Home Závody a výsledky
  záznamů na stránku
Tisk  záznamy 1 - 20 z 23    následující   poslední »
Kód Název Kraj Kontaktní osoba Email Telefon
1000346 Global Sport Timing A Karel Sajdl venomek@seznam.cz 602 123 970
1000003 Měření SLČR A Ota Deyl ota.deyl@gmail.com 602 680 021
1000099 results C Miroslav Strnad strnad@results.cz 721 096 565
1000013 Měření Říčky E František Mrština franta.mrstina@email.cz 602834873
1000002 DanuTiming H Tomáš Peslar tomas@eski.cz 603 182 661
1000004 Měření Pec pod Sněžkou H Pavel Marek pmarek@gteam.cz 603 239 530
1000070 Měření Ski klub Bublava K Petr Kőrfer t.chvostek@seznam.cz
korfer@seznam.cz
732924629
1000020 Měření Ml.Boleslav L Zbyněk Hercík zbynek.hercik@tiscali.cz 736 480 292
1000055 Měření Rokytnice nad Jizerou L Libor Ulver libor.ulver@seznam.cz 602 239 833
3505161 SK Ještěd (SKJ) L Štefek Zdeněk kancelar@skjested.cz 773990781;604443724;608175514
1000035 T-base L Josef Hejral josef.hejral@t-base.cz 603 854 395
1000027 Měření Plzeň P Aleš Toman atoman@volny.cz 603 330 193
0000351 Madeja sport cup T Petr Madeja cup@madejasport.cz 603 465 951
1000008 Měření Baník Ostrava T Ivan Feller ifeller@email.cz 606 287 274
1000012 Měření Rožnov T Vala Igor info@foliovnik.cz 603 831 405
0100048 Měření Ski Dolní Benešov T Petr Zádrapa petr.zadrapa@seznam.cz 725 871 802
3801900 TC Praděd T Petr Houser tc.praded@praded-info.cz 602719204
3503902 LK Chomutov U Míra Jonáš stenko@smprojekt.cz
mira.jonas@tiscali.cz
604494828
3503901 LK Jirkov U Tomáš Procházka lk-jirkov@volny.cz 603584097
0100047 Měření SC Litvínov U Jan Muller muller@golf-instruktor.cz 736 506 215
Tisk  záznamy 1 - 20 z 23    následující   poslední »

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet O'Style Řízení letového provozu ČR, s.

Generální partner žákovské reprezentace

Česká pošta

Mediální partneři

Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI POC Sport R´JET FOR YOU Vola Racing CZ Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz