Home Závody a výsledky
Alpské disciplíny
Jméno Janíček Marek Narozen(a) 2001
Oddíl Ski Bílá (T)  
Závodník 151332   Junioři
 
Datum Závod Kat. Disc. Výsledek Body Pohár
2019/2020
19.02.2020 Szczyrk Skrzyczne / POL NJC SL 23. 139.91 -
16.02.2020 FIS/UNI, MČRJ / Bílá v Beskydech UNI SL DNF - -
15.02.2020 FIS/UNI, MČRJ / Bílá v Beskydech UNI GS 48. 176.39 -
04.02.2020 Majstrovstvá Slovenska 2020 / Vrátna NC SL DNF - -
25.01.2020 Ravna Planina, Pale / BIH FIS SL DNF2 - -
24.01.2020 Ravna Planina, Pale / BIH NJC SL DNF1 - -
23.01.2020 Ravna Planina, Pale / BIH FIS GS 31. 150.45 -
22.01.2020 Ravna Planina, Pale / BIH NJC GS 28. 144.95 -
19.01.2020 FIS / Albrechtice v Jizerských horách FIS GS 68. 150.74 -
18.01.2020 FIS / Albrechtice v Jizerských horách FIS GS DNF - -
17.01.2020 FIS / Albrechtice v Jizerských horách FIS SL 23. 114.37 26
16.01.2020 FIS / Albrechtice v Jizerských horách FIS SL 33. 125.92 15
09.01.2020 FIS / Kouty nad Desnou FIS SL DNF - -
07.01.2020 FIS / Kouty nad Desnou FIS GS 34. 161.83 14
07.01.2020 FIS / Kouty nad Desnou FIS GS DNF - -
2018/2019
23.03.2019 FIS - Český pohár NC / Spindleruv Mlyn NC SL DNF - -
22.03.2019 FIS - Český pohár NC / Spindleruv Mlyn NC GS DNF - -
20.03.2019 FIS - Český pohár / Spindleruv Mlyn FIS GS 27. 143.86 13
19.03.2019 FIS - Český pohár / Spindleruv Mlyn FIS SL DNF - -
12.03.2019 FIS - Český pohár / Kouty, nad Desnou FIS GS DNF - -
11.03.2019 FIS - Český pohár / Kouty, nad Desnou FIS SL DNF - -
10.03.2019 3. kolo Dospelých / 64. Veľká cena Slovenska / Štrbské pleso / Furkota FIS SL 30. 112.54 -
09.03.2019 3. kolo Dospelých / 64. Veľká cena Slovenska / Štrbské pleso / Furkota FIS GS DNF - -
24.02.2019 FIS - CIT / Spindleruv Mlyn - Horni Misecky CIT SL 25. 101.05 -
23.02.2019 FIS - CIT / Spindleruv Mlyn - Horni Misecky CIT SL DNF - -
17.02.2019 FIS - Český pohár / Karlov pod Pradedem FIS SL 32. 120.49 8
16.02.2019 FIS - Český pohár / Karlov pod Pradedem FIS SL DSQ - -
03.02.2019 FIS - UNI, MČRJ / Bila v Beskydech UNI SL DNF - -
02.02.2019 FIS - UNI, MČRJ / Bila v Beskydech UNI GS 58. 131.49 -
24.01.2019 Szczawnica / Palenica / POL FQUA SL DNF1 - -
23.01.2019 Szczawnica / Palenica / POL NC SL DNF1 - -
22.01.2019 Szczawnica / Palenica / POL NC GS 26. 149.97 -
06.01.2019 FIS-NJR / Kouty, nad Desnou NJR GS 26. 172.31 -
05.01.2019 FIS-NJR / Kouty, nad Desnou NJR SL DNF - -
2017/2018
25.03.2018 Český pohár MMČR 2018 - Memorial Jarka Drapely / Špindlerův Mlýn NC SL DNF - -
23.03.2018 Český pohár MMČR 2018 - Memorial Jarka Drapely / Špindlerův Mlýn NC GS 40. 159.02 5
22.03.2018 Český pohár FIS 2018 / Špindlerův Mlýn FIS GS DNF - -
21.03.2018 Český pohár FIS 2018 / Špindlerův Mlýn FIS GS 34. 178.60 13
11.03.2018 63. Veľká Cena Slovenska / Štrbské Pleso - Furkota FIS SL DNF - -
10.03.2018 63. Veľká Cena Slovenska / Štrbské Pleso - Furkota FIS GS 37. 114.96 -
04.03.2018 KLOBOUK CUP / Karlov pod Pradědem FIS SL DNF - -
03.03.2018 KLOBOUK CUP / Karlov pod Pradědem FIS SL 22. 117.67 11
18.02.2018 FIS - UNI, MČRJ / Bílá v Beskydech UNI SL DNS - -
09.02.2018 Bialka Tatrzanska / POL FIS SL DNF2 - -
08.02.2018 Bialka Tatrzanska / POL FIS SL DNF2 - -
06.02.2018 Krynica / POL FIS GS 26. 150.84 -
05.02.2018 Krynica / POL FIS GS 30. 143.99 -
28.01.2018 ČP - FIS Karlov / Karlov pod Pradědem FIS SL DNF - -
27.01.2018 ČP - FIS Karlov / Karlov pod Pradědem FIS SL 32. 128.91 12
21.01.2018 ČP - FIS Pec / Pec pod Sněžkou FIS GS DNF - -
20.01.2018 ČP - FIS Pec / Pec pod Sněžkou FIS GS 47. 138.08 -
21.12.2017 Bialka Tatrzanska Pasieka 1 / POL FIS SL 48. 125.30 -
20.12.2017 Bialka Tatrzanska Pasieka 1 / POL FIS SL DNF1 - -
19.12.2017 Strbske Pleso / SVK FIS GS 39. 139.05 -
18.12.2017 FIS ENTRY / Štrbské Pleso FIS GS 30. 138.03 -
10.12.2017 O´STYLE CUP / Pfelders FIS GS 45. 135.02 -
09.12.2017 O´STYLE CUP / Pfelders FIS GS 43. 160.48 -
07.12.2017 Santa Caterina Valfurva / ITA NJR SL DNF1 - -
06.12.2017 Santa Caterina Valfurva / ITA NJR SL DSQ1 - -
05.12.2017 Santa Caterina Valfurva / ITA CIT GS 72. 164.02 -
04.12.2017 Santa Caterina Valfurva / ITA CIT GS 74. 167.22 -
2016/2017
19.03.2017 Mistrovství ČR žactva / Klínovec MCR VZ 34. - -
18.03.2017 Mistrovství ČR žactva / Klínovec MCR SL 9. 48.19 29
16.03.2017 Mistrovství ČR žactva / Klínovec MCR GS DNS - -
15.03.2017 Mistrovství ČR žactva / Klínovec MCR SG 31. 110.15 -
07.03.2017 Pohár České pošty RKZ 3 / Areál Kouty RKZ SG 14. 86.67 18
05.03.2017 Pohár České pošty RKZ 5 / Bílá v Beskydech RKZ SL DNF - -
04.03.2017 Pohár České pošty RKZ 5 / Bílá v Beskydech RKZ VZ 4. - 50
26.02.2017 Mistrovství Moravy žáků / Karlov - areál Klobouk UKZ GS 2. 67.41 -
25.02.2017 Mistrovství Moravy žáků / Karlov - areál Klobouk UKZ SL 2. 80.82 -
19.02.2017 Pohár České pošty RKZ 4 / Albrechtice v Jiz.horách RKZ SL 10. 66.73 26
18.02.2017 Pohár České pošty RKZ 4 / Albrechtice v Jiz.horách RKZ VZ 9. - 29
17.02.2017 Pohár České pošty RKZ 4 / Albrechtice v Jiz.horách RKZ GS 12. 53.75 22
12.02.2017 UKZ - Cena ROBE 2017 / Karolinka UKZ GS 2. 57.14 -
11.02.2017 UKZ - Cena ROBE 2017 / Karolinka UKZ SL 5. 71.97 -
05.02.2017 Pohár České pošty RKZ 2 / Pec pod Sněžkou RKZ GS DNS - -
04.02.2017 Pohár České pošty RKZ 2 / Pec pod Sněžkou RKZ VZ 4. - 50
25.01.2017 Pohár České pošty RKZ 1 / Říčky v Orlických horách RKZ SG 27. 86.67 4
24.01.2017 Pohár České pošty RKZ 1 / Říčky v Orlických horách RKZ SG 29. 86.27 3
23.01.2017 Pohár České pošty RKZ 1 / Říčky v Orlických horách RKZ GS 14. 41.20 18
22.01.2017 Pohár České pošty RKZ 1 / Říčky v Orlických horách RKZ SL DNF - -
15.01.2017 UKZ žactva ve slalomu / SKI Areál SYNOT na Kyčerce UKZ SL 3. - -
14.01.2017 UKZ žactva ve slalomu / SKI Areál SYNOT na Kyčerce UKZ SL 4. 72.42 -
08.01.2017 Koutecký pohár 2017 / Areál Kouty UKZ SL DNF - -
07.01.2017 Koutecký pohár 2017 / Areál Kouty UKZ GS 6. 70.11 -
06.01.2017 Koutecký pohár 2017 / Areál Kouty UKZ SG 16. 119.93 -
20.12.2016 NORDICA CUP 2016 / Areál Kouty UKZ GS 6. 65.23 -
19.12.2016 NORDICA CUP 2016 / Areál Kouty UKZ GS 5. 67.19 -
18.12.2016 Velká Cena Dolní Moravy / Dolní Morava UKZ SL DNF - -
17.12.2016 Velká Cena Dolní Moravy / Dolní Morava UKZ SL DNF - -
2015/2016
22.03.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec / Klínovec RKZ SG 22. 98.62 9
21.03.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec / Klínovec RKZ SG 17. 75.34 14
20.03.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec / Klínovec RKZ SL DNF - -
14.03.2016 RKZ - Pohár České pošty 2016 / Špindlerův Mlýn RKZ SG 21. 97.06 10
14.03.2016 MČR - Pohár České pošty 2016 / Špindlerův Mlýn MCR SG DSQ - -
13.03.2016 Pohár České pošty 2016 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 20. 75.34 11
12.03.2016 Pohár České pošty 2016 / Pec pod Sněžkou RKZ VZ 11. - 24
22.02.2016 MČR žáků / Albrechtice v Jiz. horách MCR VZ 21. - 10
21.02.2016 MČR žáků / Albrechtice v Jiz. horách MCR SL DNF - -
20.02.2016 MČR žáků / Albrechtice v Jiz. horách MCR GS 15. 67.99 16
07.02.2016 Mistrovství Moravy žactva ve slalomu a obřím slalomu / Karolinka UKZ GS 6. 74.54 -
06.02.2016 Mistrovství Moravy žactva ve slalomu a obřím slalomu / Karolinka UKZ SL 5. 65.66 -
31.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Špindlerův Mlýn RKZ SL DSQ - -
30.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Špindlerův Mlýn RKZ GS 14. 86.41 18
10.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Bílá v Beskydech RKZ VZ 13. - 20
09.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Bílá v Beskydech RKZ SL 11. 54.11 24
08.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Kouty RKZ GS 8. 76.17 32
07.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Kouty RKZ GS DNF - -
20.12.2015 Koutecký Pohár / Kouty UKZ SL 4. 95.45 -
19.12.2015 Koutecký Pohár / Kouty UKZ SL 6. 76.10 -
2014/2015
29.03.2015 Finále ČP Head RKZ 2015 / Kouty RKZ GS 9. 35.31 29
28.03.2015 Finále ČP Head RKZ 2015 / Kouty RKZ GS 8. 29.04 32
22.03.2015 Vist cup / Pec pod Sněžkou UKZ GS 5. 56.70 -
15.03.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ještěd, trať „Pod lany“ RKZ SL 5. 43.43 45
14.03.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ještěd, trať „Pod lany“ RKZ SL 4. 51.04 50
08.03.2015 Kyčerka / Kyčerka - Velké Karlovice SKI areál Synot UKZ SL 1. 32.56 -
07.03.2015 Kyčerka / Kyčerka - Velké Karlovice SKI areál Synot UKZ SL DSQ - -
03.03.2015 MČR Head Cup 2015 / Skiareál Špindlerův Mlýn MCR SG 19. 96.76 12
01.03.2015 MČR Head Cup 2015 / Skiareál Špindlerův Mlýn MCR GS 6. 24.33 40
28.02.2015 MČR Head Cup 2015 / Skiareál Špindlerův Mlýn MCR SL 7. 40.71 36
22.02.2015 UKZ - Mistrovství Moravy / Malá Morávka - Karlov UKZ SL 1. 47.42 -
21.02.2015 UKZ - Mistrovství Moravy / Malá Morávka - Karlov UKZ SL DSQ - -
15.02.2015 UKZ - Mistrovství Moravy / Vrbno pod pradědem GS 2. 75.52 -
14.02.2015 UKZ - Mistrovství Moravy / Vrbno pod pradědem UKZ GS 5. 75.31 -
13.02.2015 UKZ - Mistrovství Moravy / Vrbno pod pradědem UKZ SG 7. 90.48 -
13.02.2015 UKZ - Mistrovství Moravy / Vrbno pod pradědem UKZ SG 5. 72.82 -
07.02.2015 RKZ Head Cup 2015 / Karolínka RKZ SL 4. 44.73 50
02.02.2015 RKZ Head Cup 2015 / Pec pod Sněžkou RKZ SG 14. 47.05 18
01.02.2015 RKZ Head Cup 2015 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 15. 65.88 16
31.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Pec pod Sněžkou RKZ SL 14. 52.89 18
18.01.2015 Pohár Jaroslava Drápely / SKI AREÁL Klobouk UKZ SL DNF - -
17.01.2015 Pohár Jaroslava Drápely / SKI AREÁL Klobouk UKZ GS 13. 111.20 -
10.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ GS 13. 89.57 20
09.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ SG 30. 150.96 1
08.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ SG DSQ - -
04.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ski Areál Bílá v Beskydech RKZ SL DNF - -
03.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ski Areál Bílá v Beskydech RKZ SL 16. 89.33 15
2013/2014
11.03.2014 MČR / Špičák na Šumavě-Velký Javor MCR GS 21. 98.99 10
10.03.2014 MČR / Špičák na Šumavě-Velký Javor MCR SL 21. 101.08 10
02.03.2014 ČP RKZ HEAD CUP / Malá Morávka RKZ SL 21. 135.84 10
01.03.2014 ČP RKZ HEAD CUP / Malá Morávka RKZ SL DNF - -
15.02.2014 UKZ Zlínský / Karolinka UKZ GS 11. 62.68 -
15.02.2014 UKZ Zlínský / Karolinka UKZ GS 8. 59.69 -
10.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn / Špindlerův Mlýn RKZ SG DSQ - -
10.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn / Špindlerův Mlýn RKZ SG 29. 189.61 2
09.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn / Špindlerův Mlýn RKZ GS 27. 135.04 4
08.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn / Špindlerův Mlýn RKZ SL 22. 136.59 9
02.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP 2014 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 30. 87.87 1
01.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP 2014 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 27. 87.78 4
05.01.2014 ČP RKZ HEAD CUP / Špindlerův Mlýn - Stoh RKZ SL 31. 189.27 -
04.01.2014 ČP RKZ HEAD CUP / Špindlerův Mlýn - Stoh RKZ SL 28. 165.32 3
22.12.2013 1. kolo SLP žiakov / Zuberec SLP SL 23. - -
21.12.2013 1. kolo SLP žiakov / Zuberec SLP GS 34. - -
20.12.2013 1. kolo SLP žiakov / Zuberec SLP AC 26. - -
20.12.2013 1. kolo SLP žiakov / Zuberec SLP SG 33. - -
2012/2013
17.03.2013 Madeja sport cup 2013 / Bílá v Beskydech PAP GS 15. - 16
16.03.2013 Madeja sport cup 2013 / Bílá v Beskydech PAP GS 28. - 3
23.02.2013 Madeja sport cup 2013 / Sviňorky - Morávka PAP GS 13. - 18
23.02.2013 Madeja sport cup 2013 / Sviňorky - Morávka PAP GS 11. - 20
16.02.2013 Madeja sport cup 2013 / Soláň PAP GS 20. - 11
16.02.2013 Madeja sport cup 2013 / Soláň PAP GS 16. - 15
02.02.2013 Madeja sport cup 2013 / Petříkov PAP GS 23. - 8
02.02.2013 Madeja sport cup 2013 / Petříkov PAP GS 23. - 8
19.01.2013 Madeja sport cup 2013 / Grůň PAP GS 20. - 11
19.01.2013 Madeja sport cup 2013 / Grůň PAP GS 17. - 14

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler