Home Závody a výsledky
  záznamů na stránku
Tisk « první  předchozí   záznamy 6 - 25 z 25 
Kód Název Kraj Kontaktní osoba Email Telefon
1000008 Měření Baník Ostrava T Ivan Feller ifeller@email.cz 606 287 274
10000555 Měření Ještěd L Petra Novotná skiklubjested@seznam.cz +420 602 142 939
1000020 Měření Ml.Boleslav L Zbyněk Hercík zbynek.hercik@tiscali.cz 736 480 292
1000004 Měření Pec pod Sněžkou H Pavel Marek pmarek@gteam.cz 603 239 530
1000027 Měření Plzeň P Martin Doležal DolezalMa@szdc.cz 602 774 994
1000055 Měření Rokytnice nad Jizerou L Libor Ulver libor.ulver@seznam.cz 602 239 833
1000012 Měření Rožnov T Vala Igor info@foliovnik.cz 603 831 405
1000013 Měření Říčky E František Mrština franta.mrstina@email.cz 602834873
0100047 Měření SC Litvínov U Jan Muller muller@golf-instruktor.cz 736 506 215
0023331 Měření SK MEZ Vsetín Z Procházka Aleš alesprochazka@volny.cz 607 041 089
1000049 Měření SK Telnice U Škopek Jan janskopek@seznam.cz 731 106 235
0100048 Měření Ski Dolní Benešov T Petr Zádrapa petr.zadrapa@seznam.cz 725 871 802
1000070 Měření Ski klub Bublava K Petr Kőrfer t.chvostek@seznam.cz
korfer@seznam.cz
732924629
1000037 Měření Ski Soláň Z Grůza David david.gruza@onsemi.com 606 739 742
1000003 Měření SLČR A Ota Deyl ota.deyl@gmail.com 602 680 021
1000099 results C Miroslav Strnad strnad@results.cz 721 096 565
3505161 SK Ještěd (SKJ) L Štefek Zdeněk kancelar@skjested.cz 773990781;604443724;608175514
1510003 Ski klub Ještěd,z. s. L Petra Novotná gross.petra@seznam.cz +420602142939
1000035 T-base L Josef Hejral josef.hejral@t-base.cz 603 854 395
3801900 TC Praděd T Petr Houser tc.praded@praded-info.cz 602719204
Tisk « první  předchozí   záznamy 6 - 25 z 25 

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz