Home Závody a výsledky
Alpské disciplíny
Jméno Zemková Zuzana Narozen(a) 1997
Oddíl Ski Bílá (T)  
Závodník 155835   Dospělí
 
Datum Závod Kat. Disc. Výsledek Body Pohár
2017/2018
29.03.2018 Vratna / SVK NC SL 10. 84.75 -
28.03.2018 Vratna / SVK NC GS DNF2 - -
11.03.2018 63. Veľká Cena Slovenska / Štrbské Pleso - Furkota FIS SL 4. 74.38 -
10.03.2018 63. Veľká Cena Slovenska / Štrbské Pleso - Furkota FIS GS 4. 69.92 -
18.02.2018 FIS - UNI, MČRJ / Bílá v Beskydech UNI SL DNF - -
17.02.2018 FIS - UNI, MČRJ / Bílá v Beskydech UNI GS 15. 76.06 -
11.02.2018 Zimná univerziáda SR - 16. Veľká cena Barbory FIS UNI / Vyšná Boca FIS SL 2. 20.13 -
10.02.2018 Zimná univerziáda SR - 16. Veľká cena Barbory FIS UNI / Vyšná Boca FIS GS 11. 57.00 -
09.02.2018 Bialka Tatrzanska / POL FIS SL 8. 72.84 -
08.02.2018 Bialka Tatrzanska / POL FIS SL DNF1 - -
28.01.2018 ČP - FIS Karlov / Karlov pod Pradědem FIS SL 4. 64.60 60
27.01.2018 ČP - FIS Karlov / Karlov pod Pradědem FIS SL 3. 65.64 60
2016/2017
02.04.2017 MMČR / Špindlerův Mlýn NC GS 20. 99.32 24
01.04.2017 MMČR / Špindlerův Mlýn NC SL DNF - -
30.03.2017 FIS Kouty / Kouty FIS SL 11. 66.47 29
29.03.2017 FIS Kouty / Kouty FIS SL 10. 72.61 32
26.03.2017 Strbske Pleso / SVK NC GS 6. 61.57 -
25.03.2017 Strbske Pleso / SVK NC SL 12. 78.24 -
19.03.2017 Soriska planina / SLO FIS SL DNS2 - -
18.03.2017 Soriska planina / SLO FIS SL DNS2 - -
10.03.2017 Petzen / AUT FIS GS DNF2 - -
09.03.2017 Petzen / AUT FIS GS 51. 90.00 -
08.03.2017 Kranjska Gora / SLO FIS GS 12. 97.26 -
07.03.2017 Kranjska Gora / SLO FIS GS 25. 85.89 -
05.03.2017 Strbske Pleso / SVK FIS SL 7. 59.05 -
04.03.2017 Strbske Pleso / SVK FIS GS 14. 69.10 -
26.02.2017 FIS-CIT Mísečky / Šp.Mlýn-Mísečky CIT SL 5. 61.59 -
25.02.2017 FIS-CIT Mísečky / Šp.Mlýn-Mísečky CIT SL 9. 71.10 -
19.02.2017 FIS-UNI, MČRJ Bílá / Bílá v Beskydech UNI SL 9. 66.49 -
18.02.2017 FIS-UNI, MČRJ Bílá / Bílá v Beskydech UNI GS 2. 51.23 -
29.01.2017 FIS Pec / Pec pod Sněžkou FIS GS 11. 77.69 40
28.01.2017 FIS Pec / Pec pod Sněžkou FIS GS 5. 68.81 50
27.01.2017 ČP - FIS Špindlerův Mlýn / Špindlerův Mlýn FIS AC 8. 176.77 36
27.01.2017 ČP - FIS Špindlerův Mlýn / Špindlerův Mlýn FIS AC 7. 195.63 40
27.01.2017 ČP - FIS Špindlerův Mlýn / Špindlerův Mlýn FIS SG 27. 146.71 8
26.01.2017 ČP - FIS Špindlerův Mlýn / Špindlerův Mlýn FIS SG 27. 158.68 9
23.01.2017 ČP - FIS Špindlerův Mlýn / Špindlerův Mlýn TRA DH 26. - -
23.01.2017 ČP - FIS Špindlerův Mlýn / Špindlerův Mlýn TRA DH 26. - -
22.01.2017 FIS Albrechtice / Albrechtice v Jiz.horách FIS SL 12. 78.03 36
21.01.2017 FIS Albrechtice / Albrechtice v Jiz.horách FIS SL 7. 59.10 45
20.01.2017 FIS Albrechtice / Albrechtice v Jiz.horách FIS GS 9. 72.52 36
19.01.2017 FIS Albrechtice / Albrechtice v Jiz.horách FIS GS 9. 74.89 40
15.01.2017 FIS Karlov / Karlov pod Pradědem FIS SL 7. 75.71 50
14.01.2017 FIS Karlov / Karlov pod Pradědem FIS SL 13. 83.44 29
22.12.2016 Bialka Tatrzanska / POL FIS SL 9. 63.94 -
21.12.2016 Bialka Tatrzanska / POL FIS SL 8. 63.50 -
18.12.2016 KLOBOUK - FIS Český pohár / Karlov pod Pradědem FIS SL DNF - -
17.12.2016 KLOBOUK - FIS Český pohár / Karlov pod Pradědem FIS SL 4. 85.60 50
06.12.2016 O´STYLE CUP 2016 / Pfelders-ITA FIS GS DNF - -
05.12.2016 O´STYLE CUP 2016 / Pfelders-ITA FIS GS 16. 97.88 -
04.12.2016 Pfelders / ITA NJR SL 13. 81.73 -
03.12.2016 Pfelders / ITA NJR GS 25. 128.71 -
04.11.2016 Snow Arena / LTU ENL SL 7. 72.24 -
03.11.2016 Snow Arena / LTU ENL SL 7. 78.20 -
2015/2016
15.04.2016 Solda/Sulden / ITA CIT GS DNF1 - -
14.04.2016 Solda/Sulden / ITA CIT GS 48. 76.48 -
13.04.2016 Solda / ITA NJC SL 18. 61.90 -
12.04.2016 Solda / ITA FIS SL 19. 62.99 -
12.04.2016 Solda / ITA FIS SL 24. 60.63 -
03.04.2016 MMČR / Špindlerův Mlýn NC SL 11. 63.61 -
02.04.2016 MMČR / Špindlerův Mlýn NC GS 21. 81.62 29
31.03.2016 Český pohár Allianz - Jeseníky Cup 2016 / Kouty FIS GS 13. 69.15 29
30.03.2016 Český pohár Allianz - Jeseníky Cup 2016 / Kouty FIS GS 19. 70.40 26
29.03.2016 Český pohár Allianz - Jeseníky Cup 2016 / Kouty FIS SL DNF - -
22.03.2016 Kranjska Gora / SLO NJC SL DNF1 - -
21.03.2016 Kranjska Gora / SLO NJC GS 16. 94.76 -
20.03.2016 Rogla / SLO FIS SL DNF1 - -
19.03.2016 Rogla / SLO FIS SL 15. 73.44 -
13.03.2016 61. Veľká cena Slovenska / Štrbské Pleso - Solisko FIS SL DNF - -
12.03.2016 61. Veľká cena Slovenska / Štrbské Pleso - Solisko FIS GS 7. 73.95 -
09.03.2016 Jasna / SVK NC GS 18. 105.58 -
08.03.2016 Majstrovstvá Slovenska 2016 / Jasná NC SL 15. 100.11 -
28.02.2016 Soriska planina / SLO FIS SL 9. 55.92 -
27.02.2016 Soriska planina / SLO FIS SL 10. 64.40 -
26.02.2016 Piesendorf / AUT CIT SL 13. 63.95 -
25.02.2016 Piesendorf / AUT CIT SL 10. 56.92 -
21.02.2016 XIV. Veľká cena Barbory 2016 / Vyšná Boca UNI SL DNF - -
20.02.2016 XIV. Veľká cena Barbory 2016 / Vyšná Boca UNI GS 13. 59.44 -
14.02.2016 Závod FIS UNI/MČRJ / Bíla v Beskydech UNI SL 4. 57.02 -
13.02.2016 Závod FIS UNI/MČRJ / Bíla v Beskydech UNI GS 7. 59.62 -
07.02.2016 FIS - CIT / Mísečky CIT SL 2. 52.24 -
06.02.2016 FIS - CIT / Mísečky CIT SL 5. 53.57 -
24.01.2016 Jizerský Pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS SL DNF - -
23.01.2016 Jizerský Pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS SL 6. 55.80 50
22.01.2016 Jizerský Pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS GS 12. 80.85 32
17.01.2016 Karlov Cup / Malá Morávka-Karlov FIS SL 7. 69.33 36
16.01.2016 Karlov Cup / Malá Morávka-Karlov FIS SL 10. 71.16 40
2013/2014
08.04.2014 Krvavec / SLO FIS SG 15. 76.38 -
08.04.2014 Krvavec / SLO FIS SG 19. 94.53 -
06.04.2014 S.Vigilio-Enneberg / ITA FIS GS 22. 53.10 -
02.04.2014 ČP Allianz - FIS / Špindlerův Mlýn - Stoh FIS SL DNF - -
01.04.2014 ČP Allianz - FIS / Špindlerův Mlýn - Stoh FIS GS 10. 58.49 40
01.04.2014 ČP Allianz - FIS / Špindlerův Mlýn - Stoh FIS GS 6. 46.29 50
31.03.2014 Spindleruv Mlyn / CZE FIS SL 8. 65.02 -
31.03.2014 ČP Allianz - NC Špindl / Špindlerův Mlýn FIS SL 8. 65.02 40
30.03.2014 ČP Allianz - NC Špindl / Špindlerův Mlýn NC SL DNF - -
21.03.2014 Majstrovstvá Slovenska / Jasná NC SL 10. 39.94 -
20.03.2014 Jasna / SVK NC GS DNF1 - -
16.03.2014 ČP Allianz - FIS Karlov / Malá Morávka - Karlov FIS SL DNF - -
15.03.2014 ČP Allianz - FIS Karlov / Malá Morávka - Karlov FIS SL 4. 36.10 60
06.03.2014 Majstrovstvá Slovenska / Jasná TRA DH DNS - -
20.02.2014 Bilalka Tatrzanska / POL CIT SL 4. 60.08 -
19.02.2014 Bilalka Tatrzanska / POL CIT SL 2. 57.09 -
16.02.2014 MČRJ - FIS Bílá / Bílá v Beskydech FIS GS 8. 55.34 -
15.02.2014 MČRJ - FIS Bílá / Bílá v Beskydech UNI GS 10. 62.09 -
14.02.2014 MČRJ - FIS Bílá / Bílá v Beskydech UNI SL 9. 58.78 -
09.02.2014 FIS CIT - Špindl / Horní Mísečky CIT SL DNF - -
08.02.2014 FIS CIT - Špindl / Horní Mísečky CIT SL 4. 55.76 -
02.02.2014 ČP Allianz - FIS Karlov / Kažmarka FIS SL 10. 59.63 36
01.02.2014 ČP Allianz - FIS Karlov / Kažmarka FIS SL 5. 53.55 60
29.01.2014 FIS Praděd / Praděd FIS SL 3. 49.89 -
28.01.2014 FIS Praděd / Praděd FIS SL 2. 55.16 -
27.01.2014 FIS Praděd / Praděd ENL GS DNF - -
12.01.2014 San Vito di Cadore / ITA NJR SL 28. 102.17 -
11.01.2014 San Vito di Cadore / ITA NJR SL 25. 111.54 -
2012/2013
17.03.2013 ČP RKZ Head Cup / Albrechtice v Jiz. horách RKZ SL 2. 7.78 80
16.03.2013 ČP RKZ Head Cup / Albrechtice v Jiz. horách RKZ GS 3. 2.61 60
03.03.2013 MČR Žáků / Hochficht (AUT) MCR GS 4. 8.05 50
02.03.2013 MČR Žáků / Hochficht (AUT) MCR SL 2. 16.54 80
01.03.2013 MČR Žáků / Hochficht (AUT) MCR SG 1. 0.00 100
24.02.2013 ČP RKZ Head Cup / Karolinka RKZ GS 5. 20.32 45
23.02.2013 ČP RKZ Head Cup / Karolinka RKZ SL 1. 1.00 100
10.02.2013 ČP RKZ Head Cup / Bílá v Beskydech RKZ GS 1. 1.00 100
09.02.2013 ČP RKZ Head Cup / Bílá v Beskydech RKZ SL 1. 1.00 100
03.02.2013 UKZ - Moravskoslezský / Karlov pod Pradědem UKZ SL 4. 26.26 -
02.02.2013 UKZ - Moravskoslezský / Karlov pod Pradědem UKZ GS 1. 10.00 -
01.02.2013 UKZ - Moravskoslezský / Karlov pod Pradědem UKZ GS 1. 10.61 -
26.01.2013 51. Skiinterkriterium / Říčky v Orlických horách CHI GS 16. - -
25.01.2013 51. Skiinterkriterium / Říčky v Orlických horách CHI SL 4. - -
23.01.2013 ČP RKZ Head Cup / Říčky v Orlických horách RKZ GS 10. 24.48 36
22.01.2013 ČP RKZ Head Cup / Říčky v Orlických horách RKZ SL 3. 4.85 80
20.01.2013 UKZ - Moravskoslezský / Karlov pod Pradědem UKZ SL DNF - -
19.01.2013 UKZ - Moravskoslezský / Karlov pod Pradědem UKZ SL 2. 15.41 -
17.01.2013 ČP RKZ Head Cup / Klínovec RKZ SG 3. 29.34 60
17.01.2013 ČP RKZ Head Cup / Klínovec RKZ SG 4. 27.43 50
11.01.2013 ČP RKZ Head Cup / Stoh RKZ GS 8. 31.91 32
10.01.2013 ČP RKZ Head Cup / Stoh RKZ SL 3. 5.50 60
17.12.2012 ČP RKZ Head Cup / Špičák na Šumavě RKZ GS 3. 31.05 60
16.12.2012 ČP RKZ Head Cup / Špičák na Šumavě RKZ SG 3. 23.29 60
15.12.2012 ČP RKZ Head Cup / Špičák na Šumavě RKZ SG 7. 35.52 36
2011/2012
25.03.2012 UKZ Moravskoslezský / Praděd UKZ GS 2. 34.22 -
24.03.2012 UKZ Moravskoslezský / Praděd UKZ GS 1. 24.89 -
18.03.2012 ČP 2012 - VII. RKZ - Head cup / Albrechtice RKZ SL 4. 19.28 50
17.03.2012 ČP 2012 - VII. RKZ - Head cup / Albrechtice RKZ GS 5. 18.19 45
11.03.2012 ČP 2012 - VI. RKZ - MČR / Rokytnice nad Jizerou MCR GS 2. 22.93 80
10.03.2012 ČP 2012 - VI. RKZ - MČR / Rokytnice nad Jizerou MCR SL 3. 8.67 60
26.02.2012 ČP 2012 - V. RKZ - Head cup / Karolínka RKZ GS 3. 24.40 60
25.02.2012 ČP 2012 - V. RKZ - Head cup / Karolínka RKZ SL 1. 1.69 100
12.02.2012 ČP 2012 - IV. RKZ - Head cup / Pec pod Sněžkou RKZ GS 5. 19.83 45
11.02.2012 ČP 2012 - IV. RKZ - Head cup / Pec pod Sněžkou RKZ SL 4. 14.38 50
05.02.2012 UKZ Moravskoslezský / Velké Karlovice UKZ SL 1. 14.32 -
04.02.2012 UKZ Moravskoslezský / Velké Karlovice UKZ SL 1. 22.10 -
31.01.2012 Zimní Olympiáda mládeže / Bílá v Beskydech UKZ GS 2. 28.28 -
30.01.2012 Zimní Olympiáda mládeže / Bílá v Beskydech UKZ SL 6. 34.61 -
28.01.2012 50.Skiinterkriterium / Říčky v Orlických horách CHI GS 16. - -
27.01.2012 50.Skiinterkriterium / Říčky v Orlických horách CHI SL 15. - -
25.01.2012 ČP 2012 - III. RKZ - Head cup / Říčky v Orlických horách RKZ GS 4. 9.99 60
24.01.2012 ČP 2012 - III. RKZ - Head cup / Říčky v Orlických horách RKZ SL 14. 27.01 24
22.01.2012 UKZ Moravskoslezký / Karlov pod Pradědem UKZ GS 1. 11.82 -
21.01.2012 UKZ Moravskoslezký / Karlov pod Pradědem UKZ SL 3. 22.01 -
18.01.2012 ČP 2012 - II. RKZ - Head cup / Špindl - Sv.Petr RKZ SG 5. 40.29 45
17.01.2012 ČP 2012 - II. RKZ - Head cup / Špindl - Sv.Petr RKZ SG 5. 23.40 45
15.01.2012 UKZ Moravskoslezský / Karlov pod Pradědem UKZ GS 1. 12.24 -
14.01.2012 UKZ Moravskoslezský / Karlov pod Pradědem UKZ SL 2. 19.94 -
08.01.2012 ČP 2012 - I. RKZ - Head cup / Špičák na Šumavě RKZ GS 8. 25.47 32
07.01.2012 ČP 2012 - I. RKZ - Head cup / Špičák na Šumavě RKZ SL DSQ - -
2010/2011
27.03.2011 VI. RKZ - Český pohár Finále - Head cup / Albrechtice RKZ SL 9. - 29
26.03.2011 VI. RKZ - Český pohár Finále - Head cup / Albrechtice RKZ SL 5. - 45
25.03.2011 VI. RKZ - Český pohár Finále - Head cup / Albrechtice RKZ GS 10. - 26
20.03.2011 Finále UKZ - Moravský / Praděd UKZ GS 2. - -
19.03.2011 Finále UKZ - Moravský / Praděd UKZ GS 1. - -
13.03.2011 UKZ - Moravský / Karlovice UKZ SL 5. - -
12.03.2011 UKZ - Moravský / Karlovice UKZ SL 5. - -
06.03.2011 V. RKZ - MČR - Český pohár - Head cup / Pec pod Sněžkou MCR GS 5. - 45
05.03.2011 V. RKZ - MČR - Český pohár - Head cup / Pec pod Sněžkou MCR SL 12. - 22
04.03.2011 V. RKZ - MČR - Český pohár - Head cup / Pec pod Sněžkou MCR SG 11. - 24
27.02.2011 UKZ - Moravský / Karlov UKZ SL 3. - -
26.02.2011 UKZ - Moravský / Karlov UKZ SL 4. - -
25.02.2011 UKZ - Moravský / Karlov UKZ GS 3. - -
13.02.2011 UKZ - Moravský / Morávka UKZ SL 8. - -
12.02.2011 UKZ - Moravský / Morávka UKZ SL 5. - -
06.02.2011 IV. RKZ - Český pohár - Head cup / Bílá v Beskydech RKZ GS 4. - 50
05.02.2011 IV. RKZ - Český pohár - Head cup / Bílá v Beskydech RKZ SL 6. - 40
30.01.2011 UKZ - Moravský / Grůň UKZ SL 3. - -
29.01.2011 UKZ - Moravský / Grůň UKZ GS 4. - -
26.01.2011 III. RKZ - Český pohár - Head cup / Říčky v Orlických horách RKZ GS 14. - 20
25.01.2011 III. RKZ - Český pohár - Head cup / Říčky v Orlických horách RKZ SL 13. - 20
17.01.2011 II. RKZ - Český pohár - Head cup / Špindlerův Mlýn RKZ SG 6. - 40
09.01.2011 Český pohár - RKZ - Head cup / Karolinka RKZ GS 8. - 32
08.01.2011 Český pohár - RKZ - Head cup / Karolinka RKZ SL 13. - 20

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler