Home Závody a výsledky
Alpské disciplíny
Jméno Gilarová Radka Narozen(a) 2000
Oddíl SKI AKADEMIE BRNO (B)  
Závodník 155910   Junioři
 
Datum Závod Kat. Disc. Výsledek Body Pohár
2017/2018
25.03.2018 Český pohár MMČR 2018 - Memorial Jarka Drapely / Špindlerův Mlýn NC SL DNF - -
24.03.2018 Český pohár MMČR 2018 - Memorial Jarka Drapely / Špindlerův Mlýn NC GS DNF - -
18.03.2018 ČP FIS - Jizerský pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS SL 18. 104.03 22
17.03.2018 ČP FIS - Jizerský pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS SL 11. 104.75 29
16.03.2018 ČP FIS - Jizerský pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS GS 22. 90.32 16
15.03.2018 ČP FIS - Jizerský pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS GS 12. 77.65 29
11.03.2018 63. Veľká Cena Slovenska / Štrbské Pleso - Furkota FIS SL 10. 95.22 -
10.03.2018 63. Veľká Cena Slovenska / Štrbské Pleso - Furkota FIS GS 7. 80.12 -
04.03.2018 KLOBOUK CUP / Karlov pod Pradědem FIS SL DNF - -
03.03.2018 KLOBOUK CUP / Karlov pod Pradědem FIS SL DNF - -
25.02.2018 FIS - CIT / Špindlerův Mlýn-Horní Mísečky CIT SL DNF - -
24.02.2018 FIS - CIT / Špindlerův Mlýn-Horní Mísečky CIT SL 15. 89.99 -
18.02.2018 FIS - UNI, MČRJ / Bílá v Beskydech UNI SL 21. 89.55 -
17.02.2018 FIS - UNI, MČRJ / Bílá v Beskydech UNI GS 24. 92.86 -
13.02.2018 Zakopane / POL FIS SL DNF2 - -
12.02.2018 Zakopane / POL FIS SL DNF1 - -
11.02.2018 Zimná univerziáda SR - 16. Veľká cena Barbory FIS UNI / Vyšná Boca FIS SL 18. 102.14 -
10.02.2018 Zimná univerziáda SR - 16. Veľká cena Barbory FIS UNI / Vyšná Boca FIS GS 6. 21.64 -
28.01.2018 ČP - FIS Karlov / Karlov pod Pradědem FIS SL DNF - -
27.01.2018 ČP - FIS Karlov / Karlov pod Pradědem FIS SL DNF - -
20.01.2018 ČP - FIS Pec / Pec pod Sněžkou FIS GS 10. 68.91 29
14.01.2018 Reiteralm / AUT CITWC GS DNF2 - -
13.01.2018 Reiteralm / AUT CITWC GS 61. 108.62 -
21.12.2017 Bialka Tatrzanska Pasieka 1 / POL FIS SL 17. 94.34 -
20.12.2017 Bialka Tatrzanska Pasieka 1 / POL FIS SL 21. 91.68 -
19.12.2017 Strbske Pleso / SVK FIS GS DNF1 - -
18.12.2017 Strbske Pleso / SVK FIS GS 21. 102.76 -
10.12.2017 O´STYLE CUP / Pfelders FIS GS 17. 105.86 -
09.12.2017 O´STYLE CUP / Pfelders FIS GS 26. 127.33 -
2016/2017
02.04.2017 MMČR / Špindlerův Mlýn NC GS DNS - -
01.04.2017 MMČR / Špindlerův Mlýn NC SL DNF - -
30.03.2017 FIS Kouty / Kouty FIS SL DNF - -
29.03.2017 FIS Kouty / Kouty FIS SL DNF - -
26.03.2017 Strbske Pleso / SVK NC GS DNF1 - -
25.03.2017 Strbske Pleso / SVK NC SL 23. 120.01 -
05.03.2017 Strbske Pleso / SVK FIS SL DNF1 - -
04.03.2017 Strbske Pleso / SVK FIS GS 18. 78.67 -
26.02.2017 FIS-CIT Mísečky / Šp.Mlýn-Mísečky CIT SL 20. 93.83 -
25.02.2017 FIS-CIT Mísečky / Šp.Mlýn-Mísečky CIT SL DNF - -
19.02.2017 FIS-UNI, MČRJ Bílá / Bílá v Beskydech UNI SL 21. 100.61 -
18.02.2017 FIS-UNI, MČRJ Bílá / Bílá v Beskydech UNI GS 27. 103.12 -
16.02.2017 Bialka Tatrzanska / POL FIS SL DNF1 - -
15.02.2017 Bialka Tatrzanska / POL FIS SL DNF2 - -
22.01.2017 FIS Albrechtice / Albrechtice v Jiz.horách FIS SL DNF - -
21.01.2017 FIS Albrechtice / Albrechtice v Jiz.horách FIS SL 21. 98.56 22
20.01.2017 FIS Albrechtice / Albrechtice v Jiz.horách FIS GS 26. 108.71 14
19.01.2017 FIS Albrechtice / Albrechtice v Jiz.horách FIS GS 19. 90.75 22
15.01.2017 FIS Karlov / Karlov pod Pradědem FIS SL DNF - -
14.01.2017 FIS Karlov / Karlov pod Pradědem FIS SL 23. 101.39 16
06.12.2016 O´STYLE CUP 2016 / Pfelders-ITA FIS GS 23. 110.62 -
05.12.2016 O´STYLE CUP 2016 / Pfelders-ITA FIS GS 23. 109.15 -
03.12.2016 Pfelders / ITA NJR GS 31. 156.62 -
2015/2016
14.03.2016 RKZ - Pohár České pošty 2016 / Špindlerův Mlýn RKZ SG 24. 133.29 7
14.03.2016 MČR - Pohár České pošty 2016 / Špindlerův Mlýn MCR SG 22. 133.42 9
13.03.2016 Pohár České pošty 2016 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 10. 36.76 26
06.03.2016 VIST CUP Pec / Pec pod Sněžkou UKZ GS 2. 41.31 -
05.03.2016 VIST CUP Pec / Pec pod Sněžkou UKZ GS 5. 38.83 -
22.02.2016 MČR žáků / Albrechtice v Jiz. horách MCR VZ 20. - 11
21.02.2016 MČR žáků / Albrechtice v Jiz. horách MCR SL 14. 79.19 18
20.02.2016 MČR žáků / Albrechtice v Jiz. horách MCR GS 10. 60.89 26
07.02.2016 Mistrovství Moravy žactva ve slalomu a obřím slalomu / Karolinka UKZ GS 7. 68.91 -
06.02.2016 Mistrovství Moravy žactva ve slalomu a obřím slalomu / Karolinka UKZ SL 7. 106.80 -
2014/2015
15.03.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ještěd, trať „Pod lany“ RKZ SL DSQ - -
14.03.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ještěd, trať „Pod lany“ RKZ SL DNF - -
08.03.2015 Kyčerka / Kyčerka - Velké Karlovice SKI areál Synot UKZ SL 6. 108.56 -
07.03.2015 Kyčerka / Kyčerka - Velké Karlovice SKI areál Synot UKZ SL 8. 131.23 -
03.03.2015 MČR Head Cup 2015 / Skiareál Špindlerův Mlýn MCR SG 25. 101.38 6
01.03.2015 MČR Head Cup 2015 / Skiareál Špindlerův Mlýn MCR GS 14. 51.84 18
28.02.2015 MČR Head Cup 2015 / Skiareál Špindlerův Mlýn MCR SL 18. 115.11 13
01.02.2015 RKZ Head Cup 2015 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 9. 38.72 29
31.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Pec pod Sněžkou RKZ SL DNF - -
2013/2014
11.03.2014 MČR / Špičák na Šumavě-Velký Javor MCR GS DNF - -
10.03.2014 MČR / Špičák na Šumavě-Velký Javor MCR SL 6. 24.52 40
08.03.2014 Vist cup 2014 / Herlíkovice UKZ SL 2. 38.35 -
02.03.2014 ČP RKZ HEAD CUP / Malá Morávka RKZ SL DNF - -
01.03.2014 ČP RKZ HEAD CUP / Malá Morávka RKZ SL DSQ - -
15.02.2014 UKZ Zlínský / Karolinka UKZ GS 4. 55.34 -
15.02.2014 UKZ Zlínský / Karolinka UKZ GS 3. 44.45 -
10.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn / Špindlerův Mlýn RKZ SG 18. 115.03 13
10.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn / Špindlerův Mlýn RKZ SG DNF - -
09.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn / Špindlerův Mlýn RKZ GS DSQ - -
08.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn / Špindlerův Mlýn RKZ SL DSQ - -
02.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP 2014 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 4. 53.91 50
01.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP 2014 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 5. 40.29 45
20.01.2014 VI. ZOM / Velké Meziříčí ZOM SL 3. - -
05.01.2014 ČP RKZ HEAD CUP / Špindlerův Mlýn - Stoh RKZ SL 12. 70.10 22
04.01.2014 ČP RKZ HEAD CUP / Špindlerův Mlýn - Stoh RKZ SL 3. 23.17 60
2012/2013
24.03.2013 UKZ Zlínský / Kyčerka UKZ GS 10. 72.47 -
23.03.2013 UKZ Zlínský / Kyčerka UKZ SL 8. 84.10 -
17.03.2013 ČP RKZ Head Cup / Albrechtice v Jiz. horách RKZ SL 17. 87.95 14
16.03.2013 ČP RKZ Head Cup / Albrechtice v Jiz. horách RKZ GS 20. 95.43 11
03.03.2013 MČR Žáků / Hochficht (AUT) MCR GS 25. 80.89 6
02.03.2013 MČR Žáků / Hochficht (AUT) MCR SL 23. 93.48 8
24.02.2013 ČP RKZ Head Cup / Karolinka RKZ GS 25. 78.88 6
23.02.2013 ČP RKZ Head Cup / Karolinka RKZ SL 12. 71.24 22
17.02.2013 UKZ - Moravskoslezský / Sviňorky - Morávka UKZ SL 4. 68.82 -
16.02.2013 UKZ - Moravskoslezský / Sviňorky - Morávka UKZ SL 6. 95.48 -
03.02.2013 UKZ - Moravskoslezský / Karlov pod Pradědem UKZ SL DSQ - -
02.02.2013 UKZ - Moravskoslezský / Karlov pod Pradědem UKZ GS 8. 67.98 -
01.02.2013 UKZ - Moravskoslezský / Karlov pod Pradědem UKZ GS 6. 54.54 -
27.01.2013 Vist cup 2013 / Pec pod Sněžkou UKZ GS 7. 56.68 -
26.01.2013 Vist cup 2013 / Pec pod Sněžkou UKZ SL DNF - -
23.01.2013 ČP RKZ Head Cup / Říčky v Orlických horách RKZ GS 32. 104.22 2
22.01.2013 ČP RKZ Head Cup / Říčky v Orlických horách RKZ SL 18. 97.88 15
20.01.2013 UKZ - Moravskoslezský / Karlov pod Pradědem UKZ SL 9. 91.00 -
19.01.2013 UKZ - Moravskoslezský / Karlov pod Pradědem UKZ SL 13. 162.09 -
11.01.2013 ČP RKZ Head Cup / Stoh RKZ GS 33. 167.20 -
10.01.2013 ČP RKZ Head Cup / Stoh RKZ SL 30. 166.63 1
2011/2012
31.01.2012 Zimní Olympiáda mládeže / Bílá v Beskydech UKZ GS 18. 130.88 -
30.01.2012 Zimní Olympiáda mládeže / Bílá v Beskydech UKZ SL 11. 78.46 -
29.01.2012 UKZ Moravskoslezský / Gruň UKZ GS 7. 85.33 -
28.01.2012 UKZ Moravskoslezský / Gruň UKZ SL 8. 73.56 -
25.01.2012 ČP 2012 - III. RKZ - Head cup / Říčky v Orlických horách RKZ GS 27. 118.84 6
24.01.2012 ČP 2012 - III. RKZ - Head cup / Říčky v Orlických horách RKZ SL DSQ - -
22.01.2012 UKZ Moravskoslezký / Karlov pod Pradědem UKZ GS 7. 82.12 -
21.01.2012 UKZ Moravskoslezký / Karlov pod Pradědem UKZ SL 5. 77.00 -
15.01.2012 UKZ Moravskoslezský / Karlov pod Pradědem UKZ GS 11. 112.76 -
14.01.2012 UKZ Moravskoslezský / Karlov pod Pradědem UKZ SL 10. 124.39 -
08.01.2012 ČP 2012 - I. RKZ - Head cup / Špičák na Šumavě RKZ GS 25. 95.34 6
07.01.2012 ČP 2012 - I. RKZ - Head cup / Špičák na Šumavě RKZ SL 31. 130.20 -

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler