Home Závody a výsledky Masters

Nové pravidlo pro nominaci závodníka na závody CIT

11.12.2017 Od sezóny 2017/18 platí nové pravidlo vymezující výkonnostní podmínku pro start závodníka na závodech kategorie CIT. Jeho znění:

Rozhovor s ředitelem mezinárodního lyžařského závodu 56. SKIINTERKRITERIA

06.12.2017 Na konci ledna se ve Ski centru Říčky v Orlických horách uskuteční již 56.ročník mezinárodních lyžařských závodů žactva Skiinterkriterium 2018. Co obnáší přípravy na tuto tradiční akci a další informace o závodě nám sdělil Jaroslav Křístek, ředitel závodu. 

Kvóta pro ženské zahraniční závody

04.12.2017 Dle pravidla 7.2. FIS Points Rules jsou kvóty pro start žen v zahraničních závodech FIS, CIT, NJR a ENL uvolněny. Bod 7.2. : For Ladies events, quotas wil only be enforced when more than 140 competitors are entered. Překlad bodu 7.2. : Národní kvóty budou uplatněny pouze pokud počet přihlášených přesáhne 140. Sekretariát OSÚAD bude ale i nadále ctít systém národních kvót v přehledu přihlášených na webu vysledky.czech-ski.cz. Na závody odešle přihlášku se všemi řádně přihlášenými závodnicemi, které tak mohou na závod odcestovat. Závodnice, které jsou v přihlášce mezi náhradnicemi budou cestovat na závod na vlastní zodpovědnost a sekretariát OSÚAD neponese zodpovědnost za to, že na závodě bude přes 140 startujících a pořadatel uplatní národní kvóty. Počet startujících nelze zjistit dopředu s dostatečným předstihem, aby měli všichni jistotu startu již před odjezdem. Zpravidla se počet startujících definitivně spočítá až večer na schůzi před závodem. sekretariát AD

Výsledky

Soutěžní řád OSÚ AD SLČR 2017/2018

01.11.2017 Vážení sportovní přátelé, s blížící se novou lyžařskou sezónou 2017/2018, Vás informujeme, že byl vydán nový Soutěžní řád, který najdete v odkazu soutěžní řády.V tištěné verzi bude k dispozici na semináři pořadatelů závodů a TD. Následně bude distribuován na kraje AD. sekretariát OSÚ AD SLČR

Informace pro oddíly na ranní trénování ve Šp.Mlýně

25.09.2017

Nabídka soustředění pro kluby na českém ledovci Monínec v listopadu a prosinci 2017

17.09.2017 Vážení přátelé, využijte od 22.11.17 možnosti tréninku pro skupiny ve středočeském partnerském lyžařském středisku úseku alpských disciplín MONÍNEC.

Žákovský reprezentační kondiční kemp v Nymburku

04.09.2017 Rovněž letošní rok se v posledních prázdninových dnech sešli členové reprezentačního družstva žáků na kondičním soustředění v Nymburku.

Pozvánka ,, workshop´´a doškolení - Registrace uzavřena POZOR ZMÉNA MÍSTA

30.08.2017 P O Z V Á N K A Svaz lyžařů - úsek alpských disciplín ČR Vás zve na odborný seminář pro trenéry, rodiče, který zároveň slouží k prodloužení trenérských licencí.
Masters
Czech ski alpine pool

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Generální partner žákovské reprezentace

Ceska Posta

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport R´JET FOR YOU Vola Racing CZ Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz