezařazený člen závodník
  Heczko Marek 1973 T Nezařazený člen
  HECZKOVÁ Ewa 1989 AD SE T Nezařazený člen závodník
  Hedrlín Antonín 1969 H SUNSKI Academy z.s.
  Hedrlín Tony 2009 AD PP H SUNSKI Academy z.s. závodník
  Hedrlínová Lucie 1974 H SUNSKI Academy z.s.
  Hedrlínová Nela 2012 A Nezařazený člen
  Hegar Ondřej 1985 Z Nezařazený člen
  Hegmonová Barbora 1992 AD SE T Ski Bílá závodník
  Hegmonová Zuzana 1975 Z LK Zlín
  Hein Pavel 1993 AD SE E TJ Tesla Pardubice závodník
  Hein Petr 1958 E TJ Tesla Pardubice
  Heinová Iva 1961 E TJ Tesla Pardubice
  Heinrich Max 2005 E Nezařazený člen
  Heiser Dušan 1975 T TC Praděd
  Hejda Filip 2004 S TJ Sokol Nové Strašecí
  Hejda Milan 1957 MAS MB S TJ Sokol Nové Strašecí závodník
  Hejda Rostislav 1944 E Ski klub Ústí n.O
  Hejda Václav 2008 AD PZ A Racing team Záhrobský závodník
  Hejda Václav 1973 MAS MA A Racing team Záhrobský závodník
  Hejdová Emilie 2011 AD PP P Sokol Špičák závodník
  Hejdová Romana 1975 P Nezařazený člen
  Hejdová Zdeňka 1947 E Ski klub Ústí n.O
  Hejduk Tomáš 1977 H TJ Sokol Deštné v O.h.
  Hejduková Ema 2006 AD MZ H TJ Sokol Deštné v O.h. závodník
  Hejhal Petr 1978 A Nezařazený člen
  Hejhalová Dáša 2003 A Nezařazený člen
  Hejkal Jiří 1970 L Nezařazený člen
  Hejkal Michal 1993 L Nezařazený člen
  Hejmová Anna 2003 AD SZ A Nezařazený člen závodník
  Hejnic František 1947 A LO TJ VS Praha
  Hejtmánek Antonín 2005 AD MZ M SK Šumperk závodník
  Hejtmánek Jiří 1969 M SK Šumperk
  Hejtmánek Marek 1997 AD SE M SK Šumperk závodník
  Hejtmánek Miloš 1963 AD MAS MB M SK Šumperk závodník
  Hejtmánek Rostislav 1977 E Nezařazený člen
  Hejtmánek Štěpán 2005 AD MZ M SK Šumperk závodník
  Hejtmánková Vendula 2001 AD MJ M SK Šumperk závodník
  Helegdová Agáta 2008 H Centrum handicap.lyžařů
  Helena Řeháková 1993 B VAKA SPORT Brno
  Heller Jan 1976 E TJ Tesla Pardubice
  Heller Jiří 1978 E TJ Tesla Pardubice
aktivni Heller Matěj 1993 AD A Racing team Záhrobský rozhodčí, trenér
  Heller Matyáš 2007 E Nezařazený člen
  Hellerová Jana 1954 E TJ Tesla Pardubice
  Hellerová Michaela 1982 E TJ Tesla Pardubice
  Helus Jakub 1980 AD SE P SK Arnika Plzeň závodník
  Helus Petr 1970 AD Nezařazený člen
  Hemelík Matěj 2010 AD PP H TJ Slovan Pec pod Sněžkou závodník
  Hemelík Vojta 2007 AD PZ H TJ Slovan Pec pod Sněžkou závodník
aktivni Hendrych David 1969 AD E Ski klub Ústí n.O rozhodčí
  Hendrych David 2003 AD SZ E Ski klub Ústí n.O závodník
  Hendrych Jiří 1983 AD SE T TC Morávia závodník
  Hendrych Jiří 1950 T TC Morávia
aktivni Hendrych Josef 1945 AD E Ski klub Ústí n.O trenér
  Hendrych Marek 1970 AD MAS MA L Ski klub Masters Rokytnice n.J., z.s. závodník
aktivni Hendrych Milan 1968 AD MAS MA C LO TJ Motor Čes. Bud. závodník, trenér, závodník
  Hendrych Tomáš 1978 T Nezařazený člen
  Hendrychová Anežka 1998 E Ski klub Ústí n.O
  Hendrychová Jana 1989 H TELEMARK KLUB ŠPINDL
  Hendrychová Jitka 1971 E Ski klub Ústí n.O
  Hendrychová Lucie 1971 AD MAS MC C LO TJ Motor Čes. Bud. závodník, závodník
  Hendrychová Sylvie 2002 AD MJ C LO TJ Motor Čes. Bud. závodník
  Henig Jakub 1995 AD SE P Sokol Špičák závodník
  Henig Jan 1991 AD SE P Sokol Špičák závodník
  Henig Jan 1967 AD P Sokol Špičák
  Henigová Soňa 1966 AD P Sokol Špičák
  Hennrich Petr 1958 AD MAS MB U SC Krušnoborci závodník, závodník
  Hennrich Tomáš 2004 AD SZ U Nezařazený člen závodník
  Henzl Radomír 1951 E Ski klub Ústí n.O
  Henzl Tomáš 1982 E Ski klub Ústí n.O
  Henzlová Alžběta 1999 AD JU Z Nezařazený člen závodník
  Henzlová Anežka 2003 AD SZ Z Nezařazený člen závodník
  Hep Matyáš 2007 AD PZ H TJ Sokol Deštné v O.h. závodník
  Hep Pavel 1977 H TJ Sokol Deštné v O.h.
  Hepák Pavel 1975 U Nezařazený člen
  Hepnarová Lenka 1965 H TJ Sokol Deštné v O.h.
  Hercík Vojtěch 1997 AD SE L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
aktivni Hercík Zbyněk 1963 AD L TJ Bižu. Jablonec n/N rozhodčí
  Hercíková Jana 1992 AD SE L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Hercíková Kamila 1985 T Ski Bílá
  Hercíková Lenka 1964 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Herejková Martina 1964 U TJ Klínovec LO
  Herejková Nikola 1998 AD JU U TJ Klínovec LO závodník
  Herink Jiří 2008 AD PZ L SKI TEAM LIBEREC závodník
aktivni Herink Jiří 1973 AD L SKI TEAM LIBEREC rozhodčí
  Herink Tomáš 1975 MAS MA U TJ Baník Meziboří závodník
  Herinková Veronika 2011 AD PP L SKI TEAM LIBEREC závodník
  Herman Jakub 2006 AD MZ T SK Vrbno závodník
  Herman Jaroslav 1975 AD MAS MA T SK Vrbno závodník
  Hermanová Barbora 2009 AD PP T SK Vrbno závodník
  Hermanová Kateřina 1977 AD MAS MC T SK Vrbno závodník
  Heřman Jakub 2003 AD SZ E TJ Tesla Pardubice závodník
  Heřman Pavel 1973 E TJ Tesla Pardubice
  Heřmanová Adéla 2007 AD PZ E TJ Tesla Pardubice závodník
  Heřmanová Lucie 1977 E TJ Tesla Pardubice
  Heřmanský Jan 1990 AD SE A Nezařazený člen závodník
  Heřmanský Jindřich 1966 A Nezařazený člen
  Hes Kryštof Robert 2005 AD MZ L TJ Dukla Liberec závodník
  Hesoun Samuel 2010 A TJ Bohemians Praha
  Heth Filip 2005 AD MZ A SKI AVIA Praha o.s. závodník
  Heth Šimon 2009 AD PP A SKI AVIA Praha o.s. závodník
  Hetmánek Josef 1953 AD MAS MB T SK Annaberg závodník
  Hetmánek Lukáš 1994 AD SE M SK Šumperk závodník
  Hetmánek Tomáš 1959 AD M SK Šumperk trenér
  Hetmer Damian 2006 B Nezařazený člen
aktivni Hickl Milan 1992 AD SE E SKI TEAM Česká Třebová, z.s. závodník, trenér
aktivni Hicklová Zdena 1972 AD MAS MC E SKI TEAM Česká Třebová, z.s. závodník, trenér, závodník
  Hicklová Zdeňka 2000 AD JU E SKI TEAM Česká Třebová, z.s. závodník
  Hiklová Kateřina 2009 AD PP S AŠ Ml.Boleslav závodník
  Hilbert Matěj 2008 AD PZ L Ski Team Harranti Harrachov závodník
  Hilbertová Zuzana 2010 AD PP L Ski Team Harranti Harrachov závodník
  Hilger Vladimír 1937 AD L TJ LIAZ Jablonec/Nis.
  Himmel Martin 1967 U Nezařazený člen
  Himmel Matyáš 1997 U Nezařazený člen
aktivni Himmel Radek 1963 AD U TJ Mezihoří rozhodčí, trenér
  Himmel Vladimír 1935 U TJ Mezihoří
  Himmelová Kateřina 1968 U Nezařazený člen
  Himmlová Anežka 2002 AD MJ U TJ Mezihoří závodník
  Himmlová Dagmar 1940 U Nezařazený člen
  Himmlová Eliška 1994 AD SE U TJ Mezihoří závodník
  Himmlová Jana 1967 U TJ Mezihoří
  Hink Daniel 2010 H TELEMARK KLUB ŠPINDL
  Hioráček Tomáš 1970 E SK Pardubice
  Hladík Josef 2001 AD MJ S Nezařazený člen závodník
  Hladík Oliver 2008 AD PZ S Nezařazený člen závodník
  Hladík Pavel 1973 AD SE P SA Špičák závodník
aktivni Hladik Tomas 1969 AD A Nezařazený člen trenér
  Hladík. Adam 2005 AD MZ P SA Špičák závodník
  Hladíková Alexandra 2010 AD PP P SA Špičák závodník
  Hladíková Kateřina 2004 AD SZ S Nezařazený člen závodník
  Hladíková Linda 2005 M SK Hranice os.
  Hladký Bruno 2009 AD PP B SKP Kometa Brno závodník
  Hladký Richard 2009 AD PP B SKP Kometa Brno závodník
  Hlas Štěpán 1986 AD H Ski klub Špindl rozhodčí
  Hlásek Václav 1974 AD MAS MA A SK SJ SKI závodník
  Hlava Josef 2004 AD SZ L TJ LIAZ Jablonec/Nis. závodník
  Hlava Tomáš 1992 AD SE U Nezařazený člen závodník
  hlaváč dominik 2004 AD SZ L TJ Sokol Jablonec n.Jiz závodník
  Hlaváč Jan 2011 AD PP H SUNSKI Academy z.s. závodník
  Hlaváč Matěj 2011 AD PP H SUNSKI Academy z.s. závodník
  Hlaváč Michal 1999 AD JU H Nezařazený člen závodník
  Hlaváč Pavel 1989 AD SE M SK Šumperk závodník
  Hlaváč Pavel 1960 AD MAS MB A SK SJ SKI závodník
  Hlaváč Rudolf 1956 E TJ Tesla Pardubice
  Hlaváček Daniel 2011 H SK Rýchory Mladé Buky
  Hlaváček Jakub 2006 H Nezařazený člen
aktivni Hlaváček Jan 1998 AD JU E Ski klub Ústí n.O závodník, rozhodčí, trenér
  Hlaváček Martin 1980 M Nezařazený člen
  Hlaváček Matěj 2000 AD JU K TJ Horal Stříbrná závodník
  Hlaváček Michal 2003 AD SZ B FreeSki Academy Brno závodník
  Hlaváček Miloslav 1973 K TJ Horal Stříbrná
  Hlaváček Petr 2005 H Nezařazený člen
  Hlaváček Radek 1967 AD E Ski klub Ústí n.O trenér
  Hlaváček Šimon 2008 AD PZ K TJ Horal Stříbrná závodník
  Hlaváček Štěpán 2005 H Nezařazený člen
  Hlaváčková Kristina 1979 A Ski club masters
  Hlaváčková Soňa 1972 E Ski klub Ústí n.O
  Hlaváčová Barbora 1999 AD JU E OK Ski Pardubice z.s. závodník
  Hlaváčová Judita 2004 AD SZ Z Klub sp.lyžování BTL závodník
  hlaváčová rozárie 2008 AD PZ L TJ Sokol Jablonec n.Jiz závodník
  Hlavatá Adéla 2007 AD PZ E TJ Tesla Pardubice závodník
  Hlavatá Klára 1973 A Nezařazený člen
  Hlavatá Šárka 2007 AD PZ E TJ Tesla Pardubice závodník
  Hlavatý Jan 1998 AD JU L TJ Stadion Nový Bor závodník
  Hlavatý Jaroslav 1941 U TJ Klínovec LO
  Hlavatý Martin 1965 U TJ Klínovec LO
  Hlavatý Petr 1966 E TJ Tesla Pardubice
  Hlavešová Magdaléna 2009 AD PP L Ski klub Ještěd,z. s. závodník
  Hlavoň Jakub 2005 AD MZ B ST Victoria Brno závodník
  Hlavoň Matěj 2005 AD MZ B Nezařazený člen závodník
  Hlavoň Ondřej 2001 AD MJ B SKP Kometa Brno závodník
  Hlavoň Petr 1970 B SKP Kometa Brno
aktivni Hlavoň Robert 1972 AD SE B SKP Kometa Brno trenér
  Hlavoňová Lucie 2004 AD SZ B ST Victoria Brno závodník
  Hlavoňová Tereza 2002 AD MJ B ST Victoria Brno závodník
  Hlavová Eliška 2000 U Nezařazený člen
  Hlavová Karolína 2008 AD PZ L TJ LIAZ Jablonec/Nis. závodník
  Hlavsa Albert 2008 AD PZ K TJ Horal Stříbrná závodník
  Hlavsa Tadeáš 2004 AD SZ K TJ Horal Stříbrná závodník
  Hlavsa Tomáš 2007 E Ski team Buková hora
  Hlavsová Lucie 2005 E Ski team Buková hora
  Hliněná Mahu 2007 AD PZ H ST Svatý Petr-LO závodník
  Hliněný Matěj 2010 AD PP A Nezařazený člen závodník
  Hlinková Lucie 2004 AD SZ T Penguin´s Ski club Ostrava závodník
  Hlinková Tereza 2000 AD JU T Penguin´s Ski club Ostrava závodník
  Hlízová Eliška 2005 AD MZ H SK Janské Lázně závodník
  Hlízová Hana 1975 H Nezařazený člen
  Hloušek Tomáš 1957 E Nezařazený člen
  Hloušková Eva 1989 E TJ Tesla Pardubice
  Hloušková Lenka 1967 E TJ Tesla Pardubice
  Hloušková Olga 2000 E TJ Tesla Pardubice
  Hloušková Zuzana 1992 E Nezařazený člen
  Hlubocká Zuzana 1973 A LO TJ VS Praha
  Hlubocký Jakub 2007 AD PZ A LO TJ VS Praha závodník
  Hlubocký Jaroslav 1971 A LO TJ VS Praha
  Hlubocký Tomáš 2003 AD SZ A LO TJ VS Praha závodník
  Hluchá Lenka 1974 A Nezařazený člen
  Hluchý Nikolas 2007 AD PZ A SK Lajdáček závodník
  Hluchý Pavel 1974 A SK Lajdáček
  Hluchý Viktor 2004 AD SZ A SK Lajdáček závodník
  Hlůže Jaroslav 1976