Home Závody a výsledky
Alpské disciplíny
Jméno Nová Tereza Narozen(a) 1998
Oddíl SC Černý (P)  
Závodník 155848 Aktivní Dospělí
 
Datum Závod Kat. Disc. Výsledek Body Pohár
2018/2019
23.03.2019 FIS - Český pohár NC / Spindleruv Mlyn NC SL DSQ - -
22.03.2019 FIS - Český pohár NC / Spindleruv Mlyn NC GS DNF - -
20.03.2019 FIS - Český pohár / Spindleruv Mlyn FIS GS DNF - -
19.03.2019 FIS - Český pohár / Spindleruv Mlyn FIS SL 3. 46.04 60
10.03.2019 Krasnoyarsk / RUS UVS SL DNF1 - -
07.03.2019 Krasnoyarsk / RUS UVS GS 26. 62.52 -
04.03.2019 Krasnoyarsk / RUS ECOM SG 11. 63.65 -
04.03.2019 Krasnoyarsk / RUS UVS AC 11. 83.98 -
03.03.2019 Krasnoyarsk / RUS UVS SG 4. 61.80 -
24.02.2019 Val di Fassa / ITA WJC AC 21. 106.04 -
24.02.2019 Val di Fassa / ITA WJC SG 32. 90.69 -
20.02.2019 Val di Fassa / ITA WJC SL DNF1 - -
19.02.2019 Val di Fassa / ITA WJC GS DNF1 - -
05.02.2019 Obdach / AUT EC SL DNF1 - -
04.02.2019 Obdach / AUT EC SL DNF1 - -
03.02.2019 FIS - UNI, MČRJ / Bila v Beskydech UNI SL DNF - -
02.02.2019 FIS - UNI, MČRJ / Bila v Beskydech UNI GS 1. 34.61 -
25.01.2019 FIS - Český pohár, NC, NJC / Spindleruv Mlyn NC AC 2. 154.60 80
25.01.2019 FIS - Český pohár, NC, NJC / Spindleruv Mlyn FIS AC 2. 147.57 80
24.01.2019 FIS - Český pohár, NC, NJC / Spindleruv Mlyn NC SG 2. 56.03 80
24.01.2019 FIS - Český pohár, NC, NJC / Spindleruv Mlyn FIS SG 1. 55.91 100
23.01.2019 FIS - Český pohár, NC, NJC / Spindleruv Mlyn NC DH 3. 73.73 60
22.01.2019 FIS - Český pohár, NC, NJC / Spindleruv Mlyn FIS DH 4. 87.85 50
21.01.2019 FIS - Český pohár, NC, NJC / Spindleruv Mlyn TRA DH 19. - -
21.01.2019 FIS - Český pohár, NC, NJC / Spindleruv Mlyn TRA DH 3. - -
19.01.2019 Schoeneck / GER FIS SL 11. 41.14 -
18.01.2019 Schoeneck / GER FIS SL 12. 35.59 -
13.01.2019 FIS - Český pohár / Albrechtice v Jizerskych horach FIS SL 2. 48.35 80
12.01.2019 FIS - Český pohár / Albrechtice v Jizerskych horach FIS SL DNF - -
06.01.2019 Vipiteno / Monte Cavallo / ITA FIS SL DNF2 - -
28.12.2018 Telfs / AUT FIS SL DNF2 - -
28.12.2018 Telfs / AUT FIS SL 7. 46.59 -
13.12.2018 Taiwoo ski resorts / CHN FEC GS 10. 33.43 -
12.12.2018 Taiwoo ski resorts / CHN FEC GS 11. 35.46 -
11.12.2018 Taiwoo ski resorts / CHN FEC SL DNF2 - -
10.12.2018 Taiwoo ski resorts / CHN FEC SL 5. 29.14 -
07.12.2018 Wanlong Ski Resorts / CHN FEC GS 12. 29.51 -
06.12.2018 Wanlong Ski Resorts / CHN FEC GS 18. 59.45 -
05.12.2018 Wanlong Ski Resorts / CHN FEC SL DNF2 - -
04.12.2018 Wanlong Ski Resorts / CHN FEC SL DNF2 - -
15.11.2018 Solda / ITA FIS SL 9. 52.50 -
14.11.2018 Solda / ITA FIS SL DNF2 - -
13.11.2018 Solda / ITA NJR GS 1. 40.32 -
12.11.2018 Solda / ITA NJR GS 1. 44.05 -
12.09.2018 El Colorado / CHI SAC SG 11. 75.89 -
11.09.2018 El Colorado / CHI SAC SG 15. 108.79 -
05.09.2018 La Parva / CHI SAC SG DNS1 - -
05.09.2018 La Parva / CHI SAC SG DNS1 - -
02.09.2018 La Parva / CHI SAC SL DNF2 - -
01.09.2018 El Colorado / CHI SAC GS 31. 89.71 -
2017/2018
14.04.2018 Solda - Sulden / ITA NJR SG 9. 83.37 -
14.04.2018 Solda - Sulden / ITA NJR SG 8. 70.33 -
11.04.2018 Madonna di Campiglio / ITA NJR SL 6. 46.86 -
09.04.2018 Madonna di Campiglio / ITA NJR GS 13. 59.42 -
28.03.2018 Vratna / SVK NC GS DNF1 - -
25.03.2018 Český pohár MMČR 2018 - Memorial Jarka Drapely / Špindlerův Mlýn NC SL DNF - -
24.03.2018 Český pohár MMČR 2018 - Memorial Jarka Drapely / Špindlerův Mlýn NC GS 6. 47.97 45
21.03.2018 Český pohár FIS 2018 / Špindlerův Mlýn FIS GS DNF - -
18.03.2018 ČP FIS - Jizerský pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS SL DNF - -
17.03.2018 ČP FIS - Jizerský pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS SL 3. 51.25 60
16.03.2018 ČP FIS - Jizerský pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS GS 1. 47.93 100
14.03.2018 Rogla / SLO FIS SL 18. 41.51 -
13.03.2018 Rogla / SLO FIS SL DNF2 - -
10.03.2018 Stari vrh / SLO FIS GS 18. 48.33 -
07.03.2018 Kranjska Gora / SLO FIS GS 25. 78.06 -
06.03.2018 Kranjska Gora / SLO FIS GS DNF2 - -
27.02.2018 Sankt Johann - Alpendorf / AUT NC GS 34. 92.09 -
26.02.2018 Sankt Johann - Alpendorf / AUT NC SL 18. 69.14 -
25.02.2018 Kirchberg / AUT UNI SL DNF2 - -
24.02.2018 Kirchberg / AUT UNI GS 9. 58.65 -
22.02.2018 Bischofswiesen / GER FIS SG 36. 75.82 -
22.02.2018 Bischofswiesen / GER NJC SG 40. 77.02 -
18.02.2018 FIS - UNI, MČRJ / Bílá v Beskydech UNI SL DNF - -
17.02.2018 FIS - UNI, MČRJ / Bílá v Beskydech UNI GS DNF - -
11.02.2018 Zimná univerziáda SR - 16. Veľká cena Barbory FIS UNI / Vyšná Boca FIS SL DNF - -
10.02.2018 Zimná univerziáda SR - 16. Veľká cena Barbory FIS UNI / Vyšná Boca FIS GS 3. 1.61 -
09.02.2018 Bialka Tatrzanska / POL FIS SL 1. 51.65 -
08.02.2018 Bialka Tatrzanska / POL FIS SL 3. 59.51 -
04.02.2018 Lenggries/Brauneck / GER FIS SL DNF1 - -
03.02.2018 Lenggries/Brauneck / GER FIS SL DNF2 - -
02.02.2018 Lenggries/Brauneck / GER FIS GS 27. 67.02 -
21.01.2018 ČP - FIS Pec / Pec pod Sněžkou FIS GS 1. 45.90 100
20.01.2018 ČP - FIS Pec / Pec pod Sněžkou FIS GS 2. 53.44 80
19.01.2018 FIS Špindleruv Mlýn / Špindleruv Mlýn NC AC DNS - -
18.01.2018 FIS Špindleruv Mlýn / Špindleruv Mlýn NC SG DNS - -
16.01.2018 Zagreb-Sljeme / CRO FIS SL 3. 67.90 -
16.01.2018 Zagreb-Sljeme / CRO FIS SL DNF2 - -
14.01.2018 Reiteralm / AUT CITWC GS 14. 59.42 -
13.01.2018 Reiteralm / AUT CITWC GS 37. 81.18 -
08.01.2018 Vipiteno / ITA FIS SL 1. 35.97 -
07.01.2018 Vipiteno / ITA FIS SL DNF1 - -
21.12.2017 Bialka Tatrzanska Pasieka 1 / POL FIS SL 8. 58.13 -
20.12.2017 Bialka Tatrzanska Pasieka 1 / POL FIS SL DNF2 - -
19.12.2017 Strbske Pleso / SVK FIS GS DNF1 - -
18.12.2017 Strbske Pleso / SVK FIS GS 5. 65.07 -
10.12.2017 O´STYLE CUP / Pfelders FIS GS DNF - -
09.12.2017 O´STYLE CUP / Pfelders FIS GS DNF - -
03.12.2017 Pfelders / ITA NJR SL 12. 58.83 -
02.12.2017 Pfelders / ITA NJR GS DNF1 - -
18.11.2017 Solda - Sulden / ITA CIT SL 7. 51.62 -
17.11.2017 Solda - Sulden / ITA CIT GS 3. 35.65 -
2016/2017
02.04.2017 MMČR / Špindlerův Mlýn NC GS 16. 86.20 29
01.04.2017 MMČR / Špindlerův Mlýn NC SL 11. 59.66 32
30.03.2017 FIS Kouty / Kouty FIS SL 5. 47.76 50
29.03.2017 FIS Kouty / Kouty FIS SL DNF - -
26.03.2017 Strbske Pleso / SVK NC GS 9. 68.81 -
25.03.2017 Strbske Pleso / SVK NC SL DNF1 - -
10.03.2017 Petzen / AUT FIS GS 37. 79.46 -
09.03.2017 Petzen / AUT FIS GS 46. 84.62 -
08.03.2017 Kranjska Gora / SLO FIS GS DNF1 - -
07.03.2017 Kranjska Gora / SLO FIS GS 26. 87.30 -
05.03.2017 Strbske Pleso / SVK FIS SL 11. 73.16 -
04.03.2017 Strbske Pleso / SVK FIS GS 12. 64.61 -
26.02.2017 FIS-CIT Mísečky / Šp.Mlýn-Mísečky CIT SL 3. 50.55 -
25.02.2017 FIS-CIT Mísečky / Šp.Mlýn-Mísečky CIT SL DNF - -
19.02.2017 FIS-UNI, MČRJ Bílá / Bílá v Beskydech UNI SL 3. 54.67 -
18.02.2017 FIS-UNI, MČRJ Bílá / Bílá v Beskydech UNI GS 5. 55.86 -
16.02.2017 Bialka Tatrzanska / POL FIS SL 2. 57.85 -
15.02.2017 Bialka Tatrzanska / POL FIS SL 2. 54.00 -
29.01.2017 FIS Pec / Pec pod Sněžkou FIS GS 4. 64.94 60
28.01.2017 FIS Pec / Pec pod Sněžkou FIS GS 9. 78.46 36
22.01.2017 FIS Albrechtice / Albrechtice v Jiz.horách FIS SL 5. 60.68 60
21.01.2017 FIS Albrechtice / Albrechtice v Jiz.horách FIS SL 5. 52.80 50
20.01.2017 FIS Albrechtice / Albrechtice v Jiz.horách FIS GS 7. 69.53 45
19.01.2017 FIS Albrechtice / Albrechtice v Jiz.horách FIS GS 8. 70.26 45
15.01.2017 FIS Karlov / Karlov pod Pradědem FIS SL DNF - -
14.01.2017 FIS Karlov / Karlov pod Pradědem FIS SL DNF - -
2015/2016
09.03.2016 Jasna / SVK NC GS DNF1 - -
08.03.2016 Majstrovstvá Slovenska 2016 / Jasná NC SL 9. 91.28 -
06.03.2016 Oberjoch / GER CIT SL 15. 67.92 -
05.03.2016 Oberjoch / GER CIT GS 25. 92.06 -
21.02.2016 XIV. Veľká cena Barbory 2016 / Vyšná Boca UNI SL 4. 58.81 -
20.02.2016 XIV. Veľká cena Barbory 2016 / Vyšná Boca UNI GS 7. 38.13 -
19.02.2016 Golte / SLO FIS SL DNF1 - -
18.02.2016 Golte / SLO FIS SL DNF1 - -
14.02.2016 Závod FIS UNI/MČRJ / Bíla v Beskydech UNI SL 8. 77.28 -
13.02.2016 Závod FIS UNI/MČRJ / Bíla v Beskydech UNI GS 8. 65.21 -
07.02.2016 FIS - CIT / Mísečky CIT SL DNF - -
06.02.2016 FIS - CIT / Mísečky CIT SL DNF - -
24.01.2016 Jizerský Pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS SL 4. 59.95 60
23.01.2016 Jizerský Pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS SL 3. 52.93 60
22.01.2016 Jizerský Pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS GS 5. 62.15 50
21.01.2016 Jizerský Pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS GS 7. 68.37 45
17.01.2016 Karlov Cup / Malá Morávka-Karlov FIS SL 6. 69.09 40
16.01.2016 Karlov Cup / Malá Morávka-Karlov FIS SL 7. 65.73 45
10.01.2016 Turnau / AUT CIT SL 19. 71.94 -
09.01.2016 Turnau / AUT CIT SL DNF2 - -
22.12.2015 Leogang / AUT CIT GS 23. 88.07 -
21.12.2015 Leogang / AUT CIT GS 29. 87.23 -
06.12.2015 Pfelders / ITA NJR GS DNF1 - -
05.12.2015 Pfelders / ITA NJR GS DNF1 - -
01.12.2015 Pfelders / ITA NJR SL DNF1 - -
30.11.2015 Pfelders / ITA NJR SL 17. 83.72 -
2014/2015
03.04.2015 MMČR Špindlerův Mlýn / Špindlerův Mlýn NC GS DNF - -
30.03.2015 MMČR Kouty / Kouty NC SL 18. 75.71 -
21.03.2015 ČP Allianz - FIS - Albrechtice / Albrechtice FIS SL 13. 82.66 -
20.03.2015 ČP Allianz - FIS - Albrechtice / Albrechtice FIS GS 10. 66.28 -
19.03.2015 ČP Allianz - FIS - Albrechtice / Albrechtice FIS GS DNF - -
15.03.2015 ČP Allianz - FIS Karlov / Malá Morávka FIS SL DNF - -
14.03.2015 ČP Allianz - FIS Karlov / Malá Morávka FIS SL 10. 68.94 -
12.03.2015 Cena Malej Fatry / Vrátna-Paseky,Terchová,Slovakia FIS GS DNF - -
11.03.2015 Cena Malej Fatry / Vrátna-Paseky,Terchová,Slovakia FIS GS 18. 91.36 -
22.02.2015 FIS - UNI Bílá / Bílá v Beskydech UNI SL DSQ - -
21.02.2015 FIS - UNI Bílá / Bílá v Beskydech UNI GS 16. 78.99 -
12.02.2015 Krvavec / SLO CIT SG 18. 110.65 -
12.02.2015 Krvavec / SLO CIT SG 18. 107.65 -
10.02.2015 ČP Allianz / Rokytnice nad Jizerou FIS GS DNS - -
10.02.2015 Rokytnice nad Jizerou / CZE FIS GS DNS1 - -
09.02.2015 Rokytnice nad Jizerou / CZE FIS GS 14. 93.76 -
09.02.2015 ČP Allianz / Rokytnice nad Jizerou FIS GS 14. 93.76 -
08.02.2015 FIS - CIT / Horní Mísečky CIT SL 6. 64.82 -
07.02.2015 FIS - CIT / Horní Mísečky CIT SL 12. 84.25 -
01.02.2015 ČP Allianz - Praděd / Karlov pod Praděděm FIS SL DNF - -
31.01.2015 ČP Allianz - Praděd / Karlov pod Praděděm FIS SL DNF - -
29.01.2015 FIS Pohár Pradědu / Praděd FIS SL 10. 78.65 -
28.01.2015 FIS Pohár Pradědu / Praděd FIS SL DNF - -
25.01.2015 Kaltenbach / GER NJR SG 28. 102.67 -
25.01.2015 Kaltenbach / GER NJR SG DNF1 - -
18.01.2015 ČP Allianz - FIS Pec / Pec pod Sněžkou FIS GS 7. 70.55 -
17.01.2015 ČP Allianz - FIS Pec / Pec pod Sněžkou FIS GS 12. 79.36 -
11.12.2014 Trysil / NOR FIS GS DNS1 - -
10.12.2014 Trysil / NOR FIS GS DNF2 - -
07.12.2014 Geilo / NOR FIS GS DNF1 - -
06.12.2014 Geilo / NOR FIS GS 49. 124.01 -
05.12.2014 Geilo / NOR FIS SL DNF1 - -
04.12.2014 Geilo / NOR FIS SL 32. 116.23 -
2013/2014
11.03.2014 MČR / Špičák na Šumavě-Velký Javor MCR GS 5. 28.62 45
10.03.2014 MČR / Špičák na Šumavě-Velký Javor MCR SL DNF - -
02.03.2014 ČP RKZ HEAD CUP / Malá Morávka RKZ SL 4. 8.27 50
01.03.2014 ČP RKZ HEAD CUP / Malá Morávka RKZ SL DNF - -
15.02.2014 Vist cup 2014 / Stoh UKZ SL 11. 70.09 -
10.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn / Špindlerův Mlýn RKZ SG DNF - -
10.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn / Špindlerův Mlýn RKZ SG 4. 48.06 50
09.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn / Špindlerův Mlýn RKZ GS 5. 24.98 45
08.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn / Špindlerův Mlýn RKZ SL 7. 27.32 36
02.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP 2014 / Pec pod Sněžkou RKZ GS DNF - -
01.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP 2014 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 3. 19.51 60
20.01.2014 VI. ZOM / Velké Meziříčí ZOM SL 5. - -
05.01.2014 ČP RKZ HEAD CUP / Špindlerův Mlýn - Stoh RKZ SL DNF - -
04.01.2014 ČP RKZ HEAD CUP / Špindlerův Mlýn - Stoh RKZ SL 4. 14.32 50
22.12.2013 1. kolo SLP žiakov / Zuberec SLP SL 2. - -
21.12.2013 1. kolo SLP žiakov / Zuberec SLP GS 8. - -
20.12.2013 1. kolo SLP žiakov / Zuberec SLP AC 4. - -
20.12.2013 1. kolo SLP žiakov / Zuberec SLP SG 4. - -
2012/2013
31.03.2013 Vist cup 2013 - Finále / Špindlerův Mlýn-Stoh UKZ SL DNF - -
30.03.2013 Vist cup 2013 - Finále / Špindlerův Mlýn-Stoh UKZ GS 1. 10.00 -
24.03.2013 UKZ Zlínský / Kyčerka UKZ GS 1. 17.64 -
23.03.2013 UKZ Zlínský / Kyčerka UKZ SL 2. 17.32 -
23.03.2013 Mistrovství Prahy a StČ kraje / Horní Mísečky UKZ SL DNS - -
17.03.2013 ČP RKZ Head Cup / Albrechtice v Jiz. horách RKZ SL DNF - -
16.03.2013 ČP RKZ Head Cup / Albrechtice v Jiz. horách RKZ GS DNF - -
03.03.2013 MČR Žáků / Hochficht (AUT) MCR GS 8. 21.20 32
02.03.2013 MČR Žáků / Hochficht (AUT) MCR SL 5. 24.37 45
01.03.2013 MČR Žáků / Hochficht (AUT) MCR SG 9. 51.17 29
24.02.2013 ČP RKZ Head Cup / Karolinka RKZ GS DSQ - -
23.02.2013 ČP RKZ Head Cup / Karolinka RKZ SL 9. 26.70 29
10.02.2013 ČP RKZ Head Cup / Bílá v Beskydech RKZ GS DNF - -
09.02.2013 ČP RKZ Head Cup / Bílá v Beskydech RKZ SL 6. 19.69 40
03.02.2013 Vist cup 2013 / Herlíkovice UKZ GS DNF - -
02.02.2013 Vist cup 2013 / Herlíkovice UKZ SL 5. 29.24 -
26.01.2013 51. Skiinterkriterium / Říčky v Orlických horách CHI GS 19. - -
25.01.2013 51. Skiinterkriterium / Říčky v Orlických horách CHI SL 25. - -
23.01.2013 ČP RKZ Head Cup / Říčky v Orlických horách RKZ GS 8. 20.74 45
22.01.2013 ČP RKZ Head Cup / Říčky v Orlických horách RKZ SL DNF - -
17.01.2013 ČP RKZ Head Cup / Klínovec RKZ SG 7. 53.38 36
17.01.2013 ČP RKZ Head Cup / Klínovec RKZ SG 6. 31.59 40
11.01.2013 ČP RKZ Head Cup / Stoh RKZ GS 23. 86.96 8
10.01.2013 ČP RKZ Head Cup / Stoh RKZ SL 10. 30.41 26
17.12.2012 ČP RKZ Head Cup / Špičák na Šumavě RKZ GS 4. 34.97 50
16.12.2012 ČP RKZ Head Cup / Špičák na Šumavě RKZ SG 5. 27.43 45
15.12.2012 ČP RKZ Head Cup / Špičák na Šumavě RKZ SG 4. 20.98 50
2011/2012
18.03.2012 ČP 2012 - VII. RKZ - Head cup / Albrechtice RKZ SL 11. 39.98 24
17.03.2012 ČP 2012 - VII. RKZ - Head cup / Albrechtice RKZ GS DSQ - -
11.03.2012 ČP 2012 - VI. RKZ - MČR / Rokytnice nad Jizerou MCR GS DNF - -
10.03.2012 ČP 2012 - VI. RKZ - MČR / Rokytnice nad Jizerou MCR SL 7. 27.04 36
04.03.2012 UKZ Moravskoslezsky / Karlov pod Pradědem UKZ GS DNF - -
03.03.2012 UKZ Moravskoslezsky / Karlov pod Pradědem UKZ SL 7. 37.13 -
02.03.2012 UKZ Moravskoslezsky / Karlov pod Pradědem UKZ SL DNF - -
26.02.2012 ČP 2012 - V. RKZ - Head cup / Karolínka RKZ GS 11. 44.53 24
25.02.2012 ČP 2012 - V. RKZ - Head cup / Karolínka RKZ SL 18. 38.67 13
12.02.2012 ČP 2012 - IV. RKZ - Head cup / Pec pod Sněžkou RKZ GS 6. 25.06 40
11.02.2012 ČP 2012 - IV. RKZ - Head cup / Pec pod Sněžkou RKZ SL 26. 103.76 5
05.02.2012 Mis.Prahy a Stč Kraje - UKZ / Horní Mísečky UKZ SL 11. 193.36 -
04.02.2012 Mis.Prahy a Stč Kraje - UKZ / Horní Mísečky UKZ SL 3. 46.32 -
31.01.2012 Zimní Olympiáda mládeže / Bílá v Beskydech UKZ GS 17. 79.40 -
30.01.2012 Zimní Olympiáda mládeže / Bílá v Beskydech UKZ SL 16. 65.90 -
25.01.2012 ČP 2012 - III. RKZ - Head cup / Říčky v Orlických horách RKZ GS 13. 31.67 26
24.01.2012 ČP 2012 - III. RKZ - Head cup / Říčky v Orlických horách RKZ SL 28. 81.32 8
18.01.2012 ČP 2012 - II. RKZ - Head cup / Špindl - Sv.Petr RKZ SG 9. 42.02 29
17.01.2012 ČP 2012 - II. RKZ - Head cup / Špindl - Sv.Petr RKZ SG 8. 38.90 32
08.01.2012 ČP 2012 - I. RKZ - Head cup / Špičák na Šumavě RKZ GS DNF - -
07.01.2012 ČP 2012 - I. RKZ - Head cup / Špičák na Šumavě RKZ SL DNF - -
2010/2011
27.03.2011 VI. RKZ - Český pohár Finále - Head cup / Albrechtice RKZ SL 15. - 16
26.03.2011 VI. RKZ - Český pohár Finále - Head cup / Albrechtice RKZ SL 15. - 16
25.03.2011 VI. RKZ - Český pohár Finále - Head cup / Albrechtice RKZ GS 12. - 22
13.03.2011 UKZ - Plzeňský / Špičák UKZ GS 1. - -
12.03.2011 UKZ - Plzeňský / Špičák UKZ SL 1. - -
06.03.2011 V. RKZ - MČR - Český pohár - Head cup / Pec pod Sněžkou MCR GS 10. - 26
05.03.2011 V. RKZ - MČR - Český pohár - Head cup / Pec pod Sněžkou MCR SL 9. - 29
04.03.2011 V. RKZ - MČR - Český pohár - Head cup / Pec pod Sněžkou MCR SG 5. - 45
27.02.2011 Vist cup - UKZ - Královehradecký / Pec pod Sněžkou UKZ GS 11. - -
26.02.2011 Vist cup - UKZ - Královehradecký / Pec pod Sněžkou UKZ GS 13. - -
20.02.2011 Vist cup - UKZ - Královehradecký / Černý Důl UKZ SL 5. - -
06.02.2011 IV. RKZ - Český pohár - Head cup / Bílá v Beskydech RKZ GS DNF - -
05.02.2011 IV. RKZ - Český pohár - Head cup / Bílá v Beskydech RKZ SL 40. - -
26.01.2011 III. RKZ - Český pohár - Head cup / Říčky v Orlických horách RKZ GS 3. - 60
25.01.2011 III. RKZ - Český pohár - Head cup / Říčky v Orlických horách RKZ SL 6. - 40
17.01.2011 II. RKZ - Český pohár - Head cup / Špindlerův Mlýn RKZ SG 3. - 60
16.01.2011 II. RKZ - Český pohár - Head cup / Špindlerův Mlýn RKZ GS 3. - 60
09.01.2011 Český pohár - RKZ - Head cup / Karolinka RKZ GS 15. - 16
08.01.2011 Český pohár - RKZ - Head cup / Karolinka RKZ SL 7. - 36

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler