Home Závody a výsledky
Alpské disciplíny
Jméno Pokorný Martin Narozen(a) 2001
Oddíl SKI Soláň (Z)  
Závodník 151326   Junioři
 
Datum Závod Kat. Disc. Výsledek Body Pohár
2019/2020
28.02.2020 Szczawnica/Palenica / POL FIS SL DNS1 - -
27.02.2020 Szczawnica/Palenica / POL FIS SL DNF2 - -
22.02.2020 CIT / Špindlerův Mlýn-Mísečky CIT SL 7. 69.73 -
16.02.2020 FIS/UNI, MČRJ / Bílá v Beskydech UNI SL DNF - -
15.02.2020 FIS/UNI, MČRJ / Bílá v Beskydech UNI GS 23. 117.92 -
12.02.2020 UNI - FIS Šachtička / Šachtičky FIS SL 11. 71.91 -
11.02.2020 UNI - FIS Šachtička / Šachtičky UNI SL 7. 67.33 -
04.02.2020 Majstrovstvá Slovenska 2020 / Vrátna NC SL 15. 75.95 -
09.01.2020 FIS / Kouty nad Desnou FIS SL 7. 68.28 45
08.01.2020 FIS / Kouty nad Desnou FIS SL 13. 83.87 36
2018/2019
23.03.2019 FIS - Český pohár NC / Spindleruv Mlyn NC SL DNF - -
22.03.2019 FIS - Český pohár NC / Spindleruv Mlyn NC GS DNF - -
20.03.2019 FIS - Český pohár / Spindleruv Mlyn FIS GS 22. 91.45 16
19.03.2019 FIS - Český pohár / Spindleruv Mlyn FIS SL DNF - -
12.03.2019 FIS - Český pohár / Kouty, nad Desnou FIS GS 20. 76.20 24
11.03.2019 FIS - Český pohár / Kouty, nad Desnou FIS SL 9. 58.33 40
10.03.2019 3. kolo Dospelých / 64. Veľká cena Slovenska / Štrbské pleso / Furkota FIS SL 5. 52.17 -
09.03.2019 3. kolo Dospelých / 64. Veľká cena Slovenska / Štrbské pleso / Furkota FIS GS DNF - -
05.03.2019 Jasna / SVK NC SL DNF1 - -
04.03.2019 Jasna / SVK NC GS 29. 84.48 -
24.02.2019 FIS - CIT / Spindleruv Mlyn - Horni Misecky CIT SL 12. 58.98 -
23.02.2019 FIS - CIT / Spindleruv Mlyn - Horni Misecky CIT SL 5. 49.68 -
17.02.2019 FIS - Český pohár / Karlov pod Pradedem FIS SL 10. 59.24 36
14.02.2019 Jahorina / BIH EYOF GS DNS2 - -
12.02.2019 Jahorina / BIH EYOF SL DNF1 - -
03.02.2019 FIS - UNI, MČRJ / Bila v Beskydech UNI SL 13. 57.93 -
02.02.2019 FIS - UNI, MČRJ / Bila v Beskydech UNI GS 13. 60.02 -
20.01.2019 FIS - Český pohár / Pec pod Snezkou FIS GS 11. 84.38 26
19.01.2019 FIS - Český pohár / Pec pod Snezkou FIS GS 11. 86.65 26
13.01.2019 FIS - Český pohár / Albrechtice v Jizerskych horach FIS SL 12. 72.48 29
12.01.2019 FIS - Český pohár / Albrechtice v Jizerskych horach FIS SL 10. 64.94 29
11.01.2019 FIS - Český pohár / Albrechtice v Jizerskych horach FIS GS 34. 114.07 8
06.01.2019 FIS-NJR / Kouty, nad Desnou NJR GS DNS - -
05.01.2019 FIS-NJR / Kouty, nad Desnou NJR SL 6. 81.83 -
20.12.2018 Zakopane-Bialka Tatrzanska / POL FIS SL 14. 86.85 -
19.12.2018 Zakopane-Bialka Tatrzanska / POL FIS SL 15. 85.08 -
2017/2018
29.03.2018 Vratna / SVK NC SL DNF1 - -
28.03.2018 Vratna / SVK NC GS 19. 66.93 -
25.03.2018 Český pohár MMČR 2018 - Memorial Jarka Drapely / Špindlerův Mlýn NC SL 18. 99.65 -
23.03.2018 Český pohár MMČR 2018 - Memorial Jarka Drapely / Špindlerův Mlýn NC GS 31. 107.24 11
18.03.2018 ČP FIS - Jizerský pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS SL 18. 110.88 22
17.03.2018 ČP FIS - Jizerský pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS SL 23. 95.22 24
16.03.2018 ČP FIS - Jizerský pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS GS 29. 109.49 15
11.03.2018 63. Veľká Cena Slovenska / Štrbské Pleso - Furkota FIS SL 27. 85.12 -
10.03.2018 63. Veľká Cena Slovenska / Štrbské Pleso - Furkota FIS GS 21. 82.37 -
04.03.2018 KLOBOUK CUP / Karlov pod Pradědem FIS SL 17. 94.29 16
22.02.2018 Santa Caterina Valfurva / ITA FIS GS DNF1 - -
21.02.2018 Santa Caterina Valfurva / ITA FIS SL DNF1 - -
20.02.2018 Santa Caterina Valfurva / ITA FIS SL DNF2 - -
18.02.2018 FIS - UNI, MČRJ / Bílá v Beskydech UNI SL 35. 125.73 -
17.02.2018 FIS - UNI, MČRJ / Bílá v Beskydech UNI GS 42. 108.04 -
11.02.2018 Zimná univerziáda SR - 16. Veľká cena Barbory FIS UNI / Vyšná Boca FIS SL 31. 103.19 -
10.02.2018 Zimná univerziáda SR - 16. Veľká cena Barbory FIS UNI / Vyšná Boca FIS GS 30. 59.45 -
09.02.2018 Bialka Tatrzanska / POL FIS SL 20. 89.87 -
08.02.2018 Bialka Tatrzanska / POL FIS SL DNF1 - -
28.01.2018 ČP - FIS Karlov / Karlov pod Pradědem FIS SL 33. 112.09 9
27.01.2018 ČP - FIS Karlov / Karlov pod Pradědem FIS SL DNF - -
21.01.2018 ČP - FIS Pec / Pec pod Sněžkou FIS GS 44. 147.24 1
20.01.2018 ČP - FIS Pec / Pec pod Sněžkou FIS GS 43. 126.93 2
19.12.2017 Strbske Pleso / SVK FIS GS 37. 130.54 -
18.12.2017 FIS ENTRY / Štrbské Pleso FIS GS 29. 120.03 -
2016/2017
26.03.2017 HELIA SPORT CUP 2017 / Areál Kouty UKZ SG 4. 72.52 -
25.03.2017 HELIA SPORT CUP 2017 / Areál Kouty UKZ GS 3. 46.43 -
24.03.2017 HELIA SPORT CUP 2017 / Areál Kouty UKZ SL DNF - -
19.03.2017 Mistrovství ČR žactva / Klínovec MCR VZ 6. - 40
18.03.2017 Mistrovství ČR žactva / Klínovec MCR SL 2. 20.13 80
16.03.2017 Mistrovství ČR žactva / Klínovec MCR GS 7. 39.84 36
15.03.2017 Mistrovství ČR žactva / Klínovec MCR SG 17. 66.03 14
07.03.2017 Pohár České pošty RKZ 3 / Areál Kouty RKZ SG 4. 38.41 50
05.03.2017 Pohár České pošty RKZ 5 / Bílá v Beskydech RKZ SL 1. 10.00 100
04.03.2017 Pohár České pošty RKZ 5 / Bílá v Beskydech RKZ VZ 3. - 60
19.02.2017 Pohár České pošty RKZ 4 / Albrechtice v Jiz.horách RKZ SL 4. 38.30 50
18.02.2017 Pohár České pošty RKZ 4 / Albrechtice v Jiz.horách RKZ VZ 6. - 40
17.02.2017 Pohár České pošty RKZ 4 / Albrechtice v Jiz.horách RKZ GS 7. 40.05 36
12.02.2017 UKZ - Cena ROBE 2017 / Karolinka UKZ GS 1. 48.96 -
11.02.2017 UKZ - Cena ROBE 2017 / Karolinka UKZ SL 1. 48.59 -
05.02.2017 Pohár České pošty RKZ 2 / Pec pod Sněžkou RKZ GS DNF - -
04.02.2017 Pohár České pošty RKZ 2 / Pec pod Sněžkou RKZ VZ 7. - 36
25.01.2017 Pohár České pošty RKZ 1 / Říčky v Orlických horách RKZ SG 11. 52.62 24
24.01.2017 Pohár České pošty RKZ 1 / Říčky v Orlických horách RKZ SG 13. 47.55 20
23.01.2017 Pohár České pošty RKZ 1 / Říčky v Orlických horách RKZ GS 7. 31.91 36
22.01.2017 Pohár České pošty RKZ 1 / Říčky v Orlických horách RKZ SL DNF - -
15.01.2017 UKZ žactva ve slalomu / SKI Areál SYNOT na Kyčerce UKZ SL 1. - -
14.01.2017 UKZ žactva ve slalomu / SKI Areál SYNOT na Kyčerce UKZ SL 2. 34.29 -
08.01.2017 Koutecký pohár 2017 / Areál Kouty UKZ SL 4. 59.80 -
07.01.2017 Koutecký pohár 2017 / Areál Kouty UKZ GS DNF - -
06.01.2017 Koutecký pohár 2017 / Areál Kouty UKZ SG 3. 49.62 -
20.12.2016 NORDICA CUP 2016 / Areál Kouty UKZ GS 4. 51.06 -
19.12.2016 NORDICA CUP 2016 / Areál Kouty UKZ GS 3. 57.04 -
18.12.2016 Velká Cena Dolní Moravy / Dolní Morava UKZ SL 2. 37.27 -
17.12.2016 Velká Cena Dolní Moravy / Dolní Morava UKZ SL 3. 39.48 -
2015/2016
22.03.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec / Klínovec RKZ SG 32. 139.31 -
21.03.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec / Klínovec RKZ SG 15. 65.55 16
20.03.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec / Klínovec RKZ SL 5. 22.60 45
14.03.2016 RKZ - Pohár České pošty 2016 / Špindlerův Mlýn RKZ SG 15. 82.64 16
14.03.2016 MČR - Pohár České pošty 2016 / Špindlerův Mlýn MCR SG 15. 101.80 16
13.03.2016 Pohár České pošty 2016 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 9. 43.86 29
12.03.2016 Pohár České pošty 2016 / Pec pod Sněžkou RKZ VZ 9. - 29
22.02.2016 MČR žáků / Albrechtice v Jiz. horách MCR VZ 9. - 29
21.02.2016 MČR žáků / Albrechtice v Jiz. horách MCR SL 6. 34.98 40
20.02.2016 MČR žáků / Albrechtice v Jiz. horách MCR GS 9. 49.20 29
07.02.2016 Mistrovství Moravy žactva ve slalomu a obřím slalomu / Karolinka UKZ GS 3. 53.87 -
06.02.2016 Mistrovství Moravy žactva ve slalomu a obřím slalomu / Karolinka UKZ SL 2. 53.76 -
31.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Špindlerův Mlýn RKZ SL DNF - -
30.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Špindlerův Mlýn RKZ GS 11. 74.23 24
20.01.2016 ZODM / Klínovec ZOM SL DNF - -
19.01.2016 ZODM / Klínovec ZOM VZ 10. - -
18.01.2016 ZODM / Klínovec ZOM GS 11. - -
10.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Bílá v Beskydech RKZ VZ 15. - 16
09.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Bílá v Beskydech RKZ SL 7. 34.90 36
08.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Kouty RKZ GS 10. 83.26 26
07.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Kouty RKZ GS 8. 73.28 32
2014/2015
29.03.2015 Finále ČP Head RKZ 2015 / Kouty RKZ GS DNF - -
28.03.2015 Finále ČP Head RKZ 2015 / Kouty RKZ GS 6. 27.07 40
15.03.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ještěd, trať „Pod lany“ RKZ SL 7. 52.76 36
14.03.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ještěd, trať „Pod lany“ RKZ SL DNF - -
03.03.2015 MČR Head Cup 2015 / Skiareál Špindlerův Mlýn MCR SG DNF - -
01.03.2015 MČR Head Cup 2015 / Skiareál Špindlerův Mlýn MCR GS 4. 21.40 50
28.02.2015 MČR Head Cup 2015 / Skiareál Špindlerův Mlýn MCR SL 3. 23.64 60
22.02.2015 UKZ - Mistrovství Moravy / Malá Morávka - Karlov UKZ SL DSQ - -
21.02.2015 UKZ - Mistrovství Moravy / Malá Morávka - Karlov UKZ SL 1. 10.00 -
07.02.2015 RKZ Head Cup 2015 / Karolínka RKZ SL 2. 17.87 80
02.02.2015 RKZ Head Cup 2015 / Pec pod Sněžkou RKZ SG 9. 34.27 29
01.02.2015 RKZ Head Cup 2015 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 1. 10.73 100
31.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Pec pod Sněžkou RKZ SL 2. 20.60 80
18.01.2015 Pohár Jaroslava Drápely / SKI AREÁL Klobouk UKZ SL DNF - -
17.01.2015 Pohár Jaroslava Drápely / SKI AREÁL Klobouk UKZ GS 3. 55.84 -
10.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ GS DNF - -
04.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ski Areál Bílá v Beskydech RKZ SL DNF - -
03.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ski Areál Bílá v Beskydech RKZ SL DNF - -
2013/2014
11.03.2014 MČR / Špičák na Šumavě-Velký Javor MCR GS 6. 35.52 40
10.03.2014 MČR / Špičák na Šumavě-Velký Javor MCR SL 7. 33.26 36
08.03.2014 Vist cup 2014 / Herlíkovice UKZ SL 4. 60.62 -
02.03.2014 ČP RKZ HEAD CUP / Malá Morávka RKZ SL 8. 58.76 32
01.03.2014 ČP RKZ HEAD CUP / Malá Morávka RKZ SL 9. 68.25 29
15.02.2014 UKZ Zlínský / Karolinka UKZ GS 4. 43.42 -
15.02.2014 UKZ Zlínský / Karolinka UKZ GS 3. 53.21 -
10.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn / Špindlerův Mlýn RKZ SG 10. 107.93 26
10.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn / Špindlerův Mlýn RKZ SG 10. 110.75 26
09.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn / Špindlerův Mlýn RKZ GS 15. 78.58 16
08.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn / Špindlerův Mlýn RKZ SL 7. 60.55 36
02.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP 2014 / Pec pod Sněžkou RKZ GS DNF - -
01.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP 2014 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 23. 74.96 8
20.01.2014 VI. ZOM / Velké Meziříčí ZOM SL 13. - -
05.01.2014 ČP RKZ HEAD CUP / Špindlerův Mlýn - Stoh RKZ SL 16. 122.89 15
04.01.2014 ČP RKZ HEAD CUP / Špindlerův Mlýn - Stoh RKZ SL 12. 91.38 22
22.12.2013 1. kolo SLP žiakov / Zuberec SLP SL 5. - -
2012/2013
17.03.2013 Madeja sport cup 2013 / Bílá v Beskydech PAP GS 2. - 45
16.03.2013 Madeja sport cup 2013 / Bílá v Beskydech PAP GS 4. - 36
10.03.2013 Slovenský pohár predžiactva / Jasná SLP GS 9. - -
23.02.2013 Madeja sport cup 2013 / Sviňorky - Morávka PAP GS 2. - 45
23.02.2013 Madeja sport cup 2013 / Sviňorky - Morávka PAP GS 2. - 45
16.02.2013 Madeja sport cup 2013 / Soláň PAP GS 1. - 50
16.02.2013 Madeja sport cup 2013 / Soláň PAP GS 2. - 45
02.02.2013 Madeja sport cup 2013 / Petříkov PAP GS 3. - 40
02.02.2013 Madeja sport cup 2013 / Petříkov PAP GS 3. - 40
19.01.2013 Madeja sport cup 2013 / Grůň PAP GS 4. - 36
19.01.2013 Madeja sport cup 2013 / Grůň PAP GS 4. - 36
12.01.2013 Madeja sport cup 2013 / Annaberg - Andělská hora PAP GS 4. - 36
12.01.2013 Madeja sport cup 2013 / Annaberg - Andělská hora PAP GS 3. - 40
2011/2012
18.03.2012 Madeja sport cup 2012 / Bílá v Beskydech PAP GS 1. - 50
17.03.2012 Madeja sport cup 2012 / Bílá v Beskydech PAP GS 2. - 45
04.03.2012 Madeja sport cup 2012 / Soláň PAP GS 2. - 45
03.03.2012 Madeja sport cup 2012 / Soláň PAP GS 3. - 40
19.02.2012 Madeja sport cup 2012 / Mosty u Jablunkova PAP GS 2. - 45
18.02.2012 Madeja sport cup 2012 / Mosty u Jablunkova PAP GS 4. - 36
12.02.2012 Madeja sport cup 2012 / Valašská Bystřice PAP GS 3. - 40
11.02.2012 Madeja sport cup 2012 / Valašská Bystřice PAP GS 1. - 50
05.02.2012 Madeja sport cup 2012 / Morávka PAP GS 1. - 50
04.02.2012 Madeja sport cup 2012 / Morávka PAP GS 2. - 45
22.01.2012 Madeja sport cup 2012 / Gruň PAP GS 4. - 36
21.01.2012 Madeja sport cup 2012 / Gruň PAP GS 2. - 45

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler