Home Závody a výsledky
Alpské disciplíny
Jméno Novotná Dora Narozen(a) 2002
Oddíl Ski klub Ještěd,z. s. (L)  
Závodník 156006 Aktivní Junioři
 
Datum Závod Kat. Disc. Výsledek Body Pohár
2019/2020
22.02.2020 CIT / Špindlerův Mlýn-Mísečky CIT SL 11. 101.22 -
19.02.2020 Szczyrk Skrzyczne / POL NJC SL DNF1 - -
18.02.2020 Szczyrk Skrzyczne / POL NJC GS DNF1 - -
17.02.2020 Szczyrk Skrzyczne / POL NJC SG DNF1 - -
16.02.2020 FIS/UNI, MČRJ / Bílá v Beskydech UNI SL 25. 91.38 -
15.02.2020 FIS/UNI, MČRJ / Bílá v Beskydech UNI GS DNF - -
04.02.2020 Majstrovstvá Slovenska 2020 / Vrátna NC SL DNF - -
01.02.2020 65. VEĽKÁ CENA SLOVENSKA / Štrbské pleso FIS GS DNF - -
24.01.2020 Majstrovstvá Slovenska 2020 / Špindleruv Mlyn NC AC DNF - -
24.01.2020 MMČR / Špindlerův Mlýn NC AC DNF - -
23.01.2020 MMČR / Špindlerův Mlýn NC SG 22. 182.77 15
23.01.2020 Majstrovstvá Slovenska 2020 / Špindleruv Mlyn NC SG DNF - -
22.01.2020 MMČR / Špindlerův Mlýn FIS SG 21. 201.68 13
22.01.2020 Majstrovstvá Slovenska 2020 / Špindleruv Mlyn FIS SG 19. 172.05 -
17.01.2020 FIS / Albrechtice v Jizerských horách FIS SL 10. 101.44 29
16.01.2020 FIS / Albrechtice v Jizerských horách FIS SL DNF - -
09.01.2020 FIS / Kouty nad Desnou FIS SL DNF - -
08.01.2020 FIS / Kouty nad Desnou FIS SL DNF - -
07.01.2020 FIS / Kouty nad Desnou FIS GS DNF - -
07.01.2020 FIS / Kouty nad Desnou FIS GS DNF - -
07.12.2019 Pila / ITA CIT SG 32. 174.54 -
07.12.2019 Pila / ITA CIT SG DNF1 - -
06.12.2019 Pila / ITA FIS GS 29. 120.21 -
05.12.2019 Pila / ITA FIS GS 28. 114.22 -
2018/2019
23.03.2019 FIS - Český pohár NC / Spindleruv Mlyn NC SL 17. 103.65 15
22.03.2019 FIS - Český pohár NC / Spindleruv Mlyn NC GS 25. 146.88 7
20.03.2019 FIS - Český pohár / Spindleruv Mlyn FIS GS 17. 137.24 15
19.03.2019 FIS - Český pohár / Spindleruv Mlyn FIS SL DNF - -
12.03.2019 FIS - Český pohár / Kouty, nad Desnou FIS GS 22. 128.36 13
11.03.2019 FIS - Český pohár / Kouty, nad Desnou FIS SL DNF - -
20.01.2019 FIS - Český pohár / Pec pod Snezkou FIS GS 18. 134.20 13
19.01.2019 FIS - Český pohár / Pec pod Snezkou FIS GS DNF - -
13.01.2019 FIS - Český pohár / Albrechtice v Jizerskych horach FIS SL DNF - -
12.01.2019 FIS - Český pohár / Albrechtice v Jizerskych horach FIS SL DNF - -
11.01.2019 FIS - Český pohár / Albrechtice v Jizerskych horach FIS GS 25. 127.13 9
06.01.2019 FIS-NJR / Kouty, nad Desnou NJR GS DNF - -
05.01.2019 FIS-NJR / Kouty, nad Desnou NJR SL DNF - -
20.12.2018 Zakopane-Bialka Tatrzanska / POL FIS SL 8. 82.47 -
19.12.2018 Zakopane-Bialka Tatrzanska / POL FIS SL 9. 106.23 -
2017/2018
01.04.2018 Stoeckli cup finále / Špindlerův Mlýn Stoh UKZ GS 6. 84.83 -
31.03.2018 Stoeckli cup finále / Špindlerův Mlýn Stoh UKZ SL DNF - -
17.03.2018 MČR žactva / Kouty nad Desnou MCR AC 4. - 50
16.03.2018 MČR žactva / Kouty nad Desnou RKZ VZ 30. - 1
15.03.2018 MČR žactva / Kouty nad Desnou MCR GS 10. 38.52 26
14.03.2018 MČR žactva / Kouty nad Desnou MCR SL DSQ - -
11.03.2018 Stoeckli cup / Černý Důl UKZ SL DSQ - -
10.03.2018 Stoeckli cup / Černý Důl UKZ GS 2. 15.12 -
05.03.2018 RKZ 5 / Bílá v Beskydech RKZ SG 16. 61.77 15
04.03.2018 RKZ 5 / Bílá v Beskydech RKZ VZ 11. - 24
03.03.2018 RKZ 5 / Bílá v Beskydech RKZ SL 8. 51.79 32
25.02.2018 Stoeckli cup / Pec pod Sněžkou UKZ SL DNF - -
24.02.2018 Stoeckli cup / Pec pod Sněžkou UKZ GS 2. 36.50 -
18.02.2018 RKZ 4 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ SL 6. 30.71 40
17.02.2018 RKZ 4 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ VZ 8. - 32
16.02.2018 RKZ 4 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ GS 9. 35.26 29
07.02.2018 RKZ 3 / Rokytnice nad Jizerou RKZ SG 17. 89.36 14
06.02.2018 RKZ 3 / Rokytnice nad Jizerou RKZ SG 18. 65.95 13
04.02.2018 RKZ 2 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 11. 54.18 24
03.02.2018 RKZ 2 / Pec pod Sněžkou RKZ SL 6. 36.19 40
30.01.2018 ODM / Čenkovice ZOM VZ 8. - -
21.01.2018 RKZ 1 / Rokytnice nad Jizerou RKZ GS 11. 55.61 24
20.01.2018 RKZ 1 / Rokytnice nad Jizerou RKZ GS DNF - -
14.01.2018 UKZ / Špičák na Šumavě UKZ GS 1. 66.59 -
13.01.2018 UKZ / Špičák na Šumavě UKZ SL 1. 72.91 -
07.01.2018 UKZ STOH / Špindlerův Mlýn - Stoh UKZ GS DNF - -
06.01.2018 UKZ STOH / Špindlerův Mlýn - Stoh UKZ GS DNF - -
04.01.2018 Říčkovský Super G / Říčky v Orlických horách UKZ SG 19. 79.40 -
03.01.2018 Říčkovský Super G / Říčky v Orlických horách UKZ SG 19. 92.54 -
19.12.2017 HELIA SPORT CUP / Areál Kouty UKZ GS 2. 25.93 -
18.12.2017 HELIA SPORT CUP / Areál Kouty UKZ GS 4. 34.73 -
17.12.2017 Velká Cena Dolní Moravy / Dolní Morava UKZ SL 3. 44.87 -
17.12.2017 Stoeckli cup / Špindlerův Mlýn Stoh UKZ SL DNS - -
16.12.2017 Velká Cena Dolní Moravy / Dolní Morava UKZ SL 6. 55.66 -
16.12.2017 Stoeckli cup / Špindlerův Mlýn Stoh UKZ SL DNS - -
2016/2017
09.04.2017 STOECKLI CUP 2017 finále / STOH - ŠM UKZ GS 4. 57.19 -
08.04.2017 STOECKLI CUP 2017 finále / STOH - ŠM UKZ GS 3. 62.34 -
19.03.2017 Mistrovství ČR žactva / Klínovec MCR VZ 13. - 20
18.03.2017 Mistrovství ČR žactva / Klínovec MCR SL 14. 77.95 18
16.03.2017 Mistrovství ČR žactva / Klínovec MCR GS 21. 86.11 10
15.03.2017 Mistrovství ČR žactva / Klínovec MCR SG 21. 86.89 10
12.03.2017 STOECKLI CUP 2017 / Herlíkovice UKZ SL DNF - -
11.03.2017 STOECKLI CUP 2017 / Herlíkovice UKZ GS DNF - -
07.03.2017 Pohár České pošty RKZ 3 / Areál Kouty RKZ SG 15. 78.01 16
05.03.2017 Pohár České pošty RKZ 5 / Bílá v Beskydech RKZ SL DNF - -
04.03.2017 Pohár České pošty RKZ 5 / Bílá v Beskydech RKZ VZ 19. - 12
19.02.2017 Pohár České pošty RKZ 4 / Albrechtice v Jiz.horách RKZ SL 14. 75.12 18
18.02.2017 Pohár České pošty RKZ 4 / Albrechtice v Jiz.horách RKZ VZ 12. - 22
17.02.2017 Pohár České pošty RKZ 4 / Albrechtice v Jiz.horách RKZ GS DNF - -
13.02.2017 UKZ Ješted / Ještěd UKZ GS DNF - -
12.02.2017 UKZ Ješted / Ještěd UKZ SL DNF - -
05.02.2017 Pohár České pošty RKZ 2 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 22. 95.08 9
04.02.2017 Pohár České pošty RKZ 2 / Pec pod Sněžkou RKZ VZ 16. - 15
08.01.2017 Koutecký pohár 2017 / Areál Kouty UKZ SL 10. 107.36 -
07.01.2017 Koutecký pohár 2017 / Areál Kouty UKZ GS 18. 111.62 -
06.01.2017 Koutecký pohár 2017 / Areál Kouty UKZ SG 19. 135.26 -
20.12.2016 UKZ STOH / Špindlerův Mlýn UKZ GS 3. 85.53 -
19.12.2016 UKZ STOH / Špindlerův Mlýn UKZ SL DNF - -
18.12.2016 UKZ STOH / Špindlerův Mlýn UKZ SL DNF - -
17.12.2016 UKZ STOH / Špindlerův Mlýn UKZ GS 5. 87.42 -
2015/2016
10.04.2016 VIST CUP Stoh / Špindlerův Mlýn UKZ GS 3. 45.43 -
03.04.2016 VIST CUP Pec II / Černý Důl UKZ SL 1. 30.46 -
02.04.2016 VIST CUP Pec II / Černý Důl UKZ SL DNF - -
22.03.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec / Klínovec RKZ SG 31. 114.92 -
21.03.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec / Klínovec RKZ SG 33. 126.39 -
20.03.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec / Klínovec RKZ SL DNF - -
14.03.2016 MČR - Pohár České pošty 2016 / Špindlerův Mlýn MCR SG 15. 114.08 16
14.03.2016 RKZ - Pohár České pošty 2016 / Špindlerův Mlýn RKZ SG 6. 90.62 40
13.03.2016 Pohár České pošty 2016 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 8. 36.28 32
12.03.2016 Pohár České pošty 2016 / Pec pod Sněžkou RKZ VZ 15. - 16
06.03.2016 VIST CUP Pec / Pec pod Sněžkou UKZ GS 10. 62.48 -
05.03.2016 VIST CUP Pec / Pec pod Sněžkou UKZ GS 14. 61.95 -
27.02.2016 Mistrovství Prahy a Středočeského kraje žactva / Horní Mísečky UKZ SL DNS - -
22.02.2016 MČR žáků / Albrechtice v Jiz. horách MCR VZ 17. - 14
21.02.2016 MČR žáků / Albrechtice v Jiz. horách MCR SL 10. 49.70 26
20.02.2016 MČR žáků / Albrechtice v Jiz. horách MCR GS 22. 91.12 9
07.02.2016 VIST Cup / Herlikovice UKZ SL DNS - -
06.02.2016 VIST Cup / Herlikovice UKZ GS DNS - -
31.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Špindlerův Mlýn RKZ SL DNF - -
30.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Špindlerův Mlýn RKZ GS 8. 54.30 32
20.01.2016 ZODM / Klínovec ZOM SL 2. - -
19.01.2016 ZODM / Klínovec ZOM VZ 14. - -
18.01.2016 ZODM / Klínovec ZOM GS DNF - -
10.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Bílá v Beskydech RKZ VZ 7. - 36
09.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Bílá v Beskydech RKZ SL 3. 19.67 60
08.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Kouty RKZ GS 16. 108.12 15
07.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Kouty RKZ GS 16. 130.72 15
20.12.2015 Koutecký Pohár / Kouty UKZ SL DNF - -
19.12.2015 Koutecký Pohár / Kouty UKZ SL 1. 27.89 -
2014/2015
05.04.2015 Vist cup / Stoh finále UKZ GS DNS - -
04.04.2015 Vist cup / Stoh finále UKZ SL DNF - -
29.03.2015 Finále ČP Head RKZ 2015 / Kouty RKZ GS 25. 128.65 6
28.03.2015 Finále ČP Head RKZ 2015 / Kouty RKZ GS 25. 93.96 6
22.03.2015 Vist cup / Pec pod Sněžkou UKZ GS 8. 94.10 -
21.03.2015 Vist cup / Pec pod Sněžkou UKZ GS 13. 100.84 -
15.03.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ještěd, trať „Pod lany“ RKZ SL 22. 90.30 9
14.03.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ještěd, trať „Pod lany“ RKZ SL DNF - -
08.03.2015 Vist cup / Herlíkovice UKZ GS 9. 79.85 -
07.03.2015 Vist cup / Herlíkovice UKZ SL 23. 130.55 -
03.03.2015 MČR Head Cup 2015 / Skiareál Špindlerův Mlýn MCR SG 18. 118.43 13
01.03.2015 MČR Head Cup 2015 / Skiareál Špindlerův Mlýn MCR GS 42. 142.37 -
28.02.2015 MČR Head Cup 2015 / Skiareál Špindlerův Mlýn MCR SL DNF - -
15.02.2015 UKZ - Mistrovství Moravy / Vrbno pod pradědem GS 16. 103.11 -
14.02.2015 UKZ - Mistrovství Moravy / Vrbno pod pradědem UKZ GS 18. 115.06 -
13.02.2015 UKZ - Mistrovství Moravy / Vrbno pod pradědem UKZ SG 8. 93.62 -
13.02.2015 UKZ - Mistrovství Moravy / Vrbno pod pradědem UKZ SG 12. 92.85 -
07.02.2015 RKZ Head Cup 2015 / Karolínka RKZ SL 14. 96.43 18
02.02.2015 RKZ Head Cup 2015 / Pec pod Sněžkou RKZ SG 33. 114.85 -
01.02.2015 RKZ Head Cup 2015 / Pec pod Sněžkou RKZ GS DNF - -
31.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Pec pod Sněžkou RKZ SL 20. 68.86 11
25.01.2015 Vist cup / Černý důl UKZ SL 6. 67.79 -
24.01.2015 Vist cup / Černý důl UKZ SL DNF - -
18.01.2015 Pohár Jaroslava Drápely / SKI AREÁL Klobouk UKZ SL DNF - -
17.01.2015 Pohár Jaroslava Drápely / SKI AREÁL Klobouk UKZ GS 12. 130.02 -
10.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ GS 20. 120.95 11
09.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ SG DNF - -
08.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ SG 20. 162.81 11
04.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ski Areál Bílá v Beskydech RKZ SL DNF - -
03.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ski Areál Bílá v Beskydech RKZ SL 13. 73.01 20
2013/2014
22.03.2014 Amer fun cup 2014 / Stoh Finále PAP GS 5. - 33
16.03.2014 Pohar Lib.a Střed.kraje finále / Albrechtice v Jiz. horách PAP GS 2. - -
16.03.2014 Pohar Lib.a Střed.kraje finále / Albrechtice v Jiz. horách PAP GS 2. - -
15.03.2014 Pohar Lib.a Střed.kraje finále / Albrechtice v Jiz. horách PAP GS 2. - -
15.03.2014 Pohar Lib.a Střed.kraje finále / Albrechtice v Jiz. horách PAP GS 2. - -
09.03.2014 Amer fun cup 2014 / Medvědín PAP GS 4. - 36
08.03.2014 Amer fun cup 2014 / Medvědín PAP GS 7. - 28
01.03.2014 Madeja sport cup 2014 / Kouty PAP GS 13. - 18
01.03.2014 Madeja sport cup 2014 / Kouty PAP GS 3. - 40
16.02.2014 Amer fun cup 2014 / Černý Důl PAP GS 1. - 50
15.02.2014 Amer fun cup 2014 / Černý Důl PAP GS 2. - 45
02.02.2014 Amer fun cup 2014 / Herlíkovice PAP GS DNF - -
01.02.2014 Amer fun cup 2014 / Herlíkovice PAP GS 2. - 45
26.01.2014 Amer fun cup 2014 / Pec pod Sněžkou PAP GS 4. - 36
25.01.2014 Amer fun cup 2014 / Pec pod Sněžkou PAP GS 3. - 40
2012/2013
10.03.2013 Amer Fun cup 2013 / Špindlerův Mlýn - Stoh PAP GS 16. - 15
03.03.2013 Amer Fun cup 2013 / Špindlerův Mlýn-Medvědín PAP GS 20. - 13
02.03.2013 Amer Fun cup 2013 / Špindlerův Mlýn-Medvědín PAP GS 16. - 17
17.02.2013 Amer Fun cup 2013 / Pec pod Sněžkou PAP GS 7. - 28
16.02.2013 Amer Fun cup 2013 / Pec pod Sněžkou PAP GS 4. - 36
10.02.2013 Územní závod Prahy a Střed. kraje / Pec pod Sněžkou PAP GS 2. - -
27.01.2013 Amer Fun cup 2013 / Herlíkovice PAP GS 6. - 30
26.01.2013 Amer Fun cup 2013 / Herlíkovice PAP GS 3. - 40
06.01.2013 Amer Fun cup 2013 / Černý Důl PAP GS 8. - 26
05.01.2013 Amer Fun cup 2013 / Černý Důl PAP GS 9. - 24
2011/2012
17.03.2012 Amer Fun cup 2012 - Finále / Špindl - Stoh PAP GS 10. - 22
04.03.2012 Amer Fun cup 2012 / Špindlerův Mlýn - Medvědín PAP GS 13. - 18
03.03.2012 Amer Fun cup 2012 / Špindlerův Mlýn - Medvědín PAP GS 11. - 20
19.02.2012 Amer Fun cup 2012 / Deštné v Orlických horách PAP GS 12. - 19
18.02.2012 Amer Fun cup 2012 / Deštné v Orlických horách PAP GS 16. - 15
05.02.2012 Amer Fun cup 2012 / Herlíkovice PAP GS 5. - 33
04.02.2012 Amer Fun cup 2012 / Herlíkovice PAP GS 7. - 28
02.02.2012 Pohár Lib a Stř. kraje / Tanvaldský Špičák PAP GS DNF - -
29.01.2012 Pohár Lib a Stř. kraje / Rokytnice nad Jizerou PAP GS 5. - -
28.01.2012 Pohár Lib a Stř. kraje / Rokytnice nad Jizerou PAP GS 4. - -
22.01.2012 Amer Fun cup 2012 / Jánské Lázně PAP GS 7. - 28
21.01.2012 Amer Fun cup 2012 / Jánské Lázně PAP GS 37. - -
08.01.2012 Amer Fun cup 2012 / Pec pod Sněžkou PAP GS 8. - 26
07.01.2012 Amer Fun cup 2012 / Pec pod Sněžkou PAP GS 10. - 22
2010/2011
26.03.2011 Finále AMER FUN CUP / Špindlerův Mlýn PAP GS 27. - -
26.03.2011 Finále AMER FUN CUP / Špindlerův Mlýn PAP GS 4. - -
27.02.2011 AMER FUN CUP / Herlíkovice PAP GS 17. - -
26.02.2011 AMER FUN CUP / Herlíkovice PAP GS 3. - -
20.02.2011 AMER FUN CUP / Deštné v Orlických horách PAP GS 4. - -
19.02.2011 AMER FUN CUP / Deštné v Orlických horách PAP GS 3. - -
13.02.2011 AMER FUN CUP / Pec pod Sněžkou PAP GS 3. - -
12.02.2011 AMER FUN CUP / Pec pod Sněžkou PAP GS 4. - -
22.01.2011 AMER FUN CUP / Špindlerův Mlýn PAP GS 7. - -
22.01.2011 AMER FUN CUP / Špindlerův Mlýn PAP GS 3. - -
16.01.2011 AMER FUN CUP / Černý důl PAP GS 32. - -
15.01.2011 AMER FUN CUP / Černý důl PAP GS 3. - -

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz