Home Závody a výsledky
Alpské disciplíny
Jméno Dvořáková Ema Narozen(a) 2001
Oddíl SKI Soláň (Z)  
Závodník 155963 Aktivní Junioři
 
Datum Závod Kat. Disc. Výsledek Body Pohár
2019/2020
02.03.2020 Krynica-Zdroj / POL FIS GS 10. 111.79 -
01.03.2020 Krynica-Zdroj / POL FIS GS 11. 124.38 -
20.02.2020 Szczyrk Skrzyczne / POL FIS PSL 5. - -
20.02.2020 Szczyrk Skrzyczne / POL FQUA SL 8. 110.24 -
19.02.2020 Szczyrk Skrzyczne / POL NJC SL DSQ2 - -
18.02.2020 Szczyrk Skrzyczne / POL NJC GS 4. 93.10 -
17.02.2020 Szczyrk Skrzyczne / POL NJC SG 2. 139.39 -
16.02.2020 FIS/UNI, MČRJ / Bílá v Beskydech UNI SL DNF - -
15.02.2020 FIS/UNI, MČRJ / Bílá v Beskydech UNI GS 11. 83.50 -
04.02.2020 Vratna / SVK NC SL DNF2 - -
24.01.2020 Spindleruv Mlyn / CZE NC AC 7. 197.42 -
24.01.2020 MMČR / Špindlerův Mlýn NC AC DNF - -
23.01.2020 MMČR / Špindlerův Mlýn NC SG DNF - -
23.01.2020 Spindleruv Mlyn / CZE NC SG 18. 150.66 -
22.01.2020 MMČR / Špindlerův Mlýn FIS SG 16. 143.67 20
22.01.2020 Spindleruv Mlyn / CZE FIS SG 17. 148.00 -
19.01.2020 FIS / Albrechtice v Jizerských horách FIS GS 19. 129.67 15
18.01.2020 FIS / Albrechtice v Jizerských horách FIS GS DNF - -
17.01.2020 FIS / Albrechtice v Jizerských horách FIS SL 14. 111.69 20
16.01.2020 FIS / Albrechtice v Jizerských horách FIS SL 10. 123.94 29
09.01.2020 FIS / Kouty nad Desnou FIS SL 7. 115.14 80
08.01.2020 FIS / Kouty nad Desnou FIS SL 7. 124.88 50
07.01.2020 FIS / Kouty nad Desnou FIS GS 14. 125.42 29
07.01.2020 FIS / Kouty nad Desnou FIS GS 12. 112.60 29
2018/2019
23.03.2019 FIS - Český pohár NC / Spindleruv Mlyn NC SL 16. 101.44 16
22.03.2019 FIS - Český pohár NC / Spindleruv Mlyn NC GS 21. 103.47 11
20.03.2019 FIS - Český pohár / Spindleruv Mlyn FIS GS 24. 160.55 10
19.03.2019 FIS - Český pohár / Spindleruv Mlyn FIS SL 14. 106.00 22
12.03.2019 FIS - Český pohár / Kouty, nad Desnou FIS GS 23. 129.91 12
11.03.2019 FIS - Český pohár / Kouty, nad Desnou FIS SL 16. 106.60 18
10.03.2019 3. kolo Dospelých / 64. Veľká cena Slovenska / Štrbské pleso / Furkota FIS SL 18. 99.47 -
09.03.2019 3. kolo Dospelých / 64. Veľká cena Slovenska / Štrbské pleso / Furkota FIS GS 24. 122.30 -
05.03.2019 Jasna / SVK NC SL DNF2 - -
04.03.2019 Jasna / SVK NC GS DNF1 - -
24.02.2019 FIS - CIT / Spindleruv Mlyn - Horni Misecky CIT SL 12. 112.64 -
23.02.2019 FIS - CIT / Spindleruv Mlyn - Horni Misecky CIT SL DNF - -
17.02.2019 FIS - Český pohár / Karlov pod Pradedem FIS SL 13. 106.70 26
16.02.2019 FIS - Český pohár / Karlov pod Pradedem FIS SL 11. 109.97 32
04.02.2019 Krynica / POL NJC AC DNS1 - -
04.02.2019 Krynica / POL NJC SG DNS1 - -
03.02.2019 FIS - UNI, MČRJ / Bila v Beskydech UNI SL 19. 137.18 -
02.02.2019 FIS - UNI, MČRJ / Bila v Beskydech UNI GS 39. 116.89 -
24.01.2019 Szczawnica / Palenica / POL FQUA SL 12. 128.55 -
23.01.2019 Szczawnica / Palenica / POL NC SL 13. 131.72 -
22.01.2019 Szczawnica / Palenica / POL NC GS DNF2 - -
13.01.2019 FIS - Český pohár / Albrechtice v Jizerskych horach FIS SL DNF - -
12.01.2019 FIS - Český pohár / Albrechtice v Jizerskych horach FIS SL DNF - -
11.01.2019 FIS - Český pohár / Albrechtice v Jizerskych horach FIS GS 23. 120.73 10
06.01.2019 FIS-NJR / Kouty, nad Desnou NJR GS 20. 112.33 -
05.01.2019 FIS-NJR / Kouty, nad Desnou NJR SL 21. 115.53 -
20.12.2018 Zakopane-Bialka Tatrzanska / POL FIS SL 14. 99.80 -
19.12.2018 Zakopane-Bialka Tatrzanska / POL FIS SL 21. 124.20 -
2017/2018
25.03.2018 Český pohár MMČR 2018 - Memorial Jarka Drapely / Špindlerův Mlýn NC SL 18. 113.32 -
24.03.2018 Český pohár MMČR 2018 - Memorial Jarka Drapely / Špindlerův Mlýn NC GS 26. 127.16 10
22.03.2018 Český pohár FIS 2018 / Špindlerův Mlýn FIS GS 26. 173.64 12
21.03.2018 Český pohár FIS 2018 / Špindlerův Mlýn FIS GS 21. 132.92 22
18.03.2018 ČP FIS - Jizerský pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS SL DNF - -
17.03.2018 ČP FIS - Jizerský pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS SL DNF - -
16.03.2018 ČP FIS - Jizerský pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS GS 27. 105.86 12
15.03.2018 ČP FIS - Jizerský pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS GS 24. 97.52 14
25.02.2018 FIS - CIT / Špindlerův Mlýn-Horní Mísečky CIT SL DNF - -
24.02.2018 FIS - CIT / Špindlerův Mlýn-Horní Mísečky CIT SL 19. 106.72 -
18.02.2018 FIS - UNI, MČRJ / Bílá v Beskydech UNI SL DNF - -
17.02.2018 FIS - UNI, MČRJ / Bílá v Beskydech UNI GS 30. 111.31 -
09.02.2018 Bialka Tatrzanska / POL FIS SL 21. 105.81 -
08.02.2018 Bialka Tatrzanska / POL FIS SL 27. 165.30 -
06.02.2018 Krynica / POL FIS GS 5. 134.87 -
05.02.2018 Krynica / POL FIS GS 8. 106.49 -
28.01.2018 ČP - FIS Karlov / Karlov pod Pradědem FIS SL 21. 108.37 14
27.01.2018 ČP - FIS Karlov / Karlov pod Pradědem FIS SL 23. 130.16 14
21.01.2018 ČP - FIS Pec / Pec pod Sněžkou FIS GS 26. 130.97 8
20.01.2018 ČP - FIS Pec / Pec pod Sněžkou FIS GS 27. 125.45 9
19.01.2018 FIS Špindleruv Mlýn / Špindleruv Mlýn NC AC 9. 197.33 29
18.01.2018 FIS Špindleruv Mlýn / Špindleruv Mlýn NC SG 6. 95.79 45
17.01.2018 FIS Špindleruv Mlýn / Špindleruv Mlýn NC DH 14. 129.41 22
15.01.2018 Spindleruv Mlyn / CZE TRA DH 12. - -
15.01.2018 FIS Špindleruv Mlýn / Špindleruv Mlýn FIS DH 13. 148.50 22
21.12.2017 Bialka Tatrzanska Pasieka 1 / POL FIS SL 27. 140.60 -
20.12.2017 Bialka Tatrzanska Pasieka 1 / POL FIS SL 40. 159.52 -
19.12.2017 Strbske Pleso / SVK FIS GS 25. 136.68 -
18.12.2017 Strbske Pleso / SVK FIS GS 31. 137.02 -
10.12.2017 O´STYLE CUP / Pfelders FIS GS 23. 128.98 -
09.12.2017 O´STYLE CUP / Pfelders FIS GS 31. 168.22 -
07.12.2017 Santa Caterina Valfurva / ITA NJR SL 55. 140.99 -
06.12.2017 Santa Caterina Valfurva / ITA NJR SL DNF2 - -
05.12.2017 Santa Caterina Valfurva / ITA CIT GS 44. 159.54 -
04.12.2017 Santa Caterina Valfurva / ITA CIT GS 48. 160.52 -
03.11.2017 Snow Arena / LTU ENL SL 23. 177.07 -
03.11.2017 Snow Arena / LTU ENL PSL 17. - -
02.11.2017 Snow Arena / LTU ENL SL 18. 190.42 -
01.11.2017 Snow Arena / LTU ENL SL 24. 179.20 -
2016/2017
19.03.2017 Mistrovství ČR žactva / Klínovec MCR VZ 12. - 22
18.03.2017 Mistrovství ČR žactva / Klínovec MCR SL 9. 70.79 29
16.03.2017 Mistrovství ČR žactva / Klínovec MCR GS 16. 73.72 15
15.03.2017 Mistrovství ČR žactva / Klínovec MCR SG 13. 67.46 20
07.03.2017 Pohár České pošty RKZ 3 / Areál Kouty RKZ SG 10. 62.09 26
05.03.2017 Pohár České pošty RKZ 5 / Bílá v Beskydech RKZ SL 8. 55.83 32
04.03.2017 Pohár České pošty RKZ 5 / Bílá v Beskydech RKZ VZ 10. - 26
26.02.2017 Mistrovství Moravy žáků / Karlov - areál Klobouk UKZ GS DNF - -
25.02.2017 Mistrovství Moravy žáků / Karlov - areál Klobouk UKZ SL 2. 65.71 -
19.02.2017 Pohár České pošty RKZ 4 / Albrechtice v Jiz.horách RKZ SL 8. 61.38 32
18.02.2017 Pohár České pošty RKZ 4 / Albrechtice v Jiz.horách RKZ VZ 10. - 26
17.02.2017 Pohár České pošty RKZ 4 / Albrechtice v Jiz.horách RKZ GS DNF - -
12.02.2017 UKZ - Cena ROBE 2017 / Karolinka UKZ GS 3. 58.75 -
11.02.2017 UKZ - Cena ROBE 2017 / Karolinka UKZ SL 11. 163.17 -
05.02.2017 Pohár České pošty RKZ 2 / Pec pod Sněžkou RKZ GS DNS - -
04.02.2017 Pohár České pošty RKZ 2 / Pec pod Sněžkou RKZ VZ DNF - -
25.01.2017 Pohár České pošty RKZ 1 / Říčky v Orlických horách RKZ SG 20. 89.27 11
24.01.2017 Pohár České pošty RKZ 1 / Říčky v Orlických horách RKZ SG 23. 85.66 8
23.01.2017 Pohár České pošty RKZ 1 / Říčky v Orlických horách RKZ GS 15. 58.27 16
22.01.2017 Pohár České pošty RKZ 1 / Říčky v Orlických horách RKZ SL 5. 39.91 45
15.01.2017 UKZ žactva ve slalomu / SKI Areál SYNOT na Kyčerce UKZ SL 3. 69.05 -
14.01.2017 UKZ žactva ve slalomu / SKI Areál SYNOT na Kyčerce UKZ SL 1. 57.81 -
08.01.2017 Koutecký pohár 2017 / Areál Kouty UKZ SL 4. 70.52 -
07.01.2017 Koutecký pohár 2017 / Areál Kouty UKZ GS 9. 83.29 -
06.01.2017 Koutecký pohár 2017 / Areál Kouty UKZ SG 16. 129.97 -
20.12.2016 NORDICA CUP 2016 / Areál Kouty UKZ GS DNF - -
2015/2016
14.03.2016 RKZ - Pohár České pošty 2016 / Špindlerův Mlýn RKZ SG 10. 78.84 26
14.03.2016 MČR - Pohár České pošty 2016 / Špindlerův Mlýn MCR SG 8. 79.96 32
13.03.2016 Pohár České pošty 2016 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 18. 55.91 13
12.03.2016 Pohár České pošty 2016 / Pec pod Sněžkou RKZ VZ 3. - 60
06.03.2016 VIST CUP Pec / Pec pod Sněžkou UKZ GS 5. 49.16 -
05.03.2016 VIST CUP Pec / Pec pod Sněžkou UKZ GS 8. 47.83 -
22.02.2016 MČR žáků / Albrechtice v Jiz. horách MCR VZ 30. - 1
21.02.2016 MČR žáků / Albrechtice v Jiz. horách MCR SL 15. 81.57 16
20.02.2016 MČR žáků / Albrechtice v Jiz. horách MCR GS 16. 89.60 15
07.02.2016 Mistrovství Moravy žactva ve slalomu a obřím slalomu / Karolinka UKZ GS 3. 39.35 -
06.02.2016 Mistrovství Moravy žactva ve slalomu a obřím slalomu / Karolinka UKZ SL 4. 66.86 -
31.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Špindlerův Mlýn RKZ SL 11. 64.83 24
30.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Špindlerův Mlýn RKZ GS DNF - -
20.01.2016 ZODM / Klínovec ZOM SL 9. - -
19.01.2016 ZODM / Klínovec ZOM VZ 6. - -
18.01.2016 ZODM / Klínovec ZOM GS DNF - -
10.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Bílá v Beskydech RKZ VZ 16. - 15
09.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Bílá v Beskydech RKZ SL DNF - -
08.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Kouty RKZ GS 13. 63.42 20
07.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Kouty RKZ GS DNF - -
20.12.2015 Koutecký Pohár / Kouty UKZ SL 5. 99.84 -
19.12.2015 Koutecký Pohár / Kouty UKZ SL 8. 94.74 -
2014/2015
29.03.2015 Finále ČP Head RKZ 2015 / Kouty RKZ GS 27. 130.28 4
28.03.2015 Finále ČP Head RKZ 2015 / Kouty RKZ GS 13. 56.37 20
08.03.2015 Kyčerka / Kyčerka - Velké Karlovice SKI areál Synot UKZ SL 2. 53.95 -
07.03.2015 Kyčerka / Kyčerka - Velké Karlovice SKI areál Synot UKZ SL 5. 87.47 -
03.03.2015 MČR Head Cup 2015 / Skiareál Špindlerův Mlýn MCR SG 13. 101.65 20
01.03.2015 MČR Head Cup 2015 / Skiareál Špindlerův Mlýn MCR GS 14. 66.18 18
28.02.2015 MČR Head Cup 2015 / Skiareál Špindlerův Mlýn MCR SL 14. 85.85 18
22.02.2015 UKZ - Mistrovství Moravy / Malá Morávka - Karlov UKZ SL 2. 72.67 -
21.02.2015 UKZ - Mistrovství Moravy / Malá Morávka - Karlov UKZ SL 2. 69.08 -
15.02.2015 UKZ - Mistrovství Moravy / Vrbno pod pradědem GS 4. 51.50 -
14.02.2015 UKZ - Mistrovství Moravy / Vrbno pod pradědem UKZ GS 2. 51.77 -
13.02.2015 UKZ - Mistrovství Moravy / Vrbno pod pradědem UKZ SG 6. 87.27 -
13.02.2015 UKZ - Mistrovství Moravy / Vrbno pod pradědem UKZ SG 6. 74.56 -
07.02.2015 RKZ Head Cup 2015 / Karolínka RKZ SL 39. 299.11 -
02.02.2015 RKZ Head Cup 2015 / Pec pod Sněžkou RKZ SG 13. 54.85 20
01.02.2015 RKZ Head Cup 2015 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 10. 56.62 26
31.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Pec pod Sněžkou RKZ SL 21. 69.05 10
18.01.2015 Pohár Jaroslava Drápely / SKI AREÁL Klobouk UKZ SL DNF - -
17.01.2015 Pohár Jaroslava Drápely / SKI AREÁL Klobouk UKZ GS 4. 79.39 -
10.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ GS 10. 85.70 26
04.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ski Areál Bílá v Beskydech RKZ SL 25. 160.75 6
03.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ski Areál Bílá v Beskydech RKZ SL 10. 64.26 26
2013/2014
11.03.2014 MČR / Špičák na Šumavě-Velký Javor MCR GS 13. 65.01 20
10.03.2014 MČR / Špičák na Šumavě-Velký Javor MCR SL 29. 94.92 2
02.03.2014 ČP RKZ HEAD CUP / Malá Morávka RKZ SL 16. 94.49 15
01.03.2014 ČP RKZ HEAD CUP / Malá Morávka RKZ SL 17. 88.73 14
15.02.2014 UKZ Zlínský / Karolinka UKZ GS 6. 78.53 -
15.02.2014 UKZ Zlínský / Karolinka UKZ GS 7. 85.29 -
10.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn / Špindlerův Mlýn RKZ SG 22. 142.74 9
10.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn / Špindlerův Mlýn RKZ SG 24. 128.41 7
09.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn / Špindlerův Mlýn RKZ GS 18. 68.16 13
08.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn / Špindlerův Mlýn RKZ SL 20. 114.40 11
02.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP 2014 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 22. 111.91 9
01.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP 2014 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 26. 97.87 5
05.01.2014 ČP RKZ HEAD CUP / Špindlerův Mlýn - Stoh RKZ SL 25. 122.95 6
04.01.2014 ČP RKZ HEAD CUP / Špindlerův Mlýn - Stoh RKZ SL 30. 98.25 1
22.12.2013 1. kolo SLP žiakov / Zuberec SLP SL 15. - -
2012/2013
17.03.2013 Madeja sport cup 2013 / Bílá v Beskydech PAP GS 6. - 30
16.03.2013 Madeja sport cup 2013 / Bílá v Beskydech PAP GS 8. - 26
10.03.2013 Slovenský pohár predžiactva / Jasná SLP GS 13. - -
23.02.2013 Madeja sport cup 2013 / Sviňorky - Morávka PAP GS 3. - 40
23.02.2013 Madeja sport cup 2013 / Sviňorky - Morávka PAP GS DNF - -
16.02.2013 Madeja sport cup 2013 / Soláň PAP GS 3. - 40
16.02.2013 Madeja sport cup 2013 / Soláň PAP GS DNF - -
02.02.2013 Madeja sport cup 2013 / Petříkov PAP GS 6. - 30
02.02.2013 Madeja sport cup 2013 / Petříkov PAP GS 5. - 33
19.01.2013 Madeja sport cup 2013 / Grůň PAP GS 9. - 24
19.01.2013 Madeja sport cup 2013 / Grůň PAP GS 10. - 22
12.01.2013 Madeja sport cup 2013 / Annaberg - Andělská hora PAP GS 7. - 28
12.01.2013 Madeja sport cup 2013 / Annaberg - Andělská hora PAP GS 8. - 26
05.01.2013 Amer Fun cup 2013 / Černý Důl PAP GS 24. - 7
2011/2012
18.03.2012 Madeja sport cup 2012 / Bílá v Beskydech PAP GS 7. - 28
17.03.2012 Madeja sport cup 2012 / Bílá v Beskydech PAP GS 6. - 30
04.03.2012 Madeja sport cup 2012 / Soláň PAP GS 10. - 22
03.03.2012 Madeja sport cup 2012 / Soláň PAP GS 10. - 22
19.02.2012 Madeja sport cup 2012 / Mosty u Jablunkova PAP GS 7. - 28
18.02.2012 Madeja sport cup 2012 / Mosty u Jablunkova PAP GS 10. - 22
12.02.2012 Madeja sport cup 2012 / Valašská Bystřice PAP GS 10. - 22
11.02.2012 Madeja sport cup 2012 / Valašská Bystřice PAP GS 6. - 30
05.02.2012 Madeja sport cup 2012 / Morávka PAP GS 9. - 24
04.02.2012 Madeja sport cup 2012 / Morávka PAP GS 10. - 22
22.01.2012 Madeja sport cup 2012 / Gruň PAP GS 9. - 24
21.01.2012 Madeja sport cup 2012 / Gruň PAP GS 10. - 22
08.01.2012 Amer Fun cup 2012 / Pec pod Sněžkou PAP GS 13. - 18
07.01.2012 Amer Fun cup 2012 / Pec pod Sněžkou PAP GS 12. - 19

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler