Home Závody a výsledky
Alpské disciplíny
Jméno Ševela Petr Narozen(a) 1998
Oddíl SKM Val. Meziříčí (Z)  
Závodník 151225   Dospělí
 
Datum Závod Kat. Disc. Výsledek Body Pohár
2019/2020
02.03.2020 Krynica-Zdroj / POL FIS GS 4. 73.01 -
01.03.2020 Krynica-Zdroj / POL FIS GS DNF1 - -
28.02.2020 Szczawnica/Palenica / POL FIS SL DNF2 - -
27.02.2020 Szczawnica/Palenica / POL FIS SL 3. 65.28 -
22.02.2020 CIT / Špindlerův Mlýn-Mísečky CIT SL DNF - -
16.02.2020 FIS/UNI, MČRJ / Bílá v Beskydech UNI SL 5. 59.36 -
15.02.2020 FIS/UNI, MČRJ / Bílá v Beskydech UNI GS 4. 81.58 -
04.02.2020 Vratna / SVK NC SL DNF1 - -
01.02.2020 Strbske Pleso / SVK FIS GS 13. 91.68 -
24.01.2020 MMČR / Špindlerův Mlýn NC AC DNF - -
24.01.2020 Spindleruv Mlyn / CZE NC AC DNF1 - -
23.01.2020 MMČR / Špindlerův Mlýn NC SG 13. 80.41 29
23.01.2020 Spindleruv Mlyn / CZE NC SG DNF1 - -
22.01.2020 Spindleruv Mlyn / CZE FIS SG 24. 89.75 -
22.01.2020 MMČR / Špindlerův Mlýn FIS SG DNF - -
2018/2019
03.04.2019 Furkota / SVK FIS GS 8. 67.60 -
02.04.2019 Furkota / SVK FIS GS 14. 69.74 -
23.03.2019 FIS - Český pohár NC / Spindleruv Mlyn NC SL DNF - -
22.03.2019 FIS - Český pohár NC / Spindleruv Mlyn NC GS 18. 81.05 15
20.03.2019 FIS - Český pohár / Spindleruv Mlyn FIS GS DNF - -
19.03.2019 FIS - Český pohár / Spindleruv Mlyn FIS SL DNF - -
12.03.2019 FIS - Český pohár / Kouty, nad Desnou FIS GS DNF - -
11.03.2019 FIS - Český pohár / Kouty, nad Desnou FIS SL 6. 51.80 50
04.03.2019 Jasna / SVK NC GS DNF1 - -
24.02.2019 FIS - CIT / Spindleruv Mlyn - Horni Misecky CIT SL 6. 50.13 -
23.02.2019 FIS - CIT / Spindleruv Mlyn - Horni Misecky CIT SL 3. 46.21 -
17.02.2019 FIS - Český pohár / Karlov pod Pradedem FIS SL 4. 48.30 60
16.02.2019 FIS - Český pohár / Karlov pod Pradedem FIS SL 1. 39.65 100
10.02.2019 Vysna Boca / SVK UNI SL DNF1 - -
09.02.2019 Vysna Boca / SVK UNI GS DNF2 - -
03.02.2019 FIS - UNI, MČRJ / Bila v Beskydech UNI SL 10. 49.38 -
02.02.2019 FIS - UNI, MČRJ / Bila v Beskydech UNI GS 25. 73.59 -
25.01.2019 FIS - Český pohár, NC, NJC / Spindleruv Mlyn NC AC 17. 90.13 18
25.01.2019 FIS - Český pohár, NC, NJC / Spindleruv Mlyn FIS AC 7. 79.68 36
24.01.2019 FIS - Český pohár, NC, NJC / Spindleruv Mlyn FIS SG 19. 71.95 20
24.01.2019 FIS - Český pohár, NC, NJC / Spindleruv Mlyn NC SG 17. 75.25 22
23.01.2019 FIS - Český pohár, NC, NJC / Spindleruv Mlyn NC DH 19. 74.11 24
22.01.2019 FIS - Český pohár, NC, NJC / Spindleruv Mlyn FIS DH DNF - -
21.01.2019 FIS - Český pohár, NC, NJC / Spindleruv Mlyn TRA DH 14. - -
21.01.2019 FIS - Český pohár, NC, NJC / Spindleruv Mlyn TRA DH 12. - -
20.01.2019 FIS - Český pohár / Pec pod Snezkou FIS GS DNF - -
19.01.2019 FIS - Český pohár / Pec pod Snezkou FIS GS 9. 82.10 32
13.01.2019 FIS - Český pohár / Albrechtice v Jizerskych horach FIS SL DNF - -
12.01.2019 FIS - Český pohár / Albrechtice v Jizerskych horach FIS SL DNF - -
11.01.2019 FIS - Český pohár / Albrechtice v Jizerskych horach FIS GS DNF - -
06.01.2019 FIS-NJR / Kouty, nad Desnou NJR GS 5. 65.81 -
05.01.2019 FIS-NJR / Kouty, nad Desnou NJR SL 4. 68.18 -
20.12.2018 Zakopane-Bialka Tatrzanska / POL FIS SL DNF1 - -
19.12.2018 Zakopane-Bialka Tatrzanska / POL FIS SL 3. 49.40 -
2017/2018
25.03.2018 Český pohár MMČR 2018 - Memorial Jarka Drapely / Špindlerův Mlýn NC SL DNF - -
23.03.2018 Český pohár MMČR 2018 - Memorial Jarka Drapely / Špindlerův Mlýn NC GS 21. 76.80 16
18.03.2018 ČP FIS - Jizerský pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS SL 14. 86.41 24
17.03.2018 ČP FIS - Jizerský pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS SL DNF - -
16.03.2018 ČP FIS - Jizerský pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS GS 26. 100.01 16
15.03.2018 ČP FIS - Jizerský pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS GS 21. 76.79 24
11.03.2018 Strbske Pleso / SVK FIS SL 10. 61.58 -
10.03.2018 Strbske Pleso / SVK FIS GS 8. 65.91 -
04.03.2018 KLOBOUK CUP / Karlov pod Pradědem FIS SL 10. 67.62 26
03.03.2018 KLOBOUK CUP / Karlov pod Pradědem FIS SL 9. 62.61 29
25.02.2018 FIS - CIT / Špindlerův Mlýn-Horní Mísečky CIT SL DNF - -
24.02.2018 FIS - CIT / Špindlerův Mlýn-Horní Mísečky CIT SL 24. 75.07 -
18.02.2018 FIS - UNI, MČRJ / Bílá v Beskydech UNI SL 16. 65.72 -
17.02.2018 FIS - UNI, MČRJ / Bílá v Beskydech UNI GS 19. 69.64 -
11.02.2018 Vysna Boca / SVK UNI SL 17. 76.49 -
10.02.2018 Vysna Boca / SVK UNI GS DNF2 - -
09.02.2018 Bialka Tatrzanska / POL FIS SL DNF1 - -
08.02.2018 Bialka Tatrzanska / POL FIS SL 23. 79.75 -
28.01.2018 ČP - FIS Karlov / Karlov pod Pradědem FIS SL 13. 67.16 24
27.01.2018 ČP - FIS Karlov / Karlov pod Pradědem FIS SL DNF - -
21.01.2018 ČP - FIS Pec / Pec pod Sněžkou FIS GS 17. 76.20 18
20.01.2018 ČP - FIS Pec / Pec pod Sněžkou FIS GS 19. 72.61 18
19.01.2018 FIS Špindleruv Mlýn / Špindleruv Mlýn NC AC 11. 71.32 32
18.01.2018 FIS Špindleruv Mlýn / Špindleruv Mlýn NC SG 10. 64.42 50
16.01.2018 FIS Špindleruv Mlýn / Špindleruv Mlýn NC DH 21. 79.24 22
15.01.2018 FIS Špindleruv Mlýn / Špindleruv Mlýn FIS DH 18. 82.48 24
15.01.2018 Spindleruv Mlyn / CZE TRA DH 24. - -
21.12.2017 Bialka Tatrzanska Pasieka 1 / POL FIS SL DNS1 - -
20.12.2017 Bialka Tatrzanska Pasieka 1 / POL FIS SL DNF2 - -
19.12.2017 Strbske Pleso / SVK FIS GS 24. 82.75 -
18.12.2017 Strbske Pleso / SVK FIS GS DNF2 - -
10.12.2017 O´STYLE CUP / Pfelders FIS GS DNF - -
09.12.2017 O´STYLE CUP / Pfelders FIS GS DNF - -
2016/2017
30.03.2017 FIS Kouty / Kouty FIS SL 22. 79.12 18
29.03.2017 FIS Kouty / Kouty FIS SL DNF - -
26.03.2017 Zabljak / MNE FIS SL DNF1 - -
25.03.2017 Zabljak / MNE FIS SL DSQ1 - -
24.03.2017 Kolasin / MNE NJC GS 10. 68.23 -
23.03.2017 Kolasin / MNE NC GS 6. 62.01 -
22.03.2017 Kolasin / MNE NJC GS 8. 59.19 -
21.03.2017 Kolasin / MNE NC GS 21. 75.67 -
20.03.2017 Kolasin / MNE NJC SL 13. 75.63 -
19.03.2017 Kolasin / MNE NC SL 13. 62.52 -
17.03.2017 Kopaonik / SRB NC GS 16. 63.38 -
16.03.2017 Kopaonik / SRB NC SL 20. 82.42 -
05.03.2017 Strbske Pleso / SVK FIS SL 13. 80.38 -
04.03.2017 Strbske Pleso / SVK FIS GS 13. 68.31 -
26.02.2017 Vysna Boca / SVK UNI SL DNF1 - -
25.02.2017 Vysna Boca / SVK UNI GS 9. 116.63 -
19.02.2017 FIS-UNI, MČRJ Bílá / Bílá v Beskydech UNI SL 24. 72.05 -
18.02.2017 FIS-UNI, MČRJ Bílá / Bílá v Beskydech UNI GS 12. 61.64 -
29.01.2017 FIS Pec / Pec pod Sněžkou FIS GS 20. 89.98 22
28.01.2017 FIS Pec / Pec pod Sněžkou FIS GS DNF - -
27.01.2017 ČP - FIS Špindlerův Mlýn / Špindlerův Mlýn FIS SG 23. 91.36 16
27.01.2017 ČP - FIS Špindlerův Mlýn / Špindlerův Mlýn FIS AC 15. 115.01 36
27.01.2017 ČP - FIS Špindlerův Mlýn / Špindlerův Mlýn FIS AC 16. 106.60 29
26.01.2017 ČP - FIS Špindlerův Mlýn / Špindlerův Mlýn FIS SG 15. 81.36 29
15.01.2017 FIS Karlov / Karlov pod Pradědem FIS SL DNS - -
14.01.2017 FIS Karlov / Karlov pod Pradědem FIS SL DNF - -
05.01.2017 Kranjska Gora / SLO FIS GS 49. 105.84 -
04.01.2017 Kranjska Gora / SLO FIS GS DNF2 - -
18.12.2016 KLOBOUK - FIS Český pohár / Karlov pod Pradědem FIS SL 18. 75.46 22
17.12.2016 KLOBOUK - FIS Český pohár / Karlov pod Pradědem FIS SL 23. 78.74 14
04.11.2016 Snow Arena / LTU ENL SL 29. 121.04 -
03.11.2016 Snow Arena / LTU ENL SL DNF3 - -
2015/2016
03.04.2016 MMČR / Špindlerův Mlýn NC SL DNS - -
02.04.2016 MMČR / Špindlerův Mlýn NC GS DNS - -
31.03.2016 Český pohár Allianz - Jeseníky Cup 2016 / Kouty FIS GS 40. 111.77 11
30.03.2016 Český pohár Allianz - Jeseníky Cup 2016 / Kouty FIS GS 48. 124.32 7
29.03.2016 Český pohár Allianz - Jeseníky Cup 2016 / Kouty FIS SL DSQ - -
25.03.2016 Golte / SLO NC GS 58. 114.57 -
24.03.2016 Zagreb / CRO FIS SL DNS2 - -
23.03.2016 Zagreb / CRO NC SL DNF2 - -
13.03.2016 Strbske Pleso / SVK FIS SL 33. 107.58 -
12.03.2016 Strbske Pleso / SVK FIS GS 35. 101.88 -
11.03.2016 Czarna Gora / POL NJC SL 21. 104.86 -
10.03.2016 Czarna Gora / POL NJC GS DNF2 - -
09.03.2016 Jasna / SVK NC GS 26. 94.68 -
08.03.2016 Jasna / SVK NC SL 23. 96.03 -
06.03.2016 Oberjoch / GER CIT SL DNF1 - -
21.02.2016 Vysna Boca / SVK UNI SL 26. 113.68 -
20.02.2016 Vysna Boca / SVK UNI GS 30. 108.00 -
14.02.2016 Závod FIS UNI/MČRJ / Bíla v Beskydech UNI SL 24. 107.33 -
13.02.2016 Závod FIS UNI/MČRJ / Bíla v Beskydech UNI GS 37. 96.31 -
07.02.2016 FIS - CIT / Mísečky CIT SL 33. 104.89 -
06.02.2016 FIS - CIT / Mísečky CIT SL 43. 88.53 -
02.02.2016 Maribor / SLO FIS GS 38. 138.07 -
22.01.2016 Jizerský Pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS GS DNS - -
21.01.2016 Jizerský Pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS GS DNF - -
17.01.2016 Karlov Cup / Malá Morávka-Karlov FIS SL 29. 89.97 15
16.01.2016 Karlov Cup / Malá Morávka-Karlov FIS SL 44. 118.97 6
2014/2015
03.04.2015 MMČR Špindlerův Mlýn / Špindlerův Mlýn NC GS 39. 110.56 -
02.04.2015 MMČR Špindlerův Mlýn / Špindlerův Mlýn NC GS 39. 104.41 -
31.03.2015 MMČR Kouty / Kouty NC SL 36. 120.52 -
30.03.2015 MMČR Kouty / Kouty NC SL 35. 126.82 -
15.03.2015 ČP Allianz - FIS Karlov / Malá Morávka FIS SL 21. 101.29 -
14.03.2015 ČP Allianz - FIS Karlov / Malá Morávka FIS SL 38. 105.26 -
22.02.2015 FIS - UNI Bílá / Bílá v Beskydech UNI SL DNF - -
21.02.2015 FIS - UNI Bílá / Bílá v Beskydech UNI GS 36. 117.65 -
15.02.2015 St. Lambrecht / AUT FIS AC DNF2 - -
15.02.2015 St. Lambrecht / AUT FIS SG 108. 146.53 -
14.02.2015 St. Lambrecht / AUT FIS SG 109. 136.69 -
14.02.2015 St. Lambrecht / AUT FIS AC DNF2 - -
12.02.2015 Krvavec / SLO CIT SG 57. 159.61 -
12.02.2015 Krvavec / SLO CIT SG 62. 155.73 -
11.02.2015 Sella Nevea / ITA FIS SG 68. 110.31 -
10.02.2015 Sella Nevea / ITA FIS DH 71. 182.60 -
10.02.2015 Sella Nevea / ITA FIS AC 41. 175.81 -
09.02.2015 ČP Allianz / Rokytnice nad Jizerou FIS GS DNS - -
09.02.2015 Rokytnice nad Jizerou / CZE FIS GS DNS1 - -
09.02.2015 Sella Nevea / ITA FIS DH 67. 148.39 -
09.02.2015 Sella Nevea / ITA TRA DH 69. - -
07.02.2015 FIS - CIT / Horní Mísečky CIT SL 37. 119.20 -
18.01.2015 ČP Allianz - FIS Pec / Pec pod Sněžkou FIS GS 22. 132.18 -
17.01.2015 ČP Allianz - FIS Pec / Pec pod Sněžkou FIS GS 31. 131.97 -
07.12.2014 Geilo / NOR NJR GS 97. 175.63 -
05.12.2014 Geilo / NOR FIS SL 90. 147.73 -
04.12.2014 Geilo / NOR FIS SL 68. 172.20 -
2013/2014
11.03.2014 MČR / Špičák na Šumavě-Velký Javor MCR GS 5. 30.15 45
10.03.2014 MČR / Špičák na Šumavě-Velký Javor MCR SL 3. 45.82 60
02.03.2014 ČP RKZ HEAD CUP / Malá Morávka RKZ SL DNF - -
01.03.2014 ČP RKZ HEAD CUP / Malá Morávka RKZ SL DNF - -
15.02.2014 UKZ Zlínský / Karolinka UKZ GS 1. 64.40 -
15.02.2014 UKZ Zlínský / Karolinka UKZ GS 1. 62.07 -
10.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn / Špindlerův Mlýn RKZ SG 8. 68.90 32
10.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn / Špindlerův Mlýn RKZ SG 7. 55.26 36
09.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn / Špindlerův Mlýn RKZ GS 6. 46.54 40
08.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn / Špindlerův Mlýn RKZ SL 5. 47.51 45
02.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP 2014 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 7. 71.12 36
01.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP 2014 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 4. 42.50 50
20.01.2014 VI. ZOM / Velké Meziříčí ZOM SL 3. - -
05.01.2014 ČP RKZ HEAD CUP / Špindlerův Mlýn - Stoh RKZ SL 4. 55.44 50
04.01.2014 ČP RKZ HEAD CUP / Špindlerův Mlýn - Stoh RKZ SL DNF - -
2012/2013
24.03.2013 UKZ Zlínský / Kyčerka UKZ GS 3. 54.01 -
23.03.2013 UKZ Zlínský / Kyčerka UKZ SL 5. 46.11 -
17.03.2013 ČP RKZ Head Cup / Albrechtice v Jiz. horách RKZ SL DNF - -
16.03.2013 ČP RKZ Head Cup / Albrechtice v Jiz. horách RKZ GS DNF - -
03.03.2013 MČR Žáků / Hochficht (AUT) MCR GS 13. 41.55 20
02.03.2013 MČR Žáků / Hochficht (AUT) MCR SL 16. 78.67 15
24.02.2013 ČP RKZ Head Cup / Karolinka RKZ GS 10. 48.40 26
23.02.2013 ČP RKZ Head Cup / Karolinka RKZ SL 14. 51.89 18
16.02.2013 UKZ - Moravskoslezský / Sviňorky - Morávka UKZ SL DNF - -
03.02.2013 UKZ - Moravskoslezský / Karlov pod Pradědem UKZ SL DNS - -
02.02.2013 UKZ - Moravskoslezský / Karlov pod Pradědem UKZ GS 4. 69.32 -
27.01.2013 UKZ - Moravskoslezský / Grůň UKZ GS 4. 58.07 -
26.01.2013 UKZ - Moravskoslezský / Grůň UKZ GS 4. 73.08 -
23.01.2013 ČP RKZ Head Cup / Říčky v Orlických horách RKZ GS 6. 43.14 40
22.01.2013 ČP RKZ Head Cup / Říčky v Orlických horách RKZ SL 17. 71.75 20
17.01.2013 ČP RKZ Head Cup / Klínovec RKZ SG 14. 88.77 18
17.01.2013 ČP RKZ Head Cup / Klínovec RKZ SG DSQ - -
11.01.2013 ČP RKZ Head Cup / Stoh RKZ GS 10. 68.27 26
10.01.2013 ČP RKZ Head Cup / Stoh RKZ SL 15. 67.08 16
17.12.2012 ČP RKZ Head Cup / Špičák na Šumavě RKZ GS 14. 48.93 18
16.12.2012 ČP RKZ Head Cup / Špičák na Šumavě RKZ SG 10. 46.90 26
15.12.2012 ČP RKZ Head Cup / Špičák na Šumavě RKZ SG 6. 18.09 40
2011/2012
25.03.2012 UKZ Moravskoslezský / Praděd UKZ GS 3. 61.28 -
24.03.2012 UKZ Moravskoslezský / Praděd UKZ GS 2. 59.98 -
18.03.2012 ČP 2012 - VII. RKZ - Head cup / Albrechtice RKZ SL DNF - -
17.03.2012 ČP 2012 - VII. RKZ - Head cup / Albrechtice RKZ GS 15. 59.58 16
11.03.2012 ČP 2012 - VI. RKZ - MČR / Rokytnice nad Jizerou MCR GS 16. 98.00 15
10.03.2012 ČP 2012 - VI. RKZ - MČR / Rokytnice nad Jizerou MCR SL DNF - -
04.03.2012 UKZ Moravskoslezsky / Karlov pod Pradědem UKZ GS 4. 57.10 -
03.03.2012 UKZ Moravskoslezsky / Karlov pod Pradědem UKZ SL 7. 69.66 -
02.03.2012 UKZ Moravskoslezsky / Karlov pod Pradědem UKZ SL 6. 72.37 -
26.02.2012 ČP 2012 - V. RKZ - Head cup / Karolínka RKZ GS 12. 49.61 22
25.02.2012 ČP 2012 - V. RKZ - Head cup / Karolínka RKZ SL 16. 92.84 15
12.02.2012 ČP 2012 - IV. RKZ - Head cup / Pec pod Sněžkou RKZ GS 21. 76.81 10
11.02.2012 ČP 2012 - IV. RKZ - Head cup / Pec pod Sněžkou RKZ SL DNF - -
04.02.2012 UKZ Moravskoslezský / Velké Karlovice UKZ SL 6. 84.84 -
31.01.2012 Zimní Olympiáda mládeže / Bílá v Beskydech UKZ GS 22. 85.29 -
30.01.2012 Zimní Olympiáda mládeže / Bílá v Beskydech UKZ SL 16. 139.72 -
22.01.2012 UKZ Moravskoslezký / Karlov pod Pradědem UKZ GS 9. 77.71 -
21.01.2012 UKZ Moravskoslezký / Karlov pod Pradědem UKZ SL DSQ - -
18.01.2012 ČP 2012 - II. RKZ - Head cup / Špindl - Sv.Petr RKZ SG 17. 80.85 14
17.01.2012 ČP 2012 - II. RKZ - Head cup / Špindl - Sv.Petr RKZ SG 18. 71.36 13
08.01.2012 ČP 2012 - I. RKZ - Head cup / Špičák na Šumavě RKZ GS 23. 84.59 8
07.01.2012 ČP 2012 - I. RKZ - Head cup / Špičák na Šumavě RKZ SL 21. 78.90 10
2010/2011
27.03.2011 VI. RKZ - Český pohár Finále - Head cup / Albrechtice RKZ SL DNF - -
26.03.2011 VI. RKZ - Český pohár Finále - Head cup / Albrechtice RKZ SL 4. - 50
25.03.2011 VI. RKZ - Český pohár Finále - Head cup / Albrechtice RKZ GS 5. - 45
13.03.2011 UKZ - Moravský / Karlovice UKZ SL 1. - -
12.03.2011 UKZ - Moravský / Karlovice UKZ SL 1. - -
06.03.2011 V. RKZ - MČR - Český pohár - Head cup / Pec pod Sněžkou MCR GS 10. - 26
05.03.2011 V. RKZ - MČR - Český pohár - Head cup / Pec pod Sněžkou MCR SL DNF - -
04.03.2011 V. RKZ - MČR - Český pohár - Head cup / Pec pod Sněžkou MCR SG 7. - 36
27.02.2011 UKZ - Moravský / Karlov UKZ SL 2. - -
26.02.2011 UKZ - Moravský / Karlov UKZ SL 1. - -
25.02.2011 UKZ - Moravský / Karlov UKZ GS 1. - -
12.02.2011 UKZ - Moravský / Morávka UKZ SL 1. - -
06.02.2011 IV. RKZ - Český pohár - Head cup / Bílá v Beskydech RKZ GS 8. - 32
05.02.2011 IV. RKZ - Český pohár - Head cup / Bílá v Beskydech RKZ SL 6. - 40
26.01.2011 III. RKZ - Český pohár - Head cup / Říčky v Orlických horách RKZ GS 47. - -
25.01.2011 III. RKZ - Český pohár - Head cup / Říčky v Orlických horách RKZ SL 39. - -
17.01.2011 II. RKZ - Český pohár - Head cup / Špindlerův Mlýn RKZ SG 10. - 26
16.01.2011 II. RKZ - Český pohár - Head cup / Špindlerův Mlýn RKZ GS 5. - 45
09.01.2011 Český pohár - RKZ - Head cup / Karolinka RKZ GS 10. - 26
08.01.2011 Český pohár - RKZ - Head cup / Karolinka RKZ SL 5. - 45

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz