Home Závody a výsledky
  záznamů na stránku
Tisk « první  předchozí   záznamy 7 - 26 z 26 
Kód Název Kraj Kontaktní osoba Email Telefon
1000008 Měření Baník Ostrava T Ivan Feller ifeller@email.cz 606 287 274
1000155 Měření Ještěd L Petra Novotná skiklubjested@seznam.cz +420 602 142 939
1000020 Měření Ml.Boleslav L Zbyněk Hercík zbynek.hercik@tiscali.cz 736 480 292
1000004 Měření Pec pod Sněžkou H Pavel Marek pmarek@gteam.cz 603 239 530
1000027 Měření Plzeň P Aleš Toman atoman@volny.cz 603 330 193
1000055 Měření Rokytnice nad Jizerou L Libor Ulver libor.ulver@seznam.cz 602 239 833
1000012 Měření Rožnov T Vala Igor info@foliovnik.cz 603 831 405
1000013 Měření Říčky E Tomáš Čevona tomik02@gmail.com
0100047 Měření SC Litvínov U Jan Muller muller@golf-instruktor.cz 736 506 215
0023331 Měření SK MEZ Vsetín Z Procházka Aleš alesprochazka@volny.cz 607 041 089
1000049 Měření SK Telnice U Škopek Jan janskopek@seznam.cz 731 106 235
0100048 Měření Ski Dolní Benešov T Petr Zádrapa petr.zadrapa@seznam.cz 725 871 802
1000070 Měření Ski klub Bublava K Petr Kőrfer t.chvostek@seznam.cz
korfer@seznam.cz
732924629
1000037 Měření Ski Soláň Z Grůza David david.gruza@onsemi.com 606 739 742
1000003 Měření SLČR A Ota Deyl ota.deyl@gmail.com 602 680 021
1000099 results C Miroslav Strnad strnad@results.cz 721 096 565
3505161 SK Ještěd (SKJ) L Štefek Zdeněk kancelar@skjested.cz AD 604443724, AL 608175514, SZ
1510003 Ski klub Ještěd,z. s. L Petra Novotná skiklubjested@seznam.cz +420602142939
1000035 T-base L Josef Hejral josef.hejral@t-base.cz 603 854 395
3801900 TC Praděd T tc.praded@praded-info.cz 737 222 414 // 602 719 204
Tisk « první  předchozí   záznamy 7 - 26 z 26 

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler