Home Závody a výsledky
Logo pořadatele
Oddíl Ski klub Ústí nad Orlicí Kontakt Jan Duffek
Ulice Letohradská 1359 Město Ústí nad Orlicí, 562 06
Email klub@skiricky.cz; info@skiricky.cz Web www.skiricky.cz
Telefon
 
Kód Závodník Narozen DH SL GS SG AC ZZ
Přípravka
773279 Bureš Benjamín 2012 - - - - - -
773280 Dostál Michal 2014 - - - - - -
886978 Dostálová Amálie 2012 - - - - - -
772705 Frank Michal 2012 - - - - - -
887035 Franková Bára 2014 - - - - - -
886979 Kadlečková Beáta 2012 - - - - - -
886981 Kalousková Tereza 2012 - - - - - -
773281 Krátký Matěj 2014 - - - - - -
773282 Krátký Vít 2012 - - - - - -
773283 Seidl Sebastian 2012 - - - - - -
Předžactvo
886977 Bobková Tamara 2011 - - - - - -
886245 Burešová Beáta 2010 - - - - - -
886456 Franková Martina 2010 - - - - - -
772496 Hořický Martin 2010 - - - - - -
886980 Kadrmanová Nela 2011 - - - - - -
Mladší žactvo
772241 Beran Antonín 2009 - - - - - -
885771 Břízová Anna 2008 - - - - - -
886154 Burešová Matylda 2008 - - - - - -
886015 Kellnerová Ema 2009 - - - - - -
773141 Svátek Martin 2008 - - - - - -
Starší žactvo
770765 Beran Štěpán 2007 - - - - - -
770766 Bříza Josef 2007 - - - - - -
886475 Černohousová Silvie 2006 - - - - - -
885632 Glattová Markéta 2007 - - - - - -
885983 Hořická Karolína 2006 - - - - - -
885984 Hořická Kristýna 2007 - - - - - -
770767 Hroch Matěj 2007 - - - - - -
770418 Kellner Jakub 2006 - - - - - -
885332 Konývková Kristýna 2006 - - - - - -
886150 Peterková Linda 2006 - - - - - -
886151 Peterková Lucie 2006 - - - - - -
885459 Petrová Klára 2006 - - - - - -
Mladší junioři
156094 Beranová Anežka 2004 - - - - - -
151480 Blaško Samuel 2005 - - - - - -
151467 Černohous Marek 2004 - - - - - -
151458 Ent Lukáš 2004 - 238.07 188.23 - - -
151481 Glatt Matouš 2005 - 165.12 180.59 197.97 - -
770275 Janecký Samuel 2005 - - - - - -
156115 Lamošová Karolína 2005 - 232.82 162.09 - - -
770270 Petr Lukáš 2004 - - - - - -
156095 Rábová Tereza 2004 - - 193.24 - - -
156116 Smolaková Emilie 2005 - - - - - -
Junioři
156051 Brandejsová Anna 2003 - 256.54 278.24 - - -
156014 Faltusová Adéla 2002 - - - - - -
151375 Glatt Jan 2002 - 114.15 129.74 145.54 256.96 -
156015 Schusterová Kristýna 2002 - 298.49 251.21 - - -
Dospělí
150003 Bříza Zbyněk 1979 - - - - - -
155851 Entová Klára 1998 - - - - - -
151224 Hlaváček Jan 1998 - - - - - -
0 Holubová Jana 1974 - - - - - -
155605 Kloučková Karolína 1990 - - - - - -
155743 Koštová Karolína 1994 - - - - - -
155888 Martínková Daniela 1999 - - - - - -
151259 Slavíček Vojtěch 1999 316.41 227.45 185.60 336.03 999.99 -
151172 Šimbovský Vojtěch 1996 - - - - - -
151219 Škorpil Jiří 1997 - - - - - -
151221 Škorpil Martin 1997 - - - - - -
150889 Vebr Tomáš 1989 999.99 402.77 999.99 999.99 999.99 -
Masters A
5150399 Felgr Libor 1964 - - - - - -
Masters B
5150382 Šuda Petr 1952 - - - - - -

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz