Home Závody a výsledky
  záznamů na stránku
Tisk  záznamy 1 - 20 z 10712    následující   poslední »
St. Člen Narozen Úsek Kat. Kraj Lyžařský klub Komentář
  Abaffy Robert 13.06.1955 AD MAS MB T SK Annaberg závodník
aktivni Abraham Roman 20.05.1987 AD U Nezařazený člen trenér
aktivni Abraham Tomáš 19.06.2010 AD PP H SA Špindl závodník
  Abrahámová Aneta 25.07.1998 AD JU H Nezařazený člen závodník
  Absengerová Nikola 17.10.2000 AD MJ K Nezařazený člen závodník
aktivni Absolínová Julie 28.10.2003 AD SZ B FreeSki Academy Brno závodník
  Adam Alexandr 26.02.1997 AD JU L SK Ještěd (SKJ) závodník
  Adam Jakub 03.03.1986 AD SE L Nezařazený člen závodník
  Adam Jan 30.09.1971 L SK Ještěd (SKJ)
  Adam Miroslav 29.01.1960 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Adamcová Marie 10.08.2009 S TJ Lok. Nymburk
  Adamcová Natálie 23.02.2002 Z SK MEZ Vsetín
  Adamčíková Gabriela 01.12.1998 S
  Adamec Daniel 08.03.1977 Z LK Radhošť
aktivni Adamec Jakub 06.05.1969 AD H TJ Lok. Trutnov trenér
  Adamec Jakub 29.02.2008 AD PP H TJ Lok. Trutnov závodník
  Adamec Marcel 07.09.2004 S TJ Lok. Nymburk
  Adamec Marcel 18.08.1974 S TJ Lok. Nymburk
  Adamec Martin 22.02.1980 Z LK Radhošť
  Adamec Michal 22.02.2007 S TJ Lok. Nymburk
aktivni Adámek Antonín 19.11.2001 AD MJ T Ski Bílá závodník
  Adámek Frantisek 20.01.1970 T TJ Polar Vrbno p.P.
  Adámek Jakub 03.12.1991 AD SE U SK Telnice závodník, rozhodčí
  Adámek Jiří 30.12.1967 T LK Baník Ostrava
  Adámek Josef 22.09.1964 Z LK Radhošť
  Adámek Leoš 06.04.1972 AD U SK Telnice rozhodčí, trenér
  Adámek Martin 22.03.2004 AD MZ T TJ Polar Vrbno p.P. závodník
  Adámek Miroslav 18.08.1939 MAS MB Nezařazený člen závodník
  Adámek Václav 11.08.1963 L SK Ještěd (SKJ)
  Adametz Vít 30.03.1966 AD H LK Hradec Králové rozhodčí
  Adametzová Tereza 02.10.1986 AD H LK Hradec Králové rozhodčí
  Adámková Anna 06.06.1992 AD SE T Nezařazený člen závodník
  Adámková Evelína 13.03.1995 AD SE T SK 4ski Ostrava závodník
  Adámková Milada 03.09.1945 AD U SK Telnice rozhodčí
aktivni Adámková Vendula 23.07.2007 AD PZ B ST Victoria Brno závodník
  Adámková Veronika 30.04.1967 K Nezařazený člen
  Adamová Anna 03.03.1986 AD SE L Nezařazený člen závodník
  Adamová Anna 28.11.2005 AD MZ L ČKL Harrachov závodník
  Adamová Milada 15.01.1971 L ČKL Harrachov
  Ahmed Brávek Kateřina 24.05.1985 A Nezařazený člen
  Albl Zdeněk 27.10.1977 AD MAS MA A VŠTJ Ekonom Praha závodník, trenér, závodník
  Albrecht Daniel 18.11.2008 H TELEMARK KLUB ŠPINDL
  Alexanderová Aneta 11.01.1999 AD JU P Sokol Špičák závodník
  Alexanderová Daniela 15.03.1982 P Sokol Špičák
aktivni Altmanová Kateřina 16.11.2004 AD MZ P SA Špičák závodník
  Ambrož Oldřich 17.12.1946 E Ski klub Ústí n.O
  Ambrožová Dana 07.09.1947 E Ski klub Ústí n.O
  Anděl Dušan 23.03.1940 AD Z SK MEZ Vsetín rozhodčí
  Anděl Jakub 22.02.2005 AD MZ P TJ Slavoj Plzeň závodník
  Anděl Jan 07.08.1999 AD JU Z SK MEZ Vsetín závodník
aktivni Anděl Jiří 26.01.2003 AD SZ Z SK MEZ Vsetín závodník
aktivni Anděl Marian 17.04.1971 AD Z SK MEZ Vsetín trenér
aktivni Anděl Radek 02.02.1977 AD P TJ Slavoj Plzeň rozhodčí, trenér
  Andělová Ivana 23.01.1985 H Nezařazený člen
  Andělová Kateřina 10.11.2007 AD PZ P TJ Slavoj Plzeň závodník
  Andělová Martina 18.10.1970 Z SK MEZ Vsetín
  Anderová Dagmar 22.07.1960 A Nezařazený člen
  Andrade Christina 09.05.2008 AD PP M LO TJ Tatran Litovel závodník
  Andrlíková Nikol 14.03.2005 E
  Andršová Kateřina 16.09.1965 H TJ Sokol Deštné v O.h.
  Andrt Josef 01.04.1937 U TJ Mezihoří
  Andrt Martin 16.03.2000 AD MJ U TJ Mezihoří závodník
  Andrt Petr 19.03.1962 AD U TJ Mezihoří rozhodčí
  Andrtová Hana 15.09.1963 U TJ Mezihoří
  Andrtová Petra 20.12.1975 U TJ Mezihoří
  Andrtová Šárka 23.04.1988 AD U TJ Mezihoří rozhodčí
aktivni Andrýs Kryštof 01.03.2002 AD SZ B ST Victoria Brno závodník
  Andrýsek Pavel 05.06.1956 T LK Svinec
  Antala Jaroslav 13.02.1979 A Nezařazený člen
  Antl Pavel 03.01.1967 AD U Lok. Teplice rozhodčí
  Antl Pavel 13.03.2003 AD SZ U Nezařazený člen závodník
  Antlová Marcela 11.08.1972 AD U Nezařazený člen rozhodčí
  Antlová Markéta 05.07.1998 AD JU U Nezařazený člen závodník
  Antol Tomáš 25.08.1982 E TJ Tesla Pardubice
  Antolová Dominika 31.08.1990 E TJ Tesla Pardubice
  Anton Bohdan 13.04.2004 AD MZ H SK Janské Lázně závodník
  Antoš Adrian 20.07.2000 H Nezařazený člen
  Antoš Kryštof 22.10.2008 S TJ Lok. Nymburk
  Antoš Martin 08.05.2005 AD MZ H SK Janské Lázně závodník
  Antoš Matyáš 09.03.2010 H SK Janské Lázně
  Antoš Miloslav 28.07.1957 AD K Nezařazený člen rozhodčí
aktivni Antoš Robert 01.06.2010 AD PP L Ski Team Harranti Harrachov závodník
  Antošová Klára 14.08.1996 AD SE H TJ Lok. Trutnov závodník
  Antošová Veronika 08.02.2008 AD PP H SK Janské Lázně závodník
  Apolín Pavel 07.02.1968 K SK Karlovy Vary
  Apolínová Nela 13.11.2007 AD PZ K SK Karlovy Vary závodník
aktivni Arnold Andrea 04.08.1998 AD JU L TJ Spartak Rokytnice závodník
  Arnold Miloš 10.09.1984 AD SE E Nezařazený člen závodník
  Arnold Tomáš 26.02.1991 E Nezařazený člen
  Arnoldová Eva 24.09.1956 E SK Pardubice
  Aron Michal 11.10.1976 A Nezařazený člen
  Aron Tobiáš 04.06.2008 AD PP A Nezařazený člen závodník
  Aronová Nela 19.06.2006 AD PZ A Nezařazený člen závodník
  Aronová Tereza 26.02.1978 A Nezařazený člen
  Augusta Filip 15.06.1990 H SUNSKI Academy z.s.
  Augusta Lukáš 21.06.2008 T Ski Paulát
aktivni Augusta Vladimír 27.04.1967 AD T SKI Morava rozhodčí, trenér
  Augustová Marcela 19.08.1965 AD L TJ Bižu. Jablonec n/N rozhodčí
  Avenarius Jakub 11.12.1980 U
  Avenarius Lukáš 19.10.1977 U SK Telnice
  Avenarius Zdeněk 16.05.1950 U SK Telnice
  Avenariusová Milena 09.11.1952 U SK Telnice
  Babáček David 03.03.2006 AD PZ U TJ Klínovec LO závodník
  Babáček Rostislav 04.02.1997 U TJ Klínovec LO
  Babáček Rostislav 15.08.1968 U TJ Klínovec LO
  Babáčková Jana 14.06.1972 U TJ Klínovec LO
  Babec Martin 22.07.1986 L Nezařazený člen
  Babička Pavel 26.05.1954 AD MAS MB L TJ Spartak Rokytnice závodník
  Babík Lukáš 07.11.2000 B
  Babík Michal 03.11.1971 B SKP Kometa Brno
  Babík Zbyněk 14.04.1939 B SKP Kometa Brno
  Babíková Monika 21.03.1972 B
  Babíková Veronika 01.09.2004 B
  Babinec Tomáš 01.12.1990 Z SKI Soláň
aktivni Babiš Vojtěch 30.12.2008 AD PP T TC Praděd závodník
  Babják Daniel 08.01.2003 AD SZ U Nezařazený člen závodník
  Babják Josef 19.11.1972 AD U Nezařazený člen rozhodčí
  Babka Adam 29.04.2001 AD MJ K Nezařazený člen závodník
aktivni Babor Jakub 01.07.2006 AD PZ M SK Šumperk závodník
aktivni Babor Josef 15.06.1975 AD M Nezařazený člen rozhodčí, trenér
  Babůrek Martin 29.06.1973 L Nezařazený člen
aktivni Bača Jan 07.08.1976 AD MAS MA A VŠTJ Ekonom Praha závodník, závodník
  Báčik Martin 09.10.1987 B ST Victoria Brno
  Bačík Petr 04.11.1970 AD MAS MA T TC Praděd závodník
  Badaljanová Natal 15.06.2004 E
aktivni Bahenská Natálie 07.02.2004 AD MZ T SK Annaberg závodník
  Bahounek Vojtěch 08.01.1978 M SK Šumperk
  Baierová Martina 25.02.1967 E SK České Petrovice
  Bainar Alex 23.03.2011 T LK Svinec
  Bainar Vincent 24.01.2013 T LK Svinec
  Bajčíková Amélie 04.11.2004 AD MZ C LYKO KLUB PRACHATICE závodník
  Bajčíková Rozálie 27.05.2010 AD PP C LYKO KLUB PRACHATICE závodník
aktivni Bajer Adam 27.06.2006 AD PZ L Ski Team Harranti Harrachov závodník
aktivni Bajer Jan 23.02.2001 AD MJ L Ski Team Harranti Harrachov závodník
aktivni Bajer Marek 17.05.2007 AD PZ B ST Victoria Brno závodník
  Bajer Martin 08.12.2007 Z SKI Klub Valašsko, z.s.
  Bajer Ondřej 21.11.2013 Z SKI Klub Valašsko, z.s.
  Bajer Pavel 03.09.1966 T Nezařazený člen
  Bajusz Marek 04.11.1990 AD SE T Nezařazený člen závodník
  Bakeš Daniel 21.07.2005 AD MZ M Fenix ST Jeseník závodník
  Bakešová Denisa 06.06.2002 AD SZ M Fenix ST Jeseník závodník
aktivni Balabán Petr 06.06.1973 AD ? Nezařazený člen trenér
aktivni Balabánová Helena 27.07.2003 AD SZ T Ski Bílá závodník
aktivni Balabánová Tereza 04.07.2001 AD MJ T Ski Bílá závodník
  Balaš Ondřej 12.05.1995 AD SE U TJ Klínovec LO závodník
  Balaš Petr 04.08.2002 AD SZ U TJ Klínovec LO závodník
  Balaš Petr 01.03.1971 U TJ Klínovec LO
  Balašová Renata 16.08.1972 U TJ Klínovec LO
  Balcar Pavel 30.10.1989 AD SE H ST Svatý Petr-LO závodník
  Balcarová Julie 04.08.2003 AD SZ S SK TJ Neratovice závodník
  Balcarová Nikol 18.04.2002 AD SZ Nezařazený člen závodník
aktivni Balej Marek 20.10.1976 AD J Ski klub Velké Meziříčí rozhodčí, trenér
aktivni Balej Marek 18.09.2008 AD PP J Ski klub Velké Meziříčí závodník
aktivni Balejová Karolína 30.08.2005 AD MZ J Ski klub Velké Meziříčí závodník
  Balická Lucie 14.01.2003 AD SZ L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Balický David 17.06.1999 AD JU L Nezařazený člen závodník
  Balický David 17.06.1999 AD JU L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Balon Vojtěch 24.06.1998 AD JU S Nezařazený člen závodník
  Baloun František 07.07.1946 H TJ Sokol Deštné v O.h.
  Balounová Anna-Marie 22.06.2001 AD MJ H TJ Sokol Deštné v O.h. závodník
aktivni Balounová Kamila 30.05.1996 AD SE H TJ Sokol Deštné v O.h. závodník, trenér
  Balounová Kamila 12.09.1966 H TJ Sokol Deštné v O.h.
  Balšínek Petr 21.03.1978 T SKI Park Gruň
aktivni Balšínková Elena 06.04.2004 AD MZ T SKI RACE ODRY závodník
  Bambousek Pavel 17.12.1984 AD SE H SK Akáda Janské Lázně závodník
aktivni Bambušek Jaroslav 24.02.1964 AD Z SKI Soláň trenér
aktivni Bambušek Vojtěch 08.03.2000 AD MJ Z SKI Soláň závodník, rozhodčí, trenér
  Bambušková Martina 09.02.1969 Z SKI Soláň
aktivni Bank Ivan 05.05.1949 AD MAS MB M Nezařazený člen trenér, závodník
aktivni Bank Matěj 14.04.2003 AD SZ M SK Šumperk závodník
aktivni Bank Ondřej 27.10.1980 AD SE L TJ Dukla Liberec závodník
aktivni Bank Tomáš 16.08.1976 AD SE M SK Šumperk rozhodčí, trenér
aktivni Banková Ema 08.05.2008 AD PP M SK Šumperk závodník
  Banýr Dominik 07.08.1998 AD JU L TJ Spartak Rokytnice závodník
  Barabás Bianka 22.11.2005 AD MZ H OS Krkonošský pohár závodník
  Barabáš Ivan 07.11.1977 AD MAS MA T Ski Bílá závodník
  Barabáš Josef 14.07.1945 AD T Ski Bílá rozhodčí
aktivni Barák Jan 25.01.2006 AD PZ J HB Ski team závodník
aktivni Barák Petr 10.09.1973 AD MAS MA J HB Ski team závodník, rozhodčí, trenér, závodník
aktivni Baráková Ester 12.11.2008 AD PP J HB Ski team závodník
  Baráková Nikola 25.09.1991 J Nezařazený člen
aktivni Bardiovský David Tyl 07.05.2010 AD PP A LO TJ VS Praha závodník
  Bárdoš David 11.03.2006 U Lok. Teplice
aktivni Bareš Jindřich 01.12.1965 AD L TJ Spartak Rokytnice rozhodčí
aktivni Bareš Petr 08.09.1999 AD JU H ALPIN SC závodník
  Bargelová Kristýna 21.06.1990 M SK Šumperk
  Baroch Ladislav 13.01.2010 Z LO Hrachovec
  Barochová Linda 27.02.2008 Z LO Hrachovec
  Barochová Stela 06.09.2006 Z LO Hrachovec
  Baroš Marek 28.07.2000 Z LO Hrachovec
  Baroš Martin 12.03.1969 ? Nezařazený člen
  Barošová Žaneta 22.08.2001 Z LO Hrachovec
  Barozzi Bianka 01.10.2007 AD PZ A SKI AVIA Praha o.s. závodník
  Bartacek Jiri 20.02.1960 A
  Barták Alan 10.09.1989 AD U Nezařazený člen rozhodčí
  Barták Daniel 09.03.1973 AD MAS SE A TJ Bohemians Praha závodník, závodník
  Barták Erik 21.01.1993 AD SE H ST Svatý Petr-LO závodník
  Barták Erik 16.06.1968 H ST Svatý Petr-LO
aktivni Barták Kryštof 21.04.2007 AD PZ H ST Svatý Petr-LO závodník
  Barták Martin 10.12.1999 AD JU E SK České Petrovice závodník
  Bartáková Radka 29.05.1972 H ST Svatý Petr-LO
  Bártek David 06.01.1998 AD JU Z Nezařazený člen závodník
  Bártek Zdeněk 11.08.1972 T Nezařazený člen
  Barteska Samuel 08.09.1998 AD JU T SK Annaberg závodník
  Bartko Jan 21.08.1991 AD SE T LK Baník Ostrava závodník, trenér
  Bartko Petr 14.06.1961 AD T LK Baník Ostrava rozhodčí
  Bártková Eliška 10.09.1997 AD JU T LK Baník Ostrava závodník
  Bartl Adam 10.05.1998 AD JU U TJ Mezihoří závodník
  Bártl Jonáš 28.11.2006 S TJ Lok. Nymburk
  Bartl Milan 23.10.1958 AD SE U SC Krušnoborci závodník
  Bartl Robert 19.03.1970 U TJ Mezihoří
  Bartlová Hana 02.10.1969 U TJ Mezihoří
  Bartlová Tereza 18.01.1996 U TJ Mezihoří
  Bartoň Tomáš 13.03.1971 U TJ Klínovec LO
  Bartoňová Radka 22.10.1982 H Centrum handicap.lyžařů
aktivni Bartoš Jan 01.12.2008 AD PP J Ski klub Velké Meziříčí závodník
  Bartoš Josef 14.05.1967 L Nezařazený člen
  Bartoš Matěj 21.04.1999 E Ski klub Ústí n.O
  Bartoš Matěj 02.07.2000 E Ski klub Ústí n.O
  Bartoš Pavel 26.01.1965 E
aktivni Bartoš Pavel 04.07.2007 AD PZ J Ski klub Velké Meziříčí závodník
  Bartoš Petr 13.03.1973 E Ski klub Ústí n.O
  Bartoš Richard 28.09.2005 AD MZ L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Bartoš Vojtěch 19.02.1965 E Ski klub Ústí n.O
  Bartošová Eliška 08.11.1990 E Ski klub Ústí n.O
  Bartošová Josefína 18.04.2007 E Ski klub Ústí n.O
aktivni Bartošová Marie 12.04.2006 AD PZ J Ski klub Velké Meziříčí závodník
  Bartošová Michaela 01.06.1966 E Ski klub Ústí n.O
  Bartošová Nikol 27.12.1997 AD JU A Nezařazený člen závodník
  Bártová Anna 13.12.2003 AD SZ H TJ Slovan Pec pod Sněžkou závodník
  Bártová Ema 08.02.2011 E Ski klub Hlinsko
  Bartuňková Barbora 02.02.1996 AD SE J Ski klub Velké Meziříčí závodník
  Bartůňková Světlana 27.08.1955 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Bařina Jakub 14.06.2002 AD SZ H SUNSKI Academy z.s. závodník
  Bařina Jaromír 11.04.1971 H SUNSKI Academy z.s.
  Bařina Libor 12.05.1973 H SUNSKI Academy z.s.
  Bařina Lukáš 04.03.1971 H SUNSKI Academy z.s.
  Bařinka Pavel 21.10.1963 Z Grasski Štítná
  Bařinková Ivana 09.10.1966 Z Grasski Štítná
  Bařinová Aneta 12.11.2002 AD SZ H SUNSKI Academy z.s. závodník
  Bařinová Lucie 11.05.2000 AD MJ H SUNSKI Academy z.s. závodník
  Bařinová Šárka 05.11.1970 H SUNSKI Academy z.s.
  Basarabová Ivana 22.08.1985 E
aktivni Baštová Bára 17.05.2007 AD PZ A Racing team Záhrobský závodník
  Baťka Jan 19.04.1977 E SK Pardubice
  Baudys Tomaš 19.12.1976 B
  Baudyšová Jindra 08.11.1947 L
  Bauer Jan 18.07.1998 E SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
  Bauer Libor 19.06.1964 E SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
  Bauer Lukáš 22.02.2006 AD PZ C Nezařazený člen závodník
  Bauerová Dominika 26.11.2004 AD MZ C Nezařazený člen závodník
  Bavor Michal 08.04.1984 L LSK Rejdice z.s.
  Bazgier Adam 25.11.2002 AD SZ T Nezařazený člen závodník
  Bažant Lubor 27.07.1969 E TJ Tesla Pardubice
  Bažant Pavel 09.06.1936 E Nezařazený člen
  Bažant Petr 09.03.1941 E Nezařazený člen
  Bažantová Ivana 04.11.1945 E Nezařazený člen
  Bažantová Jana 11.10.1942 E Nezařazený člen
  Bažantová Magdaléna 16.05.2004 E TJ Tesla Pardubice
  Bažantová Michaela 07.05.2007 E TJ Tesla Pardubice
  Bažantová Zuzana 29.03.1976 E TJ Tesla Pardubice
  Beckova Veronika 11.08.1977 S LK Kladno
  Bečička Aleš 01.06.1973 E Ski klub Ústí n.O
  Bečička Lukáš 19.05.1997 E Ski klub Ústí n.O
  Bečka Jáchym 08.07.2004 AD MZ S LK Kladno závodník
  Bečka Matouš 26.07.2007 AD PZ S LK Kladno závodník
  Bečka Zdeněk 29.10.1959 S LK Kladno
  Bečková Laura 21.06.2012 C SK Písek
  Bečková Sofia 15.07.2010 C SK Písek
  Bečvář Tomáš 27.03.1956 AD L TJ Bižu. Jablonec n/N rozhodčí
  Bečvář Vojtěch 18.11.1945 AD H TJ Lok. Trutnov
  Bečvářová Alexandra 26.06.1956 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Bečvářová Alice 08.08.1990 AD SE L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Bednář Josef 05.01.1962 AD J Ski klub Velké Meziříčí trenér
  Bednář Kamil 11.03.1967 H Nezařazený člen
  Bednář Marek 15.08.1980 E
  Bednařík Jan 20.08.2000 AD MJ H Nezařazený člen závodník
  Bednařík Jan 22.12.2007 AD PZ H TJ Slavoj Teplice n. Met. závodník
  Bednařík Stanislav 20.08.1975 H TJ Slavoj Teplice n. Met.
  Bednaříková Silvie 28.07.1975 H TJ Slavoj Teplice n. Met.
  Bednářová Alžběta 02.01.2010 AD PP H SK Rýchory Mladé Buky závodník
  Bednářová Karolína 26.09.1995 AD SE J Ski klub Velké Meziříčí závodník
  Bednářová Viktorie 18.11.1998 AD JU M SK Šumperk závodník
aktivni Bedřich Jan 06.12.2004 AD MZ B FreeSki Academy Brno závodník
aktivni Bedřich Petr 29.08.1971 AD B FreeSki Academy Brno trenér
aktivni Bedřich Petr 28.04.2000 AD MJ B FreeSki Academy Brno závodník
  Běhal Stella 09.07.2006 AD PZ M SK Kouty závodník
  Behúň Tomáš 05.12.1996 M Nezařazený člen
  Bechná Kateřina 30.10.1979 Z LO Hrachovec
  Bechný Aleš 29.05.1978 Z LO Hrachovec
aktivni Bechny Matiáš 13.03.2012 AD PP Z LO Hrachovec závodník
aktivni Bejdák Filip 24.05.1971 AD H SK Janské Lázně rozhodčí, trenér
  Bejdák Josef 22.09.2006 AD PZ H SK Janské Lázně závodník
aktivni Bejdáková Barbora 13.08.1999 AD JU H SK Janské Lázně závodník, trenér
aktivni Bejdáková Milana 16.08.1972 AD H SK Janské Lázně trenér
aktivni Bek David 07.06.1981 AD H LO TJ Sokol Nový Hrádek trenér
  Běl Jan 09.12.1986 AD SE P Sokol Špičák závodník
  Běl Jan 13.06.1965 P Sokol Špičák
  Běl Vít 02.05.1991 AD SE P Sokol Špičák závodník
  Belda Lukáš 09.11.1978 L TJ LIAZ Jablonec/Nis.
  Belda Lukáš 30.10.2009 AD PP L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
aktivni Bělehrádková Lea 10.01.2002 AD SZ B SKI KLUB JUNIOR Brno závodník
  Bělík Miloš 11.10.1966 U TJ Mezihoří
  Bělík Pavel 16.10.1963 U TJ Mezihoří
  Bělík Pavel 11.01.1999 U Nezařazený člen
  Bělíková Eliška 09.05.1994 U Nezařazený člen
  Bělíková Lenka 27.07.1966 U Nezařazený člen
  Bělíková Marie 17.04.1936 U Nezařazený člen
  Belková Dana 09.04.1960 U TJ Krupka-LO
  Bellay Richard 23.01.1973 AD SE Z LK Zlín závodník
  Bellay Tomáš 11.11.2000 AD MJ Z Nezařazený člen závodník
  Bellayová Martina 12.05.2004 AD MZ Z Nezařazený člen závodník
aktivni Bělonožník Jiří 25.12.1955 AD L TJ Bižu. Jablonec n/N rozhodčí
  Bělová Iva 24.03.1966 P Sokol Špičák
  Bém Radek 13.07.2007 AD PZ L Ski Team Harranti Harrachov závodník
  Bém Stanislav 07.09.2004 AD MZ L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Bém Stanislav 01.09.2004 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Benáček Jan 21.12.1994 J SK SHS Třebíč
aktivni Benc Patrik 10.02.1997 AD JU L TJ Spartak Rokytnice závodník, trenér
  Benda Lukáš 28.07.1995 J Nezařazený člen
  Benda Marcel 03.03.1978 C SKI TEAM BUDWEIS
  Benda Marek 01.10.1997 AD JU J Nezařazený člen závodník
  Benda Roman 14.10.1999 AD JU H Nezařazený člen závodník
  Bendová Ella 17.06.2010 AD PP C SKI TEAM BUDWEIS závodník
  Bendová Emma 04.11.2006 AD PZ C SKI TEAM BUDWEIS závodník
  Bendová Štepánka 10.08.1978 C SKI TEAM BUDWEIS
  Bendová Valentýna 13.05.2008 T Penguin´s Ski club Ostrava
aktivni Bendová Veronika 01.08.2005 AD MZ A Racing team Záhrobský závodník
  Benedikt Petr 18.04.1975 A Nezařazený člen
  Benediktová Lucie 15.06.2006 AD PZ A Nezařazený člen závodník
  Beneš Adam 06.03.1992 U Nezařazený člen
aktivni Beneš Filip 31.05.2007 AD PZ L SK Ještěd (SKJ) závodník
  Beneš Jiří 17.05.1963 E Ski klub Ústí n.O
  Beneš Jiří 27.11.1947 U SK Telnice
  Beneš Jiří 23.02.1981 U SK Telnice
aktivni Beneš Maxmilián 09.03.2011 AD PP L SK Ještěd (SKJ) závodník
  Beneš Ondřej 27.07.1992 AD SE L TJ Stadion Nový Bor závodník
  Beneš Vojtěch 18.07.1989 AD SE L TJ Stadion Nový Bor závodník, trenér
  Benešová Alena 28.04.1976 E Ski klub Ústí n.O
  Benešová Anna 21.04.2004 AD MZ H SA Špindl závodník
aktivni Benešová Jitka 05.05.1978 AD E Ski klub Ústí n.O rozhodčí
  Benešová Jitka 27.12.1950 U SK Telnice
aktivni Benešová Kateřina 10.01.1969 AD U Lok. Teplice rozhodčí, trenér
  Benešová Michaela 09.10.1973 H ST Špindlerův Mlýn
  Benešová Miroslava 19.01.1948 U TJ Mezihoří
  Benešová Monika 22.11.1970 U Nezařazený člen
  Benešová Nikola 25.09.2008 U SK Telnice
  Benešová Olga 04.10.1961 L TJ Stadion Nový Bor
  Benešová Veronika 26.04.1982 U SK Telnice
  Benetka Radek 20.04.1993 AD SE A TJ Bohemians Praha závodník
  Bennette Filip 31.07.2009 H SK Špindl z.s.
  Bennette Karel 05.02.2005 H SK Špindl z.s.
  Beňo Adam 26.04.1996 E
  Beňo Dominik 18.08.2003 E TJ Tesla Pardubice
  Bensch Tomáš 26.04.1964 H Ski klub Špindl
  Berák Oldřich 11.12.1940 E TJ Tesla Pardubice
  Berák Oldřich 14.05.1980 E Nezařazený člen
  Beran Antonín 11.09.2009 AD PP E Ski klub Ústí n.O závodník
  Beran Jaroslav 14.08.2009 H TJ Slavoj Teplice n. Met.
  Beran Patrik 07.05.2003 AD SZ L TJ Sokol Jablonec n.Jiz závodník
  Beran Pavel 18.11.1941 E SK Pardubice
  Beran Štěpán 26.07.2007 AD PZ E Ski klub Ústí n.O závodník
  Beran Tobiáš 09.12.2007 E Nezařazený člen
aktivni Beránek Jan 26.01.1975 AD E Ski team Buková hora trenér
  Beránek Jiří 20.07.1999 A SK SJ SKI
  Beránek Marek 30.03.2007 E Ski team Buková hora
  Beránek Martin 22.11.1968 AD MAS MA A SK SJ SKI závodník
  Beránková Adéla 02.12.2002 AD SZ E Ski team Buková hora závodník
  Beránková Barbora 20.06.2003 A SK SJ SKI
  Beránková Jana 06.01.1970 A SK SJ SKI
  Beránková Milena 27.05.1977 E
  Beranová Anežka 05.10.2004 AD MZ E Ski klub Ústí n.O závodník
  Beranová Renata 12.12.1975 L Nezařazený člen
  Bereckei Martin 08.06.1982 L Nezařazený člen
aktivni Bereckeiová Dana 12.07.1958 AD L SK Ještěd (SKJ) rozhodčí
  Berger Matěj 23.10.2004 AD MZ H TJ Slovan Pec pod Sněžkou závodník
  Berger Michal 22.08.1974 H TJ Slovan Pec pod Sněžkou
  Berger Ondřej 29.12.2002 AD SZ H TJ Slovan Pec pod Sněžkou závodník
  Berger Wolfgang 31.08.1991 H TJ Slovan Pec pod Sněžkou
  Berka Matyáš 26.05.2003 AD SZ H LK Broumov závodník
  Berková Aneta 17.09.2006 AD PZ L TJ Jiskra - SK Harrachov závodník
aktivni Berkovcová Adéla 19.03.1997 AD JU H TJ Sokol Deštné v O.h. závodník
  Berkovec Petr 10.01.1964 H TJ Sokol Deštné v O.h.
  Berná Leona 27.04.2007 M SK Hranice os.
  Berná Zuzana 09.06.2004 M SK Hranice os.
  Bernard Petr 14.09.1946 B Nezařazený člen
  Bernardová Ilja 14.12.1945 B Nezařazený člen
aktivni Bernášek Libor 25.07.1949 AD S SKI KLUB NERATOVICE rozhodčí, trenér
aktivni Bernášek Michal 20.10.1980 AD SE S SKI KLUB NERATOVICE závodník, rozhodčí, trenér
  Bernášková Blažena 15.08.1945 S SKI KLUB NERATOVICE
  Bernatová Helena 07.01.1962 E TJ Tesla Pardubice
  Bernatová Romana 14.06.1985 E TJ Tesla Pardubice
  Berndt Jaromír 23.06.1962 L TJ Bižu. Jablonec n/N
aktivni Berndt Ondřej 29.09.1988 AD SE L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník, trenér
  Beroušková Barbora 24.07.2000 P Nezařazený člen
  Beseda Ondřej 21.02.2005 AD MZ A Sokol Nusle - LO závodník
  Beseda Viktor 20.12.1978 A LO TJ VS Praha
aktivni Besedová Amálie 21.05.2007 AD PZ A LO TJ VS Praha závodník
  Besedová Klára 01.04.2008 AD PP A Sokol Nusle - LO závodník
  Betlach Frantisek 15.05.1991 E
  Betlach Martin 07.01.1967 E
  Beyerová Iveta 28.08.2008 AD PP C LYKO KLUB PRACHATICE závodník
  Beyerová Kateřina 10.01.2006 AD PZ C LYKO KLUB PRACHATICE závodník
  Bezdíčka Filip 18.03.2008 E TJ Tesla Pardubice
  Bezdíčková Eliška 07.03.2003 E TJ Tesla Pardubice
  Beznoska Denis 14.06.2008 AD PP K TJ Jiskra Nejdek závodník
  Beznoska Jiří 11.11.1961 ? Nezařazený člen
  Beznosková Deana 27.07.2010 AD PP K TJ Jiskra Nejdek závodník
aktivni Bezpalec Dalibor 31.08.1970 AD MAS MA A SKI AVIA Praha o.s. závodník, trenér, závodník
  Bezpalec Jonáš 13.12.2007 AD PZ A SKI AVIA Praha o.s. závodník
aktivni Bíbr Tadeáš 13.05.2004 AD MZ J Ski klub Velké Meziříčí závodník
aktivni Bíbrová Amélie Mia 11.09.2008 AD PP J Ski klub Velké Meziříčí závodník
  Bičák Tomáš 09.09.1969 AD MAS MA L TJ Spartak Rokytnice závodník
  Bičíková Dorota 05.07.2009 E TJ Tesla Pardubice
aktivni Bičíková Kristýna 25.05.1995 AD L SK Ještěd (SKJ) rozhodčí
  Bičíková Rozálie 06.11.2007 E TJ Tesla Pardubice
  Bidlová Kateřina 25.06.1969 A SK DNF
  Biegel Martin 26.09.1963 MAS MA A SK SJ SKI závodník
  Bieleszová Barbora 20.02.2002 AD SZ T Nezařazený člen závodník
  Bien Daniel 05.05.2006 AD PZ H Nezařazený člen závodník
aktivni Biernat Maksymilian 26.11.2005 AD MZ L Ski Team Harranti Harrachov závodník
  Bíl Tomáš 24.05.1996 E
  Bílá Martina 19.04.2002 AD SZ B TJ Sokol Předklášteří závodník
  Bílek Miroslav 26.05.1963 A SK SJ SKI
  Bílek Miroslav 26.05.1963 A LO TJ VS Praha
  Bilík Ivan 13.05.1943 E Ski klub Ústí n.O
  Bilík Jaromír 01.06.1940 E Ski klub Ústí n.O
  Bilík Pavel 15.02.1982 E Ski klub Ústí n.O
  Bilíková Lenka 04.05.1975 E Ski klub Ústí n.O
  Bilíková Zdena 16.06.1946 E Ski klub Ústí n.O
aktivni Bílková Kristýna 11.05.2009 AD PP A LO TJ VS Praha závodník
aktivni Bílková Zuzana 10.07.1992 AD SE A LO TJ VS Praha závodník
  Bílý Ondřej 25.06.2009 AD PP A závodník
  Bím Bonifác 17.05.2007 L SC TIGERS
  Bím Eliáš 09.10.2003 L Nezařazený člen
  Bína František 15.10.1947 AD U Nezařazený člen rozhodčí
aktivni Bína Marek 05.05.2004 AD MZ H SA Špindl závodník
  Bínová Hana 17.03.1949 U Nezařazený člen
aktivni Biňovcová Andrea 20.04.2001 AD MJ S Ski klub Kralupy závodník
  Biňovcová Eva 25.07.1975 S Ski klub Kralupy
  Biro Josef 25.10.1960 ? Nezařazený člen
  Bišický Miloš 10.02.1960 U TJ Klínovec LO
  Bišický Ondřej 24.12.1997 U TJ Klínovec LO
  Bitta Adam 24.04.2008 AD PP T SKI Dolní Benešov o.s. závodník
aktivni Bitta Martin 20.04.1975 AD T SKI Dolní Benešov o.s. trenér
  Bitta Matyáš 25.07.2004 AD MZ T SKI Dolní Benešov o.s. závodník
aktivni Bizik Branislav 15.03.1969 AD ? Nezařazený člen rozhodčí, trenér
  Blabla Vojtěch 30.12.1945 AD Z SKI Soláň rozhodčí
  Blablová Marie 19.06.1951 Z SKI Soláň
  Blackburn Sylva 04.06.1974 H Centrum handicap.lyžařů
  Bláha Daniel 28.02.2006 AD PZ E OK Ski Pardubice z.s. závodník
aktivni Bláha Jiří 07.12.1964 AD L rozhodčí
aktivni Bláha Martin 19.02.1970 AD H SK Špindl z.s. rozhodčí, trenér
aktivni Bláha Matěj 09.07.2001 AD MJ H SK Špindl z.s. závodník
  Bláha Michal 27.08.1967 H Centrum handicap.lyžařů
  Blaha Petr 15.11.1985 L ČSK Vysoké nad Jizerou
  Bláha Zdeněk 21.08.1998 AD JU L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Bláha Zdeněk 09.03.1967 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Blaha Zdeněk 09.09.1956 T LK Baník Ostrava
  Blaho Jiří 25.06.1962 E Ski klub Ústí n.O
  Blaho Jiří 11.01.1996 E Ski klub Ústí n.O
  Blaho Martin 11.03.1999 E Ski klub Ústí n.O
  Blahová Aneta 22.12.2007 AD PZ T LK Baník Ostrava závodník
aktivni Bláhová Anna 23.04.1999 AD JU H SK Špindl z.s. závodník
  Bláhová Barbora 31.03.2005 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Bláhová Daniela 17.02.1971 H Centrum handicap.lyžařů
  Blahová Hedvika 14.05.1968 E Ski klub Ústí n.O
  Bláhová Jana 12.03.1969 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Bláhová Jitka 19.07.1968 H SK Špindl z.s.
  Bláhová Kateřina 22.01.1996 AD SE P SA Špičák závodník
  Blahová Milada 06.11.1952 L ČSK Vysoké nad Jizerou
  Bláhová Tereza 31.05.2009 AD PP E OK Ski Pardubice z.s. závodník
aktivni Blaško Michal 09.09.1974 AD E Ski klub Ústí n.O trenér
  Blaško Michal 31.12.2003 E Ski klub Ústí n.O
  Blaško Samuel 06.09.2005 AD MZ E Ski klub Ústí n.O závodník
  Blašková Kateřina 19.03.1975 E Ski klub Ústí n.O
  Blažejová Adriana 02.03.2003 AD SZ K Nezařazený člen závodník
  Blažejová Lenka 13.04.1983 AD J HB Ski team trenér
  Blažek Adam 06.11.2002 AD SZ K Nezařazený člen závodník
  Blažek Bohdan 07.09.1973 H Ski klub Špindl
  Blažek Matyáš 01.01.2009 AD PP H SK Rýchory Mladé Buky závodník
  Blažek Max 10.09.2008 AD PP H TJ Spartak SK Vrchlabí závodník
  Blažek Ondřej 12.08.2002 H Ski klub Špindl
  Blažková Eliška 29.12.2008 AD PP H TJ Spartak SK Vrchlabí závodník
  Blažková Eliška 10.09.1996 H Ski klub Špindl
  Blažková Ema 13.09.2005 AD MZ H TJ Spartak SK Vrchlabí závodník
  Blažková Hana 13.10.2002 AD SZ Z KIL Zlín závodník
  Blažková Klaudie 18.04.1975 H Ski klub Špindl
  Blažková Kristína 10.06.1991 AD SE A TJ Bohemians Praha závodník
  Blažková Milota 13.11.2004 E Nezařazený člen
  BLECHOVÁ Irena 22.12.1988 AD SE P Nezařazený člen závodník
  Blechová Jana 06.08.1946 U TJ Klínovec LO
  Blinka Jaroslav 04.06.1937 Z LK Radhošť
  Blinka Tomáš 10.08.1977 Z LK Radhošť
  Blinka Vlastimil 05.03.1951 Z LK Radhošť
  Blinka Vlastimil 15.09.1991 Z LK Radhošť
  Blinková Alena 11.03.1954 Z LK Radhošť
  Bobek Vojtěch 21.03.2005 Z SKI Klub Valašsko, z.s.
  Bočková Tamara 02.01.2000 AD MJ J Ski klub Velké Meziříčí závodník
  Bodanská Magda 05.06.1978 Z LK Zlín
  Bodanský Miroslav 26.02.1976 Z LK Zlín
  Bodlák Aleš 06.09.1960 MAS MB Nezařazený člen závodník
  Bodlák Aleš 06.09.1960 MAS MB T SK Annaberg závodník
  Bodlák Filip 13.11.1990 AD SE S Nezařazený člen závodník
  Bodlák Vincent 06.08.2010 AD PP H SUNSKI Academy z.s. závodník
  Bodláková Anna 04.11.1996 AD SE S Nezařazený člen závodník
aktivni Bogdálek Jaroslav 29.08.1954 AD B ST Victoria Brno trenér
  Bogdálková Milena 11.09.1953 AD B ST Victoria Brno trenér
  Bogdány Daniel 03.01.2001 AD MJ L TJ Spartak Rokytnice závodník
  Bogdány Darek 22.05.1994 AD SE L TJ Spartak Rokytnice závodník
  Boháč Tadeáš 11.06.2008 AD PP A Nezařazený člen závodník
  Bohánská Vanesa 22.11.2010 AD PP L SKI TEAM LIBEREC závodník
aktivni Bohoněk Matouš 14.10.2002 AD SZ H SA Špindl závodník
aktivni Bohoněk Miloš 10.06.1990 AD SE S SKI KLUB NERATOVICE závodník
  Bohoněk Miloš 11.07.1962 S SKI KLUB NERATOVICE
  Bohoňková Ivana 16.08.1962 S SKI KLUB NERATOVICE
  Bohoňková Vendula 05.11.1991 AD SE S SKI KLUB NERATOVICE závodník
  Bohuslav Bohumil 02.08.1966 L SK Ještěd (SKJ)
  Bohuslav Dominik 30.12.1998 AD JU L SK Ještěd (SKJ) závodník
  Bohuslavová Eva 18.09.1966 L SK Ještěd (SKJ)
  Bojko Dominik 11.06.1996 AD SE Nezařazený člen závodník
  Bojko Jano 30.03.1970 AD MAS MA T SK Annaberg závodník
  Bojková Michaela 25.11.2001 AD MJ T Nezařazený člen závodník
aktivni Bokůvka Jan 22.11.1999 AD JU T Ski Bílá závodník
  Bolcek Martin 01.10.1997 AD JU Z LK Radhošť závodník
  Bolek David 23.10.1994 AD SE T TC Praděd závodník
  Bolek Tobiáš 23.02.1998 T Nezařazený člen
  Bolek Viktor 30.05.2001 T Ski Paulát
  Boleloucký Václav 29.06.1994 AD SE B VSK VUT Brno závodník
  Bonaventurová Leona 29.09.1982 E TJ Tesla Pardubice
  Bondarev Viacheslav 24.02.1955 MAS MB A Nezařazený člen závodník
  Boniatti Kristina 02.08.1997 AD JU T Ski Bílá závodník
aktivni Boniatti Natálie 15.08.2005 AD MZ T Ski Bílá závodník
aktivni Borák Jan 16.02.2001 AD MJ T SK 4ski Ostrava závodník
  Borák Jan 04.08.1969 AD T SK 4ski Ostrava trenér
  Borák Martin 24.04.2003 AD SZ T SK 4ski Ostrava závodník
  Boráň Jaroslav 19.04.1980 M SK Hranice os.
  Boráň Jaroslav 24.08.2008 M SK Hranice os.
  Boráň Václav 18.05.1983 M SK Hranice os.
  Boráňová Elena 30.12.2010 M SK Hranice os.
  Boráňová Jana 04.08.1956 M SK Hranice os.
  Boráňová Jitka 21.03.1985 M SK Hranice os.
  Boráňová Michaela 19.03.2014 M SK Hranice os.
  Boráňová Sabina 16.08.2011 M SK Hranice os.
  Boráňová Šárka 06.03.1982 M SK Hranice os.
  Borkovec Kryštof 21.02.2004 AD MZ T Nezařazený člen závodník
  Borkovec Šimon 30.12.2005 AD MZ ? Nezařazený člen závodník
  Borovička Miloš 10.02.1960 U TJ Klínovec LO
  Borovička Miloš 03.03.1986 U TJ Klínovec LO
  Borovička Tomáš 09.04.1987 AD SE U TJ Klínovec LO závodník
  Borovičková Lenka 08.05.1967 U TJ Klínovec LO
  Borovka Matěj 27.10.2003 AD SZ H SA Špindl závodník
aktivni Borovková Annemarie 09.10.2007 AD PZ H SA Špindl závodník
  Borovková Isabel 10.01.2012 H TELEMARK KLUB ŠPINDL
  Boruch Daniel 06.07.1996 E Ski klub Ústí n.O
  Boruch Milan 20.03.1958 E Ski klub Ústí n.O
aktivni Boruch Miloslav 04.08.1956 AD E Ski klub Ústí n.O rozhodčí
  Boruch Petr 12.10.1987 AD SE E Ski klub Ústí n.O závodník
  Boruchová Eliška 21.05.1987 AD SE H TJ Lok. Trutnov závodník
  Boruchová Simona 31.05.1962 E Ski klub Ústí n.O
  Borutová Eva 17.11.2005 Z LK Radhošť
  Borutová Eva 19.08.1980 Z LK Radhošť
aktivni Borůvková Lenka 25.01.2004 AD MZ U SKI CLUB Litvínov z.s. závodník
aktivni Bořánková Kateřina 18.03.2009 AD PP P SA Špičák závodník
  Bořek Adam 08.07.2004 AD MZ E OK Ski Pardubice z.s. závodník
  Bořek Adam 21.08.2003 AD SZ K TJ Jiskra Nejdek závodník
  Bořek Jiří 18.02.1961 H
aktivni Boříková Berenika 05.11.2012 AD PP P SA Špičák závodník
  Bořutová Tereza 01.05.2000 M SKI Petříkov
  Boser Patrik 04.04.1982 M SK Šumperk
aktivni Bosnič Martin 19.08.2010 AD PP L Ski Team Harranti Harrachov závodník
aktivni Bosnič Valentina 22.10.2007 AD PZ L Ski Team Harranti Harrachov závodník
  Boubín Maxim 26.08.2010 L SK Ještěd (SKJ)
  Boubínová Linda 03.03.2006 L SK Ještěd (SKJ)
  Boublík Aleš 28.02.1986 U LK Chomutov
  Boublík Aleš 13.09.1959 U LK Chomutov
  Boublíková Hana 22.01.1960 AD U LK Chomutov rozhodčí
  Bouda Adam 24.12.1990 B DH Ski
aktivni Bouda Jiří 16.06.1984 AD MAS MA H ALPIN SC závodník, závodník
  Boudova Michaela 19.11.1981 AD MAS MC Z Nezařazený člen závodník
  Boudů Dany 24.12.1990 AD SE B DH Ski závodník
  Bouma Jan 06.10.1987 H Centrum handicap.lyžařů
  Boura David 23.04.2001 E
  Bouřil Petr 26.11.1964 A SK Lajdáček
  Bouřilová Eliška 08.02.2009 AD PP A SK Lajdáček závodník
  Bouřilová Julie 22.09.2004 AD MZ A SK Lajdáček závodník
  Boušek Jiří 01.04.1986 E Ski klub Ústí n.O
  Boušek Pavel 21.11.1973 E Ski klub Ústí n.O
aktivni Bouzková Alena 28.04.1949 AD MAS MC T SK Vrbno rozhodčí, trenér, závodník
  Božič Boštjan 17.01.1978 T SKI Team Ostrava, z.s.
  Brabec František 26.08.2010 H TJ Slavoj Teplice n. Met.
  Brabec Ondřej 11.11.2001 T Ski Paulát
  Brada Jan 25.09.1984 M SK Hranice os.
  Bradáč David 01.09.2002 AD SZ L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Bradáč Jakub 09.09.2000 AD MJ L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Bradáč Stanislav 27.10.1972 AD SE L TJ LIAZ Jablonec/Nis. závodník
  Brachová Anna 19.12.2003 H Nezařazený člen
  Brachová Emma 13.12.2006 H Nezařazený člen
  Brachtl Adam 28.02.1995 AD SE T TC Praděd závodník
aktivni Brachtlová Martina 21.12.1971 AD MAS MC T TC Praděd trenér, závodník
  Brachtlová Tereza 10.08.1992 AD SE T TC Praděd závodník
  Brandejsová Anna 13.12.2003 AD SZ E Ski klub Ústí n.O závodník
  Brandtner Michal 12.12.1959 AD C SK Písek trenér
  Brandtner Petr 13.04.1988 AD SE C SK Písek závodník
  BRANNY Adam 21.02.2004 AD MZ T SKI Mosty závodník
  Brát Štěpán 12.02.2006 AD PZ H TJ Slovan Pec pod Sněžkou závodník
  Brátová Zita 24.08.2008 AD PP H TJ Slovan Pec pod Sněžkou závodník
  Braun Filip 14.02.1984 H Ski klub Špindl
  Braunová Marta 24.11.1961 H Ski klub Špindl
  Braunová Sofie 07.08.2011 H Ski klub Špindl
  Braunová Viktorie 09.11.2012 H Ski klub Špindl
aktivni Brebera Zdeněk 30.07.1957 AD H TJ Spartak SK Vrchlabí rozhodčí
  Breburda Aleš 09.03.1970 A Nezařazený člen
aktivni Breburda Jan 30.04.1987 AD SE P ST Šumava závodník, rozhodčí, trenér
aktivni Breburda Jiří 29.09.1966 AD MAS MA P ST Šumava závodník, rozhodčí, trenér, závodník
  Breburdová Lucie 26.02.1989 AD SE P ST Šumava závodník
  Brejnik Petr 08.05.1978 L
  Brekl Jaromír 09.11.1962 E Ski klub Ústí n.O
  Brekl Martin 23.09.1990 E Ski klub Ústí n.O
  Brekl Ondřej 15.11.1996 E Ski klub Ústí n.O
  Breklová Eliška 29.02.2000 E Ski klub Ústí n.O
  Breklová Romana 04.07.1968 E Ski klub Ústí n.O
  Bremcová Dagmar 16.07.1970 L Ski klub Ještěd,z. s.
  Bremec Daniel 25.05.2005 AD MZ L Ski klub Ještěd,z. s. závodník
  Bremec Martin 19.06.1957 L Ski klub Ještěd,z. s.
  Brettschneider Adam 02.07.2004 U M-ALGO team z.s.
  Brettschneider Pavel 21.02.1970 U M-ALGO team z.s.
aktivni Brezanský Vojtěch 01.07.2006 AD PZ T Ski Bílá závodník
  Briasky Tomáš 22.12.1979 S TJ Lok. Nymburk
  Briedová Lucie 16.12.1993 E Ski team Buková hora
aktivni Brillová Ema 20.11.2003 AD SZ L SK Ještěd (SKJ) závodník
  Brillová Eva 22.11.1972 L SK Ještěd (SKJ)
  Brixa Martin 25.08.1972 U M-ALGO team z.s.
  Brnovják Jan 21.12.2009 Z LO Hrachovec
  Brodová Kateřina 21.12.2006 AD PZ Z SKI Soláň závodník
  Brodová Magda 19.04.1966 Z SKI Soláň
  Brodská Jana 23.08.1986 H Centrum handicap.lyžařů
  Brodský Martin 05.06.1992 E Ski klub Ústí n.O
  Brodský Vojtěch 06.02.2004 AD MZ L SKI TEAM LIBEREC závodník
  Brom David 12.11.2008 AD PP P Sokol Špičák závodník
  Brom Hynek 12.10.1975 P Sokol Špičák
  Brouček Jiří 02.02.1931 H TJ Spartak SK Vrchlabí
  Brown Nikki Jennifer 16.08.2006 AD PZ H SA Špindl závodník
aktivni Brož David 07.05.1971 AD Nezařazený člen trenér
  Brož Jiří 12.07.1975 H TJ Slovan Pec pod Sněžkou
  Brož Lukáš 05.08.2008 AD PP H TJ Slovan Pec pod Sněžkou závodník
  Broža Kryštof 08.02.1992 AD SE B Nezařazený člen závodník
  Broža Marek 26.09.1959 P Sokol Špičák
  Broža Pavel 27.02.1973 AD B SK Hsport Brno trenér
aktivni Broža Tobiáš 03.02.2006 AD PZ B SKP Kometa Brno závodník
  Brožek Jan 08.11.1955 MAS MB S Ski klub Kralupy závodník
  Brožek Jiří 15.12.1994 B SKP Kometa Brno
  Brožek Jiří 22.12.1972 E
  Brožek Michal 03.03.1961 S Ski klub Kralupy
aktivni Brožek Otto 10.12.1947 AD B SKP Kometa Brno rozhodčí
  Brožek Pavel 05.01.1976 B SKP Kometa Brno
  Brožek Tomáš 29.01.1999 AD JU B Nezařazený člen závodník
aktivni Brožek Tomáš 20.12.1967 AD B SKP Kometa Brno rozhodčí
  Broženská Martina 26.06.1980 H Ski klub Špindl
  Brožková Jitka 21.07.1969 B SKP Kometa Brno
  Brožková Mária 01.09.1947 B SKP Kometa Brno
  Brožová Adéla 21.05.1999 AD JU P Sokol Špičák závodník
  Brožová Ema 25.10.2012 P Sokol Špičák
  Brožová Veronika 24.09.2005 AD MZ H TJ Slovan Pec pod Sněžkou závodník
  Brožová Viktorie 07.11.2003 AD SZ U Nezařazený člen závodník
  Bruckner Filip 10.06.2006 AD PZ A Nezařazený člen závodník
  Bruckner Radek 24.06.1975 A Nezařazený člen
  Brucknerová Adéla 04.10.2001 AD MJ A Nezařazený člen závodník
aktivni Brůha Adam 16.08.2011 AD PP P SA Špičák závodník
  Brůha David 27.08.1971 P SA Špičák
aktivni Brůha Dominik 15.11.1976 AD SE P SA Špičák závodník, trenér
  Brůha Karel 07.06.1943 P SA Špičák
  Brůhová Irena 09.12.1946 P SA Špičák
aktivni Brůhová Lucie 09.05.2005 AD MZ P SA Špičák závodník
aktivni Brůhová Valentina 26.12.2007 AD PZ P SA Špičák závodník
  Brumovská Veronika 09.11.2000 AD MJ C LO TJ Motor Čes. Bud. závodník
  Brůna Aleš 30.10.1971 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Brůna Miloslav 22.02.1936 MAS MB L Nezařazený člen závodník
  Brunátová Denisa 29.01.2004 AD MZ P SPORT CLUB PLZEŇ závodník
  Brunclík Tobiáš 04.10.2011 L KL Turnov
  Brunclíková Kateřina 27.09.2006 AD PZ L KL Turnov závodník
  Brůnová Karolína 17.11.1998 AD JU L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
aktivni Brýdl David 11.11.1997 AD JU H TELEMARK KLUB ŠPINDL závodník, rozhodčí, trenér
  Brýdl Tobiáš 29.01.2011 H SA Špindl
  Brýdlová Adélka 14.01.2011 H TELEMARK KLUB ŠPINDL
aktivni Brýdlová Sofie 15.06.2002 AD SZ H SA Špindl závodník
  Brýdlová Viktorie 10.11.1998 AD JU H ALPIN SC závodník
aktivni Brynda Jiří 27.01.2000 AD MJ E Ski klub Ústí n.O závodník
aktivni Brynda Josef 27.01.2000 AD MJ E Ski klub Ústí n.O závodník
aktivni Brynda Václav 08.10.1997 AD JU E Ski klub Ústí n.O závodník
  Brynda Václav 04.06.1965 E Ski team Buková hora
  Bryndová Lada 21.01.1994 AD SE E Ski team Buková hora závodník
  Bryscejn Ondřej 04.08.2003 AD SZ E Ski klub Ústí n.O závodník
  Bryscejnová Marieta 02.04.2007 AD PZ E Ski klub Ústí n.O závodník
  Brzák Tomáš 15.09.1974 L SK Ještěd (SKJ)
  Brzáková Lenka 29.05.1976 L SK Ještěd (SKJ)
  Brziak Milan 25.11.1978 T Nezařazený člen
  Brzoň Michal 06.09.1983 AD SE Z SK Březůvky závodník
  Březík Tomáš 04.08.2004 AD MZ B SKI SKOL o.s. závodník
  Březíková Soňa 19.11.2007 AD PZ B SKI SKOL o.s. závodník
aktivni Březina Filip 04.12.2007 AD PZ S závodník
aktivni Březina Jiří 13.11.1979 AD MAS MA M Nezařazený člen trenér, závodník
  Březina Jiří 15.01.2007 AD PZ Nezařazený člen závodník
aktivni Březina Jiří 15.01.2007 AD PZ M SK Šumperk závodník
  Březina Vojtěch 02.01.2005 E Nezařazený člen
  Březinová Dana 07.07.2009 AD PP M SK Šumperk závodník
  Březinová Hana 30.08.1974 E Nezařazený člen
  Březinová Markéta 05.03.1990 AD SE A TJ Bohemians Praha závodník
  Březinová Zuzana 25.11.2004 AD MZ Z Nezařazený člen závodník
  Březný Libor 16.07.1962 T
  Břicháček Oldřich 01.02.1972 L
  Břicháčková Natalie 27.09.2007 AD PZ L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Bříza Josef 11.05.2007 AD PZ E Ski klub Ústí n.O závodník
  Bříza Josef 05.17.2007 E
aktivni Bříza Zbyněk 12.05.1979 AD MAS MA E Ski klub Ústí n.O závodník, rozhodčí, trenér, závodník
  Břízová Anna 18.06.2008 AD PP E Ski klub Ústí n.O závodník
  Bubák Václav 25.09.1958 H ST Svatý Petr-LO
  Bubáková Jana 08.10.1958 H ST Svatý Petr-LO
  Bubáková Michala 19.01.1985 AD SE H ST Svatý Petr-LO závodník, trenér
aktivni Bubáková Nikola 01.06.1999 AD JU H TJ Spartak SK Vrchlabí závodník
  Bubáková Veronika 17.06.1986 AD SE H ST Svatý Petr-LO závodník
  Bubeníčková Anna 12.04.1948 Z LK SKI Zlín Char.
  Bubeníková Hana 13.10.1977 B Nezařazený člen
  Bubník Jiří 16.01.1975 Z LK Radhošť
aktivni Bucek Luboš 12.01.1983 AD L SK Ještěd (SKJ) rozhodčí, trenér
  Bucek Michal 17.08.1976 AD MAS MA L Nezařazený člen závodník
  Bučo Jakub 21.06.2004 Z LO Hrachovec
  Bučo Josef 31.10.2002 Z LO Hrachovec
  Bučová Anna 13.10.2001 Z LO Hrachovec
  Budín Aleš 01.06.1969 B
  Buchar Matěj 30.10.2004 AD MZ K Nezařazený člen závodník
  Buchar Tomáš 06.09.1991 T Nezařazený člen
  Bůchová Agáta 24.02.2008 E TJ Tesla Pardubice
  Buchta David 04.03.1986 AD SE T LKK Ostrava závodník
  Buk Cormac 21.11.2005 H SK Janské Lázně
  Buk Ignác 12.10.2011 H SK Janské Lázně
  BULAVOVÁ Laura 24.01.2002 AD SZ T Nezařazený člen závodník
  Bulawa Jakub 23.07.2000 AD MJ T Nezařazený člen závodník
  Bulawa Kryštof 04.05.2006 AD PZ T Nezařazený člen závodník
  Bulíček Hubert 18.02.2008 AD PP H TJ Slovan Pec pod Sněžkou závodník
  Bulíček Melichar 19.12.2009 AD PP H TJ Slovan Pec pod Sněžkou závodník
  Bulinsky Vladimír 10.10.1998 AD JU B Nezařazený člen závodník
  Bulířová Martina 11.04.1981 H Nezařazený člen
  Bulířová Veronika 23.03.1978 H Nezařazený člen
  Bulušková Marie 05.04.2010 AD PP L TJ Spartak Rokytnice závodník
  Bumbalík Vojta 25.10.2004 AD MZ T Nezařazený člen závodník
  Burda František 22.04.2010 AD PP A Sokol Nusle - LO závodník
aktivni Burda Jakub 03.07.1979 AD MAS MA A Sokol Nusle - LO trenér, závodník
  Burda Milan 20.03.1951 MAS MB A SK SJ SKI závodník
aktivni Burda Zdeněk 16.04.1982 AD MAS MA A Sokol Nusle - LO trenér, závodník
  Burdová Barbora 16.09.2008 AD PP A Sokol Nusle - LO závodník
  Burdová Helena 12.02.1976 AD MAS MC A Sokol Nusle - LO závodník
  Burdová Karla 19.08.2010 AD PP A Sokol Nusle - LO závodník
  Burdová Nikola 18.06.1991 AD SE H Ski klub Špindl trenér
aktivni Burdová Tereza 18.09.1984 AD SE H Ski klub Špindl závodník, trenér
  Burdys Jan 16.05.2006 L Nezařazený člen
  Burdys Martin 16.05.2006 L Nezařazený člen
  Bureš Jan 27.02.1967 Z LK SKI Zlín Char.
  Bureš Josef 17.03.1955 P SA Špičák
  Bureš Milan 12.02.1962 L SC GEOS
  Bureš Nina 04.05.2003 AD SZ L TJ Dukla Liberec závodník
  Burešová Beáta 30.11.2010 H SDL-Ski areál Olešnice
  Burešová Dana 12.11.1960 L SC GEOS
  Burešová Eva 25.09.1961 P SA Špičák
  Burešová Eva 12.07.1969 Z LK SKI Zlín Char.
  Burešová Klára 22.01.1993 L SC GEOS
  Burešová Matylda 02.11.2008 AD PP H SDL-Ski areál Olešnice závodník
  Burgerová Lucie 05.07.2001 A Nezařazený člen
  Burian Jakub 14.05.2007 AD PZ B SKI SKOL o.s. závodník
  Burian Marek 13.11.1998 AD JU Nezařazený člen závodník
  Burianová Jana 24.01.1975 B SKI SKOL o.s.
  Burkert Jan 14.10.1968 A SK Lajdáček
aktivni Burkert Matěj 27.11.2011 AD PP A SK Lajdáček závodník
aktivni Burkert Tomáš 13.11.2007 AD PZ A SK Lajdáček závodník
aktivni Burkertová Aneta 29.08.2009 AD PP A SK Lajdáček závodník
  Burkertová Jitka 28.12.1972 A SK Lajdáček
aktivni Burová Kateřina 20.10.2002 AD SZ T TJ Sokol Mosty závodník
  Bursa Filip 12.10.2008 AD PP C LYKO KLUB PRACHATICE závodník
  Bursíková Viktorie 01.10.2009 AD PP K SK Karlovy Vary závodník
  Bursová Alena 19.01.1952 MAS MC A Nezařazený člen závodník
  Bury Karel 01.09.1964 T TJ Sokol Mosty
  Buryška Jiří 10.07.1959 B FreeSki Academy Brno
  Buš Adam Vojtěch 27.08.2002 AD SZ A SK Lajdáček závodník
  Buš Karel 01.10.1970 A Nezařazený člen
  Buš Maxmilián 30.11.2007 AD PZ A SK Lajdáček závodník
  Buš Paola 20.02.2008 AD PP A SK Lajdáček závodník
  Buš Pavel 16.08.1976 A SK Lajdáček
  Buš Teodor 13.04.2013 A SK Lajdáček
  Bušková Lucie 04.04.1995 T Nezařazený člen
  Bušová Tereza Anna 15.06.2005 AD MZ A SK Lajdáček závodník
  Bušta Daniel 30.07.1970 L Nezařazený člen
aktivni Butula Jan 21.04.1963 AD Z Klub sp.lyžování BTL trenér
  Bužek Michal 05.12.1972 B Nezařazený člen
  Bůžek Petr 18.02.1965 L Nezařazený člen
  Bůžek Tomáš 24.08.1994 AD SE L Nezařazený člen závodník
  Bůžková Kamila 20.10.1965 L Nezařazený člen
  Bůžková Sára 08.09.1992 AD SE L Nezařazený člen závodník
  Bydžovská Lucie 01.03.2011 E TJ Tesla Pardubice
  Bydžovský Ondřej 26.03.2008 E TJ Tesla Pardubice
  BYRTUS Miroslav 05.05.1965 T
  BYRTUSOVÁ Štěpánka 25.09.2003 AD SZ T SKI Mosty závodník
  Cačev Boris 20.03.2003 AD SZ Z Nezařazený člen závodník
  Cačeva Ludmila 26.09.2000 AD MJ Z Nezařazený člen závodník
  Cagaš David 25.09.1972 T LK Baník Ostrava
  Cagaš Ondřej 23.06.2001 AD MJ T LK Baník Ostrava závodník
  Cagašová Anna 05.05.2004 AD MZ T LK Baník Ostrava závodník
  Cahlíková Dagmar 08.03.2001 Z LO Hrachovec
  Cahlíková Eva 24.04.2003 Z LO Hrachovec
  Cajzl Jan 23.03.1972 P SK Arnika Plzeň
  Cajzlová Kateřina 15.03.2007 P SK Arnika Plzeň
  Calta Pavel 23.06.1962 H Nezařazený člen
  Camrda Richard 02.05.2005 H SDL-Ski areál Olešnice
aktivni Cap Daniel 15.10.2000 AD MJ T SKI Team Ostrava, z.s. závodník
aktivni Cap Ivan 10.05.1959 AD T SKI Team Ostrava, z.s. trenér
  Cap Štefan 24.02.1961 K
  Capouch Jan 18.09.1976 Z SK MEZ Vsetín
aktivni Capová Gabriela 08.10.1993 AD SE T SKI Team Ostrava, z.s. závodník
aktivni Capová Táňa 23.01.1964 AD T SKI Team Ostrava, z.s. trenér
  Carba Tomáš 16.09.1973 E
  Carbová Adéla 07.05.2005 E Ski klub Ústí n.O
  Carbová Lucie 21.12.1996 E Ski klub Ústí n.O
  Carbová Vladislava 10.09.1973 E Ski klub Ústí n.O
aktivni Carda Jakub 23.06.2008 AD PP B FreeSki Academy Brno závodník
aktivni Cardová Nikola 06.02.2006 AD PZ B FreeSki Academy Brno závodník
  Cedidla Petr 28.08.1974 Z Nezařazený člen
  Cedidlová Barbora 20.12.1978 Z Nezařazený člen
  Cedidlová Nela 18.02.2005 Z Nezařazený člen
  Cedidlová Zuzana 13.09.2007 Z Nezařazený člen
aktivni Cejnek Adrian 22.08.2006 AD PZ T TC Praděd závodník
  Cejnek Jaromír 19.04.1953 T SK Figura
  Cejnek Kamil 02.12.2000 AD MJ T TC Praděd závodník
  Cejnek Kamil 02.06.1975 AD MAS MA T TC Praděd rozhodčí, závodník
  Cejnek Radim 22.09.1998 AD JU T TC Praděd závodník
  Cejnek Tomáš 21.04.1976 AD MAS MA T TC Praděd závodník
aktivni Cejpek Eliáš 21.03.2008 AD PP J Ski klub Velké Meziříčí závodník
  Cejpek Jiří 07.06.1979 AD J Ski klub Velké Meziříčí rozhodčí
  Cejpek Jiří 15.08.1949 J Ski klub Velké Meziříčí
aktivni Cejpková Lucie 01.02.2006 AD PZ J Ski klub Velké Meziříčí závodník
  Cepoušek Jan 08.04.1999 AD JU U Nezařazený člen závodník
  Cibula Jakub 15.03.1998 AD JU A SKI AVIA Praha o.s. závodník
aktivni Cibulka Michal 29.06.1992 AD SE S SKI KLUB NERATOVICE závodník
  Cibulka Pavel 01.06.1950 U
  Cibulková Hana 14.02.1979 U
  Cibulová Michaela 27.10.1967 AD MAS MC A SKI AVIA Praha o.s. závodník
  CIESLAR Pavel 17.06.2001 AD MJ T Nezařazený člen závodník
  Cieslar Petr 29.11.1966 AD B Nezařazený člen trenér
  Cieslar Szymon 01.01.2009 AD PP T SKI Mosty závodník
  Cieślarová Erika 03.08.1979 H
  Cieslarová Kristýna 11.10.1995 AD SE B Nezařazený člen závodník
  Cihla Marek 09.10.2002 P ČSK o.s.
  Cihlář Marek 13.09.1980 Z SKI Soláň
  Cihlářová Monika 13.09.1980 Z SKI Soláň
  Cikryt Zdeněk 30.01.1939 M SK Šumperk
  Cikrytová Jitka 16.08.1970 M SK Šumperk
aktivni Cimmer František 23.08.2009 AD PP B ST Victoria Brno závodník
aktivni Cimmerová Alena 20.07.2007 AD PZ B ST Victoria Brno závodník
  Cimpová Valérie 27.07.2007 C SKI TEAM BUDWEIS
  Cingr Pavel 21.05.1964 H ST Svatý Petr-LO
aktivni Cingrová Kateřina 02.08.1994 AD SE H ST Svatý Petr-LO závodník, trenér
  Cintulová Kateřina 04.08.1998 AD JU H Nezařazený člen závodník
  Cip Tomas 10.04.1964 Z Nezařazený člen
  Císař Jiří 04.09.1943 P Nezařazený člen
aktivni Cisler Ondřej 21.10.2010 AD PP C SK CHLUM závodník
aktivni Cislerová Barbora 17.05.2007 AD PZ C SK CHLUM závodník
  Civín Stanislav 06.05.1972 AD SE U ST Teplice závodník, trenér
  Cízl Vratislav 23.09.1953 AD MAS MB A SK SJ SKI závodník
  Cízlová Alena 27.08.1957 MAS MC A SK SJ SKI závodník
  Costantini Martina 24.05.1972 L SK Ještěd (SKJ)
  Costantini Sophie 26.01.2005 AD MZ L SK Ještěd (SKJ) závodník
aktivni Coufal Bohuslav 15.06.1968 AD M LK Olomouc rozhodčí, trenér
  Coufal Robin 24.05.1999 AD JU M Nezařazený člen závodník
aktivni Coufalová Kateřina 25.05.2005 AD MZ B SKI KLUB JUNIOR Brno závodník
aktivni Coufalová Linda 29.04.1995 AD SE M LK Olomouc závodník, trenér
  Cristina-Colago Michelle 17.06.1998 AD JU U Nezařazený člen závodník
  Crkoň Petr 29.07.1985 A Nezařazený člen
  Cucyková Vendula 20.07.2009 E TJ Tesla Pardubice
  Culková Nechanická Dita 17.10.1981 MAS MC L TJ Spartak Rokytnice závodník
aktivni Cuthbert Adam 29.09.2009 AD PP H TJ Sokol Deštné v O.h. závodník
  Cvanetová Iva 26.12.1961 L TJ Jiskra - SK Harrachov
aktivni Cvejn Josef 26.02.2005 AD MZ U SK Telnice závodník
  Cviček Jáchym 18.03.2005 AD MZ T Ski Bílá závodník
aktivni Cvoreň René 18.06.2004 AD MZ A Racing team Záhrobský závodník
  Czerwonka Wojciech 21.04.2001 AD MJ H Nezařazený člen závodník
  Czudek Martin 23.09.1991 AD SE T Nezařazený člen závodník
  Čablová Tereza 17.08.2006 AD PZ Z Nordica Ski Zlín závodník
  Čadek Jakub 10.07.2008 AD PP P TJ Tatran Železná Ruda závodník
  Čadílková Kristýna 19.07.1992 Z SKI Soláň
  Čadílková Marie 28.07.1951 Z SKI Soláň
  Čadková Jana 05.02.1986 U Nezařazený člen
  Čagan Jan 01.12.2005 AD MZ T LK Baník Ostrava závodník
  Čagan Ondřej 28.08.2008 AD PP T LK Baník Ostrava závodník
  Čaganová Kateřina 28.02.1977 T LK Baník Ostrava
  Čálek Tobiáš 11.03.2003 AD SZ A SK Lajdáček závodník
  Čálková Johanka 09.06.2001 AD MJ A SK Lajdáček závodník
aktivni Čamek Vratislav 12.07.1971 AD J Ski klub Velké Meziříčí rozhodčí, trenér
  Čamek Vratislav 25.11.1948 J SK Velké Meziříčí
aktivni Čamková Kateřina 26.01.1993 AD SE J Ski klub Velké Meziříčí závodník, rozhodčí, trenér
  Čamkova Marie 22.08.1951 J SK Velké Meziříčí
aktivni Čamková Veronika 27.02.1996 AD SE J Ski klub Velké Meziříčí závodník
  Čampa František 23.08.1956 Z LK Radhošť
  Čampa Radek 20.04.1979 Z LK Radhošť
  Čámský Oldřich 20.08.2006 AD PZ H SK Janské Lázně závodník
  Čámský Viktor 09.06.2011 H SK Janské Lázně
  Čáp Karel 21.11.1982 AD SE E Nezařazený člen závodník
aktivni Čáp Karel 28.06.1954 AD E Ski klub Ústí n.O trenér
  Čapáková Jana 14.11.1963 Z LK SKI Zlín Char.
  Čapáková Romana 27.07.1989 Z LK SKI Zlín Char.
  Čápová Dagmar 14.12.1957 E Ski klub Ústí n.O
  Částková Agáta 13.04.2008 AD PP P SK Železná Ruda závodník
  Částková Zora 14.05.2010 P SK Železná Ruda
  Častová Andrea 31.12.1997 AD JU U Nezařazený člen závodník
aktivni Čech Kryštof 06.12.2005 AD MZ L SK Ještěd (SKJ) závodník
  Čech Marek 13.10.1990 ? Nezařazený člen
  čech ondra 11.01.1982 L
  Čech Pavel 27.03.1976 H LK Hradec Králové
aktivni Čech Petr 22.03.1965 AD C LO TJ Motor Čes. Bud. trenér
  Čech Petr 26.06.2001 AD MJ C LO TJ Motor Čes. Bud. závodník
aktivni Čech Viktor 06.11.2007 AD PZ L SK Ještěd (SKJ) závodník
aktivni Čech Vladimír 02.04.1950 AD H LK Hradec Králové rozhodčí
  Čechmánek Jaroslav 21.12.1977 B SKP Kometa Brno
  Čechmánek Jaroslav 02.12.1947 B SKP Kometa Brno
  Čechmánková Kateřina 03.04.1979 B SKP Kometa Brno
  Čechotovský Vladimír 04.11.1956 AD MAS MB A SK SJ SKI závodník
  Čechová Adéla 30.11.2005 AD MZ P Nezařazený člen závodník
  Čechová Martina 25.03.2007 H LK Hradec Králové
  Čechura Šimon 10.03.1995 AD SE K SK Bublava závodník
  Čekaňáková Daniela 07.09.2005 AD MZ H SK Janské Lázně závodník
  Čepická Marie 21.11.1933 E SK Pardubice
  Čepický Miloš 20.03.1929 E SK Pardubice
  Čepička Ladislav 01.10.2003 AD SZ K SK Karlovy Vary závodník
  Čepičková Jana 27.12.1973 K SK Karlovy Vary
  Čepl Lukáš 14.09.1991 AD ? Nezařazený člen trenér
  Čermák David 29.04.1971 MAS MA L Nezařazený člen závodník
  Čermák Filip 24.12.2002 AD SZ A LK VS Praha závodník
  Čermák Filip 08.06.2009 AD PP L TJ Jiskra - SK Harrachov závodník
aktivni Čermák Jan 09.08.1988 AD SE H TJ Spartak SK Vrchlabí závodník, trenér
  Čermák Jan 19.08.1943 AD MAS MB L TJ Spartak Rokytnice závodník
  Čermák Jan 25.11.2005 H Centrum handicap.lyžařů
  Čermák Jaromír 20.11.1954 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Čermák Jiří 29.01.1963 AD MAS MA H TJ Spartak SK Vrchlabí trenér, závodník
  Čermák Luděk 05.08.1973 S Nezařazený člen
  Čermák Pavel 10.04.1973 U M-ALGO team z.s.
  Čermák Petr 17.07.1965 H ST Svatý Petr-LO
  Čermák Petr 25.03.1958 A TJ Bohemians Praha
  Čermák Radek 10.08.1980 L ASC Harrachov
aktivni Čermák Robin 08.08.2005 AD MZ B ST Victoria Brno závodník
  Čermáková Adéla 09.08.2000 AD MJ L Nezařazený člen závodník
  Čermáková Adéla 06.07.1999 A LK VS Praha
  Čermáková Adéla 11.06.2001 U M-ALGO team z.s.
  Čermáková Denisa 29.02.2004 U M-ALGO team z.s.
  Čermáková Eva 01.11.1991 AD SE L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Čermáková Eva 12.12.1963 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Čermáková Eva 03.09.1947 L SK Ještěd (SKJ)
aktivni Čermáková Eva 24.07.1977 AD L SK Ještěd (SKJ) rozhodčí
  Čermáková Iva 17.09.1990 AD SE H Nezařazený člen závodník
  Čermáková Jolana 22.05.1965 H ST Svatý Petr-LO
aktivni Čermáková Kristýna 29.04.2006 AD PZ L Ski Team Harranti Harrachov závodník
aktivni Čermáková Lucie 17.05.2008 AD PP B ST Victoria Brno závodník
  Čermáková Olina 16.06.1962 AD H Nezařazený člen rozhodčí
  Čermáková Petra 27.05.1987 AD SE L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Čermáková Sára 06.11.2006 AD PZ L TJ Jiskra - SK Harrachov závodník
  Černá Adéla 05.12.2001 AD MJ H LK Nové Město n.Metují závodník
  Černá Alice 07.10.1963 U Nezařazený člen
  Černá Barbora 18.09.1991 U Nezařazený člen
  Černá Eva 17.10.1953 U
  Černá Hana 11.01.1971 B
  Černá Hana 01.05.1985 P SC Černý
  Černá Jana 09.04.1979 P SC Černý
  Černá Karolína 26.03.2005 AD MZ H SK Janské Lázně závodník
  Černá Kateřina 23.02.1986 C Ski Team ALCEDO Milevsko z.s.
  Černá Markéta 01.10.1935 E TJ Tesla Pardubice
  Černá Rita 09.01.1954 P SC Černý
  Černá Věra 12.04.1961 C Ski Team ALCEDO Milevsko z.s.
  Černěnková Jana 16.01.2004 AD MZ M SKI Řetězárna závodník
  Černická Anna 23.05.2004 E OK Ski Pardubice z.s.
  Černická Ilona 22.01.1970 E OK Ski Pardubice z.s.
  Černický Jakub 23.05.2004 AD MZ E OK Ski Pardubice z.s. závodník
  Černický Matěj 18.08.2008 E OK Ski Pardubice z.s.
  Černík Miroslav 28.12.1975 H SUNSKI Academy z.s.
  Černíková Laura 06.10.2008 AD PP H SUNSKI Academy z.s. závodník
  Černíková Marcela 24.09.1975 H SUNSKI Academy z.s.
  Černocký Radko 26.06.1961 B Nezařazený člen
  Černocký Tomáš 30.10.1985 B Nezařazený člen
  Černohorská Amelie 12.01.2009 S SKI KLUB NERATOVICE
  Černohorská Barbora 25.10.2003 AD SZ S SKI KLUB NERATOVICE závodník
  Černohorská Jitka 30.09.2002 AD SZ C LYKO KLUB PRACHATICE závodník
  Černohorský David 15.10.1962 S SKI KLUB NERATOVICE
  Černohorský Mikuláš 24.11.1998 AD JU S SKI KLUB NERATOVICE závodník
  Černohorský Zdeněk 16.12.1999 AD JU C LYKO KLUB PRACHATICE závodník
  Černohous Marek 23.07.2004 AD MZ E Ski klub Ústí n.O závodník
  Černohousová Silvie 01.07.2006 AD PZ E Ski klub Ústí n.O závodník
aktivni Černoch Jaroslav 27.03.2002 AD SZ Z SKI TEAM ZLÍN závodník
  Černochová Adéla 02.11.2004 C
  Černošek Milan 13.05.1964 MAS MA A Vylepšovací lyžování o.s. závodník
  Černošková Karolína 02.08.2001 AD MJ B SKI SKOL o.s. závodník
  Černý Antonín 19.06.2010 AD PP K SK Karlovy Vary závodník
  Černý Edmund 01.06.2002 AD SZ B SKI SKOL o.s. závodník
  Černý Edmund 03.01.1969 B
aktivni Černý Jáchym 18.06.2006 AD PZ H SA Špindl závodník
aktivni Černý Jakub 21.02.2003 AD SZ H SA Špindl závodník
  Černý Jan 27.05.1982 L TJ Spartak Rokytnice
aktivni Černý Jiří 22.05.1945 AD MAS MB B VSK Technika Brno TD, trenér, závodník
  Černý Josef 14.03.1948 U
aktivni Černý Lukáš 03.08.2001 AD MJ L SK Ještěd (SKJ) závodník
aktivni Černý Martin 04.05.1969 AD MAS MA A VŠTJ Technika Praha závodník, rozhodčí, závodník
  Černý Matěj 17.05.1999 AD JU L SK Ještěd (SKJ) závodník
  Černý Michal 05.03.1984 AD SE P SC Černý závodník
aktivni Černý Michal 26.01.1969 AD L SK Ještěd (SKJ) rozhodčí, trenér
aktivni Černý Milan 01.07.1951 AD P SC Černý TD, trenér
  Černý Milan 03.05.1978 P SC Černý
  Černý Milan 24.08.1959 C Ski Team ALCEDO Milevsko z.s.
  Černý Miroslav 04.02.1972 MAS MA S TJ Sokol Nové Strašecí závodník
  Černý Miroslav 04.09.1946 L SK Ještěd (SKJ)
aktivni Černý Ondřej 25.08.1988 AD H Ski klub Špindl rozhodčí
  Černý Štěpán 12.06.1986 E Nezařazený člen
  Černý Tomáš 20.11.1983 U Nezařazený člen
  Černý Tomáš 09.12.2007 AD PZ H SK Janské Lázně závodník
  Červa Jiří 01.05.1963 L
  Červa Radek 19.05.1965 L
  Červená Andrea 21.04.1975 AD MAS MC A Ski club masters závodník, závodník
  Červená Irena 19.02.1936 P Sokol Špičák
  Červená Jaroslava 12.03.1955 U Nezařazený člen
  Červená Kateřina 12.06.1971 P Sokol Špičák
  Červená Klára 05.07.1997 AD JU P Sokol Špičák závodník
  Červená Natalie 12.05.2003 AD SZ P Sokol Špičák závodník
  Červenák Nývltová Renata 19.11.1971 AD H LK Nové Město n.Metují trenér
  Červenka Jan 13.11.1987 P Sokol Špičák
  Červenka Ladislav 29.09.1965 AD MAS MA P Sokol Špičák rozhodčí, závodník
  Červenka Martin 15.01.1990 P Sokol Špičák
  Červenka Matěj 04.06.2008 U Lok. Teplice
  Červenková Marcela 09.06.1967 AD P Sokol Špičák rozhodčí
  Červený Jaromír 12.12.1957 MAS MB H LK Hradec Králové závodník
  Červený Ladislav 03.01.1953 U Nezařazený člen
  Červený Martin 26.04.1977 U Nezařazený člen
  Červený Petr 13.03.1973 C SKI TEAM BUDWEIS
  Červený Václav 01.01.1948 M SK Šumperk
  Červený Václav 25.08.1970 P Sokol Špičák
  Červený Václav 09.06.1931 P Sokol Špičák
  Červený Vít 03.07.1969 P Sokol Špičák
aktivni Červinka Adam 13.02.1997 AD JU H SA Špindl závodník
  Červinka David 21.02.1966 H ST Svatý Petr-LO
  Červinka Jakub 05.07.2008 AD PP H TJ Spartak SK Vrchlabí závodník
  Červinková Kristýna 27.07.1990 AD SE H ST Svatý Petr-LO závodník
  Červinková Ria 09.01.1971 H ST Svatý Petr-LO
  Čeřenský Miloslav 19.12.1954 E Nezařazený člen
  Čeřovská Alena 11.11.1958 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Čeřovská Anna 27.12.2010 L Skiakademie.cz
  Čeřovská Hana 11.03.1974 L Skiakademie.cz
  Čeřovská Helena 17.05.1952 L Skiakademie.cz
  Čeřovský Jakub 09.08.1977 L Skiakademie.cz
  Čeřovský Jiří 23.05.1955 MAS MB L TJ LIAZ Jablonec/Nis. závodník
  Čeřovský Jiří 14.02.1955 E TJ Tesla Pardubice
  Čeřovský Jonáš 28.08.2006 L Skiakademie.cz
  Čeřovský Luděk 12.10.1950 L Skiakademie.cz
  Čeřovský Lukáš 07.06.1979 AD SE E Nezařazený člen závodník
  Čeřovský Rostislav 20.04.1986 AD SE L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Čeřovský Rostislav 19.02.1959 L TJ Bižu. Jablonec n/N
aktivni Česák Nathanael Jindřich 10.10.2007 AD PZ H SA Špindl závodník
  Česáková Alice 18.05.2007 AD PZ K SK Karlovy Vary závodník
aktivni Česáková Apolena Leontýna 01.12.2010 AD PP H SA Špindl závodník
  Česáková Barbora 09.08.1992 P Sokol Špičák
  Česáková Eliška 28.05.2004 AD MZ K SK Karlovy Vary závodník
  Česáková Ivana 24.09.2005 AD MZ K SK Karlovy Vary závodník
  Česáková Vladislava 06.04.1959 P Sokol Špičák
  Češík Petr 05.03.1998 T LK Svinec
  Češíková Katka 29.04.2001 T LK Svinec
  Čéška Ondřej 21.12.2001 AD MJ U Nezařazený člen závodník
  Češka Vojtěch 21.12.2001 AD MJ U Nezařazený člen závodník
  Čevona Jan 23.04.1951 AD E Ski klub Ústí n.O rozhodčí
  Čevona Petr 09.07.1975 E Ski klub Ústí n.O
  Čevona Tomáš 07.02.1982 E Ski klub Ústí n.O
  Čevonová Jana 24.09.1976 E Ski klub Ústí n.O
  Čevonová Marie 11.10.1950 E Ski klub Ústí n.O
  Číhák Jan 11.02.1988 H SK Akáda Janské Lázně
  Čihák Jan 26.12.1977 A SK Lajdáček
  Čihák Matyáš 27.07.2012 P SK Železná Ruda
  Čihák Mikuláš 21.01.2011 P SK Železná Ruda
  Čiháková Olivie Anna 26.08.2007 AD PZ A SK Lajdáček závodník
  Čihovský Šimon 08.09.2003 AD SZ C SK CHLUM závodník
aktivni Číp Jiří 29.10.1946 AD A TJ Bohemians Praha trenér
aktivni Čípová Nikola 28.04.1976 AD SE A TJ Bohemians Praha závodník, trenér
  Čížek Martin 31.07.1960 H LK Nové Město n.Metují
aktivni Čmejla Jakub 16.06.2001 AD MJ A LO TJ VS Praha závodník
  Čmejla Jan 25.07.2003 AD SZ A Nezařazený člen závodník
  Čmejla Michal 04.03.1971 A Nezařazený člen
  Čmejlová Helena 28.07.1970 A Nezařazený člen
  Čmejlová Julie 11.05.2006 AD PZ A Nezařazený člen závodník
  Čorňák Stanislav 18.09.1963 U TJ Mezihoří
  Čtvrtečka Jakub Karel 15.02.2003 E OK Ski Pardubice z.s.
  Čtvrtečka Ondřej 12.11.2005 AD MZ E OK Ski Pardubice z.s. závodník
  Čuda Adam 08.11.2006 E Nezařazený člen
  Čuda Petr 23.04.1941 AD MAS MB ? Nezařazený člen závodník
aktivni Čuda Radek 26.02.1967 AD MAS MA A LO TJ VS Praha trenér, závodník
  Čuda Štěpán 23.12.1999 AD JU A LO TJ VS Praha závodník
  Čudová Tereza 23.12.1995 AD SE A LO TJ VS Praha závodník
  Čukan Michal 17.11.1980 H Nezařazený člen
  Čukan Richard 20.05.2004 AD MZ H SK Rýchory Mladé Buky závodník
  Čukanová Kristýna 28.12.2009 H SK Rýchory Mladé Buky
  Čukanová Markéta 23.10.1980 H Nezařazený člen
  Čumrda Michal 06.09.1962 A SK SJ SKI
  Daberger Jiří 31.01.2001 AD MJ Z Nezařazený člen závodník
  Dačev Petr 08.01.1963 S SKI KLUB NERATOVICE
aktivni Dačeva Emma 17.05.2006 AD PZ S SKI KLUB NERATOVICE závodník
  Dačeva Sára 03.11.2007 AD PZ S SKI KLUB NERATOVICE závodník
aktivni Dadák Michal 24.09.1961 AD MAS MB M PRO SKI Prostějov závodník
aktivni Dadejík Marek 24.06.1997 AD JU H ST Svatý Petr-LO závodník, trenér
  Dadejíková Martina 29.03.1971 H ST Svatý Petr-LO
  Daehne Aleš 10.07.1965 Z SKI Soláň
  Daehnová Aneta 03.03.1992 Z
aktivni Daehnová Eva 07.01.1965 AD Z SKI Soláň rozhodčí, trenér
  Dajbych Oldřich 05.08.1953 K Klub Krušných hor
aktivni Dalecká Andrea 21.07.2010 AD PP L Ski Team Harranti Harrachov závodník
aktivni Dalecká Michaela 21.07.2010 AD PP L Ski Team Harranti Harrachov závodník
aktivni Dalihodová Lucie 21.06.1990 AD H Ski klub Špindl rozhodčí
aktivni Daněk Boris 08.06.1962 AD MAS MB B SKI KLUB JUNIOR Brno závodník, závodník
  Daněk Jan 27.07.2011 L SC TIGERS
  Daněk Josef 06.03.1954 Z LK Zlín
  Daněk Vojtěch 02.01.1984 AD SE Z LK Zlín závodník
  Dang Ba David 20.11.2011 H SK LOQUITA´S, o.s.
  Danielis Tomáš 11.07.1973 Z LK Zlín
  Danielisová Alžběta 22.12.2008 Z LK Zlín
  Danielisová Hana 02.09.2006 Z LK Zlín
  Danielovská Kateřina 17.09.2004 E TJ Tesla Pardubice
aktivni Danihelka Adam 10.05.2012 AD PP T TC Praděd závodník
aktivni Danihelka Daniel 19.05.2009 AD PP T TC Praděd závodník
  Danihelka Miloš 28.11.1944 E TJ Tesla Pardubice
aktivni Danihelková Alena 01.10.1978 AD MAS MC B VSK VUT Brno závodník, TD, trenér, závodník
  Danihelková Anna 06.05.2005 E Nezařazený člen
  Danko Karel 23.11.1977 H Centrum handicap.lyžařů
aktivni Daňková Anežka 25.04.2003 AD SZ E Ski klub Hlinsko závodník
  Daňková Martina 03.11.2006 H LK Nové Město n.Metují
  Daňková Valerie 16.06.2009 L SC TIGERS
  Daňková Zuzana 14.12.2003 AD SZ H LK Nové Město n.Metují závodník
  Danos Adrian 18.06.2009 T SK Vrbno
aktivni Danos Marian 03.07.2002 AD SZ T SK Vrbno závodník
aktivni Danos Marian 20.02.1974 AD MAS MA T SK Vrbno trenér, závodník
  Danosová Marinella 22.08.1982 T SK Vrbno
  Danosová Petra 09.03.1981 T SK Vrbno
  Danovič Adam 04.08.2009 AD PP C SKI TEAM BUDWEIS závodník
  Danovič Josef 30.12.1956 C SKI TEAM BUDWEIS
  Danovič Petr 19.04.2002 AD SZ C SKI TEAM BUDWEIS závodník
  Danovičová Jitka 11.11.1971 C SKI TEAM BUDWEIS
  Daridová Marie 16.06.1933 P Sokol Špičák
  Daron Šimon 15.12.2007 AD PZ Z Nordica Ski Zlín závodník
  Dařílek Jan 19.03.1996 AD SE H TJ Sokol Deštné v O.h. závodník
  Dařílek Jiří 27.06.1968 H TJ Sokol Deštné v O.h.
  David Dalibor 29.03.1957 Z
aktivni David Martin 28.11.1984 AD SE H TJ Lok. Trutnov závodník, TD, trenér
aktivni David Martin 29.12.1973 AD H SK Rýchory Mladé Buky rozhodčí, trenér
  David Radim 01.07.1964 T Ski Bílá
aktivni Davidová Annemarie 01.09.2005 AD MZ T Ski Bílá závodník
aktivni Davidová Jaroslava 19.03.1946 AD MAS MC H TJ Lok. Trutnov závodník, trenér, závodník
aktivni Davidová Marcela 28.08.1976 AD H SK Rýchory Mladé Buky rozhodčí, trenér
  Davidová Marcela 13.08.1959 Z
  Davidová Michaela 29.01.1999 AD JU H SK Rýchory Mladé Buky závodník
  Dbalý Karel 07.08.1972 AD U Nezařazený člen trenér
  Dbalý Karel 14.02.2005 AD MZ U Nezařazený člen závodník
  De Rijke Chris 06.03.1965 H TJ Slovan Pec pod Sněžkou
  de Rijke Chris Nicholas 19.10.2006 AD PZ H TJ Slovan Pec pod Sněžkou závodník
  De Rijke Julie 12.06.2003 AD SZ H TJ Slovan Pec pod Sněžkou závodník
  De Rijke Kateřina 25.11.1971 H TJ Slovan Pec pod Sněžkou
  Děbnárová Jana 27.12.2003 AD SZ K Nezařazený člen závodník
  Decastelo Jiří 24.03.1990 AD SE A SKI AVIA Praha o.s. závodník
  Decastelo Jiří 26.11.1954 AD A SKI AVIA Praha o.s. trenér
  Dědeček Roman 09.07.1951 AD MAS MB L TJ Spartak Rokytnice závodník
  Dědek Stanislav 09.01.1973 Z SK MEZ Vsetín
  Dědicová Martina 17.01.2004 E TJ Tesla Pardubice
  Dědič Robert 08.08.1975 Z Nezařazený člen
  Dědková Ivana 13.03.1974 Z SK MEZ Vsetín
  Dedková Klára 23.08.2009 E TJ Tesla Pardubice
aktivni Dědková Leona 27.06.2002 AD SZ Z SK MEZ Vsetín závodník
  Deimling Harry 12.05.2007 AD PZ L TJ Dukla Liberec závodník
  Deimling Harry 08.02.1977 L Nezařazený člen
  Deimlingová Vlasta 22.02.1982 L Nezařazený člen
  Dejmková Iveta 12.02.1974 H ST Svatý Petr-LO
  Del Maschio Barbara 03.10.1992 AD SE T Nezařazený člen závodník
  Dellingerová Anna 29.05.2003 AD SZ K Nezařazený člen závodník
  Delong Ivo 16.01.1967 T Nezařazený člen
  Demel Patrik 29.06.2003 Z LO Hrachovec
  Demuthová Věra 14.08.1948 E Ski klub Ústí n.O
aktivni Dětinský Marek 16.10.2006 AD PZ L Ski Team Harranti Harrachov závodník
  Deyl Jiří 25.04.1989 A SK SJ SKI
aktivni Deyl Otakar 01.07.1954 AD A SK SJ SKI rozhodčí
  Deyl Petr 30.03.1992 A SK SJ SKI
  Deylová Irena 05.06.1960 A SK SJ SKI
aktivni Diakov Dan 26.01.1968 AD B SKI SKOL o.s. trenér
  Diakov Jakub 01.01.1998 AD JU B SKI SKOL o.s. závodník
  Diakovová Tereza 05.08.2000 AD MJ B SKI SKOL o.s. závodník
  Diblíček Michal 10.02.2006 AD PZ H SA Špindl závodník
  Diblíková Veronika 23.08.1989 E Ski klub Ústí n.O
aktivni Dittrich Karel 04.11.1978 AD A Nezařazený člen rozhodčí, trenér
  Divecká Milena 30.08.1953 E Nezařazený člen
  Divecká Tereza 01.08.1983 E Ski klub Ústí n.O
  Divecký Miroslav 31.03.1979 E Ski klub Ústí n.O
  Divínová Jana 28.03.1944 Z LK Radhošť
aktivni Diviš Dominik 17.10.2010 AD PP U LK Chomutov závodník
  Diviš Jan 08.09.1985 AD SE U LK Chomutov závodník
  Diviš Viktor 11.02.1954 AD U LK Chomutov rozhodčí
  Divišová Gabriela 20.03.1971 E
  Divišová Varvara 14.03.1954 AD U LK Chomutov rozhodčí
  Dlabač Marek 11.03.2003 AD SZ K SK Karlovy Vary závodník
  Dlabal Adam 03.10.2009 AD PP H SK Rýchory Mladé Buky závodník
aktivni Dlabola Luboš 04.10.1958 AD H TJ Spartak SK Vrchlabí TD, trenér
aktivni Dlabolová Lenka 28.08.1981 AD H TJ Spartak SK Vrchlabí rozhodčí, trenér
  Dlapka Vojtěch 02.09.1994 J SK SHS Třebíč
  Dlask Filip 25.01.1999 AD JU L TJ Stadion Nový Bor závodník
aktivni Dlouhá Alžběta 13.09.2011 AD PP P SA Špičák závodník
  Dlouhá Ester 04.09.2003 AD SZ A Nezařazený člen závodník
  Dlouhá Sylvie 09.02.1976 H ST Svatý Petr-LO
aktivni Dlouhá Viktorie 23.07.2007 AD PZ H SK Špindl z.s. závodník
  Dlouhý Martin 29.01.1978 AD U Lok. Teplice trenér
aktivni Dlouhý Miloslav 30.12.1953 AD MAS MB U Lok. Teplice závodník, trenér, závodník
  Dlouhý Miloš 20.08.1982 AD U Lok. Teplice trenér
  Dlouhý Petr 28.11.2007 AD PZ H TJ Slovan Pec pod Sněžkou závodník
aktivni Dlouhý Šimon 14.02.2007 AD PZ B ST Victoria Brno závodník
aktivni Dlouhý Vítek 30.10.2008 AD PP P SA Špičák závodník
  Dobeš Jan 16.08.1993 AD SE S SKI KLUB NERATOVICE závodník
  Dobeš Josef 12.08.2000 AD MJ Z Nezařazený člen závodník
  Dobeš Petr 24.06.1969 S SKI KLUB NERATOVICE
  Dobeš Robert 28.06.1972 Z Nezařazený člen
  Dobešová Jana 29.07.1970 S SKI KLUB NERATOVICE
  Dobešová Pavla 23.02.2007 AD PZ B Nezařazený člen závodník
  Dobešová Petra 18.07.2008 AD PP B Nezařazený člen závodník
  Dobešová Taťána 17.09.2002 AD SZ Z Nezařazený člen závodník
  Dobiášová Kateřina 19.10.1993 Z LO Hrachovec
  Dobiášová Vendula 28.06.2003 Z LO Hrachovec
  Dobroucká Veronika 25.04.2007 E Ski klub Ústí n.O
  Dobroucký Daniel 04.10.1971 E Ski klub Ústí n.O
  Dobrovodská Renata 16.04.1974 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Dobrovodská Sára 27.08.2006 AD PZ L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Dobrovodský Adam 12.04.2004 AD MZ L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Dobrovodský Radim 12.08.1966 L TJ Bižu. Jablonec n/N
aktivni Dobrovská Pavla 01.11.1977 AD M LO TJ Tatran Litovel trenér
  Dočkal Aleš 14.09.1971 T TJ VOKD Ostrava-Poruba - LO
  Dočkal Filip 21.10.2011 H TELEMARK KLUB ŠPINDL
  Dočkal Radek 30.07.2008 H TELEMARK KLUB ŠPINDL
  Dočkalová Renata 26.02.2010 H TELEMARK KLUB ŠPINDL
  Dohnal Jakub 20.03.1985 AD SE L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Dohnal Karel 25.07.2002 AD SZ M SK Šumperk závodník
  Dohnal Květoslav 30.11.1953 M SK Šumperk
  Dohnal Roman 01.03.1984 M SK Šumperk
  Dohnal Tobiáš 19.06.2009 AD PP A závodník
  Dohnal Vladimír 29.01.1958 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Dohnal Vojtěch 02.11.1987 AD SE T Nezařazený člen závodník
  Dohnalová Klára 15.05.1993 AD SE T Nezařazený člen závodník
  Dohnalová Renata 28.05.1969 U Lok. Teplice
  Dohnalová Rozálie 25.07.2002 AD SZ M SK Šumperk závodník
  Dohnalová Šárka 22.06.1963 T Nezařazený člen
  Dokoupilová Adriana 14.06.1990 L Nezařazený člen
aktivni Doksanská Anna 26.05.2000 AD MJ H TJ Sokol Deštné v O.h. závodník
  Doksanská Gabriela 24.03.1971 H TJ Sokol Deštné v O.h.
  Dolanský Josef 21.06.1973 E Nezařazený člen
  Doleček Lukáš 13.04.2007 E Ski team Buková hora
  Doleček Radim 01.09.1931 E Ski klub Ústí n.O
  Doleček Radim 18.02.1970 E Ski klub Ústí n.O
  Doleček Radim 06.03.2004 E Ski klub Ústí n.O
  Doleček Tomáš 17.10.1965 E Ski klub Ústí n.O
  Dolečková Kristýna 15.01.2014 Z LO Hrachovec
  Dolečková Lucie 14.08.1975 E Ski klub Ústí n.O
  Dolečková Tereza 16.07.2010 Z LO Hrachovec
  Dolejš Lukáš 18.02.2005 AD MZ L Nezařazený člen závodník
  Dolejší Jan 05.11.2006 AD PZ L TJ Stadion Nový Bor závodník
  Dolejší Kateřina 05.02.2001 AD MJ L TJ Stadion Nový Bor závodník
  Dolejší Lenka 01.12.1974 L TJ Stadion Nový Bor
  Dolejší Simona 18.12.1956 L Nezařazený člen
  Dolejšová Eva 12.02.1976 L Nezařazený člen
  Dolejšová Josefina 21.05.2008 L TJ Bižu. Jablonec n/N
aktivni Dolenská Marta 14.02.1972 AD L ČSK Vysoké nad Jizerou rozhodčí
aktivni Dolenský Matěj 10.11.1998 AD JU L ČSK Vysoké nad Jizerou závodník, rozhodčí
aktivni Dolenský Petr 20.03.1971 AD L ČSK Vysoké nad Jizerou rozhodčí
aktivni Doležal Ivo 28.10.1973 AD MAS MA J Ski klub Velké Meziříčí trenér, závodník
  Doležal Jan 29.04.1995 AD SE T Nezařazený člen závodník
  Doležal Josef 07.10.1939 E SK Pardubice
  Doležal Karel 14.02.1943 AD P SK Arnika Plzeň rozhodčí
  Doležal Lukáš 24.06.1993 AD SE T Nezařazený člen závodník
  Doležal Lukáš 08.05.1979 AD SE H Borský klub lyžařů závodník
  Doležal Lukáš 21.02.2006 AD PZ H TJ Slavoj Teplice n. Met. závodník
aktivni Doležal Martin 15.11.1972 AD SE P SK Arnika Plzeň závodník, rozhodčí, trenér
  Doležal Ondřej 13.08.1986 AD SE T Nezařazený člen závodník
  Doležal Šimon 07.07.2008 AD PP C SK Písek závodník
aktivni Doležal Tomáš 25.04.2003 AD SZ S AŠ Ml.Boleslav závodník
  Doležal Tomáš 17.10.1957 T
aktivni Doležal Zdeněk 30.05.1952 AD S AŠ Ml.Boleslav rozhodčí, trenér
  Doležalová Thea 09.09.2009 AD PP H SK Rýchory Mladé Buky závodník
  Doležel František 29.04.1951 Z SKI Soláň
  Doležel Jan 15.01.1947 M SK Lok. Olomouc
  Doležel Jiří 31.10.1980 AD SE H TJ Lok. Trutnov závodník
  Dominiak Marta 29.10.1972 L SK Ještěd (SKJ)
aktivni Dominiak Mikolaj 30.09.2004 AD MZ L SK Ještěd (SKJ) závodník
  Dopitová Radka 28.01.1982 E
  Dorňák Radim 27.04.2007 Z LO Hrachovec
  Dorňák Štěpán 25.06.1999 AD JU T Nezařazený člen závodník
  Dorňáková Barbora 21.06.2003 Z LO Hrachovec
  Dorňáková Eliška 17.05.1995 AD SE T Nezařazený člen závodník
aktivni Dorotík Ondřej 28.02.2001 AD MJ Z SKI Soláň závodník
aktivni Dorotík Radim 14.01.1973 AD Z SKI Soláň trenér
aktivni Dorotík Vojtěch 26.10.2007 AD PZ Z SKI Soláň závodník
aktivni Doseděl František 21.02.2005 AD MZ A SK Lajdáček závodník
aktivni Doseděl Jan Martin 11.11.2003 AD SZ A SK Lajdáček závodník
  Doseděl Miroslav 02.11.1946 C LO TJ Motor Čes. Bud.
  Dosedělová Hana 23.04.1952 C LO TJ Motor Čes. Bud.
  Dosedělová Martina 07.08.1966 A SK MONSUN, z.s.
  Doskočil Ctibor 18.05.1952 ? Nezařazený člen
  Doskočilová Barbora 08.07.2001 AD MJ T Ski Bílá závodník
  Dospivova Sofia 01.09.2009 H SA Špindl
  Dospivova Viktoria 12.11.2007 H SA Špindl
  Dostál Jakub 10.04.1987 E
  Dostál Jiří 05.11.1950 A Kronos Praha
  Dostál Kamil 06.09.1977 M Nezařazený člen
  Dostál Martin 18.11.2008 AD PP C LYKO KLUB PRACHATICE závodník
  Dostál Martin 07.03.1987 E Ski klub Hlinsko
aktivni Dostál Oldřich 20.10.1947 AD MAS MB E SKI TEAM Česká Třebová, z.s. trenér, závodník
  Dostál Pavel 06.12.1966 E Nezařazený člen
  Dostál Václav 01.09.2003 AD SZ C LYKO KLUB PRACHATICE závodník
aktivni Dostál Václav 07.03.1973 AD C LYKO KLUB PRACHATICE rozhodčí, trenér
  Dostálek Roman 04.08.1970 E Ski klub Ústí n.O
  Dostalík Zdeněk 13.11.1944 Z SKI Soláň
  Dostalíková Pavla 18.01.1948 Z SKI Soláň
  Dostálová Anna 24.06.2005 AD MZ C LYKO KLUB PRACHATICE závodník
  Dostalová Barbora 05.06.2007 AD PZ Z Nordica Ski Zlín závodník
  Dostálová Karolína 26.02.2008 AD PP H LK Hradec Králové závodník
aktivni Dostálová Lenka 01.09.1976 AD C LYKO KLUB PRACHATICE rozhodčí, trenér
  Dostálová Lucie 23.03.2003 AD SZ C LYKO KLUB PRACHATICE závodník
  Dostalová Markéta 14.07.2009 AD PP Z Nordica Ski Zlín závodník
  Dostálová Vlasta 22.03.1995 E SK Pardubice
  Dostálová Vlasta 02.03.1967 E SK Pardubice
  Dostálová Zuzana 17.02.1982 U Nezařazený člen
  Došek Michal 10.06.2006 AD PZ L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Došel Rudolf 14.02.1929 E Nezařazený člen
  Došelová Vlasta 28.04.1929 E Nezařazený člen
  Doubek Adam 14.08.1998 AD JU S Nezařazený člen závodník
  Doubek Jan 04.11.1985 AD SE U Lok. Teplice závodník
  Doubek Miloš 01.05.1957 AD U Lok. Teplice rozhodčí, trenér
  Doubek Pavel 03.10.1959 S Nezařazený člen
  Doubek Petr 10.07.1963 AD MAS MA ? Nezařazený člen závodník
  Doubek Šimon 14.08.1998 AD JU S Nezařazený člen závodník
  Doubková Michaela 22.06.2007 H SK Janské Lázně
  Doubková Nella 26.04.2005 AD MZ H Nezařazený člen závodník
  Doubrava Marek 09.04.1974 M SK Šumperk
  Doubrava Tomáš 19.06.1970 M SK Šumperk
  Doubrava Vlasta 02.11.1964 AD Nezařazený člen trenér
  Doubravová Alexandra 11.01.1998 M SK Šumperk
  Doubravová Iva 02.04.1980 M SK Šumperk
  Doubravová Kristýna 03.10.1994 AD SE H Nezařazený člen závodník
  Doubravová Laura 20.06.1994 M SK Šumperk
  Doucha Jakub 08.01.2006 AD PZ C LO TJ Motor Čes. Bud. závodník
  Doucha Václav 30.10.2008 AD PP C LO TJ Motor Čes. Bud. závodník
  Doumelová Ivana 15.09.1995 AD SE Nezařazený člen závodník
  Drábek Tomáš 08.11.2007 H Nezařazený člen
  Drábková Jitka 27.01.1983 H Nezařazený člen
  Drahníková Veronika 12.05.2006 AD PZ H SK Janské Lázně závodník
  Drahňovská Kateřina 18.05.2010 S SKI KLUB NERATOVICE
  Drahoňovská Lucie 30.05.2007 S SKI KLUB NERATOVICE
aktivni Drahoňovská Valerie 07.08.2011 AD PP L Ski Team Harranti Harrachov závodník
  Drahoňovský Jan 08.08.2004 S SKI KLUB NERATOVICE
  Drahoňovský Radek 08.02.1980 H SUNSKI Academy z.s.
  Drajer Vojtěch 12.07.1987 E TJ Tesla Pardubice
  Drajerová Barbora 04.07.1991 E TJ Tesla Pardubice
aktivni Drápala Miloš 05.05.1972 AD Z SKI Soláň trenér
aktivni Drápala Petr 17.02.1980 AD SE T SK Annaberg závodník, rozhodčí, trenér
aktivni Drápala Petr 15.10.1957 AD T SK Annaberg rozhodčí, trenér
  Drápalová Bohumila 06.02.1958 AD T SK Figura rozhodčí
aktivni Drápalová Elena 15.07.2006 AD PZ Z SKI Soláň závodník
aktivni Drápalová Eva 30.08.1986 AD SE T SK Annaberg závodník, rozhodčí, trenér
  Drápela Jiří 22.01.1972 L
  Drápela Matěj 17.09.2004 AD MZ L SKI TEAM LIBEREC závodník
  Drápelová Michalová Renata 01.05.1972 L
  Drbal Vojtěch 21.04.2005 AD MZ Z SKI TEAM ZLÍN závodník
  Drbohlav Patrick 17.05.1996 A SK SJ SKI
  Drbohlav Zbyněk 26.05.1960 A SK SJ SKI
  Drda David 27.08.2005 AD MZ L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Drda Šimon 06.07.2003 AD SZ L SC TIGERS závodník
  Drdová Lucie 03.06.2007 L SC TIGERS
  Drengubáková Andrea 18.04.1990 AD SE P SK Železná Ruda závodník
  Drha Adam 03.05.2001 AD MJ H SK Špindl z.s. závodník
  Drha Tadeáš 20.02.2002 AD SZ C LYKO KLUB PRACHATICE závodník
  Drhová Berenika 08.11.2005 AD MZ C LYKO KLUB PRACHATICE závodník
  Drhová Bianka 09.06.2006 AD PZ Z Nordica Ski Zlín závodník
  Drhová Denisa 09.06.2006 AD PZ Z Nordica Ski Zlín závodník
aktivni Drhová Eva 10.05.2008 AD PP H SA Špindl závodník
  Drhová Linda 29.03.2009 AD PP Z Nordica Ski Zlín závodník
  Drizhal Vladimír 02.10.1962 S
aktivni Drlík Jiří 12.10.1949 AD MAS MB T SK Annaberg rozhodčí, závodník
  Drlík Pavel 10.05.1951 AD MAS MB Nezařazený člen závodník
aktivni Drnec Matouš 18.03.2010 AD PP P SA Špičák závodník
aktivni Drobný Jiří 07.11.2005 AD MZ U SK Telnice závodník
  Droppa František 10.02.1994 H Nezařazený člen
  Drozdík Petr 17.05.1970 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Drozdíková Dominika 13.04.1995 AD SE L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Dršata Marek 19.08.2004 AD MZ H SK WAXON závodník
  Dršatová Tereza 30.01.2001 AD MJ H SK WAXON závodník
  Drtinová Lucie 11.11.1988 AD SE U TJ Klínovec LO závodník
  Druhan Vojťěch 30.06.1999 Z LO Hrachovec
  Dřevěná Anna 11.06.1994 AD SE U Lok. Teplice závodník
  Dřevěná Hana 23.01.1961 AD L TJ Bižu. Jablonec n/N rozhodčí
  Dřevěná Jana 20.03.1987 AD SE L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Dřevěná Radana 04.03.1965 U Lok. Teplice
aktivni Dřevěný Dalibor 09.06.1965 AD U Lok. Teplice trenér
aktivni Dřevěný Matyáš 17.04.2007 AD PZ U Ski Club Bouřňák z.s. závodník
  Dřevěný Zdeněk 05.01.1989 AD SE L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Dřevěný Zdeněk 31.08.1962 AD L TJ Bižu. Jablonec n/N rozhodčí
  Dřevíkovská Dagmar 21.03.1954 E SK Pardubice
  Dřevíkovský Jan 07.01.1987 E SK Pardubice
  Dřevíkovský Petr 26.01.1946 E SK Pardubice
  Dub Petr 17.04.1966 S Ski klub Kralupy
  Dub Tomáš 11.06.1999 AD JU S Ski klub Kralupy závodník
  Dubanič Matěj 27.04.2002 AD SZ U Nezařazený člen závodník
aktivni Dubčák David 29.03.1976 AD MAS MA Z SK MEZ Vsetín závodník, rozhodčí, trenér, závodník
  Duben Pavel 04.01.1972 AD L Nezařazený člen rozhodčí
  Duben Václav 14.01.1949 L Nezařazený člen
  Dubjel Simon 08.04.2009 E TJ Tesla Pardubice
aktivni Dubnová Lenka 20.08.1971 AD L Nezařazený člen rozhodčí
  Dubnová Nicola 13.04.1999 AD JU H ALPIN SC závodník
aktivni Dubová Alena 24.06.1971 AD S Ski klub Kralupy trenér
  Dubová Petra 30.05.2004 AD MZ S Ski klub Kralupy závodník
aktivni Dubovská Martina 27.02.1992 AD SE H Ski klub Špindl závodník, rozhodčí, trenér
  Dubovska Zuzana 16.05.1963 T Nezařazený člen
  Dubovský Jano 29.08.1960 H Ski klub Špindl
  Dubravčák Michal 01.12.1953 L TJ Bižu. Jablonec n/N
aktivni Dudák Marek 11.09.1974 AD C SKI-CLUB LIPNO trenér
aktivni Dudák Matěj 28.08.2003 AD SZ C SKI-CLUB LIPNO závodník
aktivni Dudák Šimon 09.01.2005 AD MZ C SKI-CLUB LIPNO závodník
  Dudek Jan 18.09.1985 Z SKI Soláň
  Dudek Jaroslav 21.08.2010 H TJ Slovan Pec pod Sněžkou
  Dudek Libor 15.01.1966 M SK Šumperk
  Dudek Tomáš 02.05.1968 S Nezařazený člen
  Dudíková Nikola 27.08.1992 T Vaň. Kopec
  Dudková Johana 09.04.2007 AD PZ H TJ Slovan Pec pod Sněžkou závodník
  Dufek Jan 02.02.2006 AD PZ U SKI CLUB Litvínov z.s. závodník
  Dufek Matěj 04.02.2000 AD MJ U SKI CLUB Litvínov z.s. závodník
aktivni Dufek Milan 05.06.1969 AD U SKI CLUB Litvínov z.s. rozhodčí
  Dufek Vladimír 10.12.1974 AD U LK Jirkov rozhodčí
  Dufek Vladimír 24.11.2007 AD PZ U LK Jirkov závodník
  Duffek Jan 17.09.1983 E Ski klub Ústí n.O
  Dufková Lucie 03.08.2004 AD MZ U SKI CLUB Litvínov z.s. závodník
  Dufková Radka 03.11.2005 AD MZ U LK Jirkov závodník
  Ducháč Jan 15.08.1995 AD SE H LK Hradec Králové závodník
  Ducháč Michal 14.06.1990 AD SE H LK Hradec Králové závodník
  Ducháč Zdeněk 26.07.1966 AD H LK Hradec Králové rozhodčí
  Ducháčková Denisa 18.09.1986 L SKI TEAM LIBEREC
aktivni Ducháčková Iveta 05.07.1988 AD SE L SKI TEAM LIBEREC závodník, trenér
  Ducháčková Naděžda 20.12.1960 L SKI TEAM LIBEREC
  Ducháčová Iveta 05.01.1965 H LK Hradec Králové
  Duchoňová Michaela 16.04.1994 AD SE L TJ Spartak Rokytnice závodník
  Duchovná Klára 22.07.2005 J Nezařazený člen
  Dukát Petr 31.07.1965 MAS MA A SK SJ SKI závodník
  Dulavová Michaela 24.03.1984 T Ski Bílá
  Ďulíková Radka 30.05.1974 Z
  Dumbrovský Pavel 14.03.1972 AD M SKI Řetězárna rozhodčí, trenér
  Dumbrovský Vojtěch 19.07.2005 AD MZ M SKI Řetězárna závodník
  Dunaj Michal 20.03.1983 U Nezařazený člen
  Dunděra Adam 21.08.2004 AD MZ T LK Baník Ostrava závodník
  Dunděra Jan 09.08.1999 AD JU T LK Baník Ostrava závodník
aktivni Dunděra Radim 04.02.1967 AD T LK Baník Ostrava trenér
  Dunděra Tomáš 22.10.1993 AD SE T LK Baník Ostrava závodník
  Dunděrová Martina 07.10.1971 T LK Baník Ostrava
  Dunka Martin 21.08.1973 H TELEMARK KLUB ŠPINDL
  Dunka Matěj 05.02.1979 H TELEMARK KLUB ŠPINDL
  Dunka Mikuláš 16.12.2006 AD PZ H SA Špindl závodník
  Dunková Olivie 22.09.2004 AD MZ H SA Špindl závodník
  Dunovský Jan 10.06.1997 AD JU E Nezařazený člen závodník
  Dunovský Tomáš 17.05.1976 AD SE C Nezařazený člen závodník
  Dupal Jan 01.05.1971 AD MAS MA L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník, závodník
  Dupal Jiří 12.04.1991 AD SE M KL LOKO Olomouc závodník
  Dupal Jiří 07.05.1949 M KL LOKO Olomouc
  Dupal Ondřej 09.09.2001 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Dupalová Blanka 02.04.1977 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Dupalová Jitka 06.08.1960 AD SE U SC Krušnoborci závodník
  Dupalová Klára 31.05.2007 AD PZ L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Ďurovcová Soňa 29.09.1992 AD SE E Nezařazený člen závodník
  Ďurovcová Zuzana 12.01.1959 E TJ Tesla Pardubice
  Ďurovec Pavel 14.06.1957 E TJ Tesla Pardubice
  Dusílek Jakub 17.12.1974 T Ski Bílá
  Dusílek Jaroslav 28.10.1949 T Ski Bílá
  Dusílek Ondřej 18.01.1980 T Ski Bílá
  Dusílková Marie 07.06.1950 T Ski Bílá
  Dušek Jakub 11.04.1993 AD SE E TJ Tesla Pardubice závodník
  Dušek Jakub 26.10.2007 L Nezařazený člen
  Dušek Jaromír 13.03.1948 P Sokol Špičák
  Dušek Jaroslav 05.06.1967 E TJ Tesla Pardubice
  Dušek Marek 12.08.1976 H Centrum handicap.lyžařů
  Dušek Martin 25.09.1998 AD JU E TJ Tesla Pardubice závodník
  Dušek Matěj 26.04.2003 C SKI-CLUB LIPNO
  Dušek Petr 19.08.1966 AD C SKI-CLUB LIPNO rozhodčí
  Dušek Petr 07.08.1996 AD SE C SKI-CLUB LIPNO závodník
  Dušek Štěpán 15.04.1998 E Ski klub Ústí n.O
  Dušková Kateřina 15.04.1953 H SK Akáda Janské Lázně
  Dušková Kateřina 04.02.2006 L Nezařazený člen
  Dušková Lucie 22.05.2008 AD PP E TJ Tesla Pardubice závodník
  Dušková Marie 27.11.1953 P Sokol Špičák
  Dušková Michaela 05.02.1985 P Sokol Špičák
  Dušková Tereza 24.08.2008 H Nezařazený člen
  Dušková Tereza 24.08.2008 H Centrum handicap.lyžařů
  Dušková Viktorie 03.05.2006 AD PZ L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Dušková Zuzana 30.01.1969 E TJ Tesla Pardubice
  Dušovská Tamara 07.07.1998 AD JU J Ski klub Velké Meziříčí závodník
  Dušovský Jakub 09.12.2001 AD MJ J Ski klub Velké Meziříčí závodník
  Dušovský Samuel 09.12.2001 AD MJ J Ski klub Velké Meziříčí závodník
  Duštíra Vitek 25.11.2007 AD PZ L Nezařazený člen závodník
  Duštírová Tereza 28.07.2004 AD MZ L Nezařazený člen závodník
  Dvorský David 22.05.1990 AD SE C SKI-CLUB LIPNO závodník
  Dvorský Roman 07.05.1996 AD SE J SK Nové Město n.M. závodník
  Dvořáček Adam 05.06.2009 E TJ Tesla Pardubice
  Dvořáček Milan 19.06.1938 M SK Šumperk
aktivni Dvořáček Pavel 13.01.1969 AD K SK Bublava rozhodčí
  Dvořáček Petr 03.07.1972 M SK Šumperk
  Dvořáček Tomáš 25.03.1986 M Nezařazený člen
  Dvořáčková Adéla 19.07.2003 AD SZ K SK Bublava závodník
aktivni Dvořáčková Anna 22.10.2008 AD PP B SKP Kometa Brno závodník
  Dvořáčková Beata 19.07.2003 AD SZ K SK Bublava závodník
aktivni Dvořáčková Emma 18.03.2006 AD PZ B SKP Kometa Brno závodník
  Dvořáčková Klára 21.02.1999 E
  Dvořáčková Linda 01.06.2007 E TJ Tesla Pardubice
  Dvořák Adam 17.03.1994 AD SE M SK Šumperk závodník
  Dvořák Antonín 23.03.1945 U TJ Mezihoří
  Dvořák Bohuslav 22.03.1974 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Dvořák Dalibor 27.11.1983 A Nezařazený člen
  Dvořák Daniel 13.12.2002 H Nezařazený člen
aktivni Dvořák David 10.10.2004 AD MZ L Ski Team Harranti Harrachov závodník
  Dvořák David 01.06.1973 A SK Galea
  Dvořák Dominik 18.09.1994 AD SE A SK Galea závodník
  Dvořák Ferdinand 01.07.1998 AD JU M SK Šumperk závodník
  Dvořák Filip 22.04.1985 E SK Pardubice
  Dvořák František 10.04.1936 M SK Lok. Olomouc
  Dvořák Jáchym 20.10.1973 Z SKI Soláň
  Dvořák Jaromír 12.05.1990 AD SE L TJ Stadion Nový Bor závodník
  Dvořák Karel 13.01.1961 AD M SK Šumperk trenér
aktivni Dvořák Marek 12.08.2004 AD MZ Z SKI Soláň závodník
  Dvořák Marek 03.08.2005 AD MZ H SA Špindl závodník
  Dvořák Marek 19.12.1970 H Nezařazený člen
  Dvořák Matyáš 16.02.2008 E SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
aktivni Dvořák Matyáš 26.11.2009 AD PP L Ski Team Harranti Harrachov závodník
  Dvořák Michal 02.07.1982 AD A Sport Club Fun rozhodčí
  Dvořák Patrik 07.06.2000 AD MJ P Nezařazený člen závodník
  Dvořák Pavel 29.01.1981 AD SE H SK Akáda Janské Lázně závodník
  Dvořák Pavel 25.03.1967 H Nezařazený člen
aktivni Dvořák Petr 16.11.1958 AD A SKI AVIA Praha o.s. rozhodčí
  Dvořák Petr 26.05.1979 MAS MA L TJ Sokol ŽBS závodník
  Dvořák Petr 07.11.1978 AD MAS MA H SK Janské Lázně závodník
  Dvořák Radomír 08.12.1963 M SK Šumperk
  Dvořák Tomáš 29.10.1965 MAS MA B TONDA SPORT závodník
aktivni Dvořák Tomáš 04.10.2006 AD PZ L Ski Team Harranti Harrachov závodník
  Dvořák Tomáš 09.01.2004 L Nezařazený člen
  Dvořák Tomáš 13.10.1972 E SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
  Dvořák Tomáš 28.12.2008 AD PP Z Nordica Ski Zlín závodník
  Dvořák Tomáš 26.02.1985 MAS MA L TJ Sokol ŽBS závodník
  Dvořák Václav 01.03.1971 E SK České Petrovice
  Dvořák Zbyněk 14.03.1969 M SK Šumperk
  Dvořák Zdeněk 14.02.1964 S Nezařazený člen
  Dvořáková Alice 25.06.1967 H Nezařazený člen
  Dvořáková Barbora 26.03.1999 AD JU E SK České Petrovice závodník
  Dvořáková Barbora 14.05.1988 M SK Šumperk
  Dvořáková Denisa 18.08.2006 E SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
aktivni Dvořáková Ema 16.11.2001 AD MJ Z SKI Soláň závodník
  Dvořáková Iva 14.09.1974 H LK Hradec Králové
  Dvořáková Jana 02.06.1969 E SK České Petrovice
  Dvořáková Jana 21.07.1973 H Nezařazený člen
  Dvořáková Kateřina 20.12.2000 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Dvořáková Klára 23.05.1996 AD SE M SK Šumperk závodník
aktivni Dvořáková Kristina 27.03.2007 AD PZ L Ski Team Harranti Harrachov závodník
  Dvořáková Lucie 12.10.1995 U Nezařazený člen
  Dvořáková Martina 22.02.1993 A SK DNF
  Dvořáková Michaela 27.08.1998 AD JU K TJ Jáchymov závodník
  Dvořáková Michaela 08.07.1992 L Nezařazený člen
  Dvořáková Miroslava 22.02.1981 L TJ Stadion Nový Bor
  Dvořáková Nikola 22.08.2000 U Nezařazený člen
  Dvořáková Pavlína 24.12.1988 AD B Nezařazený člen trenér
  Dvořáková Zuzana 20.06.1995 AD SE P Nezařazený člen závodník
  Dvořáková Žofie 08.11.1989 M SK Šumperk
  Dyba Vítězslav 15.07.1964 T Nezařazený člen
  Dybová Renata 30.03.1994 T Nezařazený člen
  Dymesova Pavlina 20.03.1982 H Nezařazený člen
  Dynková Veronika 02.01.2005 Z TJ Slovan Luhačovice
  Dytrych Tomáš 08.05.1973 AD MAS MA C SKI TEAM MONÍNEC, z.s. závodník, závodník
  Dytrychová Vanesa 09.09.2005 AD MZ C SKI TEAM MONÍNEC, z.s. závodník
  Dziacký Matěj 14.03.1990 Z SNOW ACADEMY, o.s.
  Dziaková Lucie 08.11.2006 E
  Edelmann Mathias 04.03.2010 C Nezařazený člen
  Egydy David 16.02.1983 E Ski klub Ústí n.O
  Egydy Milan 12.12.1952 E Ski klub Ústí n.O
  Egydy Milan 29.08.1980 E Ski klub Ústí n.O
  Egydyová Dana 17.11.1949 E Ski klub Ústí n.O
  Egydyová Marie 14.10.1978 E Ski klub Ústí n.O
  Egyházi Adam 03.06.1999 AD JU A Sokol Nusle - LO závodník
  Egyházi David 11.04.2002 AD SZ A Sokol Nusle - LO závodník
  Ehl Adam 03.07.1986 E Ski klub Ústí n.O
  Ehl Jiří 22.08.1932 E Ski klub Ústí n.O
  Ehl Matěj 22.11.1979 E Ski klub Ústí n.O
  Ehl Sebastian 28.10.1993 AD SE H Nezařazený člen závodník
aktivni Eichert Marek 20.06.2007 AD PZ M Ski team Hrubá Voda závodník
  Eichert Marek 20.05.1973 M Nezařazený člen
aktivni Eichertová Kristin 07.03.2005 AD MZ M Ski team Hrubá Voda závodník
  Eichler Stanislav 18.04.1960 AD MAS MB L TJ Spartak Rokytnice závodník
aktivni Eiselt Samuel 24.04.2010 AD PP C SK CHLUM závodník
  Eiselt Tomáš 16.06.1965 H Ski klub Špindl
aktivni Eiseltová Ellen 23.07.2008 AD PP C SK CHLUM závodník
  Eiseltová Helena 22.04.1974 C
  Eisenbergerová Hana 24.12.1983 L Nezařazený člen
  Eislerová Sarah 06.02.2002 AD SZ A SK T závodník
  Eismanová Rozálie 18.11.2009 AD PP P TJ Slavoj Plzeň závodník
  Eismanová Tereza 01.10.2006 AD PZ P TJ Slavoj Plzeň závodník
  Ejem Petr 04.11.1955 M
  Ekart Jindřich 08.10.1945 AD Z SK MEZ Vsetín rozhodčí
  Ekart Jindřich 25.04.1967 Z SK MEZ Vsetín
  Ekartová Hana 21.05.1979 Z SK MEZ Vsetín
  Ekartová Ivana 17.03.1971 Z SK MEZ Vsetín
  Ekartová Ivanka 07.12.1945 Z SK MEZ Vsetín
  Ekmajerová Eliška 30.09.1954 Z SKI Soláň
  Ekmajerová Lea 23.09.1977 Z SKI Soláň
  Elčkner Jiří 30.04.1970 E Ski klub Ústí n.O
  Elčkner Lukáš 27.03.2001 E Ski klub Ústí n.O
  Elčkner Nick 13.12.2007 E Ski klub Ústí n.O
  Elčknerová Jana 18.03.1976 E Ski klub Ústí n.O
  Elčknerová Jana 19.02.2004 E Ski klub Ústí n.O
  Elgrová Lucie 21.11.1983 U TJ Mezihoří
  Eliáš Radim 03.09.1992 E SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
  Eliášová Sabina 07.12.1998 E SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
  Eliášová Veronika 03.11.2008 AD PP T LK Baník Ostrava závodník
aktivni Ellis Natalia Jana 17.05.2006 AD PZ A LO TJ VS Praha závodník
  Elmer Erik 05.05.1968 S SKI KLUB NERATOVICE
aktivni Elmer Oliver 05.07.2009 AD PP S SKI KLUB NERATOVICE závodník
aktivni Elmerová Luisa 06.07.2006 AD PZ S SKI KLUB NERATOVICE závodník
aktivni Elmerová Petra 27.04.1974 AD S SKI KLUB NERATOVICE trenér
  Enenklová Berenika 22.10.2002 AD SZ B SKI SKOL o.s. závodník
  Enšpigl Jan 10.10.2005 Z LO Hrachovec
  Enšpiglová Anna 09.09.2004 Z LO Hrachovec
aktivni Ent Luděk 25.04.1968 AD E Ski klub Ústí n.O rozhodčí
  Ent Lukáš 09.12.2004 AD MZ E Ski klub Ústí n.O závodník
aktivni Entová Klára 30.06.1998 AD JU E Ski klub Ústí n.O závodník
  Entová Věra 05.03.1971 E Ski klub Ústí n.O
aktivni Eöllösová Eva 02.05.1995 AD SE P SA Špičák závodník
aktivni Eöllösová Klára 01.05.1997 AD JU P SA Špičák závodník
  Erben Michael 28.11.1969 H ST Svatý Petr-LO
  Erlebach Daniel 06.02.2001 AD MJ K Nezařazený člen závodník
  Erlebach Matyáš 12.05.2005 AD MZ K Nezařazený člen závodník
  Erlebach Vladimír 22.10.1958 H Ski klub Špindl
  Erlebach Zdeněk 08.08.1975 AD MAS MA L TJ Spartak Rokytnice závodník
  Erlebachová Aneta 22.10.2004 AD MZ H SA Špindl závodník
aktivni Erlebachová Eva 13.03.1974 AD H SA Špindl rozhodčí, trenér
  Erlebachová Jana 31.12.1960 H Ski klub Špindl
  Erlebachová Lenka 29.05.1987 AD SE H Ski klub Špindl závodník
aktivni Erlebachová Lucie 18.01.1983 AD SE H Ski klub Špindl závodník, rozhodčí, trenér
  Evanžin David 02.10.2003 AD SZ B FreeSki Academy Brno závodník
  Evanžin Martin 18.05.2006 AD PZ B FreeSki Academy Brno závodník
  Evják Adam 18.04.2005 AD MZ Z LO Hrachovec závodník
  Evják Matěj 03.05.2008 AD PP Z LO Hrachovec závodník
  Fáber Daniel 19.08.1979 T Ski Karviná
  Fabián Pavel 18.08.1971 B
  Fabiánová Marie 06.12.2000 AD MJ C LO TJ Motor Čes. Bud. závodník
  Fabinyi Miroslav 14.09.1953 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Faigl Petr 05.12.1996 AD SE P Sokol Špičák závodník
  Fait Pavel 02.03.1974 L SK Ještěd (SKJ)
  Faitová Hana 21.04.1965 P Sokol Špičák
  Fajfrová Dagmar 07.08.1974 K TJ Horal Stříbrná
  Fajfrová Dita 26.03.1977 E SK Pardubice
  Fajstlová Gabriela 18.12.1997 AD JU B Nezařazený člen závodník
  Fajt Jan 06.11.1951 E Ski klub Ústí n.O
  Falge Daniel 27.01.2009 AD PP A Sokol Nusle - LO závodník
  Falta Jakub 27.10.2004 E Ski klub Ústí n.O
  Falta Martin 08.03.1972 E Ski klub Ústí n.O
  Falta Radim 24.01.2000 E Nezařazený člen
  Falta Vít 05.08.2002 E Ski klub Ústí n.O
  Faltová Daniela 25.08.1974 E Ski klub Ústí n.O
  Faltus Ondřej 09.09.2004 AD MZ L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Faltus Petr 06.09.2007 AD PZ L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Faltus Radek 11.09.1971 E Ski klub Ústí n.O
aktivni Faltus Šimon 14.03.2010 AD PP L Ski Team Harranti Harrachov závodník
  Faltusová Adéla 25.01.2002 AD SZ E Ski klub Ústí n.O závodník
  Faltusová Denisa 08.08.2006 E Ski klub Ústí n.O
aktivni Faltusová Klára 15.03.2004 AD MZ L Ski Team Harranti Harrachov závodník
  Faltusová Zuzana 04.11.1972 E Ski klub Ústí n.O
aktivni Fantová Sofie 24.01.2012 AD PP L Ski Team Harranti Harrachov závodník
  Fantová Tereza 19.12.1999 AD JU Nezařazený člen závodník
  Fantová Veronika 14.05.2003 AD SZ L Nezařazený člen závodník
  Fára Jan 04.12.1946 AD MAS MB A SK SJ SKI závodník
  Farny Adam 16.10.1995 AD SE Nezařazený člen závodník
  Farský Adam 06.05.2014 H Ski klub Špindl
  Farský Zdeněk 14.07.1978 ? Nezařazený člen
  Faulhammer Ladislav 06.05.1949 L TJ LIAZ Jablonec/Nis.
  Fedorko Jakub 03.03.1986 L ČSK Vysoké nad Jizerou
  Fedorko Jan 19.04.1993 AD SE L ČSK Vysoké nad Jizerou závodník
  Fedorko Milan 06.02.1960 L ČSK Vysoké nad Jizerou
  Fegl Jakub 17.04.2001 AD MJ B Nezařazený člen závodník
  Feiferlíková Kateřina 28.07.1985 H Centrum handicap.lyžařů
  Feigl Pavel 30.05.1965 A
aktivni Fejfar Jiří 10.12.2005 AD MZ S AŠ Ml.Boleslav závodník
  Fejfar Jiří 12.09.1971 AD Nezařazený člen rozhodčí, trenér
aktivni Fejfarová Milena 23.01.2004 AD MZ S AŠ Ml.Boleslav závodník
  Fejksova Mariana 17.10.2007 AD PZ K Nezařazený člen závodník
  Felbermayr Eva 16.06.1987 C Nezařazený člen
  Felcman Jiří 17.04.2005 E SK Pardubice
  Felcman Jiří 01.08.1974 E SK Pardubice
  Felcman Václv 26.08.2003 E SK Pardubice
  Felcmanová Lenka 17.03.1976 E SK Pardubice
  Felcmanová Magdaléna 28.04.2007 E SK Pardubice
  Felgr Libor 21.05.1964 AD MAS MA E Ski klub Ústí n.O závodník
  Felgrová Alžběta 18.08.1991 E Ski klub Ústí n.O
  Felgrová Veronika 15.06.1986 E Ski klub Ústí n.O
aktivni Fellegi Daniel 21.05.2003 AD SZ A Racing team Záhrobský závodník
aktivni Feller Ivan 09.06.1960 AD T LK Baník Ostrava trenér
  Fellerová Anežka 28.06.1990 AD SE T LK Baník Ostrava závodník
  Fellerová Zorka 21.09.1962 T LK Baník Ostrava
  Feltová Soňa 24.07.1991 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Fér Daniel 05.10.2000 AD MJ A LK VS Praha závodník
  Fér Marek 28.10.1986 AD SE S SKI KLUB 2003 závodník
aktivni Fér Martin 05.04.1960 AD MAS MB S SKI KLUB 2003 závodník, rozhodčí, trenér, závodník
  Fér Martin 23.01.1984 AD SE S SKI KLUB 2003 závodník
  Ferenčík Jakub 28.09.2002 E TJ Tesla Pardubice
  Ferenčíková Nela 16.09.2006 AD PZ E TJ Tesla Pardubice závodník
  Ferenčíková Sofie 06.08.2009 E TJ Tesla Pardubice
aktivni Férová Stanislava 13.04.1963 AD MAS MC S SKI KLUB 2003 závodník, závodník
  Fertová Blanka 04.05.1938 B SKP Kometa Brno
aktivni Fiala Dan 21.04.2002 AD SZ J HB Ski team závodník
  Fiala Daniel 26.02.1975 E SK Pardubice
  Fiala David 13.10.1989 H Ski klub Špindl
aktivni Fiala Eduard 04.07.1999 AD JU A LO TJ VS Praha závodník
  Fiala Jakub 01.10.2004 AD MZ H Nezařazený člen závodník
aktivni Fiala Jan 18.11.1998 AD JU A LO TJ VS Praha závodník
aktivni Fiala Jan 04.07.2003 AD SZ T Ski Bílá závodník
aktivni Fiala Matěj 16.05.2006 AD PZ J HB Ski team závodník
aktivni Fiala Matyáš 20.12.2003 AD SZ A LO TJ VS Praha závodník
aktivni Fiala Michal 15.01.1962 AD A LO TJ VS Praha rozhodčí, trenér
  Fiala Petr 13.12.1970 AD SE E SK Pardubice závodník
  Fiala Stanislav 15.03.1962 L Nezařazený člen
  Fiala Šimon 19.10.1992 AD SE E Ski klub Ústí n.O závodník
aktivni Fiala Šimon 19.06.2002 AD SZ A LO TJ VS Praha závodník
aktivni Fiala Tomáš 11.12.1995 AD SE H TJ Spartak SK Vrchlabí závodník
  Fiala Tomáš 06.02.2004 E Ski klub Hlinsko
  Fiala Vilém 19.01.2002 C Nezařazený člen
aktivni Fialová Adéla 12.01.2000 AD MJ A LO TJ VS Praha závodník
  Fialová Alice 09.07.1992 AD SE H Ski klub Špindl závodník
  Fialová Antonie 04.11.2004 C SK Písek
  fialová eliška 14.07.2005 AD MZ L TJ Sokol Jablonec n.Jiz závodník
  Fialová Ema 24.11.2005 E SK Pardubice
aktivni Fialová Gabriela 20.03.2000 AD MJ J HB Ski team závodník
  Fialová Hana 21.04.1948 E SK Pardubice
  Fialová Irena 15.07.1961 L Nezařazený člen
  Fialová Vanesa 28.08.2008 E Ski klub Hlinsko
  Ficenec Jakub 28.12.1995 AD SE K Nezařazený člen závodník
  Fidler Patrik 07.12.2003 AD SZ C Nezařazený člen závodník
aktivni Fidler Richard 14.11.1971 MAS MA E Nezařazený člen závodník
  Fiedler Daneš 30.12.1956 Z SKI Soláň
aktivni Fiedler Jan 13.05.1981 AD SE L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník, rozhodčí, trenér
aktivni Fiedler Jiří 31.01.1957 AD L TJ Bižu. Jablonec n/N rozhodčí, trenér
  Fiedler Jonáš 07.03.2001 AD MJ U Nezařazený člen závodník
  Fiedler Miroslav 30.11.1984 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Fiedlerová Danika 03.02.1986 Z SKI Soláň
  Fiedlerová Jana 25.02.1959 L TJ Bižu. Jablonec n/N
aktivni Fiedlerová Lenka 16.06.1993 AD SE L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník, rozhodčí, trenér
aktivni Fifka Marek 20.02.1973 AD C rozhodčí, trenér
aktivni Figura Josef 23.09.1949 AD T SK Figura rozhodčí, trenér
  Figura Josef 12.02.1975 T Nezařazený člen
  Figurová Marie 26.11.1950 AD T SK Figura rozhodčí
aktivni Figurová Renata 30.03.1973 AD T SK Figura trenér
aktivni Fichnová Nela 10.03.2008 AD PP T Ski Bílá závodník
  Fikar Aleš 06.12.1971 A SK Lajdáček
aktivni Fikar Matouš 30.05.2011 AD PP A SK Lajdáček závodník
aktivni Fikar Šimon 24.10.2006 AD PZ A SK Lajdáček závodník
  Fikar Stránská Linda 24.07.1976 A SK Lajdáček
  Fikejsová Kristýna 02.07.1996 AD SE E TJ Tesla Pardubice závodník
  Fikejsová Veronika 11.08.1998 E Nezařazený člen
  Fikejz Michal 30.05.2007 AD PZ C SK Písek závodník
  Fikejzová Veronika 23.08.2003 AD SZ C SK Písek závodník
aktivni Fíla Patrik 06.02.2006 AD PZ H SA Špindl závodník
  Fila Petr 22.05.1977 B
  Fíla Zdeněk 09.09.2004 AD MZ U Lok. Teplice závodník
  Filgas Vašek 13.12.1999 AD JU Z Klub sp.lyžování BTL závodník
  Filip Eduard 21.02.1942 U Lok. Teplice
  Filip Jakub 25.09.2005 AD MZ H SK Janské Lázně závodník
aktivni Filip Jiří 20.01.1973 AD Nezařazený člen trenér
  Filipi Romana 01.01.1964 U TJ Klínovec LO
  Filipková Anna Maria 18.09.2004 AD MZ T SKI Mosty závodník
  Filipová Kateřina 07.04.2010 H SK Janské Lázně
  Filipovská Barbora 09.06.2002 AD SZ A SK Lajdáček závodník
  Filipovská Marie 10.10.2003 AD SZ A SK Lajdáček závodník
  Filipovská Tereza 31.03.2005 AD MZ A SK Lajdáček závodník
  Filka Petr 20.02.1989 AD SE B Nezařazený člen závodník
  Filouš František 12.02.1957 T SK Annaberg
  Filoušová Ela 23.05.2000 T SK Annaberg
aktivni Fílová Jana 03.07.1975 AD U Lok. Teplice trenér
  Fílová Kristina 29.05.2004 AD MZ H SA Špindl závodník
  Filová Marcela 25.08.1978 B
aktivni Fischer Barbora 28.12.2004 AD MZ J Ski klub Velké Meziříčí závodník
aktivni Fischer Günter 08.04.1972 AD SE K TJ Horal Stříbrná závodník, rozhodčí, trenér
aktivni Fischer Nataly 07.02.2007 AD PZ K TJ Horal Stříbrná závodník
aktivni Fischer Ondřej 24.02.2002 AD SZ J Ski klub Velké Meziříčí závodník
  Fischer Vladimír 26.05.1986 U Nezařazený člen
  Fischer Vladimír 07.09.1963 U LK Chomutov
  Fischerová Daniela 05.09.1971 L SK Ještěd (SKJ)
  Fischerová Hana 26.08.1965 P Sokol Špičák
  Fischerová Martina 15.10.1993 AD SE U LK Chomutov závodník
  Fischerová Martina 06.04.1967 AD U LK Chomutov rozhodčí
aktivni Fischerová Sarah 10.12.2008 AD PP L SK Ještěd (SKJ) závodník
  Fischerová Tereza 17.11.2001 AD MJ P SPORT CLUB PLZEŇ závodník
  Fišer Jaroslav 23.09.1973 E Ski klub Ústí n.O
  Fišer Jiří 31.03.2010 AD PP L TJ Spartak Rokytnice závodník
  Fišer Michal 02.09.1962 P SK Sušice
  Fišer Pavel 28.03.1997 AD JU U Nezařazený člen závodník
aktivni Fišer Pavel 31.08.1966 AD U Nezařazený člen rozhodčí, trenér
aktivni Fišerová Emma 16.09.2009 AD PP L Ski Team Harranti Harrachov závodník
  Fišerová Julie 22.05.1994 AD SE P SK Sušice závodník
aktivni Fišerová Veronika 26.04.1971 AD H SA Špindl rozhodčí, trenér
  Fizér Jiří 25.07.1948 H TJ Lok. Trutnov
  Fizér Roman 11.06.1994 AD SE H TJ Lok. Trutnov závodník
  Fizér Roman 09.11.1974 AD H TJ Lok. Trutnov TD
  Fizérová Kristýna 25.11.1999 AD JU H Nezařazený člen závodník
  Fizérová Simona 03.05.1973 H Nezařazený člen
aktivni Flanderka Aleš 26.11.2004 AD MZ U SKI CLUB Litvínov z.s. závodník
aktivni Flanderka Aleš 04.11.1970 AD U SKI CLUB Litvínov z.s. rozhodčí
  Flanderka Jan 22.06.1946 L SC GEOS
aktivni Fleček Roman 13.05.1981 AD H SK Rýchory Mladé Buky trenér
  Flečková Nikol 27.12.2006 AD PZ H SK Rýchory Mladé Buky závodník
  Flegl Mikuláš 25.02.2009 AD PP A SK Lajdáček závodník
  Flegl Václav 07.06.2006 AD PZ A SK Lajdáček závodník
  Fleglová Markéta 12.06.1977 A Nezařazený člen
  Fleischer Leonard 06.05.2002 AD SZ H SK Janské Lázně závodník
aktivni Fleischerová Aneta 29.05.2000 AD MJ H SK Janské Lázně závodník
  Fleischerová Marcela 26.10.1968 H SK Janské Lázně
  Flenderová Pamela 14.02.2003 AD SZ S Ski klub Kralupy závodník
  Flídr Břetislav 22.08.1960 L Nezařazený člen
  Flídr Matyáš 05.09.2003 AD SZ K TJ Jiskra Nejdek závodník
  Flídrová Barbora 16.08.2005 AD MZ L Nezařazený člen závodník
  Flídrová Karolína 26.06.2006 AD PZ K TJ Jiskra Nejdek závodník
  Flídrová Ladislava 27.11.1971 L Nezařazený člen
  Flössel Petr 18.07.2003 AD SZ L ČSK Vysoké nad Jizerou závodník
aktivni Flössel Petr 09.01.1973 AD L ČSK Vysoké nad Jizerou rozhodčí, trenér
  Flösslová Barbora 18.08.1997 AD JU L ČSK Vysoké nad Jizerou závodník
  Flousková Barbora 27.06.2005 AD MZ H LK Broumov závodník
  Fohl Ondra 20.07.1979 E Ski klub Ústí n.O
  Fohl Petr 27.04.1953 L TJ LIAZ Jablonec/Nis.
  Fohl Zdeněk 16.10.1947 E
  Fojt Matěj 20.09.2009 AD PP L TJ Spartak Rokytnice závodník
  Fojtík Karel 13.08.1941 T Nezařazený člen
  Fojtíková Barbora 20.03.2001 T LK Svinec
  Fojtíková Karin 19.03.2009 T LK Svinec
  Fojtíková Veronika 17.11.2003 AD SZ T LK Svinec závodník
  Folc Ludvík 22.01.2010 H SK Janské Lázně
  Folc Tomáš 02.12.2005 AD MZ H SK Janské Lázně závodník
aktivni Foldyna Adam 07.07.2006 AD PZ Z SKI Klub Valašsko, z.s. závodník
  Foldyna Edvard 01.10.1989 AD SE T Nezařazený člen závodník
  Foldyna Vojtěch 29.03.2010 H TELEMARK KLUB ŠPINDL
aktivni Foltin Jan 21.09.2005 AD MZ A SK SMÍCHOV závodník
  Foltýn Tomáš 04.08.2012 Z LO Hrachovec
aktivni Folwarczna Eva 24.04.2009 AD PP L SK Ještěd (SKJ) závodník
  Folwarczna Petra 27.10.1976 L SK Ještěd (SKJ)
  Folwarczna Sara 25.08.2009 AD PP T SKI Mosty závodník
aktivni Folwarczny Martin 31.03.2005 AD MZ L SK Ještěd (SKJ) závodník
  Folwarczny Pavel 20.07.1980 T Nezařazený člen
  Foniok Petr 17.10.2000 E
  Fonioková Lucie 12.04.2005 E
  Forbelská Markéta 14.11.2006 H SK Janské Lázně
  Forbelský Oldřich 10.02.2010 H SK Janské Lázně
aktivni Forejtek Filip 03.11.1997 AD JU H SA Špindl závodník
  Forejtek Jonáš 10.03.2001 AD MJ H SA Špindl závodník
  Forejtek Ladislav 03.03.1971 AD SE H ST Svatý Petr-LO závodník, rozhodčí, trenér
  Forejtek Ladislav 15.11.1942 H ST Svatý Petr-LO
aktivni Forejtek Oliver 29.01.2007 AD PZ H TJ Sokol Deštné v O.h. závodník
aktivni Forejtek Patrik 12.09.2005 AD MZ H SA Špindl závodník
aktivni Forejtková Eliška 12.11.2008 AD PP H SA Špindl závodník
  Forejtková Marie 15.11.1942 H ST Svatý Petr-LO
  Forejtková Sabina 24.12.1971 AD SE H ST Svatý Petr-LO závodník
  Forman Josef 29.12.1960 U TJ Mezihoří
  Forman Timothy 27.06.1998 A Nezařazený člen
  Formánek Vojtěch 26.05.2010 AD PP P TJ Lok. Plzeň závodník
  Formánková Iveta 19.02.1971 M SK Šumperk
  Formánková Julie 27.06.2008 AD PP P TJ Lok. Plzeň závodník
  Formánková Kateřina 14.07.1978 AD MAS MC B VSK Technika Brno závodník
  Formánková Lucie 07.12.1999 AD JU M SK Šumperk závodník
  Formanová Hana 13.03.1956 AD T Nezařazený člen rozhodčí
  Formanová Marcela 31.07.1963 U Nezařazený člen
  Formanová Martina 27.04.1989 U TJ Mezihoří
  Formanová Nikola 27.04.1989 U TJ Mezihoří
  Fořt Jiří 31.05.1971 A Nezařazený člen
  Frajer Michal 30.04.1971 H Centrum handicap.lyžařů
  Frajer Vojta 11.04.1998 H Centrum handicap.lyžařů
  Frajerová Zdeřka 07.10.1970 H Centrum handicap.lyžařů
  Frajt Daniel 22.02.1959 AD MAS MB A SK SJ SKI závodník
  Frajtová Sára Julie 29.12.2001 L SC TIGERS
  Franc Martin 11.01.1964 U
aktivni Franc Nikolas 26.07.2009 AD PP U SKI CLUB Litvínov z.s. závodník
  Franc Tomáš 09.02.1976 ? Nezařazený člen
  Francová Barbora 18.08.2004 AD MZ B FreeSki Academy Brno závodník
  Franek Brigita 23.12.1961 P SKI FOINIA Plzeň
  Franková Michaela 06.03.1992 AD SE K Nezařazený člen závodník
  Frantová Natalie 07.07.2007 AD PZ K TJ Radon Vysoká Pec, z.s. závodník
  Freiberg Petr 03.02.1953 U TJ Klínovec LO
  Freibergová Adéla 09.03.2007 U TJ Klínovec LO
  Freibergová Karolina 01.07.1981 U TJ Klínovec LO
  Freiová Jitka 04.02.1963 AD P SA Špičák rozhodčí
  Frič Jaroslav 18.03.1943 AD P SA Špičák trenér
aktivni Frič Martin 18.07.1965 AD K SK Karlovy Vary rozhodčí, trenér
aktivni Frič Martin 05.02.1972 AD Nezařazený člen rozhodčí
  Frič Milan 23.07.1937 K SK Karlovy Vary
  Frič Vojtěch 25.07.2005 AD MZ H SK Janské Lázně závodník
  Fričová Barbora 30.04.1992 AD SE K SK Karlovy Vary závodník
  Fričová Dagmar 06.04.1967 K SK Karlovy Vary
aktivni Fričová Kateřina 23.02.1997 AD JU H SK Janské Lázně závodník, trenér
  Fričová Michaela 30.04.1992 AD SE K SK Karlovy Vary závodník
  fridová hana 15.05.1962 L TJ Sokol Jablonec n.Jiz
  Fridrich Gerhart 07.05.1942 U LK Chomutov
  Fridrich Jan 02.10.2003 AD SZ Z LO Hrachovec závodník
  Fridrich Pavel 17.09.1992 AD SE H Nezařazený člen závodník
  Fridrich Pavel 18.04.1966 H TJ Spartak SK Vrchlabí
  Fridrich Petr 30.07.1982 AD K SK Bublava trenér
aktivni Fridrich Zdeněk 13.03.1956 AD K SK Bublava rozhodčí, trenér
  Fridrichová Adéla 22.06.2007 Z LO Hrachovec
  Friedrich Michal 24.12.1971 AD MAS MA L SPORT KLUB ČÁP závodník
  Friml Dominik 08.04.1996 E Ski klub Ústí n.O
aktivni Friml Jan 17.03.2009 AD PP B ST Victoria Brno závodník
  Friml Radim 01.08.1963 E Ski klub Ústí n.O
  Friml Vojtěch 12.10.2009 E TJ Tesla Pardubice
  Frimlová Anna 12.10.2006 E TJ Tesla Pardubice
  Frimlová Eliška 11.01.2005 AD MZ B ST Victoria Brno závodník
  Frinta Ladislav 25.09.1985 S
  Frkous Matěj 12.07.2005 H Nezařazený člen
  Frkous Michael 12.07.2005 H Nezařazený člen
  Frnková Tereza 08.09.2003 C SKI Vyšší Brod
  Frolík Adam 18.07.1999 AD JU A Sokol Nusle - LO závodník
  Frýba Jiří 16.04.1927 H TJ Spartak SK Vrchlabí
  Fryček Ivo 08.07.1959 AD SE U Nezařazený člen závodník
  Fryček Marek 02.02.1995 AD SE U Nezařazený člen závodník
  Fryčková Olga 11.01.1980 U TJ Klínovec LO
  Fryčová Dominika 08.08.1996 AD SE S Nezařazený člen závodník
  Fryš Marek 04.08.2007 AD PZ M SK Kouty závodník
  Fryš Matěj 12.07.2004 AD MZ M SK Kouty závodník
aktivni Fučík Jindřich 08.04.1950 AD K SK Bublava rozhodčí
  Fuchs Filip 29.10.2007 AD PZ Z Nordica Ski Zlín závodník
  Fuchs Jiří 27.01.1987 AD SE B VSK VUT Brno závodník
  Fuchsová Barbora 28.05.2004 AD MZ Z Nordica Ski Zlín závodník
aktivni Fuchsová Pavla 25.09.1976 AD Z Nordica Ski Zlín rozhodčí, trenér
  Fukas Ondřej 05.07.1999 AD JU J SK SKI Třebíč závodník
  Fukasová Alice 20.05.1972 MAS MC J SK SKI Třebíč závodník
aktivni Fuková Miroslava 20.04.2001 AD MJ H SK Špindl z.s. závodník
  Fuksová Zdenka 02.02.1947 E Nezařazený člen
  Funěk Milan 10.11.2003 AD SZ P Nezařazený člen závodník
  Furová Ivana 28.04.1965 Z
  Fuxa Petr 23.04.1954 AD T TC Praděd TD
  Fuxová Dana 26.01.1955 T TC Praděd
  Gabrielová Lucie 11.07.1998 AD JU ? Nezařazený člen závodník
  Gabrielová Zuzana 02.03.1993 AD SE T Nezařazený člen závodník
  Gadas Patrik 28.04.2000 Z LO Hrachovec
  Gadasová Nela 29.05.2004 Z LO Hrachovec
  Gajdušek Jakub 09.04.1993 AD SE Nezařazený člen závodník
  Galia Ondřej 05.01.2012 T LK Svinec
  Galková Ester 22.08.2009 AD PP H SK Deštné v O.h. závodník
  Galková Gabriela 11.08.1978 H SK Deštné v O.h.
  Gallo Jindřich 09.10.1991 U TJ Klínovec LO
  Gallo Josef 27.05.1957 U TJ Klínovec LO
  Gallovič Petr 11.07.1963 A Nezařazený člen
  Galus Tomáš 03.11.2013 Z LO Hrachovec
  Galusová Alice 01.03.2011 Z LO Hrachovec
aktivni Galvas Matyáš 11.02.2004 AD MZ B ST Victoria Brno závodník
aktivni Galvasová Anna 05.01.2006 AD PZ B ST Victoria Brno závodník
  Garba Bronislav 22.08.1967 P
  Garba Matyáš 20.03.2001 AD MJ P TJ Tatran Železná Ruda závodník
  Garbová Rosálie 22.07.2009 P SK Železná Ruda
  Gardavská Vladimíra 16.12.1957 AD T STAR SL rozhodčí
aktivni Gardavská Zuzana 04.07.1983 AD SE T Ski klub Opava závodník, trenér
  Gardavský Jan 01.04.1989 AD SE T Ski klub Opava závodník
  Gardavský Petr 13.05.1959 AD T STAR SL rozhodčí
  Gärtner Jakub 25.12.2002 AD SZ C SK MATY závodník
  Gärtnerová Monika 06.06.1971 C MATY SK
  Gašparik Marek 24.09.1995 AD SE H ST Svatý Petr-LO závodník
  Gašparík Marek 27.03.1974 H ST Svatý Petr-LO
aktivni Gašparíková Klára 18.05.2001 AD MJ H SA Špindl závodník
  Gašparíková Pavlína 07.07.1974 H ST Svatý Petr-LO
  Gatnar Tomáš 27.03.1977 H TELEMARK KLUB ŠPINDL
  Gavendová Anna 02.07.2003 AD SZ U Nezařazený člen závodník
  Gazda Jiří 12.06.2010 B SKI SKOL o.s.
  Gazda Marek 21.09.1970 L SK Ještěd (SKJ)
  Gazda Ondřej 31.07.2007 AD PZ B SKI SKOL o.s. závodník
  Gazdová Simona 03.06.1976 B SKI SKOL o.s.
  Gebauer Prokop 25.12.2000 T SK Annaberg
  Gebhart Jan 10.04.1999 AD JU K SK Bublava závodník
aktivni Gebhart Zdeněk 02.02.1959 AD MAS MB K SK Bublava rozhodčí, závodník
  Gebhartová Barbora 10.02.1994 AD SE K Nezařazený člen závodník
  Gebrt Tomáš 04.05.1962 MAS MB L TJ Spartak Rokytnice závodník
aktivni Gecelovský Igor 18.11.1988 AD A Nezařazený člen trenér
  Geffertová Agáta 09.04.2007 AD PZ A Sokol Nusle - LO závodník
  Geffertová Marta 08.07.2010 AD PP A Sokol Nusle - LO závodník
  Geisler Ivan 26.12.2002 AD SZ Z Nezařazený člen závodník
  Geisler Jakub 25.06.2005 H
aktivni Geisler Martin 01.10.1972 AD H TJ Slavoj Teplice n. Met. rozhodčí, trenér
  Geislerová Anna 13.01.1999 AD JU L TJ Stadion Nový Bor závodník
  Geislerová Anna 25.06.2005 AD MZ H TJ Slavoj Teplice n. Met. závodník
  Geislerová Natálka 01.06.2000 AD MJ Z Klub sp.lyžování BTL závodník
  Gelbič Jakub 18.05.1991 AD SE S Nezařazený člen závodník
  Gelbič Pavel 07.03.1960 AD S Nezařazený člen trenér
aktivni Genserek Viktor 22.06.2002 AD SZ T LK Svinec závodník
  Genserová Anna 09.07.1995 E Nezařazený člen
  Giacintov Mario 11.09.1990 B Ski Studiolens
  Giacintov Pavel 27.04.1961 B Ski Studiolens
  Giacintová Anetka 15.05.1989 B Ski Studiolens
  Giacintová Renata 29.08.1962 B Ski Studiolens
  Gibiš Petr 02.03.1964 E Ski klub Ústí n.O
  Gibiš Petr 13.05.1991 E Ski klub Ústí n.O
  Gibišová Eva 22.01.1965 E Ski klub Ústí n.O
  Gilar Tomáš 27.09.1995 AD SE B Nezařazený člen závodník
aktivni Gilarová Radka 23.05.2000 AD MJ B SKI AKADEMIE BRNO závodník
  Glacová Denisa 26.03.2007 Z SKI Klub Valašsko, z.s.
  Glacová Kateřina 26.03.2007 Z SKI Klub Valašsko, z.s.
aktivni Glaister Mia Maria 05.02.2005 AD MZ H SA Špindl závodník
  Glasserová Jindřiška 12.06.1943 P Sokol Špičák
  Glatt Jan 29.07.2002 AD SZ E Ski klub Ústí n.O závodník
aktivni Glatt Jan 17.01.1973 AD E Ski klub Ústí n.O trenér
  Glatt Matouš 04.01.2005 AD MZ E Ski klub Ústí n.O závodník
  Glattová Ivana 03.01.1971 E Ski klub Ústí n.O
  Glattová Markéta 11.01.2007 AD PZ E Ski klub Ústí n.O závodník
  Glogovská Karolína 12.11.2008 AD PP C LO TJ Motor Čes. Bud. závodník
aktivni Glogovský Jan 27.08.1976 AD MAS MA C LO TJ Motor Čes. Bud. rozhodčí, trenér, závodník
aktivni Glosová Zuzana 15.09.2006 AD PZ Z LO Hrachovec závodník
  Gobernac Adam 30.04.2005 E
  Gobernancová Aneta 06.11.2003 E
aktivni Gola Fabian 07.09.1998 AD JU T Ski Bílá závodník
  Golasovská Lucie 27.06.2004 Z LO Hrachovec
  Golasovský Tomáš 04.12.2007 Z LO Hrachovec
  Goldmannová Viktorie 23.10.2003 AD SZ T SK Annaberg závodník
aktivni Goll Filip 12.06.2005 AD MZ U SK Telnice závodník
  Goll Petr 03.02.1976 U SK Telnice
  Gollová Marie 05.04.1947 U SK Telnice
  Golombiowski Martin 29.10.1984 E Nezařazený člen
  Gonczarek Karol 27.04.2007 AD PZ H OS Krkonošský pohár závodník
  Gonzarek Jakub 27.07.2003 AD SZ H OS Krkonošský pohár závodník
aktivni Gopfert Jakub 17.04.2008 AD PP A SK SMÍCHOV závodník
aktivni Gopfert Vojtěch 08.04.2005 AD MZ A SK SMÍCHOV závodník
  Gordon David 06.01.1993 J SK SHS Třebíč
  Gore Kryštof 20.06.2004 AD MZ L Nezařazený člen závodník
aktivni Górski Filip 22.09.2000 AD MJ E Ski klub Ústí n.O závodník
  Górski Filip 22.09.2000 ?
  Goth Otta 08.08.1964 U TJ Mezihoří
  Goth Tomáš 10.07.1992 U TJ Mezihoří
  Gothová Jana 06.09.1967 U TJ Mezihoří
  Gothová Lenka 16.03.1995 U TJ Mezihoří
  Gottfriedová Anne-Marie 04.10.2005 AD MZ A Nezařazený člen závodník
  Gottfriedová Radka 22.03.1965 K SK Bublava
  Gottschalk Filip 07.04.1993 AD SE A Nezařazený člen závodník
aktivni Gotvald Tomáš 28.10.1977 AD S Nezařazený člen rozhodčí, trenér
  Götz František 10.10.1981 K SK Bublava
aktivni Gotzová Františka 09.08.2005 AD MZ A LO TJ VS Praha závodník
  Götzová Gabriela 29.05.1973 A LO TJ VS Praha
  Grác Kryštof 12.12.2005 AD MZ Z Nezařazený člen závodník
  Grácová Karolína 07.12.2002 AD SZ Z Nezařazený člen závodník
  Grácová Magdaléna 12.12.2005 AD MZ Z Nezařazený člen závodník
  Grätz Jan 22.07.1975 T SK Annaberg
  Grätz Tomáš 05.02.2000 T SK Annaberg
  Grätzová Nikol 13.06.2004 T SK Annaberg
  Graubner Lukáš 26.03.1972 AD SE Z LK Zlín závodník
  Grebáčová Jitka 05.06.1972 L TJ Jiskra - SK Harrachov
  Grégr Jan 22.04.2008 AD PP C SK Písek závodník
  Grégr jaromír 13.03.2001 AD MJ C SK Písek závodník
  Greiner Sebastian 11.02.2007 P Nezařazený člen
  Greinerová Libuška 23.07.1948 P Sokol Špičák
aktivni Grísniková Mariana 07.07.2005 AD MZ L Ski Team Harranti Harrachov závodník
aktivni Grísniková Rozárie 18.02.2009 AD PP L Ski Team Harranti Harrachov závodník
  Groh Jiří 17.03.1980 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Grohmann Ondřej 31.07.2004 AD MZ T SKI Mosty závodník
  Grohmann Viktorie 15.04.2008 AD PP T SKI Mosty závodník
  Gronych Bohuslav 19.12.1947 E
  Gronych Jan 19.07.1974 E Ski klub Ústí n.O
aktivni Gronych Radek 25.01.1967 AD M Nezařazený člen rozhodčí, trenér
  Gronych Robin 01.04.2005 AD MZ Nezařazený člen závodník
aktivni Gronych Robin 01.04.2005 AD MZ M SK Šumperk závodník
  Gronychová Danuše 15.02.1949 E Ski klub Ústí n.O
  Gronychová Neli 23.11.2007 AD PZ Nezařazený člen závodník
aktivni Gronychová Neli 23.11.2007 AD PZ M SK Šumperk závodník
aktivni Gross Matyáš 28.06.2008 AD PP B ST Victoria Brno závodník
  Grossmann Luboš 12.11.1976 T SK Figura
  Groulík Vilém 13.09.2010 U SK Telnice
  Groulík Vít 29.07.2003 U SK Telnice
  Groulíková Adéla 11.11.2004 U SK Telnice
  Grulich Samuel 01.03.2005 AD MZ M Nezařazený člen závodník
  Grůza David 29.03.1962 Z SKI Soláň
  Grůza Ondřej 09.03.1994 AD SE Z SKI Soláň závodník
  Grůzová Magdalena 02.05.1998 AD JU Z SKI Soláň závodník
  Grůzová Markéta 27.11.1966 Z SKI Soláň
  Grycak Aleksandra 07.11.2002 AD SZ H OS Krkonošský pohár závodník
aktivni Grygar Jaroslav 09.01.1968 AD Z SKM Val. Meziříčí trenér
aktivni Grygar Matyáš 19.05.2005 AD MZ Z SKM Val. Meziříčí závodník
  Grygar Štěpán 04.07.2007 AD PZ Z SKI Klub Valašsko, z.s. závodník
  Grygar Tomáš 24.08.1967 Z Nezařazený člen
  Grygarčík Adam 11.04.2000 E Nezařazený člen
aktivni Grygarová Veronika 12.04.1991 AD SE Z SKM Val. Meziříčí závodník, trenér
  Grym Jan 27.04.1974 A LO TJ VS Praha
aktivni Grym Vojtěch 11.08.2009 AD PP A LO TJ VS Praha závodník
aktivni Gurecký Jakub 08.10.2005 AD MZ Z SKI TEAM ZLÍN závodník
  Gurecký Jan 14.12.2008 Z LK Zlín
  Gurecký Pavel 17.02.1971 AD SE Z LK Zlín závodník
  Gureňová Hana 03.03.1980 U Nezařazený člen
aktivni Guttler Eliáš 07.08.2008 AD PP A LO TJ VS Praha závodník
aktivni Guttler Kristián 16.02.1973 AD A LO TJ VS Praha trenér
aktivni Guttler Tobiáš 27.02.2006 AD PZ A LO TJ VS Praha závodník
  Güttner David 06.12.1973 U Nezařazený člen
  Güttner Miroslav 21.06.1945 U SK Telnice
aktivni Güttner Radovan 17.07.1971 AD U SK Telnice rozhodčí, trenér
  Guttnerová Barbora 02.03.2002 AD SZ U SK Telnice závodník
  Güttnerová Karolina 06.11.1998 AD JU U SK Telnice závodník
  Güttnerová Marie 03.04.1945 U SK Telnice
  Güttnerová Veronika 06.04.1977 U Nezařazený člen
aktivni Hába Jan 22.11.2008 AD PP Z SK MEZ Vsetín závodník
  Hába Jiří 01.09.2001 AD MJ Z SK MEZ Vsetín závodník
aktivni Hába Jiří 22.03.1974 AD MAS MA Z SK MEZ Vsetín trenér, závodník
  Habart Adam 07.05.2010 P Sokol Špičák
  Habart Josef 20.03.1980 P Sokol Špičák
  Haberová Tereza 08.04.1999 AD JU C Nezařazený člen závodník
  Habětínková Barbora 03.10.1989 E TJ Tesla Pardubice
  Hábová Jana 05.09.1975 Z SK MEZ Vsetín
  Hacker Daniel 23.04.2010 E TJ Tesla Pardubice
  Hackerová Anna 17.11.2006 AD PZ E TJ Tesla Pardubice závodník
  Hádek Antonín 05.12.2005 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Hádek Mirko 20.02.1933 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Hádek Václav 03.03.2002 AD SZ L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Haft Matěj 27.11.2007 T SK 4ski Ostrava
  Haitl Bohdan 25.01.1983 M SK Hranice os.
  Haitl Václav 08.05.2010 M SK Hranice os.
  Haitlová Markéta 13.07.1981 M SK Hranice os.
  Haitlová Tereza 25.10.2007 M SK Hranice os.
  Hajduček Tomáš 24.02.2005 AD MZ T Nezařazený člen závodník
aktivni Hájek Adam 10.10.1998 AD JU B ST Victoria Brno závodník, rozhodčí, trenér
  Hájek Jiří 26.07.1954 MAS MB S Ski klub Kralupy závodník
  Hájek Jiří 21.01.1981 U TJ Baník Meziboří
  Hájek Ladislav 11.06.1968 E SK Česká Třebová
  Hájek Matěj 15.05.2009 AD PP S Ski klub Kralupy závodník
  Hájek Ondřej 27.12.2002 E SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
  Hájek Pavel 11.09.1971 U SK Telnice
  Hájková Johanka 21.05.2006 AD PZ H TJ Spartak SK Vrchlabí závodník
aktivni Hájková Karolína 30.11.2001 AD MJ U SK Telnice závodník
  Hájková Kateřina 19.12.1999 E SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
  Hájková Miroslava 28.04.1970 E SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
  Hájková Petra 30.08.2011 AD PP U SKI CLUB Litvínov z.s. závodník
  Hájková Simona 01.09.1972 U SK Telnice
aktivni Hajný Petr 05.10.1969 AD Z SK Búřov rozhodčí, trenér
  Hajtl Luděk 16.11.1955 A Nezařazený člen
  Hajžmanová Barbora 28.04.2007 AD PZ P TJ Slavoj Plzeň závodník
  Hajžmanová Kateřina 22.10.2003 AD SZ P TJ Slavoj Plzeň závodník
  Hák Luděk 12.10.1952 L SK Ještěd (SKJ)
  Hák Petr 30.05.2003 AD SZ H TJ LO Spartak Vrchlabí závodník
  Hala Kryštof 07.07.2010 P Sokol Špičák
  Hála Martin 07.04.1989 AD SE A VŠTJ Ekonom Praha závodník
  Halabrínová Julie 14.05.1998 AD JU Nezařazený člen závodník
  Halačová Monika 23.11.1972 AD K SK Bublava rozhodčí
  Haladová Eliška 05.06.1996 AD SE P Nezařazený člen závodník
aktivni Halakuc Tomáš 18.05.1972 AD T LK Baník Ostrava rozhodčí, trenér
  Halakuc Václav 16.05.2006 AD PZ T LK Baník Ostrava závodník
  Halakucová Anna 17.12.2003 AD SZ T LK Baník Ostrava závodník
aktivni Halamíček Jan 01.11.1988 AD SE Z SKI Soláň závodník, trenér
  Halamíček Petr 14.09.1983 B Nezařazený člen
  Halamíček Radek 14.04.1964 AD Z SKI Soláň rozhodčí, trenér
  Halamíčková Ivana 10.04.1990 Z SKI Soláň
  Halamičková Krista 21.07.1977 H Centrum handicap.lyžařů
  Halamíčková Magda 12.11.1962 Z SKI Soláň
  Halaš Pavel 24.09.1961 U LK Chomutov
  Halaš Pavel 01.04.2008 U LK Chomutov
  Halašová Amélie 24.12.2005 U LK Chomutov
  Halašová Anna 29.05.2004 P Snow Rockets z.s.
  Hálek Antonín 21.08.2001 AD MJ A Nezařazený člen závodník
  Hálek Antonín 29.12.1971 ? Nezařazený člen
  Halíř Vladimír 08.04.1961 U Nezařazený člen
  Halířová Barbora 03.04.1994 AD SE Nezařazený člen závodník
  Halířová Milena 20.07.1934 U SK Telnice
  Hálková Světlana 23.02.1962 A Nezařazený člen
  Halouzka Jiří 06.09.1966 AD Nezařazený člen trenér
  Hálová Veronika 21.11.1998 AD JU P Nezařazený člen závodník
  Haluzová Michaela 16.06.1992 M SK Šumperk
  Hamann Petr 12.07.1965 AD MAS MA A SKI AVIA Praha o.s. závodník
aktivni Hamannová Anna 18.12.2001 AD MJ A SKI AVIA Praha o.s. závodník
  Hambálek Vladimír 11.01.1944 AD Z SKI Soláň rozhodčí
  Hamerník Jan 01.07.2001 E Ski klub Ústí n.O
  Hamerník Marcel 03.05.1968 E Ski klub Ústí n.O
  Hamerníková Hana 27.08.1970 E Ski klub Ústí n.O
  Hammacheová Sabina 27.03.2001 AD MJ L TJ Stadion Nový Bor závodník
  Hammer Matyáš 17.06.2012 AD PP P TJ Lok. Plzeň závodník
  Hammerová Simona 20.05.2008 AD PP P TJ Lok. Plzeň závodník
  Hampl Alois 29.05.1970 E SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
  Hampl Jan 25.01.2008 K
  Hampl Karel 13.09.1940 L SK Ještěd (SKJ)
  Hampl Kryštof 20.05.2006 K
  Hampl Libor 31.03.1962 T
aktivni Hampl Matěj 10.12.1997 AD JU P SA Špičák závodník
aktivni Hampl Milan 24.07.1972 AD SE P SA Špičák závodník
  Hampl Milan 05.09.1944 P SA Špičák
  Hampl Tomáš 06.04.1998 AD JU T SK Annaberg závodník
  Hamplová Dana 16.12.1959 P SA Špičák
  Hamplová Hana 21.04.1973 E SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
  Hamplová Kamila 20.01.2003 E SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
  Hamplová Kateřina 01.03.1995 AD SE T SK Annaberg závodník
  Hamplová Tereza 19.12.2005 E SKI TEAM Česká Třebová, z.s.
  Hanačíková Markéta 03.04.2001 AD MJ T Nezařazený člen závodník
  Hanák Jiří 10.04.1964 M SK Šumperk
  Hanák Jiří 14.05.1939 M SK Šumperk
  Hanák Lukáš 28.10.1986 M SK Šumperk
  Hanák Matěj 05.09.2007 AD PZ H SK Rýchory Mladé Buky závodník
  Hanáková Jana 02.04.1941 M SK Šumperk
aktivni Hanáková Nicole 17.12.1992 AD SE M SK Šumperk závodník
  Hanáková Radka 24.02.1983 AD SE Z SNOW ACADEMY, o.s. závodník
  Hanč Jakub 25.08.2009 AD PP L TJ Spartak Rokytnice závodník
  Hanč Matěj 23.07.2006 E TJ Tesla Pardubice
aktivni Hanč Miroš 21.03.1951 AD MAS MB L TJ Spartak Rokytnice rozhodčí, závodník
aktivni Hančíková Barbora 26.10.1988 AD H TJ Slovan Pec pod Sněžkou rozhodčí, trenér
  Hančová Adéla 13.12.2011 AD PP L TJ Spartak Rokytnice závodník
aktivni Hančová Denisa 27.09.1978 AD L TJ Spartak Rokytnice rozhodčí
  Hančová Kateřina 31.05.2009 E TJ Tesla Pardubice
aktivni Hančová Klára 15.12.1981 AD SE L TJ Spartak Rokytnice závodník, rozhodčí
  Haničák Petr 02.06.1983 T TC Praděd
  Hanigovský Nicolas 26.08.2011 T LK Svinec
  Hanko Libor 02.12.1991 AD T SKI Park Gruň rozhodčí
  Hanko Pavel 06.11.1970 AD T SKI Park Gruň rozhodčí
  Hanko Petr 11.07.1966 AD T SKI Park Gruň rozhodčí
aktivni Hanková Karolína 26.04.2004 AD MZ H SA Špindl závodník
aktivni Hanková Kateřina 30.07.2000 AD MJ H SA Špindl závodník
  Hanková Lucie 05.05.2004 T SKI Park Gruň
  Hanková Milena 25.08.1970 T SKI Park Gruň
  Hanousek Adam 24.03.1987 B Nezařazený člen
  Hanousek Radoslav 15.10.1960 B Nezařazený člen
  Hanousková Barbora 17.08.2004 E TJ Tesla Pardubice
  Hans Jan 17.05.2007 H Nezařazený člen
  Hansliánová Věra 31.01.1948 Z SKI Soláň
  Hanus Jiří 13.08.1976 E Ski klub Ústí n.O
  Hanus Matyáš 20.03.2006 T SK Annaberg
  Hanus Milan 31.08.1958 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Hanus Tomáš 09.04.1986 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Hanusová Martina 09.04.1986 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Hanusová Renata 23.05.1978 AD E Ski klub Ústí n.O
  Hanuš Adam 06.11.1999 AD JU H Nezařazený člen závodník
  Hanuš Jakub 17.02.1995 M SK Šumperk
  Hanuš Josef 30.09.1967 ? Nezařazený člen
  Hanuš Lukáš 18.06.2004 E TJ Tesla Pardubice
  Hanuš Martin 07.07.1992 M SK Šumperk
  Hanušová Markéta 13.11.1990 H Centrum handicap.lyžařů
  hanyk michal 22.01.2002 AD SZ L TJ Sokol Jablonec n.Jiz závodník
  hanyk roman 06.06.2004 AD MZ L TJ Sokol Jablonec n.Jiz závodník
  Hanyk Tomáš 13.05.1992 H
  hanykova zuzana 16.02.1974 L TJ Sokol Jablonec n.Jiz
  Hanyš Oldřich 08.06.1959 L
  Hanzal Kryštof 01.06.2005 AD MZ L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Hanzal Radek 15.01.1974 L TJ Bižu. Jablonec n/N
aktivni Hanzalová Gabriela 04.02.1974 AD L TJ Bižu. Jablonec n/N rozhodčí
  Hanzalová Šárka 27.11.2007 AD PZ L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Hanzlík Daniel 24.01.1958 AD SE C MATY SK závodník
  Hanzlík Marek 16.06.1998 AD JU C SK MATY závodník
  Hanzlík Matyáš 17.01.2007 AD PZ C SK MATY závodník
  Hanzlík Michal 29.08.2008 AD PP P TJ Tatran Železná Ruda závodník
  Hanzlík Miroslav 21.06.1958 U Nezařazený člen
  Hanzlík Oliver Daniel 05.06.2009 AD PP C SK MATY závodník
  Hanzlík Petr 18.11.1987 A Nezařazený člen
  Hanzlíková Blanka 09.01.1961 U Nezařazený člen
  Hanzlíková Monika 22.04.1975 C SK MATY
  Hanzlíková Tereza 09.06.1998 T Nezařazený člen
  Harakalová Kateřina 22.02.2005 AD MZ K LK Slovan Karlovy Vary závodník
  Harantová Kristýna 21.01.1991 AD SE P SK Železná Ruda závodník
  Harantová Lenka 10.01.1982 P
  Harapát Vojtěch 18.09.1995 H TJ Lok. Trutnov
aktivni Harazim Andre 06.07.2006 AD PZ A SKIPORG závodník
aktivni Hartig Jiří 12.10.1998 AD JU H TJ Spartak SK Vrchlabí závodník
aktivni Hartig Jiří 10.05.1969 AD H TJ Spartak SK Vrchlabí rozhodčí
  Hartigová Marcela 04.01.1997 AD JU H TJ Spartak SK Vrchlabí závodník
  Hartigová Marcela 09.05.1976 AD H Nezařazený člen rozhodčí
aktivni Hartman Jan 25.11.2011 AD PP C SK CHLUM závodník
  Hartman Zdeněk 24.11.2003 AD SZ H LK Broumov závodník
aktivni Hartmanová Eliška 22.06.2008 AD PP C SK CHLUM závodník
  Hartmanová Hana 19.01.1970 A LO TJ VS Praha
  Hartmanová Jana 21.08.1945 H Ski klub Špindl
aktivni Harvey Dana 01.07.2005 AD MZ J Ski klub Velké Meziříčí závodník
aktivni Hašek Jan 05.04.1994 AD SE U SKI CLUB Litvínov z.s. závodník, trenér
aktivni Hašek Jan 25.09.1965 AD U SKI CLUB Litvínov z.s. rozhodčí, trenér
aktivni Hašek Tomáš 13.11.1990 AD SE U Nezařazený člen závodník, trenér
  Hašková Dáša 10.05.1977 E TJ Tesla Pardubice
  Hašková Natálie 30.05.2006 B Nezařazený člen
  Hašková Zuzana 31.07.2003 AD SZ H LK Broumov závodník
  Hašová Michaela 13.02.1993 AD SE P Nezařazený člen závodník
  Hatlapatková Tereza 21.07.2005 E
  Hátle Filip 14.05.1990 AD SE L LSK Lomnice n. Pop. závodník
  Hátle Miroslav 19.12.1955 H ST Svatý Petr-LO
  Haubolt Petr 07.04.1944 L TJ LIAZ Jablonec/Nis.
aktivni Hauer Pavel 02.01.1957 AD MAS MB U SC Krušnoborci závodník, závodník
  Haukeová Sára 07.05.2001 AD MJ M Nezařazený člen závodník
  Haupt Milan 26.02.1966 AD C LYKO KLUB PRACHATICE rozhodčí
  Hauptová Karolína 22.02.2000 AD MJ C LYKO KLUB PRACHATICE závodník
  Hausa Karel 29.01.1972 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Hausová Tereza 24.09.2003 AD SZ L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Havel Hynek 05.04.2002 E TJ Tesla Pardubice
  Havel Jakub 21.04.1980 B VSK MENDELU v Brně
aktivni Havel Jan 08.07.1996 AD SE K SK Bublava závodník, rozhodčí, trenér
aktivni Havel Jiří 18.02.1946 AD B Nezařazený člen trenér
  Havel Kryštof 13.11.2003 E TJ Tesla Pardubice
aktivni Havel Lukáš 08.03.1978 AD A TJ Bohemians Praha trenér
  Havel Martin 24.07.1968 A LO TJ VS Praha
  Havel Stanislav 28.08.1970 AD E Ski klub Ústí n.O rozhodčí
aktivni Havel Tomáš 03.12.2003 AD SZ A LO TJ VS Praha závodník
  Havelka Daniel 20.06.2002 AD SZ K SK Bublava závodník
  Havelka Luboš 13.03.1968 K SK Bublava
  Havelka Radim 09.10.1975 MAS MA B VSK Technika Brno závodník
aktivni Havelová Ludmila 03.07.2006 AD PZ Z Skipo team závodník
  Havlata Marek 10.09.2003 AD SZ U Lok. Teplice závodník
  Havlatová Darina 18.03.1975 U Lok. Teplice
  havlíček jakub 10.05.2011 AD PP L TJ Sokol Jablonec n.Jiz závodník
  Havlíček Jiří 06.06.2007 AD PZ M SKI Řetězárna závodník
  havliček josef 30.09.2009 AD PP L TJ Sokol Jablonec n.Jiz závodník
  Havlíček Mirek 03.05.1972 A Nezařazený člen
  Havlíček Tomáš 15.03.1986 AD SE L TJ Spartak Rokytnice závodník
  Havlíčková Tereza 24.08.1999 AD JU A Nezařazený člen závodník
  Havlík Karel 13.04.1947 L TJ LIAZ Jablonec/Nis.
aktivni Havlík Lukáš 31.05.2004 AD MZ E Ski klub Hlinsko závodník
  Havlík Radim 05.03.1975 AD SE L TJ LIAZ Jablonec/Nis. závodník
  Havlík Richard 26.06.1963 A
  Havlík Vladimír 17.06.1963 A LO TJ VS Praha
  Havlina Dominik 01.11.1996 AD SE L TJ Spartak Rokytnice závodník
  Havlina Tomáš 11.09.2001 AD MJ H Nezařazený člen závodník
  Havlová Drahoslava 12.06.1970 AD K SK Bublava rozhodčí
  Havlová Lenka 17.02.1948 B VSK MENDELU v Brně
  Havlová Michaela 28.03.2004 AD MZ H TJ Slovan Pec pod Sněžkou závodník
  Havlová Věra 16.06.1972 A LO TJ VS Praha
aktivni Havlová Veronika 04.12.2005 AD MZ A LO TJ VS Praha závodník
  Havránek Petr 04.02.1966 AD MAS MA A SK SJ SKI závodník
  Havránková Šárka 30.04.1993 AD SE A Nezařazený člen závodník
aktivni Hazdrová Michaela 29.12.2007 AD PZ S SKI KLUB NERATOVICE závodník
  Hazdrová Viola 13.01.2011 S SKI KLUB NERATOVICE
  Heczko Marek 01.08.2000 AD MJ T Nezařazený člen závodník
  Heczko Marek 17.09.1973 T
  HECZKOVÁ Ewa 16.10.1989 AD SE T Nezařazený člen závodník
  Hedrlín Antonín 02.08.1969 H SUNSKI Academy z.s.
  Hedrlín Tony 22.12.2009 AD PP H SUNSKI Academy z.s. závodník
  Hedrlínová Lucie 03.10.1974 H SUNSKI Academy z.s.
  Hedrlínová Nela 25.03.2012 A Nezařazený člen
  Hegar Ondřej 18.11.1985 Z Nezařazený člen
  Hegmonová Barbora 31.03.1992 AD SE T Ski Bílá závodník
  Hegmonová Zuzana 17.07.1975 Z LK Zlín
  Hein Pavel 25.12.1993 AD SE E TJ Tesla Pardubice závodník
  Hein Petr 04.04.1958 E TJ Tesla Pardubice
  Heinová Iva 03.02.1961 E TJ Tesla Pardubice
  Heinrich Max 26.01.2005 E
  Heiser Dušan 08.09.1975 T TC Praděd
  Hejda Filip 04.08.2004 S TJ Sokol Nové Strašecí
  Hejda Milan 21.04.1957 MAS MB S TJ Sokol Nové Strašecí závodník
  Hejda Rostislav 25.02.1944 E Ski klub Ústí n.O
  Hejda Václav 22.01.2008 AD PP P TJ Slavoj Plzeň závodník
  Hejda Václav 03.07.1973 MAS MA P Nezařazený člen závodník
  Hejdová Emilie 03.05.2011 AD PP P TJ Slavoj Plzeň závodník
  Hejdová Romana 14.11.1975 P
  Hejdová Zdeňka 04.10.1947 E Ski klub Ústí n.O
  Hejduk Tomáš 08.06.1977 H TJ Sokol Deštné v O.h.
aktivni Hejduková Ema 21.04.2006 AD PZ H TJ Sokol Deštné v O.h. závodník
  Hejhal Petr 15.03.1978 A Nezařazený člen
  Hejhalová Dáša 10.02.2003 A Nezařazený člen
  Hejkal Jiří 14.09.1970 L
  Hejkal Michal 27.12.1993 L
  Hejmová Anna 10.12.2003 AD SZ A SK Lajdáček závodník
  Hejnic František 12.12.1947 A LO TJ VS Praha
aktivni Hejtmánek Antonín 27.11.2005 AD MZ M SK Šumperk závodník
  Hejtmánek Jiří 21.05.1969 M SK Šumperk
  Hejtmánek Marek 19.12.1997 AD JU M SK Šumperk závodník
  Hejtmánek Miloš 16.11.1963 AD MAS MA M SK Šumperk závodník
  Hejtmánek Rostislav 15.03.1977 E Nezařazený člen
aktivni Hejtmánek Štěpán 15.08.2005 AD MZ M SK Šumperk závodník
  Hejtmánková Vendula 23.05.2001 AD MJ M SK Šumperk závodník
  Helegdová Agáta 26.01.2008 H Centrum handicap.lyžařů
  Helena Řeháková 07.12.1993 B VAKA SPORT Brno
  Heller Jan 07.10.1976 E TJ Tesla Pardubice
  Heller Jiří 25.05.1978 E TJ Tesla Pardubice
aktivni Heller Matěj 10.06.1993 AD A Racing team Záhrobský rozhodčí, trenér
  Heller Matyáš 09.09.2007 E Nezařazený člen
  Hellerová Jana 19.08.1954 E TJ Tesla Pardubice
  Hellerová Michaela 04.06.1982 E TJ Tesla Pardubice
  Helus Jakub 13.08.1980 AD SE P SK Arnika Plzeň závodník
  Helus Petr 02.11.1970 AD Nezařazený člen rozhodčí
  Hemelík Vojta 08.10.2007 AD PZ H TJ Slovan Pec pod Sněžkou závodník
aktivni Hendrych David 15.05.1969 AD E Ski klub Ústí n.O rozhodčí
  Hendrych David 20.12.2003 AD SZ E Ski klub Ústí n.O závodník
  Hendrych Jiří 26.02.1983 AD SE T TC Morávia závodník
  Hendrych Jiří 28.11.1950 T TC Morávia
aktivni Hendrych Josef 30.09.1945 AD E Ski klub Ústí n.O trenér
  Hendrych Marek 15.07.1970 AD MAS MA A SK SJ SKI závodník
aktivni Hendrych Milan 30.11.1968 AD MAS MA C LO TJ Motor Čes. Bud. závodník, trenér, závodník
  Hendrych Tomáš 03.06.1978 T
  Hendrychová Anežka 16.02.1998 E Ski klub Ústí n.O
  Hendrychová Jana 04.11.1989 H TELEMARK KLUB ŠPINDL
  Hendrychová Jitka 30.04.1971 E Ski klub Ústí n.O
  Hendrychová Lucie 23.05.1971 AD MAS MC C LO TJ Motor Čes. Bud. závodník, závodník
  Hendrychová Sylvie 16.05.2002 AD SZ C LO TJ Motor Čes. Bud. závodník
  Henig Jakub 22.05.1995 AD SE P Sokol Špičák závodník
  Henig Jan 11.11.1991 AD SE P Sokol Špičák závodník, rozhodčí
  Henig Jan 30.09.1967 AD P Sokol Špičák rozhodčí
  Henigová Soňa 05.12.1966 AD P Sokol Špičák rozhodčí
  Hennrich Petr 25.01.1958 AD MAS MB U SC Krušnoborci závodník, závodník
  Hennrich Tomáš 07.08.2004 AD MZ U Nezařazený člen závodník
  Henzl Radomír 07.08.1951 E Ski klub Ústí n.O
  Henzl Tomáš 04.07.1982 E Ski klub Ústí n.O
  Henzlová Alžběta 01.09.1999 AD JU Z Nezařazený člen závodník
  Henzlová Anežka 18.12.2003 AD SZ Z Nezařazený člen závodník
  Hep Matyáš 27.01.2007 AD PZ H TJ Sokol Deštné v O.h. závodník
  Hep Pavel 03.05.1977 H TJ Sokol Deštné v O.h.
  Hepák Pavel 11.04.1975 U Nezařazený člen
  Hepnarová Lenka 16.09.1965 H TJ Sokol Deštné v O.h.
  Hercík Vojtěch 09.11.1997 AD JU L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Hercík Zbyněk 03.11.1963 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Hercíková Jana 05.02.1992 AD SE L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Hercíková Kamila 04.05.1985 T Ski Bílá
  Hercíková Lenka 18.12.1964 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Herejková Martina 25.06.1964 U TJ Klínovec LO
  Herejková Nikola 26.03.1998 AD JU U TJ Klínovec LO závodník
  Herink Jiří 23.07.2008 AD PP L SKI TEAM LIBEREC závodník
aktivni Herink Jiří 23.05.1973 AD L SKI TEAM LIBEREC rozhodčí
  Herink Tomáš 27.10.1975 MAS MA U TJ Baník Meziboří závodník
  Herinková Veronika 25.06.2011 AD PP L SKI TEAM LIBEREC závodník
aktivni Herman Jakub 07.05.2006 AD PZ T SK Vrbno závodník
  Herman Jaroslav 22.10.1975 AD MAS MA T SK Vrbno závodník
aktivni Hermanová Barbora 23.03.2009 AD PP T SK Vrbno závodník
aktivni Hermanová Kateřina 06.05.1977 AD MAS MC T SK Vrbno závodník
  Heřman Jakub 27.01.2003 AD SZ E TJ Tesla Pardubice závodník
  Heřman Pavel 27.09.1973 E TJ Tesla Pardubice
  Heřmanová Adéla 30.04.2007 AD PZ E TJ Tesla Pardubice závodník
  Heřmanová Lucie 08.05.1977 E TJ Tesla Pardubice
  Heřmanský Jan 30.06.1990 AD SE A Nezařazený člen závodník
  Heřmanský Jindřich 04.01.1966 A
  Hes Kryštof Robert 01.03.2005 AD MZ L TJ Dukla Liberec závodník
  Hesoun Samuel 30.10.2010 A TJ Bohemians Praha
  Heth Filip 07.05.2005 AD MZ A SKI AVIA Praha o.s. závodník
  Heth Šimon 18.05.2009 AD PP A SKI AVIA Praha o.s. závodník
  Hetmánek Josef 28.07.1953 AD MAS MB T SK Annaberg závodník
  Hetmánek Lukáš 03.06.1994 AD SE M SK Šumperk závodník
  Hetmánek Tomáš 10.10.1959 AD M SK Šumperk trenér
  Hetmer Damian 22.04.2006 B Nezařazený člen
aktivni Hickl Milan 10.09.1992 AD SE E SKI TEAM Česká Třebová, z.s. závodník, trenér
aktivni Hicklová Zdena 10.11.1972 AD MAS MC E SKI TEAM Česká Třebová, z.s. závodník, trenér, závodník
  Hicklová Zdeňka 22.04.2000 AD MJ E SKI TEAM Česká Třebová, z.s. závodník
aktivni Hilbert Matěj 26.09.2008 AD PP L Ski Team Harranti Harrachov závodník
aktivni Hilbertová Zuzana 08.10.2010 AD PP L Ski Team Harranti Harrachov závodník
  Hilger Vladimír 20.06.1937 AD L TJ LIAZ Jablonec/Nis. rozhodčí
  Himmel Martin 09.02.1967 U Nezařazený člen
  Himmel Matyáš 13.11.1997 U Nezařazený člen
aktivni Himmel Radek 31.05.1963 AD U TJ Mezihoří rozhodčí, trenér
  Himmel Vladimír 04.07.1935 U TJ Mezihoří
  Himmelová Kateřina 14.09.1968 U Nezařazený člen
  Himmlová Anežka 24.01.2002 AD SZ U TJ Mezihoří závodník
  Himmlová Dagmar 13.02.1940 U TJ Mezihoří
  Himmlová Eliška 01.12.1994 AD SE U TJ Mezihoří závodník, rozhodčí
  Himmlová Jana 17.06.1967 U TJ Mezihoří
  Hink Daniel 08.10.2010 H TELEMARK KLUB ŠPINDL
  Hioráček Tomáš 07.03.1970 E SK Pardubice
  Hladík Josef 20.07.2001 AD MJ S Nezařazený člen závodník
  Hladík Oliver 24.04.2008 AD PP A SK Lajdáček závodník
  Hladík Pavel 19.10.1973 AD SE P SA Špičák závodník
aktivni Hladik Tomas 25.01.1969 AD A Nezařazený člen trenér
aktivni Hladík. Adam 10.01.2005 AD MZ P SA Špičák závodník
aktivni Hladíková Alexandra 19.10.2010 AD PP P SA Špičák závodník
  Hladíková Kateřina 07.02.2004 AD MZ S Nezařazený člen závodník
  Hladíková Linda 09.11.2005 M SK Hranice os.
aktivni Hladký Bruno 08.12.2009 AD PP B SKP Kometa Brno závodník
aktivni Hladký Richard 08.12.2009 AD PP B SKP Kometa Brno závodník
aktivni Hlas Štěpán 11.01.1986 AD H Ski klub Špindl rozhodčí
  Hlásek Václav 28.07.1974 AD MAS MA A SK SJ SKI závodník
  Hlava Josef 02.08.2004 AD MZ L TJ LIAZ Jablonec/Nis. závodník
  Hlava Tomáš 05.06.1992 AD SE U Nezařazený člen závodník
  hlaváč dominik 18.03.2004 AD MZ L TJ Sokol Jablonec n.Jiz závodník
  Hlaváč Jan 05.01.2011 AD PP H SUNSKI Academy z.s. závodník
  Hlaváč Matěj 05.01.2011 AD PP H SUNSKI Academy z.s. závodník
  Hlaváč Michal 19.01.1999 AD JU H Nezařazený člen závodník
  Hlaváč Pavel 30.01.1989 AD SE M SK Šumperk závodník
  Hlaváč Pavel 18.09.1960 AD MAS MB A SK SJ SKI závodník
  Hlaváč Rudolf 07.07.1956 E TJ Tesla Pardubice
  Hlaváček Daniel 16.08.2011 H SK Rýchory Mladé Buky
  Hlaváček Jakub 30.09.2006 H Nezařazený člen
aktivni Hlaváček Jan 01.06.1998 AD JU E Ski klub Ústí n.O závodník, rozhodčí, trenér
  Hlaváček Martin 05.11.1980 M Nezařazený člen
  Hlaváček Matěj 22.12.2000 AD MJ K TJ Horal Stříbrná závodník
  Hlaváček Miloslav 22.07.1973 K TJ Horal Stříbrná
  Hlaváček Petr 27.02.2005 H Nezařazený člen
aktivni Hlaváček Radek 05.07.1967 AD E Ski klub Ústí n.O trenér
  Hlaváček Šimon 31.10.2008 AD PP K TJ Horal Stříbrná závodník
  Hlaváček Štěpán 27.02.2005 H Nezařazený člen
  Hlaváčková Soňa 20.02.1972 E Ski klub Ústí n.O
  Hlaváčová Barbora 16.03.1999 AD JU E OK Ski Pardubice z.s. závodník
aktivni Hlaváčová Judita 03.07.2004 AD MZ Z Klub sp.lyžování BTL závodník
  hlaváčová rozárie 08.02.2008 AD PP L TJ Sokol Jablonec n.Jiz závodník
  Hlavatá Adéla 04.05.2007 AD PZ E TJ Tesla Pardubice závodník
  Hlavatá Klára 28.03.1973 A Nezařazený člen
  Hlavatá Martina 11.01.1993 AD SE U TJ Klínovec LO závodník
  Hlavatá Šárka 04.05.2007 AD PZ E TJ Tesla Pardubice závodník
  Hlavatý Jan 19.12.1998 AD JU L TJ Stadion Nový Bor závodník
  Hlavatý Jaroslav 20.03.1941 U TJ Klínovec LO
  Hlavatý Martin 25.09.1965 U TJ Klínovec LO
  Hlavatý Petr 09.04.1966 E TJ Tesla Pardubice
aktivni Hlavoň Jakub 25.05.2005 AD MZ B ST Victoria Brno závodník
  Hlavoň Matěj 18.01.2005 AD MZ B Nezařazený člen závodník
aktivni Hlavoň Ondřej 28.08.2001 AD MJ B SKP Kometa Brno závodník
  Hlavoň Petr 21.10.1970 B SKP Kometa Brno
aktivni Hlavoň Robert 20.10.1972 AD SE B SKP Kometa Brno trenér
aktivni Hlavoňová Lucie 08.10.2004 AD MZ B ST Victoria Brno závodník
aktivni Hlavoňová Tereza 05.07.2002 AD SZ B ST Victoria Brno závodník
  Hlavová Eliška 09.05.2000 U Nezařazený člen
  Hlavová Karolína 03.12.2008 AD PP L TJ LIAZ Jablonec/Nis. závodník
aktivni Hlavsa Albert 23.12.2008 AD PP K TJ Horal Stříbrná závodník
aktivni Hlavsa Tadeáš 23.07.2004 AD MZ K TJ Horal Stříbrná závodník
  Hlavsa Tomáš 30.05.2007 E Ski team Buková hora
  Hlavsová Lucie 13.05.2005 E Ski team Buková hora
aktivni Hliněná Mahu 27.12.2007 AD PZ H ST Svatý Petr-LO závodník
  Hliněný Matěj 26.12.2010 AD PP H SA Špindl závodník
  Hlinková Lucie 14.01.2004 AD MZ T Penguin´s Ski club Ostrava závodník
  Hlinková Tereza 11.07.2000 AD MJ T Penguin´s Ski club Ostrava závodník
  Hlízová Eliška 19.08.2005 AD MZ H SK Janské Lázně závodník
  Hlízová Hana 08.06.1975 H Nezařazený člen
  Hloušek Tomáš 25.09.1957 E Nezařazený člen
  Hloušková Eva 19.05.1989 E TJ Tesla Pardubice
  Hloušková Lenka 03.09.1967 E TJ Tesla Pardubice
  Hloušková Olga 18.12.2000 E TJ Tesla Pardubice
  Hloušková Zuzana 29.06.1992 E Nezařazený člen
  Hlubocká Zuzana 19.05.1973 A LO TJ VS Praha
aktivni Hlubocký Jakub 22.11.2007 AD PZ A LO TJ VS Praha závodník
  Hlubocký Jaroslav 06.09.1971 A LO TJ VS Praha
aktivni Hlubocký Tomáš 22.01.2003 AD SZ A LO TJ VS Praha závodník
  Hluchá Lenka 01.07.1974 A Nezařazený člen
  Hluchý Nikolas 05.05.2007 AD PZ A SK Lajdáček závodník
  Hluchý Pavel 21.12.1974 A SK Lajdáček
  Hluchý Viktor 02.09.2004 AD MZ A SK Lajdáček závodník
  Hlůže Jaroslav 28.11.1976 L ČSK Vysoké nad Jizerou
  Hlůže Martin 07.02.1979 L ČSK Vysoké nad Jizerou
  Hnídek Jiří 17.01.1981 L TJ Bižu. Jablonec n/N
  Hnídek Vladimír 24.08.1947 AD L TJ Bižu. Jablonec n/N rozhodčí
  Hnídková Jana 26.12.1982 AD L TJ Bižu. Jablonec n/N rozhodčí
  Hnídková Jaruška 15.01.1953 AD L TJ Bižu. Jablonec n/N rozhodčí
  Hnilicová Jana 10.07.2009 AD PP L TJ Bižu. Jablonec n/N závodník
  Hnojna Pavel 03.02.1966 AD MAS MA C SKI TEAM MONÍNEC, z.s. závodník, závodník
  Hnojna Petr 07.04.1964 AD MAS MA C SKI TEAM MONÍNEC, z.s. závodník, závodník
  Hnyk Jakub 20.03.2007 AD PZ L TJ Jiskra - SK Harrachov závodník
  hnyk petr 19.10.1976 L TJ Sokol Jablonec n.Jiz
  hnykova petra 09.11.1999 AD JU L TJ Sokol Jablonec n.Jiz závodník
  Hobzová Emma 24.07.2007 AD PZ Z Nordica Ski Zlín závodník
  Hockaday Hana 30.11.2005 AD MZ M Ski team Hrubá Voda závodník
  Hockaday Matthew 19.09.2007 AD PZ M Ski team Hrubá Voda závodník
  Hodačová Antonie 28.02.2009 AD PP A Nezařazený člen závodník
  Hoferek Jan 15.03.2007 AD PZ S AŠ Ml.Boleslav závodník
  Hoferová Věra 30.07.1969 AD MAS MC L SPORT KLUB ČÁP závodník
  Hoffmann Jiří 03.03.2001 AD MJ U Nezařazený člen závodník
  Hofman Dominik 17.05.1999 L Ski klub Ještěd,z. s.
  Hofman Martin 21.05.2001 AD MJ H TJ Slovan Pec pod Sněžkou závodník
  Hofman Martin 20.10.2003 AD SZ L TJ Spartak Rokytnice závodník
  Hofman Oskar 10.01.1998 E
  Hofman Radim 21.07.1971 L Ski klub Ještěd,z. s.
aktivni Hofman Stanislav 25.07.1949 AD L Nezařazený člen rozhodčí, trenér
  Hofmanová Justýna 03.01.2012 AD PP L Ski klub Ještěd,z. s. závodník
  Hofmanová Klára 05.11.2000 AD MJ L TJ Spartak Rokytnice závodník
  Hofmanová Lucie 16.09.1974 L Ski klub Ještěd,z. s.
  Hofmanová Olga 07.05.1961 L Ski klub Ještěd,z. s.
  Hofmanová Vilma 19.02.2000 E
  Hofmeisterová Anna 08.04.2001 AD MJ A Racing team Záhrobský závodník
  Hofschneiderová Tereza 26.09.2004 M Nezařazený člen
  Hofta Tomáš 06.01.1960 C Nezařazený člen
  Hőhn Matěj 17.01.2001 AD MJ T Nezařazený člen závodník
aktivni Hőhnová Kateřina 24.02.1978 AD T SK Kopřivnice rozhodčí, trenér
  Hochmanová Tereza 25.04.2005 E SK České Petrovice
  Hoják milan 04.10.1978 P
aktivni Hojáková Sylvie 21.04.2007 AD PZ P SA Špičák závodník
  Hojka Marek 17.09.2012 AD PP P SA Špičák závodník
  Holá Pavlína 21.11.1971 S Nezařazený člen
aktivni Holancová Marie 23.06.2008 AD PP A LO TJ VS Praha závodník
  Holanová Adéla 06.11.2003 L KL Turnov
  Holárková Zina 03.03.2009 U SK Telnice
  Holasová Klára 19.07.1986 AD SE L KL Turnov závodník
aktivni Holášek Petr 26.12.1973 AD T SK Kopřivnice rozhodčí, trenér
  Holášková Justýna 16.01.2003 AD SZ T SK Kopřivnice závodník
  Holba Martin 29.05.1978 Z SK MEZ Vsetín
  Holcová Ester 13.10.2008 AD PP L TJ Spartak Rokytnice závodník
  Holcová Tereza 21.04.2011 AD PP L TJ Spartak Rokytnice závodník
  Holčák Jan 03.06.2009 Z LO Hrachovec
  Holčáková Drahomíra 03.10.1990 T SK Figura
  Holčáková Kateřina 03.02.1987 Z LO Hrachovec
  Holeček Nikola 29.03.1992 L ČSK Vysoké nad Jizerou
  Holečková Pavlína 08.11.1988 L Nezařazený člen
  Holečková Radka 06.05.1973 H Ski klub Špindl
  Holenda Jakub 15.07.2002 AD SZ T SK Kopřivnice závodník
aktivni Holická Elena 02.06.2007 AD PZ H SA Špindl závodník
  Holická Johana 05.02.2000 E TJ Tesla Pardubice
aktivni Holická Magdalena 24.05.2010 AD PP H SA Špindl závodník
  Holická Žaneta 26.03.2003 E TJ Tesla Pardubice
aktivni Holický Jan 15.01.1974 AD A Nezařazený člen trenér
  Holický Josef 07.11.1938 MAS MB L TJ LIAZ Jablonec/Nis. závodník
  Holický Josef 26.11.1965 L Ski klub Ještěd,z. s.
  Holický Vít 21.10.2007 AD PZ L Ski klub Ještěd,z. s. závodník
  Holíková Simona 53.04.2005 AD MZ Nezařazený člen závodník
  Holinger Jan 08.06.1976 AD U SK Telnice rozhodčí
  Holinger Jaroslav 29.03.1949 AD U SK Telnice rozhodčí
  Holinger Jindřich 19.06.1942 AD U SK Telnice rozhodčí
  Holinger Jiří 20.11.1977 U SK Telnice
  Holingerová Alžběta 14.02.2009 U SK Telnice
  Holingerová Dagmar 02.11.1952 AD U SK Telnice rozhodčí
  Holingerová Eva 20.07.1980 U SK Telnice
aktivni Holingerová Johanka 30.07.2011 AD PP U SK Telnice závodník
  Holingerová Markéta 16.04.1950 U SK Telnice
  Holingerová Veronika 02.05.1978 U SK Telnice
  Holler Jaroslav 31.12.1956 P Sokol Špičák
  Hollerová Jana 27.05.1987 P Sokol Špičák
aktivni Hollweg Štěpánka 12.04.1988 AD P ČSK o.s. trenér
  Holub Jan 28.05.2000 E Ski klub Ústí n.O
  Holub Michal 26.05.1948 K SK Karlovy Vary
  Holubcová Edita 05.05.1965 MAS MC Nezařazený člen závodník
  Holubec Lukáš 16.04.1980 AD M Nezařazený člen rozhodčí
aktivni Holubová Jana 29.08.1974 AD SE E Ski klub Ústí n.O závodník, rozhodčí
  Holubová Kristýna 23.10.2005 E Ski klub Ústí n.O
  Holubová Markéta 25.09.1975 K SK Karlovy Vary
  Holubová Martina 24.05.1967 H Nezařazený člen
aktivni Holubová Natálie 20.04.2011 AD PP T TC Praděd závodník
  Holubová Natálie 20.04.2011 T
aktivni Holuša Jakub 15.04.1978 AD T TC Praděd TD
aktivni Holuša Pavel 24.04.1950 AD T TC Praděd TD
  Holušová Hana 29.04.1951 AD T TC Praděd rozhodčí
  Holý Matyáš 31.07.2006 AD PZ L SKI TEAM LIBEREC závodník
aktivni Holý Petr 15.11.1952 AD MAS MB S SKI KLUB 2003 závodník, závodník
  Holý Petr 14.10.1996 AD SE S SKI KLUB 2003 závodník
aktivni Holý Radim 23.08.1970 AD H LO TJ Sokol Nový Hrádek trenér
  Holzbecherová Anna 26.06.2003 AD SZ B Nezařazený člen závodník
  Homola Stanislav 19.06.1954 M SK Lok. Olomouc
  Homola Vilém 05.06.2004 AD MZ M SK Kouty závodník
  Homoláčová Marcela 08.02.1991 AD SE S Nezařazený člen závodník
  Homolka Marek 10.06.2009 P SK Železná Ruda
  Homolková Lucie 19.09.2000 AD MJ U Nezařazený člen závodník
  Honců Natalie 22.11.1996 AD SE H Nezařazený člen závodník
  Hončl Čeněk 22.02.1989 AD SE Nezařazený člen závodník
  Honetschläger Hugo 22.03.2011 P Sokol Špičák
  Honetschlägerová Lenka 15.06.1982 P Sokol Špičák
  Honomichl David 15.03.2003 AD SZ P SC Černý závodník
  Honová Pavla 25.10.1989 M SK Hranice os.
  Honová Petra 25.10.1989 M SK Hranice os.
  Honzák Jakub 06.09.1993 AD SE A LO TJ VS Praha závodník
  Honzík Matyáš 14.03.2001 AD MJ H Nezařazený člen závodník
  Honzík Vojtěch 09.04.2004 H Nezařazený člen
  Horáček Alois 21.06.1942 MAS MB ? Nezařazený člen závodník
  Horáček Daniel 15.12.1958 M
  Horáček David 01.05.1972 AD MAS MA H Nezařazený člen závodník, závodník
  Horáček Jakub 16.03.2006 E
  Horáček Jan 28.11.1987 J SK SHS Třebíč
  Horáček Jonáš 12.06.2002 AD SZ L Nezařazený člen závodník
  Horáček Martin 15.07.1969 E SK České Petrovice
  Horáček Tomáš 08.01.1977 AD MAS MA T TC Praděd závodník
aktivni Horáčková Gabriela 02.02.2006 AD