Home Závody a výsledky Masters
  záznamů na stránku
Tisk  záznamy 1 - 20 z 23    následující   poslední »
Kód Název Kraj Kontaktní osoba Email Telefon
1000002 DanuTiming H Tomáš Peslar tomas@eski.cz 603 182 661
1000346 Global Sport Timing A Karel Sajdl venomek@seznam.cz 602 123 970
3503902 LK Chomutov U Míra Jonáš stenko@smprojekt.cz
mira.jonas@tiscali.cz
604494828
3503901 LK Jirkov U Tomáš Procházka lk-jirkov@volny.cz 603584097
0000351 Madeja sport cup T Petr Madeja cup@madejasport.cz 603 465 951
1000008 Měření Baník Ostrava T Ivan Feller ifeller@email.cz 606 287 274
1000020 Měření Ml.Boleslav L Zbyněk Hercík zbynek.hercik@tiscali.cz 736 480 292
1000004 Měření Pec pod Sněžkou H Pavel Marek pmarek@gteam.cz 603 239 530
1000027 Měření Plzeň P Aleš Toman atoman@volny.cz 603 330 193
1000055 Měření Rokytnice nad Jizerou L Libor Ulver libor.ulver@seznam.cz 602 239 833
1000012 Měření Rožnov T Vala Igor info@foliovnik.cz 603 831 405
1000013 Měření Říčky E František Mrština franta.mrstina@email.cz 602834873
0100047 Měření SC Litvínov U Jan Muller muller@golf-instruktor.cz 736 506 215
0023331 Měření SK MEZ Vsetín Z Procházka Aleš alesprochazka@volny.cz 607 041 089
1000049 Měření SK Telnice U Škopek Jan janskopek@seznam.cz 731 106 235
0100048 Měření Ski Dolní Benešov T Petr Zádrapa petr.zadrapa@seznam.cz 725 871 802
1000070 Měření Ski klub Bublava K Petr Kőrfer t.chvostek@seznam.cz
korfer@seznam.cz
732924629
1000037 Měření Ski Soláň Z Grůza David david.gruza@onsemi.com 606 739 742
1000003 Měření SLČR A Ota Deyl ota.deyl@gmail.com 602 680 021
1000099 results C Miroslav Strnad strnad@results.cz 721 096 565
Tisk  záznamy 1 - 20 z 23    následující   poslední »

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Generální partner žákovské reprezentace

Ceska Posta

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport R´JET FOR YOU Vola Racing CZ Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz